~ Fairy Tail no Shinwa ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG pro všechny fanoušky Fairy Tail
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Budova cechu

Goto down 
+11
Kawarasi
Mina
Raiden
Bulic
Ruushii
Ryuuka
Shinichi
Dawn de Diablo
mishkenzi
Ren
Administrátor
15 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorZpráva
Administrátor
Admin
Administrátor


Počet príspevkov : 326
Join date : 28. 02. 10
Age : 29

Budova cechu Empty
PříspěvekPředmět: Budova cechu   Budova cechu EmptySat Feb 05, 2011 3:33 pm

Velký sál, ve kterém se objevíte při vstupu do budovy cechu. Vypadá spíše jako velká jídelna s barem, který se nachází přímo naproti vstupním dveřím. Za barem postává mladá žena, která se na všechny mile usmívá. Na levé straně od baru u stěny se nachází tabule s misemi. Na pravé straně jsou schody do prvního patra, kde je mimo jiné i tabule s misemi typu S. Vstup do prvního patra je kromě S mágů přísně zakázán a porušení tohoto zákazu se přísně trestá.

V cechu je pro tentokrát klid. Několik mágů sedí u stolu a popíjí různé tekutiny, mezi nimi sedí i Akane a Hiroshi. Nevapadá to, že se zrovna dobře baví, ale momentálně nemají nic jiného, než hraní karet, na práci. V levém zadním rohupoblíž tabule s misemi, by jste mohli zahlédnout Yuki, která jako obvykle sama odpočívá ve své houpací síti, ruce drží jednu její yaoi mangu. Na první pohled nevypadá zrovna mile a s její momentální náladou ani milá není. Její klid totiž ruší rány ozývající se z prvního patra budovy. Kdo ví, co mistr provádí tentokrát.
Návrat nahoru Goto down
https://fairy-tail.slovakforum.net
Ren

Ren


Počet príspevkov : 103
Join date : 26. 02. 11

Budova cechu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova cechu   Budova cechu EmptySun Feb 27, 2011 1:48 pm

Ren Firegun
Otevře dveře cechu a vejde dovnitř. Rozhlídne se a ze všech lidí, kteří tam jsou, její oči spočinou na dívce, které drží v ruce Yaoi mangu, kterou shodou okolností nakreslila právě ona. Přijde k ní a mile poví Ahoj, kde se tu můžu přidat, nebo registrovat. nebo cosi takového? A usměje se
Návrat nahoru Goto down
mishkenzi

mishkenzi


Počet príspevkov : 55
Join date : 26. 02. 11

Budova cechu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova cechu   Budova cechu EmptySun Feb 27, 2011 6:56 pm

Masao Kouhei
Vracel se z jedné mise a už se těšil jak se znovu se všema potká.Stáal na můstku před vstupem,přistoupil ke dveřím a pomalu je pootevřel "hmmm dneska se tu nikdo nemlátí" pomyslel si potom je přivřel.Poté je pořádně rozrazil do stran "Jsem zpátky" řekl a vydal se k baru kde si vzal hrnek s pivem na kterém bylo napsáno "Nealko" nikdo jiný tohle totiž nepyl.Vydal se k volnému stolkua položil před sebe hrnek,zaklonil se otevřel pusu a za pomoci své magie začal nápoj tenkým proudem dostávat do pusi.Když dopil vydal se k tabuli s misema třídy E.a začal vibírat.
Návrat nahoru Goto down
Dawn de Diablo

Dawn de Diablo


Počet príspevkov : 265
Join date : 31. 01. 11
Age : 30

Budova cechu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova cechu   Budova cechu EmptySun Feb 27, 2011 8:22 pm

Dawn de Diablo

Seděl jsem v rohu místnosti, skrytý ve stínu. Pozoroval jsem dění kolem, i jsem spozoroval někoho nového, který tady předtím nebyl. Byl jsem člen cechu tepr pár hodin. Na krku jsem měl černě znak cechu, který je skryt pod šálou. Pouze master cechu věděl co ovládám za magii a taky věděl o mém mazlíčkovy, který nyní spal skrytý pod šálou tak, že neby vidět. Tsume měla také znak cechu pod svým pravím křídlem a jeho barva byla zase rudě červená. Všiml si i nějakého chlapce, který šel rovnou k tabuli s misema. Ach vzdychl jsem a stále jsem pozoroval dění. Co budu dělat, to by mě zajímalo říkal jsem si. Podíval jsem se na tu dívku, co přišla a pak jsem se podíval na dveře Asi vemu nějakou misi a vyrazím ven a pohlédl jsem směrem na tabuli Ale chce to tým a pak jsem se zadíval do země Nic mi nevychází.
Návrat nahoru Goto down
mishkenzi

mishkenzi


Počet príspevkov : 55
Join date : 26. 02. 11

Budova cechu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova cechu   Budova cechu EmptyMon Feb 28, 2011 4:26 am

Těma barvama by se ty mise mohli označovat vždy,aspoŇ nemusíme spamovat jinde že?
Masao Kouhei

"A hele další hlídání dětí na to by mě asi nevzali vždyť jsem ještě mladý a stejně je to blbost,Sbírání bylinek který cvok by to dělal?" říkal si dyž stál u tabule na kterou tak tak doviděl."A hele rozmražení Frozen Village" přečetl si s nadějí že si vidělá ale hned za tím si pomyslel "Je škoda že jsem se ještě nedostal na stupeň měnění teploty vody." [b"]A co je tohle?Hledání vězně?"[/b] "hmmmm to by šlo ale teďjsem se vrátil z dosti náročné mise měll bych is vzít něco lehčího." Konečně dojel až na konec tabule "Takže co jiného mi zbívá?" řekl si a vzal si papírek s misí na které bylo doručení zásilky
Návrat nahoru Goto down
Administrátor
Admin
Administrátor


Počet príspevkov : 326
Join date : 28. 02. 10
Age : 29

Budova cechu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova cechu   Budova cechu EmptyMon Feb 28, 2011 2:54 pm

Yuki Takahashi

Začtu se do mangy, kterou jsem až do teď držela v ruce. Mnozí mohli spatřit, že se mi na tváři obevil úsměv. Kdo ví, kam se právě ubírají mé myšlenky. Z pocitu vnitřního uspokojení slintáním nad mangou a mého ticha, které jsem si díky soustředěnosti vytvořila, mě zničeho nic vytrhne nová dívka. Podrážděně na ní pohlédnu stylem Nevidíš tu ceduli nerušit?. Takže ty jsi tu nová. Znovu si jí prohlédnu. Přihlásit se můžeš u mistra, ale momentálně má něco důležitého na práci a být tebou, v tuhle chvíli ho neruším. Pohledem sjedu zpět na mangu a dívce nevěnuji další pozornost.


Mezitím v místnosti nastal chaos. Kolem začali létat židle a stoly, občas i sklenice od piva. Zrovna jedna z nich právě letěla k tabuli s misemi, kde stojí Masao. I přes tuhle rvačku, kterou většinou nikdo jiný, než Akitaka Tsuki, mistr tohoto cechu, nezastaví, bylo v místnosti cítit jakési silné pouto mezi všemi členy cechu. Nezáleží, jak moc se mezi sebou všichni perou a kdo dostane namláceno. Tento cech vždy drží spolu a to za jakékoliv situace. Takoví jsou členi Silver Moon.

PS: Mish... přečti si první příspěvek v tabuli s misemi, prosím ;-)
Návrat nahoru Goto down
https://fairy-tail.slovakforum.net
Ren

Ren


Počet príspevkov : 103
Join date : 26. 02. 11

Budova cechu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova cechu   Budova cechu EmptyMon Feb 28, 2011 3:16 pm

Ren Firegun
Povzdychne si Tak fajn, promiň že jsem rušila, ale ještě mám dvě otázky. Co si myslíš o téhle manze? a ukáže na yaoi, které Yuki drží v ruce. Jako její autorku mě zajímá, co si o ní ti, co si jí kupují myslí. a mile se na ní usměje. A druhá otázka je.. Každý den je tu takhle rušno? řekne při pohledu na obrovskou bitku, ze které cítí pouto přátelství. Přesně tak, si to v pravém cechu představuje.
Návrat nahoru Goto down
mishkenzi

mishkenzi


Počet príspevkov : 55
Join date : 26. 02. 11

Budova cechu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova cechu   Budova cechu EmptyMon Feb 28, 2011 4:28 pm

Masao Kouhei
Když viděl jaký se tu udělal rozruh rozmáchl se rukou pro papírek s tou misí,ten mu upadl na zem,skrčil se pro něj a v tu chvíli ponad něho přeletěla židle.Vstal a narovnal si brýle díval se na ně upřeným a usměvavým pohledem,inu po chvílce zvážněl a zařval "chcete mě snad zabít nebo co?Ale co to je jedno" vzal tu židli co ponad něho před chvíli přeletěla a hodil ji do davu a vydal se směrem ke dveřím, a cestou se akrrobaticky vyhíbal všemu co lítalo kolem když vyšel ven z budovy pořádně se nadechl."Tak a jde se na to" podívá se na lístek "Takže bohatá rodina no jo vlastně o téhle misi jsem už slyšel vím kde mají své sídlo řekl si tedy tohle vše a vydal se na cestu."
Návrat nahoru Goto down
Dawn de Diablo

Dawn de Diablo


Počet príspevkov : 265
Join date : 31. 01. 11
Age : 30

Budova cechu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova cechu   Budova cechu EmptyMon Feb 28, 2011 6:15 pm

Dawn de Diablo

Vstal jsem ze židle a vyšel jsem směrem k tabuli s misema. Cestou jsem prošel okolo těch dvou dívek Jdeš k těm dvou dívkám? vyšel hlas z pod šály. Nejdu, neboj odpověděl jsem jí To jsem ráda a dál jsem šel k tabuli s misema. Zastavil jsem se před ní. Cestou jsem vyhl té rvačce, i několika židlím Tsss, sou hluční zazněl hlas a já si pouze rukama přejel přes šálu To bude v pohodě neboj, zvykneme se na to a podíval jsem se na tu rvačku. Je to zvláštní pocit, to co cítím řekl jsem si a šáhl jsem si na srdce. Pak jsem sebou škubl a podíval jsem se opět na mise Musíme najít ještě někoho do týmu na mise řekl jsem a šáhl jsem směrem k jedné misi Ano to máš pravdu, ale doufám že ten co bude snáma v týmu, není momentálně v té rvačce zatřásla se mi šála. S tím jsem stáhl ruku opět k tělu a dál jsem si prohlížel mise.
Návrat nahoru Goto down
Administrátor
Admin
Administrátor


Počet príspevkov : 326
Join date : 28. 02. 10
Age : 29

Budova cechu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova cechu   Budova cechu EmptyMon Feb 28, 2011 6:26 pm

Yuki Takahashi

Pohlédnu znovu na dívku. Ty... ty tyhle mangy taky čteš? Pohlédnu na ní tázavým pohledem. Můj mrzutý výraz zmizí a místo něj se objeví milý úsměv. Tahle autorka má velice zajímavý styl. Patří mezi mé oblíbené autory... Na chvíli se zamyslím. Zajímalo by mě, kdy vydá další mangu. Už mám všechny přečtené. Položím spíše řečnickou otázku. Teprve teď mi docvakne, co ta dívka řekla. Počkej... jak to myslíš? Neříkej mi, že ty jsi.... S překvapením ve tváři se odmlčím.
Návrat nahoru Goto down
https://fairy-tail.slovakforum.net
Ren

Ren


Počet príspevkov : 103
Join date : 26. 02. 11

Budova cechu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova cechu   Budova cechu EmptyMon Feb 28, 2011 6:48 pm

Ren Firegun
Znovu se mile usměje a otevře ústa s tím, že cosi řekne. Když okolo nás projdeten kluk, ústa zavře. To trpí samomluvou? Ne, ten hlas byl víc holčičí. Ale, že by rozdvojená osobnost? Ne to je blbost. Rozhodně s ním musel být ještě někdo, třeba .. ne to je taky blbost... nebo je.. to je taky blbost chvíli se za tím klukem ještě dívá a pak zavrtí hlavou. Podívá se na slečnu, nadechne se a spustí. Ano , já to nakreslila a vymýšlela Ren Firegun, těší mě a podá slečně ruku Mimochodem, další díl tu mám, ještě není v prodeji, ale tobě ho klidně předem dám...
Návrat nahoru Goto down
Shinichi

Shinichi


Počet príspevkov : 55
Join date : 26. 02. 11

Budova cechu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova cechu   Budova cechu EmptyMon Feb 28, 2011 7:01 pm

Shinichi Okazaki

Zrovna se vracím ze své docela dlouhé procházky městem a užívám si toho klidu který zrovna prožívám. Je docela pěkný den... Za tu chvíli co jsem byl venku jsem stihl naštvat jednoho chlápka s bandou a přitom jim uniknout, dále taky si krasně vystřelit z jedné pěkné holky za rohem ulice, kde byl ten roh co je tam rozmlácena zeď za nim a pak doleva. Nebo do práva? (Dává vám tahle věc s rohem smysl? Že ne? No mě taky moc ne, ale to je jedno). Šel jsem dál přímo směrem k budově mého cechu Silver Moon. Když jsem se tak blížil k cechu vzpomněl jsem si na jednu "věc". To zas bude konec, když se potkáme, ale zase na druhou stranu sranda... Nojo je to sice idiot, ale aspoň se nějak zabavím. Možná bych si už měl připravovat na něj předem nějaké nadávky nebo něco takového. A ano mluvím o tom otravném klukovi jménem Sonny... Vlastně se takhle vůbec nejmenuje, ale to je jedno... Nemám za potřeby si pamatovat jeho pravé jméno. Vždyť nevím ani jak se jmenuje polovina cechu. No, je pravda, že se najdou i nějaké výjimky. Už jsem skoro byl u budovy cechu... Byl by jsem tam už dávno kdybych jsem se takhle nezamyslel. Na druhou stranu mám volno a skoro už úplně cítím co se tam bude dít. Přešel jsem most, přišel ke dveřím a pomyslel si... Zase se beztak budou rvát. Otevřel jsem dveře a co mě to tak nečekalo? Samozřejmě se rvali přesně jak jsem říkal. Díval jsem se jak tam lítají věcí vzduchem a pomyslel si že se tomu raději vyhnu, protože na tohle nemám fakt náladu... Mlátit do sebe kvůli každé blbosti. Napadlo mě, že se podívám na nějaké volné mise, protože peníze v mé peněžence kterou nemám mi mizeli jako nic. Tak jsem se zhluboka nadechl a přesně řečeno protančil se těmi létajícími věcmi a mezi těmi borci co se tu rvali. Dostal jsem se k tabuli s misemi a viděl, že u něho stojí ještě někdo... Nijak zvlášť jsem neměl potřebu si ho všímat a hleděl na tabuli o trochu dál než byl on na mise. Která mise by se nám hodila? To hledaní toho uprchlého vězně není špatná věc. No uvidíme co nato řekne Sonny... Jsme přece tým! Jo, tak to je něco co určitě neřeknu. Přišel jsem k tabuli s misemi a sebral list s misi s hledáním vězně za 80 000 jewelů. Tak to by jsme měli. Otočil jsem a rozhlížel se okolo jestli není v tom davu není Sonny...
Návrat nahoru Goto down
Ryuuka

Ryuuka


Počet príspevkov : 53
Join date : 26. 02. 11

Budova cechu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova cechu   Budova cechu EmptyMon Feb 28, 2011 7:14 pm

Tengoku Hosentsu

Po dlouhé, klidné a zároveň nudné procházce jsem se konečně dostal do cechu. Mezi mnou a mým milovaným cechem stál jen podělaný most! Chvíli jsem váhal. Chtěl jsem to přeskočit, ale měl jsem špatný pocit, že se mi to nepodaří. Prostě jsem se rozběhl a skočil do poloviny mostu, kvůli závrati. To už nastala chvíle, kdy jsem se začal plazit s obličejem na zvracení. "A sakra, je to tadyuou" Asi minutu jsem se plazil přes jeden podělaný most. Pak jsem vstal a s tentýž výrazem vlezl do cechu, přičemž jsem si pravou rukou držel břicho. Jako vždycky se prali a jako vždycky bezemne. "Heh, zase nepočkali." Pověděl jsem si pod nosem a podíval se na toho trapáka Shina. Chtěl jsem zahrát výraz jako že ať na mě nečumí, ale moje zažívání mi to nedovolilo, opět jsem málem vrh, naštěstí jsem však jenom sklopil hlavu.
Návrat nahoru Goto down
Administrátor
Admin
Administrátor


Počet príspevkov : 326
Join date : 28. 02. 10
Age : 29

Budova cechu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova cechu   Budova cechu EmptyMon Feb 28, 2011 7:25 pm

Yuki Takahashi

Nevěřícně kouká na Ren. Tohle... tohle se mi musí zdát. Přímo na hlavu mi přiletí sklenice od piva. Ihned po tom, co se sklenice střetne s mou hlavou sletím na zem. Dobře nespím. Chytím se za hlavu a pomalu vstanu. Bylo to snad štěstí, že se sklenice o mou hlavu nerozbila a já tak nezískala žádný úraz. V očích se mi objeví hvězdičky. Podepíšeš se mi? Kleknu na kolena a s prosebným výrazem podstrčím Ren mangu.
Návrat nahoru Goto down
https://fairy-tail.slovakforum.net
Shinichi

Shinichi


Počet príspevkov : 55
Join date : 26. 02. 11

Budova cechu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova cechu   Budova cechu EmptyMon Feb 28, 2011 7:43 pm

Shinichi Okazaki

Díval jsem se po budově a pořad nemohl zatím zahlédnout toho blbce Sonnyho... Kde může být? Že by se zase někde ztratil? To by bylo super... No možná ani ne... Pak bych si musel najít další oběť... Koho bych pak zesměšňoval a fackoval? Pak jsem si vzpomněl, že vlastně ani nevím kolik mám peněz a to chtělo teda zkontrolovat. List s misi jsem si zatím odložil do kapsy u bundy. Vytáhl jsem peníze z kapsy a začal je propočítávat... To teda moc není. To jsem toho už tolik utratil? Blbost... to mi tahle mise teda opravdu přijde vhod. Samozřejmě, že potom budu muset někoho podělat... Třeba v pokru... Počkat! Já mám vlastně ještě nějaké drobné v kapse. Sáhl jsem teda do druhé kapsy a vytáhl z ni jednu minci. Eeee... to to je teda fakt moc... hotový poklad. Strčil jsem své peníze zpět do kapsy a v tom už vchází Sonny... A hele tady je... Fakt mě pobavil ten pohled na něho a jen jsem se na něho usmál úsměvem který ho mohl dost vytočit. Navíc jsem si nemohl pomoct a musel jsem mu něco říct. Přišel jsem k němu blíž a pověděl. Vzpamatuj se idiote... Nepřejdeš ani pár metroví most? Si fakt neužitečné hovno... Řekl jsem mu s opravdu posměvačným tonem. Takže za misi dostaneme 80 000 to znamená, že já dostanu 50 000... Hmm to jde.
Návrat nahoru Goto down
Dawn de Diablo

Dawn de Diablo


Počet príspevkov : 265
Join date : 31. 01. 11
Age : 30

Budova cechu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova cechu   Budova cechu EmptyMon Feb 28, 2011 7:54 pm

Dawn de Diablo

Prohlížel jsem si tu tabuli, ale žádná mise mě nezaujala Tak se běž zeptat těch dívek, třeba by s tebou jedna šla do týmu při jejích slovech jsem se podíval směrem, kde byli ty dvě dívky a zrovna jedna znich klečela To nepůjde, akorát by mi to otevřelo staré rány dal jsem ji jednoduchou odpověď. Ach, promiň, zapoměla jsem Nyní jsem pozoroval to, co držela jedna znich v ruce O tomdle jsem slyšel, říkají tomu manga a zadíval jsem se na ně. Ty mají ale jednoduchý život zazněli její slova Né každý má těžký život a ještě horší historii s těma slovama jsem sebou jakoby škubl. Nejradši bych zapálila tu mangu, nebo co to je vyslovila trochu více nahlas. Nesmíš to tak řešit a šel jsem pomalu okolo rvačky, úspěšně jsem se vyhýbal všem předmětům. Opět jsem šel okolo dívek Ty mají opravdu pohodový život a mířil jsem opět k té židli v rohu.
Návrat nahoru Goto down
Ren

Ren


Počet príspevkov : 103
Join date : 26. 02. 11

Budova cechu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova cechu   Budova cechu EmptyMon Feb 28, 2011 8:23 pm

Ren Firegun
Povzdychne si a znovu se nadechne, s tím, že řekne slečně, aby vstala, ale znovu projde kolem ten kluk a uslyší onu rozčilující větu. Otočí se a řekne za ním nahlas Ne každý se chová podle své minulosti. Moje minulost taky nebyla zrovna procházka růžovým sadem. Poté se podívá na slečnu klečící před ní. Vstávej, podepíšu ti to a rovnou ti dám ten další díl. usměje se, vezme si mangu a podepíše jí. Po té hodí batoh na zem, rozepne ho a zaštrachá v něm. Po chvilce vytáhne nejnovější díl, který ještě není na prodej a podá ho slečně. Tu máš, dárek. odmlčí se a potom řekne Smím se zeptat na tvé jméno?
Návrat nahoru Goto down
Ryuuka

Ryuuka


Počet príspevkov : 53
Join date : 26. 02. 11

Budova cechu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova cechu   Budova cechu EmptyMon Feb 28, 2011 8:29 pm

Tengoku Hosentsu

Věděl jsem to, zase se mě pokusí naštvat. Tentokrát jsem byl na něj připravený, ale ani to nepomohlo, povedlo se mu to a naštval mě. Nejprve jsem se jen radostně zasmál, že mu dám zase do držky. Byla to klasika, on mě naštval, a já se s ním mlátil. To však nezastíralo naše přátelství. "Zase si koleduješ, ty parchantee!!!" Z křikem jsem se rozběhl a vrazil Shinovi pěstí, přičemž jsem se ho chytl pod krk a převalil se s ním na zem. "Tady máš ty šmejde. Haha, nic lepšího neumíš?" Snažil jsem se o to, co on. O provokaci, Shinichi se scie uměl posmívat, ale taky posměch nebral zrovna dvakrát dobře.
Návrat nahoru Goto down
Dawn de Diablo

Dawn de Diablo


Počet príspevkov : 265
Join date : 31. 01. 11
Age : 30

Budova cechu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova cechu   Budova cechu EmptyMon Feb 28, 2011 8:38 pm

Dawn de Diablo

Poté co na mě promluvila jedna z dívek Vidíš co děláš řekl jsem potichu. Vyslechl jsem si ji a když jsme chtěl něco říct Málo kdo si prošel takovou minulostí, která ho pronásleduje i v přítomnosti a bude to přetrvávat do budoucnosti. pouze jsem zavřel ústa a poslouchal ji. Mě minulost tolik netrápí, mě trápí přítomnost dostal jsem se konečně ke slovu já. Minulost je minulost, nejhorší je přítomnost nyní jsem se otočil Pochybuji, že tobě říkali zrůdo, monstrum a jinými přezdívkami řekl jsem a pomalu jsem odcházel. Dávej si na mě pozor a když jsme byl už dál od nich, z pod šáli vyšla malá ohnivá koule, ktterá přistála těsně vedle té mangy co vytáhla z batohu. A já se v klidu posadil.
Návrat nahoru Goto down
Shinichi

Shinichi


Počet príspevkov : 55
Join date : 26. 02. 11

Budova cechu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova cechu   Budova cechu EmptyMon Feb 28, 2011 8:48 pm

Shinichi Okazaki

Útoku Sonnyho jsem se nijak nebránil a pěst jsem schytal i s tím, že jsem jsem spadl na zem a Sonny se vychvaloval jaky je machr když tohle dokázal. Samozřejmě jsem mu jeho pěsti vracel a zrovna jsme se válely na zemi. Po pár minutách jsem si vzpomněl, že jsem mu vlastně chtěl říct o té misi na kterou půjdeme a tak jsem se rozhodl bitku zastavit... No, ale až za chvíli... nějak jsem si to rozmyslel, když mi mezitím co jsem zrovna vzpomínal na tak důležitou věc jednu vrazil. Už mě to pomalu přestalo bavit a tak jsem se rozhodl to ukončit. Zrovna byl nade mnou a chtěl mi jednu flaknout, ale já mezitím rychle sáhl do kapsy pro list s misi a strčil mu to přes ksicht... Hele zrovna jsme přijali misi tak přestaň blbnout a jdeme jí splnit... Pak jsem ho odstrčil pryč a zvedl se ze země. Šel jsem už rovnou pryč z budovy cechu a ještě dodal... Jdeme Sonny-chan.
Návrat nahoru Goto down
Administrátor
Admin
Administrátor


Počet príspevkov : 326
Join date : 28. 02. 10
Age : 29

Budova cechu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova cechu   Budova cechu EmptyMon Feb 28, 2011 9:07 pm

Yuki Takahashi

Při těch slovech, které přicházeli od toho kluka, jsem sklopila hlavu. Minulost... zřejmě nikdo z nás ji neměl dokonalou. Poté promluvila i Ren a než jsem stačila cokoliv říct, ozval se opět ten kluk, spolu s dalším hlasem. Když odešel, byla jsem ráda, že je pryč. Ohnivá koule, která přistála vedle mangy, ve mě jakoby něco probudila. Pomalými kroky zamířím až k němu a když už se nacházím naproti němu, vrazím mu pěstí ránu mezi oči. Chováš se, jako by všichni měli dokonalý život a jen ty trpíš. Na chvíli se odmlčím. Otevři oči a rozhlédni se kolem sebe. Nikdo z nás nemá tak jednoduchý život, jak si myslíš. Proto jsou tu ostatní... Jsou víc, než naši přátele... Jsou naše rodina. Jen díky nim vypadáme tak šťastně, protože oni nás dokáží podržet. Všichni jsou si vědomi toho, že nejsou jediní, kdo mají problémy a taky to respektují. Nikdo se tu nevytahuje, jak hrůznou minulostí si prošel a jak příšernou má přítomnost. Protože problémy jednotlivce jsou tu problémy všech. Znovu se odmlčím a rukama třísknu o stůl. Už nikdy takhle nemluv v tomhle cehu! Zařvu na něj. Obzvlášť, když nás neznáš.... Otočím se a stejně tak, jako jsem k němu přišla, tak i odejdu. Zastavím se až u Ren. Omlouvám se, zapomněla jsem se představit. Jmenuji se Yuki Takahashi. Vezmu si zpátky svou podepsanou mangu a také tu, jenž mi Ren věnovala. Díky, jednou ti to nějak vrátím.


Hluk v místnosti přerušil něčí hlas. Byl to hlas Yuki. Takhle ji tu nikdo neznal. Většina z nich se brzy uklidnila a již v klidu popíjela a smála se s ostatními. Dokonce i rány z prvního patra utichli. Mistr nejspíš dokončil svou práci. Určitě se tu brzo objeví.


Naposledy upravil Lus dne Mon Feb 28, 2011 9:45 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
https://fairy-tail.slovakforum.net
Ren

Ren


Počet príspevkov : 103
Join date : 26. 02. 11

Budova cechu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova cechu   Budova cechu EmptyMon Feb 28, 2011 9:23 pm

Ren Firegun
Smutně se na kluka podívá a pak se koukne na Yuki a trochu potichu se ho zastane. Myslím že jsi to možná trošku přehnala, mlátit si ho nemusela... Vím moc dobře, jak se cítí... ř po té se podívá na něj K tomu, jak mi říkali když jsem byla malá, se raději vyjadřovat nebudu, protože věř, že to bylo něco podobného, takže se k tomu vracet nehodlám, pronásleduje mě to i teď a proto....větu nedokončí... Už zase moc melu... a položí si ruku na levé oko, na které má pásku. Po chvilce ruku dá dolů a podívá se na Yuki. Nijak vracet mi to nemusíš, jsem ráda, že to někdo čte. a usměje se...
Návrat nahoru Goto down
Ryuuka

Ryuuka


Počet príspevkov : 53
Join date : 26. 02. 11

Budova cechu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova cechu   Budova cechu EmptyMon Feb 28, 2011 9:32 pm

Tengoku Hosentsu

Byl jsem rozhodnutej mu dát ještě jednu pěst, když v tom mi ukázal misi. "Mise? To zní fajn." Pověděl jsem mu, a pak jsem byl odstrčen. Na jeho větu jsem mu odpověděl jednoznačně. "Jasně, už jdu." Zase jsem se musel loučit s cechem, sotva jsem přišel. Abych si udělal radost, přistoupil jsem ke dvoum dívkám, kterém mě vlastně vůbec nezajímaly, nýbrž židle, co byly kolem nich. Jednu z židlí jsem sebral a vší silou hodil směrem do uklidněného davu. "Konec přestávky, zase se dejte pěkně do akce, kterou jste provozovali před minutou!." Prohlásil jsem a odešel z cechu. Namířil jsem si to rovnou do neznáma. "Tak, jdeme, jsi pozadu magore". Poslední slovo jsem řekl zkomoleně, protože už jsem byl na mostě. "Eh, bheeh" Zamumlal jsem si pod nosem a opět se šnečí rychlostí plazil.
Návrat nahoru Goto down
Shinichi

Shinichi


Počet príspevkov : 55
Join date : 26. 02. 11

Budova cechu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova cechu   Budova cechu EmptyTue Mar 01, 2011 1:19 pm

Shinichi Okazaki

Po cestě pryč jsem se rozhodl pořádně si přečíst naší misi, protože jsem to vlastně ještě neudělal... Hodnotil jsem ji podle názvu a peněz... Detaily jsem si jaksi ještě nepřečtl. Takže tenhle zmetek utekl při převodu z vězněni ve white Mountins... A v současné době by se měl pravděpodobně nacházet v Celestial Rock... Poslední část mise je jeho převezení do Lost City... Hmm, no uvidíme co se z toho vyklube. Nemyslím si, že se to bude tak jednoduché... Co taky je na tomhle světě jednoduché, že ano? Už jsem byl na mostě a pak na mě Sonny vykřikl. Zrovna se tu plazil po zemi, jak mu bylo špatně a já neměl v úmyslu mu pomáhat. Jen jsem list z misi složil na malý čtvereček a strčil do kapsy. Přidal jsem trochu do kroku a předběhl Sonnyho... Zrovna jsem si přehrával v mé mysli melodii jednoho mého oblíbeného techna a ani nevím kdy jsem se dostal na druhý konec mostu... Trochu jsem se v té melodii ztratil, ale hlavní je, že jsem byl už na druhé straně a Sonny pořad ne. Tak, jsem na něho raději počkal, protože mu stejně musím ještě zdělit nějaké podrobnosti o misi... Vlastně nemusím a neřeknu jestli si o tom sám nepoví... Pospěš si ty postižený slimáku! Pověděl jsem Sonnymu a už mě to čekaní na něho přestávalo bavit.
Návrat nahoru Goto down
Ryuuka

Ryuuka


Počet príspevkov : 53
Join date : 26. 02. 11

Budova cechu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova cechu   Budova cechu EmptyTue Mar 01, 2011 6:19 pm

Tengoku Hosentsu

Po několika minutách bezmocného plazení jsem se konečně dostal přes most. "Já,..*epic scene, kdy jsem málev vrhl* jsem v pohodě" Prohlásil jsem, vstal a dal se do kroku. Ještě jsem byl trochu zkomolený z toho mostu, ale už to bylo lepší. "No, řekni mi hlavně za kolik Jewelů je ta mise, co budeme dělat mi můžeš říct až na místě. Doufám, že to bude něco zábavného." Pověděl jsem mu a pokračoval směrem do neznáma. "Hej magore, doufám, že jsi vybral tu nejllepší misi, tedy nejlépe zaplacenou. Příště vybírám já."
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Budova cechu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Budova cechu   Budova cechu Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Budova cechu
Návrat nahoru 
Strana 1 z 9Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Prostor za budovou cechu
» Před budovou cechu

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
~ Fairy Tail no Shinwa ~ :: Ostatní :: Odehrané příběhy-
Přejdi na: