~ Fairy Tail no Shinwa ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG pro všechny fanoušky Fairy Tail
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Hľadanie zvitku - Chizu&Bulic

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Bulic

Bulic


Počet príspevkov : 128
Join date : 31. 01. 11

Hľadanie zvitku - Chizu&Bulic - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hľadanie zvitku - Chizu&Bulic   Hľadanie zvitku - Chizu&Bulic - Stránka 2 EmptyWed Oct 26, 2011 10:50 am

Bulic Shizaki

Chvíli na ni hledím pak vykřikne něco o drobku a poté mi ten fantazi drobek sundá..Copak si myslí že jsem uplný debil... Poté dělá jakoby už bylo po všem..Koukám na ni s pitomím výrazem..Ehm to nebyl ten důvod proč na mě koukáš a drobek sem tam neměl tak ze mě nedělej vola..Koho sem to dostal na misi aaaaa
Návrat nahoru Goto down
Lus

Lus


Počet príspevkov : 131
Join date : 05. 06. 11

Hľadanie zvitku - Chizu&Bulic - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hľadanie zvitku - Chizu&Bulic   Hľadanie zvitku - Chizu&Bulic - Stránka 2 EmptyWed Oct 26, 2011 11:02 am

Chizu

Můj krok se podstatně zrychlil, takže jsem šla kousek vepředu před ním. Imaginární drobek však nezabral. Poznal, že to není ten důvod, proč na něj takhle koukám. Chvíli jen tak mlčím a přemýšlím, co mu říct. Poté trochu zpomalím, aby mě mohl dohnat. Když mě dojde, snažím se již tvářit normálně. Proč jsi se vůbec přidal do cechu? Optám se a snažím se změnit téma.
Návrat nahoru Goto down
Bulic

Bulic


Počet príspevkov : 128
Join date : 31. 01. 11

Hľadanie zvitku - Chizu&Bulic - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hľadanie zvitku - Chizu&Bulic   Hľadanie zvitku - Chizu&Bulic - Stránka 2 EmptyWed Oct 26, 2011 11:37 am

Bulic Shizaki
Zrychlila, ale já šel stejným tempem .. Poté vypadala jako by přemýšlela a pak zpomalila a pak udělala něco co jsem od ní nečekal snažila se trapně odběhnout od téma...Panebože..... Nesnaš se odběhnout od téma.. Co ti na mě vadí bojíš se nebo co že si na mě tak koukala ? A mluv pravdu poznám kdy mluvíš pravdu a kdy ne.
Návrat nahoru Goto down
Lus

Lus


Počet príspevkov : 131
Join date : 05. 06. 11

Hľadanie zvitku - Chizu&Bulic - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hľadanie zvitku - Chizu&Bulic   Hľadanie zvitku - Chizu&Bulic - Stránka 2 EmptyWed Oct 26, 2011 11:44 am

Chizu

Nesnažím se odběhnout od tématu! Vydám ze sebe naštvaně a překřížím ruce na prsou. Měl jsi tam drobek! Příště ti ho tam nechám! Pronesu trochu naštvaným hlasem. A nic mi na tobě nevadí... vždyť jsem na tebe koukala jenom proto, že jsi tam měl ten drobek...
Návrat nahoru Goto down
Bulic

Bulic


Počet príspevkov : 128
Join date : 31. 01. 11

Hľadanie zvitku - Chizu&Bulic - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hľadanie zvitku - Chizu&Bulic   Hľadanie zvitku - Chizu&Bulic - Stránka 2 EmptyWed Oct 26, 2011 11:48 am

Bulic Shizaki

Koukám na ni podívně, ale pak řeknu Nuže dobrá..Nemysli si že se vzdám tak rychle já přídu na to proč si na mě koukala.. sleduji tě!!!.. Poté se mi zdá divně že už deme dlouho zase stejným směrem..Neměli jsme někde odbočit ??? Poté se začnu rozhlížet po lese...
Návrat nahoru Goto down
Lus

Lus


Počet príspevkov : 131
Join date : 05. 06. 11

Hľadanie zvitku - Chizu&Bulic - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hľadanie zvitku - Chizu&Bulic   Hľadanie zvitku - Chizu&Bulic - Stránka 2 EmptyWed Oct 26, 2011 1:17 pm

Chizu

Uleví se mi, když se přestane vyptávat. Nedám to však na sobě nijak znát. Neboj, jdeme dobře. Měli bychom ještě nějakou chvíli pokračovat rovně a pak se uvidí, kam dojdeme. Odvětím. A ještě si mi neodpověděl na mou otázku. Připomenu se a pro jistotu ji zopakuji.
Návrat nahoru Goto down
Bulic

Bulic


Počet príspevkov : 128
Join date : 31. 01. 11

Hľadanie zvitku - Chizu&Bulic - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hľadanie zvitku - Chizu&Bulic   Hľadanie zvitku - Chizu&Bulic - Stránka 2 EmptyWed Oct 26, 2011 3:44 pm

Bulic Shizaki

Mile rád ti odpovím, ale jestli se pamatuji před chvíli jsem se na to také ptal a ty jsi mi neodpověděla takže až odpovíš povím ti to..Muheeee. Poté se na ni tázavě podívám ve stylu "no tak povídej". Poté koutkem oka projedu vše kolem nás jestli tu nikdo není a než začne mluvit zaposlouchám se taky jestli někoho neuslyším.
Návrat nahoru Goto down
Lus

Lus


Počet príspevkov : 131
Join date : 05. 06. 11

Hľadanie zvitku - Chizu&Bulic - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hľadanie zvitku - Chizu&Bulic   Hľadanie zvitku - Chizu&Bulic - Stránka 2 EmptyWed Oct 26, 2011 4:51 pm

Chizu

Pokusím se vzpomenout, kdy se mě na tuhle otázku ptal. Možná právě v době, kdy jsem byla ponořena do přemýšlení nad otázkou, k čemu mu je vlastně oheň. A možná jsem ji přeslechla schválně, protože odpovídat se mi na ni zrovna nechce. Proto začnu přemýšlet, jak jednoduše odpovědět tak, abych mu nemusela lhát a přitom se nehrabala v mojí minulosti. Přidala jsem se, protože si chci s někým vyřídit staré účty. Bohužel, zatím nejsem dostatečně silná na to, abych to mohla udělat. Doufala jsem, že cech by mi v tomhle mohl hodně pomoct a že tu dokážu dostatečně zesílit. Odpovím po chvíli přemýšlení a poté pohlédnu tázavě na Bulice a doufám, že se v tom nebude dále hrabat a také mi odpoví na tu samou otázku.
Návrat nahoru Goto down
Bulic

Bulic


Počet príspevkov : 128
Join date : 31. 01. 11

Hľadanie zvitku - Chizu&Bulic - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hľadanie zvitku - Chizu&Bulic   Hľadanie zvitku - Chizu&Bulic - Stránka 2 EmptyWed Oct 26, 2011 5:23 pm

Bulic Shizaki

Dostane se mi konečně odpovědi.. Takže se dá říci že ta ten to ti co si sní chtějí vyřídit ty účty budou silní a proto se skrývá v silném cechu .. To nádherně sedí s tím proč sem se k cechu přidal.. Tázavě na mě pohlédne a já ji tedy vyhovím a odpovím..Důvod proč sem se přidal do cechu je prostý chci poznat silné nepřátele a v cechu se bude snažší narazit na někoho silného....A už nechci být sám..
Návrat nahoru Goto down
Lus

Lus


Počet príspevkov : 131
Join date : 05. 06. 11

Hľadanie zvitku - Chizu&Bulic - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hľadanie zvitku - Chizu&Bulic   Hľadanie zvitku - Chizu&Bulic - Stránka 2 EmptyWed Oct 26, 2011 6:44 pm

Chizu

Myslím, že na téhle misi se s pár silnými nepřáteli setkáme. I když by bylo nejlepší si ten svitek jenom vzít a odnést ho zpět do cechu. Ale to bych pak neměla žádnou šanci se zlepšit ve svých schopnostech. Nejsem si vlastně ani jistá tím, zda jde tahle magie použít v boji. Možná s ní budu v budoucnu léčit i vážnější zranění a budu se moct nějakým způsobem skvěle ubránit, ale jak by se mohla dát použít v boji? Po chvíli se zastavím a pohlédnu znovu na papírek s obkreslenou mapou. Poté se začnu rozhlížet kolem sebe. Hledám nějaký záchytný bod, podle kterého bychom se mohli dále orientovat. Díky tomu, že mapa není přesná, se podle ní již moc nejde orientovat. Nejspíš bychom měli pokračovat ještě chvíli rovně, ať se dostaneme více do středu poloostrova, na jehož začátku se již nacházíme a poté zamířit více na východ, ať se dostaneme k vyznačenému místu. Když si konečně urovnám v hlavě, kudy jít, pokračuji v cestě.
Návrat nahoru Goto down
Mina

Mina


Počet príspevkov : 160
Join date : 12. 03. 11
Age : 29

Hľadanie zvitku - Chizu&Bulic - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hľadanie zvitku - Chizu&Bulic   Hľadanie zvitku - Chizu&Bulic - Stránka 2 EmptyWed Oct 26, 2011 7:17 pm

Dostali ste sa už konečne k hustým stromov, cez ktoré ste prešli tiež ta nejakú tú dobu. Lenže už sa deň schyľoval ku koncu a to ste si západu slnka všimnúť nemohli cez husté koruny stromov. Dokázali ste len spoznať, že sa začalo stmievať. Asi by bolo najlepšie si nájsť nejaké útočisko, kde by ste prenocovali. Je aj možnosť, že budete cestovať v noci ďalej, ale chcete riskovať, že budete potom unavený, keď budete čeliť nejakému nepriateľovi? To už záležalo na vás, ktovie či niekoho aj vôbec stretnete. Možno sa vám pošťastí a prejdete svoju misiu v "pokoji".
Návrat nahoru Goto down
Bulic

Bulic


Počet príspevkov : 128
Join date : 31. 01. 11

Hľadanie zvitku - Chizu&Bulic - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hľadanie zvitku - Chizu&Bulic   Hľadanie zvitku - Chizu&Bulic - Stránka 2 EmptyWed Oct 26, 2011 7:28 pm

Bulic Shizaki

Doufejme.. Poté se tak rozhlédnu.. Začíná se stmívat .. nechceš se někdo utábořit nebo zvládneš jít přez noc ?.. Sem zvědaví co na to řekne.. bud bude chytrá a bude souhlasit s utábořením a nebo se bude snažit být silná a půjde celou noc.. No to dopadne.. Poté se podrbu na hlavě a podívám se na ni.
Návrat nahoru Goto down
Lus

Lus


Počet príspevkov : 131
Join date : 05. 06. 11

Hľadanie zvitku - Chizu&Bulic - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hľadanie zvitku - Chizu&Bulic   Hľadanie zvitku - Chizu&Bulic - Stránka 2 EmptyWed Oct 26, 2011 7:41 pm

Chizu

Ušli jsme docela velký kus cesty, určitě jsi už i ty unavený. Bude lepší, když někde přespíme a odpočineme si. Navíc bychom se mohli v té tmě lehce ztratit. Odvětím na jeho otázku a na chvíli se odmlčím. Otázkou ale je, kde bychom mohli přespat. V noci je zima a já nehodlám spát na holé zemi. O teplo bych se nebála, přeci jen jsem na misi s ohnivým drakobijcem! S tou zemí to však už bude horší. Nepotřebuji vyhřátou postel a střechu nad hlavou. Postačil by mi spacák nebo nějaká deka. Ani jednu věc však u sebe nemám. A co kdybychom se pokusili najít takové ty malé chatrče na slámu pro zvířata? Tam by se spalo dobře! Byl to přímo velkolepý nápad! Lepší by ale bylo potkat nějakou obytnou chatku. Dodám po chvíli.
Návrat nahoru Goto down
Bulic

Bulic


Počet príspevkov : 128
Join date : 31. 01. 11

Hľadanie zvitku - Chizu&Bulic - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hľadanie zvitku - Chizu&Bulic   Hľadanie zvitku - Chizu&Bulic - Stránka 2 EmptyWed Oct 26, 2011 7:55 pm

Bulic Shizaki
Dobrá tak tedy přespíme tady.. Mezi tím co přemýšlí a pak něco říká já si natrhám kupu větví kterých je tu hodně přeci jenom je to hustý les.. Sou to větve plné listů.. A poté začnu hrabat díru v obdelníkovém tvaru hned vedle stromu.. Mezi tím když už to skoro dodělávám tak na ni pohlédnu.. Měla bys jsi si alespon najít větve díru ti vykopu... Když mám díru vykopanou vypodložím jí větvemi a zbytkem se chystám přikrýt.
Návrat nahoru Goto down
Lus

Lus


Počet príspevkov : 131
Join date : 05. 06. 11

Hľadanie zvitku - Chizu&Bulic - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hľadanie zvitku - Chizu&Bulic   Hľadanie zvitku - Chizu&Bulic - Stránka 2 EmptyWed Oct 26, 2011 8:11 pm

Chizu

Trochu pochybně na něj koukám, když kope díru. Nějak mi pořád nedocházelo, proč ji kope. To přijde teprve ve chvíli, kdy mi řekne, abych si našla nějaké větve, že mi také vykope díru. To mi jako vykope hrob?! Podívám se na tu díru zděšeně. Ani omylem! Do té díry nevlezu ani přes mojí mrtvolu! Vím, co jsi zač. Už to přede mnou nemusíš skrývat! Prozradil jsi se díky tomu ohni. Pronesu a ze svého opasku uvolním paličku na maso, abych se v případě útoku mohla bránit. Jen mi stále nedocházelo, proč jsou ty díry dvě.
Návrat nahoru Goto down
Bulic

Bulic


Počet príspevkov : 128
Join date : 31. 01. 11

Hľadanie zvitku - Chizu&Bulic - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hľadanie zvitku - Chizu&Bulic   Hľadanie zvitku - Chizu&Bulic - Stránka 2 EmptyWed Oct 26, 2011 8:24 pm

Bulic Shizaki

Jestli chceš přespi tedy mimo ďíru, ale bude ti zima.. Počkej co co nemusím skrývat že mám hlad .. A co s ohňem kde máš oheň ?? Poté k ní začnu krářet pomalými houpavými krůčky..Co jí je už to trva od doby co jsem se ptal na oheň.. počkej co jí to asi jen mohlo napadnou sakra Whááááá
Návrat nahoru Goto down
Lus

Lus


Počet príspevkov : 131
Join date : 05. 06. 11

Hľadanie zvitku - Chizu&Bulic - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hľadanie zvitku - Chizu&Bulic   Hľadanie zvitku - Chizu&Bulic - Stránka 2 EmptyWed Oct 26, 2011 8:57 pm

Chizu

Na žádnou otázku neodpovím. Vyděsí mě totiž to, že se ke mě začne přibližovat prapodivným krokem. Začnu se ohánět paličkou ze strany na stranu. Nepřibližuj se ke mě! Zůstaň tam, kde jsi! Vykřiknu a začnu pomalu ustupovat dozadu. Zakopnu však o jeden z kořenů, kterých jsou v lese tisíce, a spadnu na tvrdou zem. Díky tomu mi spadnou brýle z nosu a já vidím všechno rozmazaně. S paličkou v ruce začnu rychle hledat své brýle.
Návrat nahoru Goto down
Bulic

Bulic


Počet príspevkov : 128
Join date : 31. 01. 11

Hľadanie zvitku - Chizu&Bulic - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hľadanie zvitku - Chizu&Bulic   Hľadanie zvitku - Chizu&Bulic - Stránka 2 EmptyWed Oct 26, 2011 9:15 pm

Bulic Shizaki

Když Chizu spadne a brýle ji spadnou. Dojdu k ní chytím ji za zápěstí ve ktrém má paličku, ale jemně abych ji nic neudělal, ale aby mě zas nebacila. Poté se sehnu zdvyhnu její brýle nasadám jí je na nos a zeptám se.. Co jsi myslíš že jsem zač ?? a Proč se mě tak bojíš ??
Návrat nahoru Goto down
Lus

Lus


Počet príspevkov : 131
Join date : 05. 06. 11

Hľadanie zvitku - Chizu&Bulic - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hľadanie zvitku - Chizu&Bulic   Hľadanie zvitku - Chizu&Bulic - Stránka 2 EmptyWed Oct 26, 2011 9:23 pm

Chizu

Někdo mě najednou chytne za ruku. Nebyl to nikdo jiný, než Bulic. Pokusím se po něm ohnat paličkou, bohužel se mi to však nepodaří. Akorát mi vypadne z ruky a přistane na zemi v listí. Najde mé brýle a dá mi je zpět tam, kam patří. Na můj nos. Konečně zase vidím normálně. Pohlédnu na Bulice. Proč se tě bojím? Ty se ještě takhle blbě ptáš?! Sám moc dobře víš, k čemu potřebuješ ten tvůj oheň! Jak jsi si mohl myslet, že na to nepřijdu! Vyhrknu ze sebe.
Návrat nahoru Goto down
Bulic

Bulic


Počet príspevkov : 128
Join date : 31. 01. 11

Hľadanie zvitku - Chizu&Bulic - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hľadanie zvitku - Chizu&Bulic   Hľadanie zvitku - Chizu&Bulic - Stránka 2 EmptyWed Oct 26, 2011 9:27 pm

Bulic Shizaki

Koukám na ni zmateně.. NA co oheň ... No potřebuji ho na to abych se najedl já oheň jím a měl jsem hlad a nechtěl jsem ti brát sušenky aby jich měla dost pro sebe... A to je problém že jím oheň nevo co ?.. To se fakt bojí kuli tomu že jím oheň nebo si myslel že oheň potřebuji k něčemu jinému.?,. Poté ji pustím a podám ji ruku na to abych ji pomohl vztát.
Návrat nahoru Goto down
Lus

Lus


Počet príspevkov : 131
Join date : 05. 06. 11

Hľadanie zvitku - Chizu&Bulic - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hľadanie zvitku - Chizu&Bulic   Hľadanie zvitku - Chizu&Bulic - Stránka 2 EmptyWed Oct 26, 2011 9:36 pm

Chizu

Počkat! On ten oheň...jí? Takže mě nechce upálit nebo něco takového? Oddechnu si. Být tu někde zeď, tak se jdu teď asi tlouct do hlavy a přemýšlet, jak mě něco takového mohlo napadnout. No... samozřejmě, že to není problém. Proč by taky měl, že? Vždyť je to normální jíst oheň. Opáčím. Konečně mi pustí ruku a poté ji ke mě natáhne, aby mi pomohl vstát. Chytnu se ji a vstanu. Poté si opráším kraťasy od špíny, která se na mě nalepila, když jsem si tak šikovně sedla na zem. Poté si však něco uvědomím. Počkej... ale to není normální jíst oheň! Pohlédnu na něj překvapeně.
Návrat nahoru Goto down
Bulic

Bulic


Počet príspevkov : 128
Join date : 31. 01. 11

Hľadanie zvitku - Chizu&Bulic - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hľadanie zvitku - Chizu&Bulic   Hľadanie zvitku - Chizu&Bulic - Stránka 2 EmptyWed Oct 26, 2011 9:40 pm

Bulic Shizaki

Stejně mám pocit že si myslela že jí chci něco udělat a ted dělá jakože nic..Ehm Normální.. Pomohu ji vztát a pak jí konečně dojde že jíst oheň není normální.. No pro většinu lidí ne, ale pro mě to normální je.. musíš si zvyknout že u mě je hodně věcí normální a pro některé je to nenormální Poté se otočím dokopu díru vystelu jí ještě pár listím co mi zbylo a lehnu si do své a hledím do větvý stromu pod kterým ležím.
Návrat nahoru Goto down
Lus

Lus


Počet príspevkov : 131
Join date : 05. 06. 11

Hľadanie zvitku - Chizu&Bulic - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hľadanie zvitku - Chizu&Bulic   Hľadanie zvitku - Chizu&Bulic - Stránka 2 EmptyThu Oct 27, 2011 6:49 pm

Chizu

Takže... ty jíš vážně oheň? Pohlédnu na Bulice udiveně. Někdo rád sušenky a někdo oheň, vždyť je to úplně normální, že jo. Nakonec zamířím pro pár větviček, kterými bych si mohla vystlat díru v zemi. Sbírám hlavně malé větvičky, které mě nebudou v noci tlačit. Po chvíli již mám v díře pohodlíčko a tak se můžu jít konečně uložit do hajan.
Návrat nahoru Goto down
Bulic

Bulic


Počet príspevkov : 128
Join date : 31. 01. 11

Hľadanie zvitku - Chizu&Bulic - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hľadanie zvitku - Chizu&Bulic   Hľadanie zvitku - Chizu&Bulic - Stránka 2 EmptyThu Oct 27, 2011 7:05 pm

Bulic Shizaki

Uložím se do mé útolné díry.. Pohlédnu na Chizu která ještě stlala svojí dirku.. Tak coo vyhovuje ti tvoje postel ?? A co myslíš doděláme tuhle misi úspěšně ?? Poté pohlédnu do větví a přemýšlím nad tím jestly někdy uvidím svého "otce". Můžu ji považovat za přítele za jednoho z prvních mích přátel.
Návrat nahoru Goto down
Lus

Lus


Počet príspevkov : 131
Join date : 05. 06. 11

Hľadanie zvitku - Chizu&Bulic - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hľadanie zvitku - Chizu&Bulic   Hľadanie zvitku - Chizu&Bulic - Stránka 2 EmptyThu Oct 27, 2011 8:00 pm

Chizu

Ničeho lepšího bych se zřejmě nedočkala, takže se musím spokojit s tímto, i kdyby se mi to kdo ví jak nelíbilo. Odvětím na jeho první otázku. Nad tou druhou se však musím zamyslet. Určitě ji dokončíme. Pronesu po chvíli. Jistá si tímto nejsem, věřit v to však můžu. Po chvíli se konečně uvelebím a přestanu sebou házet ve své díře. Když však pohlédnu k nebi, začnu si připadat jako v hrobě. Proto zavřu oči a snažím se představit si, že jsem úplně někde jinde. Díky zavřeným očím se mi podaří po chvíli usnout a lesem se začne ozývat jemné chrápání.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Hľadanie zvitku - Chizu&Bulic - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hľadanie zvitku - Chizu&Bulic   Hľadanie zvitku - Chizu&Bulic - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Hľadanie zvitku - Chizu&Bulic
Návrat nahoru 
Strana 2 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Hľadanie zvitku - Suki&Yoshi
» Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.)
» Rozmražení Frozen Village (Dawn de D. & Bulic Sh.)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
~ Fairy Tail no Shinwa ~ :: Fairy Tail RPG :: Příběh :: Mise-
Přejdi na: