RPG pro všechny fanoušky Fairy Tail

PříjemPortálHledatRegistracePřihlášení

Share

Hľadanie zvitku - Chizu&Bulic

Goto down 
Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Mina

Mina

Počet príspevkov : 160

Hľadanie zvitku - Chizu&Bulic Empty
PříspěvekPředmět: Hľadanie zvitku - Chizu&Bulic   Hľadanie zvitku - Chizu&Bulic EmptySat Oct 22, 2011 11:20 am

Vyšli ste z budovy cechu a šli ste cez most, kde ste sa nachvíľu zastavili, aby ste vedeli, kade ísť. Ešte v diaľke po pravej strane ste mohli vidieť ako odchádzajú Suki a Yoshi, ktorí si to mierili do Stone Town. Green Forest je práve opačným smerom, takže ste sa mohli tam vydať. Ak ste mali mapu, nebolo ťažké nájsť cestu do Green Forest, ale tam už by sa dalo trošku ťažšie orientovať. Ale mohli by ste sa už rozhýbať, tak sa vydajte na cestu.

Amy no Theme&Voice:

Yuffie no Theme&Voice:

Hľadanie zvitku - Chizu&Bulic 157dmvk
-----
Hľadanie zvitku - Chizu&Bulic 2rcly53
-----
Hľadanie zvitku - Chizu&Bulic 24uyv75
Návrat nahoru Goto down
Bulic

Bulic

Počet príspevkov : 128

PříspěvekPředmět: Re: Hľadanie zvitku - Chizu&Bulic   Hľadanie zvitku - Chizu&Bulic EmptySat Oct 22, 2011 11:36 am

Bulic Shizaki

Vyšli jsme z cechu kde jsme se rozloučili s Amy a Dawnem. Kráčeli jsme přez most a poté jsem si povšiml dvou mágu z našeho cechu byli už daleko, ale pamatoval jsem si jejich cíl cesty a nás byl opačným směrem a klasickým tempem aby mi Chizu stíhala jsem se vydal přímou cestou do Green Forest. Ehm ještě než tam dorazíme sem se tě chtěl na něco zeptat ... jo už vím jakou že to ovládáš magii ?
Návrat nahoru Goto down
Lus

Lus

Počet príspevkov : 131

PříspěvekPředmět: Re: Hľadanie zvitku - Chizu&Bulic   Hľadanie zvitku - Chizu&Bulic EmptySat Oct 22, 2011 3:54 pm

Chizu

Společně se vydáme z cechu. Pomalu přejdeme most. V dálce zahlédnu chlapce, který nám v cechu dával razítko s další dívkou. Vydali se opačným směrem, než jsme se vydali my. Poté se mě Bulic optá, jakou magii ovládám. Docela mě ta otázka překvapí. Nečekala jsem ji tak brzo. No já... ovládám ztracenou magii Arc of time. Poté se na chvíli odmlčím. Ale... ono jí tak úplně ještě neovládám. Dodám trochu potichu. Jediné, co s touhle magií dokážu je "léčit" drobná zranění. Což se v boji vlastně ani použít nedá. Pokud tedy narazíme na někoho silného, s kým budeme muset bojovat, bude nejspíše všechna práce na Bulicovi. A jakou magii ovládáš ty? Optám se.
Návrat nahoru Goto down
Bulic

Bulic

PříspěvekPředmět: Re: Hľadanie zvitku - Chizu&Bulic   Hľadanie zvitku - Chizu&Bulic EmptySat Oct 22, 2011 4:51 pm

Bulic Shizaki

Vypadá že jí má otázka zaskočila tak jsem čekal nějakou okecávku že mi to ještě nechce říci, ale pověděla mi to.. Ztracená magie... Jestli se tuto magii dokážeš naučit na výbornou budeš velice dobrý a silný mág.. Poté se mě také optá jenže já chvíli mlčím a poté pohlédnu vzhůru..Já.. já jsem Fire Dragon Slayer....Také to je ztracená magie a tahle se specializuje na ničení a bourání všeho.. nebo alespon jí tak používám... Při slovech ničení bourání sis mohla povšimnout mé jiskry v oku a zápalest v hlase kterým sem to řekl.
Návrat nahoru Goto down
Lus

Lus

PříspěvekPředmět: Re: Hľadanie zvitku - Chizu&Bulic   Hľadanie zvitku - Chizu&Bulic EmptySat Oct 22, 2011 5:58 pm

Chizu

Na výbornou? Na chvíli se odmlčím. Nemám talent na magii, nikdy ze mě nebude silný mág. Opáčím. Jediné kouzlo mě dokázala naučit má máma, ale to už je několik let zpět. Od té doby jsem se nenaučila jediného kouzla. A to mě v Rusty Fox neustále trénovali a nutili k tomu. Na chvíli se mi zdálo, že se nedozvím, jakou magii vlastně ovládá. Nakonec se dozvím, že ovládá také ztracenou magii. Fire dragon slayer. Už jsem něco málo o téhle magii slyšela. Takže.... tebe vychovával drak? Optám se zájmem a pohlédnu na něj.
Návrat nahoru Goto down
Bulic

Bulic

PříspěvekPředmět: Re: Hľadanie zvitku - Chizu&Bulic   Hľadanie zvitku - Chizu&Bulic EmptySat Oct 22, 2011 6:40 pm

Bulic Shizaki

Silným mágem se nemusíš stát tím že máš talent, ale tím že chceš tím že v to věříš a snažíš se tím že máš cíl..Poté na mě padla otázka ohledně mého "otce"..Sklopím hlavu k zemi a odvětím na otázku.. Ano vychovával mě drak už od doby co jsem byl malý.. Ohnivý drak jménem Dragonliel....A poté zmizel a já ho od té doby nikdy neviděl... Stisknu ruku silně v pěst.. Poté, ale přeskočím zpět pohlédnu rovně na cestu a zeptám se.. Jak dlouho nám ta cesta potvra co myslíš ?
Návrat nahoru Goto down
Lus

Lus

PříspěvekPředmět: Re: Hľadanie zvitku - Chizu&Bulic   Hľadanie zvitku - Chizu&Bulic EmptySat Oct 22, 2011 6:47 pm

Chizu

Ne... já nemám vážně na magii talent. Namítnu. Možná právě proto, že nevěřím v to, že bych mohla být silná. A nebo že bych silná být nechtěla? Poté dostanu odpověď na mou otázku. Sklopí hlavu a pohlédne k zemi. Omlouvám se, nejspíše jsem se neměla ptát... Nic mi do toho není. Začnu se omlouvat. Nevím, jak dlouho nám to bude trvat. Ale hlavní je, ať jsme u toho svitku první. Pokud tam teda nějaký je.
Návrat nahoru Goto down
Mina

Mina

PříspěvekPředmět: Re: Hľadanie zvitku - Chizu&Bulic   Hľadanie zvitku - Chizu&Bulic EmptySat Oct 22, 2011 7:09 pm

Ako ste sa rozprávali, cesta vám ubiehala celkom rýchlo. Nemali ste to predsa ďaleko, veď už ste o nejaké tie dve-tri hodiny videli v diaľke veľký les, takže ešte nejaký kus cesty a už ste to mohli mať za sebou. Teda, možno ste si to len mysleli, pretože les je naozaj veľký a zorientovať sa v ňom je ťažké. Nemáte presnú mapu a toho lesa, len tej cesty doň a už len zelený fľak, kde bola približne označená poloha toho zvitku.

Amy no Theme&Voice:

Yuffie no Theme&Voice:

-----
-----
Návrat nahoru Goto down
Bulic

Bulic

PříspěvekPředmět: Re: Hľadanie zvitku - Chizu&Bulic   Hľadanie zvitku - Chizu&Bulic EmptySat Oct 22, 2011 7:12 pm

Bulic Shizaki

Nemusíš se omlouvat......Poté začnu kroužit hlavou a pozorovat vše okolo..No ale doufám že někoho cestou potkáme už dlouho jsem se pořádně neprotáhl..... Poté už vidím kraj lesa a po nějaké chvíli se dostaneme na kraj lesa kde cesta končí a začíná jen louka...Pohlédnu na Chizu..Ehm jakým směrem by měl být ten svitek ? Mám takový dzilinský výraz.. Jestli ho nebudem moci najít tak to tu vypálím do mrtě.. Poté se začnu soustředovat na čich abych odhalil případné nepřátele.
Návrat nahoru Goto down
Lus

Lus

PříspěvekPředmět: Re: Hľadanie zvitku - Chizu&Bulic   Hľadanie zvitku - Chizu&Bulic EmptySun Oct 23, 2011 11:57 am

Chizu

Tiše cupitám kousek za Bulicem a přemýšlím nad tím, co má společného protahování s tím, zda někoho potkáme. Ať se na to koukám z jakéhokoliv úhlu, nejde mi to dohromady. V dáli zahlédnu něco, co by mohl být les. Z kapsy svých kraťas vytáhnu papírek s mapou, kterou jsem tak pracně překreslovala. Když na ni však pohlédnu, nevyznám se v ní. Nejen, že mapa byla dost nepřesná, ale vypadalo to, jako bych si tam spoustu věcí přikreslila a další, co se mi nehodili, jsem se ani neopovažovala zaznamenat. Každopádně, přibližné místo, kde by se měl nacházet, v mapě bylo. Aspoň doufám, že je to ono a není to jen flek. Radši mapu schovám zpět do kapsy a pohlédnu znovu k lesu. Mělo by to být asi tudy. Ukážu přibližným směrem, kde by měl svitek být.
Návrat nahoru Goto down
Bulic

Bulic

PříspěvekPředmět: Re: Hľadanie zvitku - Chizu&Bulic   Hľadanie zvitku - Chizu&Bulic EmptySun Oct 23, 2011 12:09 pm

Bulic Shizaki

Počkám na verdikt Chizu a ta po chvíli ukáže směr tak se s trochou elánu vydám tím směrem. Doufám že tam ten svitek bude jinak sme v pěkný kaši.. Nebo vlastně stačí aby jen jedna skupina našla svitek a donesla ho zpět a jsme za vodou protože k tomu cosi kdosi potřebujou všechny svitky.... Stejně je to pěkná kravina.. Ale což moje první mise v Cechu takže se musím snažit a uspěšně dokočit.
Návrat nahoru Goto down
Lus

Lus

PříspěvekPředmět: Re: Hľadanie zvitku - Chizu&Bulic   Hľadanie zvitku - Chizu&Bulic EmptySun Oct 23, 2011 2:37 pm

Chizu

Jenže, když ten svitek někdo získá, stane se hlavním terčem a donést ho do cechu nebude tak jednoduché. Obzvlášť v případě, že by ostatní žádné nenašly. A taky... pokud se ví, kde jsou, bude nejspíše nutností je najít všechny a přemístit tak, aby je nikdo nenašel. Odvětím. Najednou se však ozve dost prapodivný zvuk. Zastavím se, trochu se začervenám a chytím se za břicho. Musel to slyšet i Bulic. To se jen ozýval můj žaludek dožadující se něčeho dobrého. Z kapsy, která je natolik objemná, že se do ní vejde i to, co by se nezdálo, vytáhnu balíček cookies. Jednu si vytáhnu a poté doženu Bulice. Dáš si taky? Optám se a začnu tu svoji sušenku jíst.
Návrat nahoru Goto down
Bulic

Bulic

PříspěvekPředmět: Re: Hľadanie zvitku - Chizu&Bulic   Hľadanie zvitku - Chizu&Bulic EmptySun Oct 23, 2011 3:36 pm

Bulic Shizaki

A proto musíme ten svitek dostat aby po nás šli Při těchto slovech srazím své pěsti k sobě a mezi nimi probehně oheň. Poté uslyším prapodivný a děsivý zvuk z břicha Chizu... Byl to hlad !.. Ale ona jako žkušená vytáhla cookiesky a začne jednu dlabat a při tom mi i nabýdne..Ne děkuji, ale nemáš třeba zápalky? Doufám že je oheň ze zápalek není nic moc, ale dá se to zdlábnout.
Návrat nahoru Goto down
Lus

Lus

PříspěvekPředmět: Re: Hľadanie zvitku - Chizu&Bulic   Hľadanie zvitku - Chizu&Bulic EmptySun Oct 23, 2011 5:11 pm

Chizu

Aby po nás šli? Vyhrknu ze sebe a pohlédnu na něj. Vždyť je to nebezpečné! Při téhle myšlence se však zamyslím znovu. Celá mise je nebezpečná... Zápalky? Začnu hledat ve svých objemných kapsách u kraťasů. Nic podobného zápalkám však nemám. Nemám, ale v lese najdeš určitě dostatek dřeva. Odvětím a vytáhnu si ze sáčku další sušenku. Doufám, že cestou potkáme nějaký obchůdek. Dřív nebo později mi určitě dojdou zásoby.
Návrat nahoru Goto down
Bulic

Bulic

PříspěvekPředmět: Re: Hľadanie zvitku - Chizu&Bulic   Hľadanie zvitku - Chizu&Bulic EmptySun Oct 23, 2011 5:30 pm

Bulic Shizaki

Noo aby byla bžunda ne ? ..No zápalky... No ono nejde tak o dřevo, ale o oheň co dokážou vytvořit... Poté se začnu docela nudit Chizu si chroupá sušenky a já nevím co by. Pak také dostanu hlad a když není oheň po ruce tak začnu pokoukávat po těch jejich sušenkách, ale nějak se mi nechce o ní říci přeci jenom jich nemůže mít tolik aby měla pro oba a já si nic k jídlu nevzal takže sem se rezhodl počkat na oheň..Doufám že potkáme někoho se zápalkama.
Návrat nahoru Goto down
Lus

Lus

PříspěvekPředmět: Re: Hľadanie zvitku - Chizu&Bulic   Hľadanie zvitku - Chizu&Bulic EmptySun Oct 23, 2011 6:02 pm

Chizu

Ale to by nebyla bžunda!. Řeknu zcela vážným tónem. Pokud by po nás opravdu šli, těžko bych se ubránila. Jde ti o oheň? Na chvíli se zamyslím. To jsi měl říct hned, že si chceš něco opéct! Poté nahodím další, zcela zamyšlený výraz. Dokonce při tom přestanu i kousat. Ale co bychom tak mohli upéct... Možná něco chytíme v lese! Pronesu a strčím si do pusy další sušenku. Poté pohlédnu očkem na Bulice. Vážně si nedáš? Optám se a zamávám mu sáčkem před obličejem.

Naposledy upravil Lus dne Sun Oct 23, 2011 6:21 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Mina

Mina

PříspěvekPředmět: Re: Hľadanie zvitku - Chizu&Bulic   Hľadanie zvitku - Chizu&Bulic EmptySun Oct 23, 2011 6:21 pm

Konečne ste sa dostali až k lesu po tej dlhej dobe chodenia. Našťastie ešte cesta viedla ďalej do lesa, ale museli ste si dávať pozor. Les vypadal síce ako každý iný, ale vzhľad mohol klamať. Je možné, že budete musieť zísť z cesty, pretože cesta šla stále rovno. Ešte nebol taký hustý les, len stromy sem-tam a ďalej sa stromy začali viac už zoskupovať. Lenže na mape, ak to tam teda Chizu zaznamenala, po ľavej strane by ste mali ďalej naraziť na ďalší zvitok, ale to už záležalo na tom, či si to Chizu zaznačila.

Amy no Theme&Voice:

Yuffie no Theme&Voice:

-----
-----
Návrat nahoru Goto down
Bulic

Bulic

PříspěvekPředmět: Re: Hľadanie zvitku - Chizu&Bulic   Hľadanie zvitku - Chizu&Bulic EmptySun Oct 23, 2011 6:26 pm

Bulic Shizaki

Tak jo nebyla... Nee nechci si nic úpést chci oheň tot vše. Poté už se mi začíná zdát že jdeme hoooooodně dlouho rovně, ale zatím nic neříkám.. Poté mi Chizu začne mávat pytlíkem sušenek před obličejem a nabízet mi je a ted už neodmítnu a jednu si vezmu.. Děkuji mnohokrát. Chvíli ji držím v ruce a koukám na ni a pak ji celou strčím do pusy chvíli ji nechroupám a pak ji celou rozkoušu a sním. Nezdá se ti že už dlouho deme ve stejném směru ??
Návrat nahoru Goto down
Lus

Lus

PříspěvekPředmět: Re: Hľadanie zvitku - Chizu&Bulic   Hľadanie zvitku - Chizu&Bulic EmptyMon Oct 24, 2011 5:01 pm

Chizu

Aha. Takže ti je zima. Konstatuji po chvíli, když už mě nenapadne nic jiného, k čemu by se mohl oheň hodit. Když tak mávám balíčkem sušenek před Bulicem, jednu si vezme. Není zač. Jestli chceš, vezmi si ještě. Řeknu s úsměvem na tváři a sušenkou v puse. Když se mě optá, zda nejdeme dlouho stejným směrem, zastavím se a vytáhnu znovu svůj papírek s překreslenou mapou. Dle ní by jsme se právě měli koupat v nějakém jezeře. Aspoň to na mapě vypadalo, jako jezero. Přesto, že mapa nebyla příliš přesná, místo, kde ležel svitek, bylo zaznamenáno správně. Teda... možná se to o něco málo lišilo od původní mapy, ale orientovat se podle toho dalo. Tady bychom někde měli sejít z cesty a pokračovat vlevo. Prohlásím po chvíli. Doufám, že se neztratíme.
Návrat nahoru Goto down
Bulic

Bulic

PříspěvekPředmět: Re: Hľadanie zvitku - Chizu&Bulic   Hľadanie zvitku - Chizu&Bulic EmptyMon Oct 24, 2011 5:11 pm

Bulic Shizaki

Nee .. až budeme mít oheň ukážu ti co s ním potřebuji..Poté když sním sušenku jsem už spokojen a už vydržím... Děkuji, ale to mi stačí. Poté se Chizu začne zkoumavě dívat na mapu a já jen čekám na její verdikt chvíli vypadá taková zmatená, ale pak už asi ví kudy. Poté pronese kudy máme jít.. Tak jo jdeme... Vyrazím směrem kudy ukázala Chizu.. Proč jsi se přidala do Cechu ??
Návrat nahoru Goto down
Lus

Lus

PříspěvekPředmět: Re: Hľadanie zvitku - Chizu&Bulic   Hľadanie zvitku - Chizu&Bulic EmptyTue Oct 25, 2011 6:02 pm

Chizu

K čemu by mohl potřebovat oheň? Tato otázka je pro mě opravdovou záhadou. Postupně mi docházejí nápady. Chci tomu však přijít na kloub! Při jedné myšlence se však zastavím a zhrozím se natolik, že mi jedna sušenka upadne na zem. Podezřívavě pohlédnu na Bulice. Když se konečně dám zase do pohybu, neustále po něm podezřívavě pokukuji a přitom žvýkám své sušenky. Mohlo mě to napadnout dřív! Je to přece drakobijec! Což znamená, že si může oheň vytvořit sám.... Tak proč potřebuje oheň? Konečně to začalo všechno do sebe zapadat. Přišla jsem na to! Znovu na něj podezřívavě kouknu. Sleduji tě! Řeknu tiše a sním další sušenku.
Návrat nahoru Goto down
Bulic

Bulic

PříspěvekPředmět: Re: Hľadanie zvitku - Chizu&Bulic   Hľadanie zvitku - Chizu&Bulic EmptyTue Oct 25, 2011 10:06 pm

BUlic Shizaki
Kráči si spokojeně a poté si všimnu že Chizu spadne sušenka. Poté se na mě Chizu divně podívá docela mě to vyděsí, ale ignoruji to.. Po chvíli se zase tak podívá a řekne sleduji tě a to byl vrchol. Co jeee ?? nekoukej tak na mě děsí mě to !.. O co jí sakra jde ??
Návrat nahoru Goto down
Lus

Lus

PříspěvekPředmět: Re: Hľadanie zvitku - Chizu&Bulic   Hľadanie zvitku - Chizu&Bulic EmptyWed Oct 26, 2011 9:43 am

Chizu

Děsivě to opravdu mohlo vypadat. Na jeho otázku jen odseknu jednoslovné "Nic" a pohlédnu někam jinam. Jestli je to pravda, musím se od něj co nejdříve vzdálit a nebo najít někoho, kdo by šel s námi! Ale... co když právě tohle chce? Někdo se k nám přidá a.... pomůže mu! Nahodím ještě podezřívavější pohled. Tentokrát už však nekoukám jinam, ale sleduji jenom jeho. Nenápadná já být vážně neumím.
Návrat nahoru Goto down
Bulic

Bulic

PříspěvekPředmět: Re: Hľadanie zvitku - Chizu&Bulic   Hľadanie zvitku - Chizu&Bulic EmptyWed Oct 26, 2011 10:13 am

Bulic Shizaki

Stále na mě kouká stále a vypadá děsivěji a děsivěji... Poté se snaží být nenápadná..Ehm co to dělá vím že na mě kouká.. Heeej o co ti jde proč pořát tak na mě koukáš mrazí mě s toho po zádech .... Vykřiknu takouvým divně zmateným tonem, ale nekřičím zlostí, ale takovou ustrašeností z toho jak na mě divně kouká.. O co jí jde .. Nemám rád když na mě takhle lidé koukají.
Návrat nahoru Goto down
Lus

Lus

PříspěvekPředmět: Re: Hľadanie zvitku - Chizu&Bulic   Hľadanie zvitku - Chizu&Bulic EmptyWed Oct 26, 2011 10:43 am

Chizu

Všiml si mě! Všiml si, že na něj koukám! Co když přijde na to, že to vím? Na tváři se mi objeví trochu zděšený výraz. Když se mě optá, proč na něj tak koukám, zděsím se ještě více. Přece mu nemůžu říct, že to vím! To by určitě nedopadlo dobře! Začnu trochu panikař. M-máš na tváři drobek od sušenky! Řeknu trochu roztřeseným hlasem a ukážu na jeho tvář. Poté přistoupím až k němu. Stojíc tváří v tvář mu sundám drobek z pusy, který tam vlastně ani neměl. Poté se rychle otočím a vyrazím kupředu. Odteď si musím dávat větší pozor!
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Hľadanie zvitku - Chizu&Bulic   Hľadanie zvitku - Chizu&Bulic Empty

Návrat nahoru Goto down

Hľadanie zvitku - Chizu&Bulic
Strana 1 z 3Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
~ Fairy Tail no Shinwa ~ :: Fairy Tail RPG :: Příběh :: Mise-
Přejdi na: