~ Fairy Tail no Shinwa ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG pro všechny fanoušky Fairy Tail
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Doručení zásilky (Masao Kouhei)

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Administrátor
Admin
Administrátor


Počet príspevkov : 326
Join date : 28. 02. 10
Age : 29

Doručení zásilky (Masao Kouhei) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Doručení zásilky (Masao Kouhei)   Doručení zásilky (Masao Kouhei) - Stránka 3 EmptyMon Mar 28, 2011 7:01 pm

Jomei se jen tiše usmíval a pro jistotu ani nic neříkal. Cože děvče? Sedlák se pootočil a nasadil úchylný pohled. Týt Týty? Takové město existuje? Neznám, neznám, nejdu. Mířím na úpatí Blood Mountins... poblíž leží také město Dead City. Zazubil se a při tom si hladil svou bradku. A kam míříte vy? Otázal se.
Návrat nahoru Goto down
https://fairy-tail.slovakforum.net
mishkenzi

mishkenzi


Počet príspevkov : 55
Join date : 26. 02. 11

Doručení zásilky (Masao Kouhei) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Doručení zásilky (Masao Kouhei)   Doručení zásilky (Masao Kouhei) - Stránka 3 EmptyMon Mar 28, 2011 7:10 pm

Masao Kouhei
"On si snad dělá srandu jemu to nedošlo ?" chtěl mu říct pravdu no ale pak se zamyslel a jen odpověděl "My ani nevíme jsme jenom ubozí pocestní,tuláci chodící jenom sem a tam." nevěděl zda mu má říkat pravdu protože mu připadal podezřelí tak samo jako Jomei i když ten už méně.
Návrat nahoru Goto down
Administrátor
Admin
Administrátor


Počet príspevkov : 326
Join date : 28. 02. 10
Age : 29

Doručení zásilky (Masao Kouhei) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Doručení zásilky (Masao Kouhei)   Doručení zásilky (Masao Kouhei) - Stránka 3 EmptyMon Mar 28, 2011 7:21 pm

Tohle nejspíš nebyl zrovna nejlepší nápad. Při slově "tuláci" zatáhl rychle za uzdu a povoz prudce zastavil. Jomei díky tomu sletěl na zem mezi ostružinový keř. Sedlák přiskočil k tobě a vytáhl z kapsy nůž. Tak tuláci a pocestní, jo? Že vy jste mě stopovali na té cestě, aby jste mě přepadli... Tuláci... já vám dám... už jednou jste mě takhle dostali. Ale teď, teď jsem připraven!
Návrat nahoru Goto down
https://fairy-tail.slovakforum.net
mishkenzi

mishkenzi


Počet príspevkov : 55
Join date : 26. 02. 11

Doručení zásilky (Masao Kouhei) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Doručení zásilky (Masao Kouhei)   Doručení zásilky (Masao Kouhei) - Stránka 3 EmptyTue Mar 29, 2011 3:13 am

Masao Kouhei
"Počkej zadrž,lhal jsme ti jelikož jsem ti nevěiřil pokud odložíš nůž řeknu ti pravdu" doufal že to udělá nedošlo mu že si lidi pod slovem tulák přectaví spíše zločince.
Návrat nahoru Goto down
Administrátor
Admin
Administrátor


Počet príspevkov : 326
Join date : 28. 02. 10
Age : 29

Doručení zásilky (Masao Kouhei) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Doručení zásilky (Masao Kouhei)   Doručení zásilky (Masao Kouhei) - Stránka 3 EmptyWed Mar 30, 2011 6:06 pm

Teď mi tu budeš vykládat, kdo ví co, že? Rukama si přejede po svých vousech. Ale když mi zaplatíte... dokážete, že nejste tuláci a já vás svezu dál! Pousměje se šibalsky. Mezitím se Jomei celý doškrábaný vrátí zpět na povoz.
Návrat nahoru Goto down
https://fairy-tail.slovakforum.net
mishkenzi

mishkenzi


Počet príspevkov : 55
Join date : 26. 02. 11

Doručení zásilky (Masao Kouhei) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Doručení zásilky (Masao Kouhei)   Doručení zásilky (Masao Kouhei) - Stránka 3 EmptySat Apr 02, 2011 6:35 am

Masao Kouhei
"Zaplatil bych ti rád ale nemám u sebe peníze tak aspoň vidíš že nejsem tulák ale jestli chceš pomůžem ti s tím hnojem dopravit tam kam potřebuješ" myslel že to zabere .
Návrat nahoru Goto down
Administrátor
Admin
Administrátor


Počet príspevkov : 326
Join date : 28. 02. 10
Age : 29

Doručení zásilky (Masao Kouhei) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Doručení zásilky (Masao Kouhei)   Doručení zásilky (Masao Kouhei) - Stránka 3 EmptyMon Apr 04, 2011 2:32 pm

Nemáš u sebe peníze? Tak to mi budeš muset děvče zaplatit jinak. Prohlídne si tě od hlavy až k patě a úchylně se pousměje.
Návrat nahoru Goto down
https://fairy-tail.slovakforum.net
mishkenzi

mishkenzi


Počet príspevkov : 55
Join date : 26. 02. 11

Doručení zásilky (Masao Kouhei) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Doručení zásilky (Masao Kouhei)   Doručení zásilky (Masao Kouhei) - Stránka 3 EmptyFri Apr 08, 2011 7:41 pm

Masao Kouhei
"Už jsem ti říkal že nejsem děvče ty jeden perverzáku" řekne a plyvne mu na nos poté mu slynama ucpe nosní dírky.Ví že to moc nepomůže ale snad mu dojde že má co dočinění z mágem.
Návrat nahoru Goto down
Administrátor
Admin
Administrátor


Počet príspevkov : 326
Join date : 28. 02. 10
Age : 29

Doručení zásilky (Masao Kouhei) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Doručení zásilky (Masao Kouhei)   Doručení zásilky (Masao Kouhei) - Stránka 3 EmptySat Apr 09, 2011 5:38 pm

Chvíli na tebe překvapeně kouká, než mu dojde, že má ucpaný nos. Přirozeně začne dýchat pusou a poté si utře všechny tvé sliny z nosu do rukávu, do kterého se zároveň i vysmrká. Poté se nadechne a chce něco říct, ale pak uslyšíš ránu něčím tvrdým do něčeho tvrdého. Sedlák se chvíli kývá ze strany na stranu a poté na tebe spadne. Teprve teď si můžeš všimnout Jomeie, který právě odhazuje dřevěnou desku z vozu a usedá na místo sedláka. Poté pohlédne s úsměvem na tebe a ukáže na místo vedle něj. Usaďte se, slečno.
Návrat nahoru Goto down
https://fairy-tail.slovakforum.net
mishkenzi

mishkenzi


Počet príspevkov : 55
Join date : 26. 02. 11

Doručení zásilky (Masao Kouhei) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Doručení zásilky (Masao Kouhei)   Doručení zásilky (Masao Kouhei) - Stránka 3 EmptySat Apr 16, 2011 9:20 am

Omlovám se že jsem dlouho nepsal Smile
Masao Kouhei
"Díky Jomei,já nejsem žádna holka poděkuje a vynadámu a poté ze sebe zhodí perverzního sedláka."Jomei chceš do Dead city dojet v tomhle?A pokud jo co uděláme s tímhle perverzíkem a hlavně s tím hnojem?" řekne když se usadí vedle něj.
Návrat nahoru Goto down
Administrátor
Admin
Administrátor


Počet príspevkov : 326
Join date : 28. 02. 10
Age : 29

Doručení zásilky (Masao Kouhei) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Doručení zásilky (Masao Kouhei)   Doručení zásilky (Masao Kouhei) - Stránka 3 EmptySun Apr 17, 2011 4:38 pm

Jestli chceš, můžeš jít klidně pěšky. Popožene koně kupředu, rychlost jízdy se najednou zdvojnásobí. Mohli byste získat trochu času. Chvíli ještě bude spát a poté se uvidí. Nijak si s tím nelámal hlavu, bylo mu to vcelku jedno. Do kterého cechu vlastně patříš? Přejde po chvíli zcela k jinému tématu.
Návrat nahoru Goto down
https://fairy-tail.slovakforum.net
mishkenzi

mishkenzi


Počet príspevkov : 55
Join date : 26. 02. 11

Doručení zásilky (Masao Kouhei) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Doručení zásilky (Masao Kouhei)   Doručení zásilky (Masao Kouhei) - Stránka 3 EmptySun Apr 17, 2011 6:44 pm

Masao Kouhei
Zarazí se nad jeho otázkou "Ty nevíš od koho máš převzít zásilku nebo co?Toho by mohl kdokoliv využít a poslat vašemu cechu kdo ví co.Tos udělal velkou chybu že sis nezjistil informace.Jsem z cech Silver moon." řekne mu a zahledí se na přírodu kolem.
Návrat nahoru Goto down
Administrátor
Admin
Administrátor


Počet príspevkov : 326
Join date : 28. 02. 10
Age : 29

Doručení zásilky (Masao Kouhei) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Doručení zásilky (Masao Kouhei)   Doručení zásilky (Masao Kouhei) - Stránka 3 EmptySun Apr 17, 2011 7:03 pm

Já tu zásilku nemám převzít, jsem pouhý doprovod. Doručovatele si vybírala rodina sama, s tím nemáme nic společného. Ale jsme si jistí tím, že neposílají nic, čím by nás chtěli naštvat. Tím jsem si stoprocentně jistý. Šibalsky se pousměje.
Návrat nahoru Goto down
https://fairy-tail.slovakforum.net
mishkenzi

mishkenzi


Počet príspevkov : 55
Join date : 26. 02. 11

Doručení zásilky (Masao Kouhei) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Doručení zásilky (Masao Kouhei)   Doručení zásilky (Masao Kouhei) - Stránka 3 EmptySun Apr 17, 2011 7:07 pm

Masao Kouhei
Jomei asi blbě rozuměl tomu co jsem říkal ale už mě to nezajímalo."Jomeii už si viděl mou magii teď je řada na tobě už mi konečně řekni jakou magii ovládáš" řekne mu a na obličeji se mu zjeví zvědaví výraz.
Návrat nahoru Goto down
Administrátor
Admin
Administrátor


Počet príspevkov : 326
Join date : 28. 02. 10
Age : 29

Doručení zásilky (Masao Kouhei) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Doručení zásilky (Masao Kouhei)   Doručení zásilky (Masao Kouhei) - Stránka 3 EmptySun Apr 17, 2011 8:16 pm

Já se tě neprosil o to, aby jsi mi ji ukazoval. Nemám důvod ti ukazovat tu svou. Řekne přísným hlasem, zdálo se, že ti odmítá za každou cenu prozradit, co za magii ovládá. Již jste ujeli kus cesty. Pěkně jste si objeli les a dostali jste se na cestu vedoucí z lesa. Teď už by před vámi neměly být žádné překážky. A pokud se tento vůz nerozpadne, mohli byste se k horám dostat již dnes.
Návrat nahoru Goto down
https://fairy-tail.slovakforum.net
mishkenzi

mishkenzi


Počet príspevkov : 55
Join date : 26. 02. 11

Doručení zásilky (Masao Kouhei) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Doručení zásilky (Masao Kouhei)   Doručení zásilky (Masao Kouhei) - Stránka 3 EmptyMon Apr 18, 2011 1:16 pm

Masao Kouhei
"Jomeii jak daleko to bude od hor do Dead City?" zeptá se ho upřímným hlasem a dále sleduje přírodu.Nachvíli se pootočí na sedláka a na hnůj a pak zase svůj zrak směřuje k lesu."Jak já mám rád přírodu."
Návrat nahoru Goto down
Administrátor
Admin
Administrátor


Počet príspevkov : 326
Join date : 28. 02. 10
Age : 29

Doručení zásilky (Masao Kouhei) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Doručení zásilky (Masao Kouhei)   Doručení zásilky (Masao Kouhei) - Stránka 3 EmptyMon Apr 18, 2011 5:32 pm

Nevím, nikdy jsem se do hor nevezl. Pěšky to je... možná jeden a půl nebo dva dny. Odvětí. Před vámi se rozprostřela menší vesnička, která není uvedena ani na mapě. Zrovna jako na zavolanou. Začalo ti totiž hlasitě kručet v břiše. Možná by bylo dobré udělat zastávku. Koně už by taky potřebovali udělat menší zastávku, vypadali docela unaveně a hlavně žíznivě. Nebo by jste mohli pokračovat dál. Možná narazíte na nějaký potok či jezírko, kde by se dali nachytat ryby.
Návrat nahoru Goto down
https://fairy-tail.slovakforum.net
mishkenzi

mishkenzi


Počet príspevkov : 55
Join date : 26. 02. 11

Doručení zásilky (Masao Kouhei) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Doručení zásilky (Masao Kouhei)   Doručení zásilky (Masao Kouhei) - Stránka 3 EmptyTue Apr 19, 2011 12:48 pm

Masao Kouhei
Jeho oči se zastavili na pramínku kouře stoupajícího vzhůru zanedloho uviděl z čeho vychází,odněkud z malé vesničky."Jomeii zastavíme najíme se a pojedeme dál co ty na to?" zeptá se jej.Samozřejmě by se mohl zakousnout do některé s tyčinek pod pláštěm ale má chuŤ na něco lepšího i když u sebe nemá peníze.
Návrat nahoru Goto down
Administrátor
Admin
Administrátor


Počet príspevkov : 326
Join date : 28. 02. 10
Age : 29

Doručení zásilky (Masao Kouhei) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Doručení zásilky (Masao Kouhei)   Doručení zásilky (Masao Kouhei) - Stránka 3 EmptyTue Apr 19, 2011 3:17 pm

Jo... přestávka by bodla. Řekne, když dojedete do vesnice, a vyskočí z vozu. Poté se rozběhne někde mezi lidi a ztratí se ti z dohledu. Lidé, kteří byli venku, na tebe začali pohlížet. Tak co teď?
Návrat nahoru Goto down
https://fairy-tail.slovakforum.net
mishkenzi

mishkenzi


Počet príspevkov : 55
Join date : 26. 02. 11

Doručení zásilky (Masao Kouhei) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Doručení zásilky (Masao Kouhei)   Doručení zásilky (Masao Kouhei) - Stránka 3 EmptySat Apr 30, 2011 9:45 am

Masaou Kouhei
Dobrý den řekne tichým hlase.Poté se začne prodíret sěrem k hostinci který zahlédl .
Návrat nahoru Goto down
Administrátor
Admin
Administrátor


Počet príspevkov : 326
Join date : 28. 02. 10
Age : 29

Doručení zásilky (Masao Kouhei) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Doručení zásilky (Masao Kouhei)   Doručení zásilky (Masao Kouhei) - Stránka 3 EmptySun May 01, 2011 5:46 pm

Jakmile jsi sestoupil z povozu, nějaký chlapec hodil po koni, který táhl váš povoz, kámen a ten se ihned splašil a začal utíkat pryč. Do cesty se ti však začali plést lidé a kolem tebe jich bylo najednou tolik, až to není možné. Když jsi se však konečně dostal daleko od lidí. Zjistil jsi nemilou věc. Pokud jsi se snažil nahmatat zásilku, kterou jsi měl doručit, zjistil jsi, že byla náhle pryč. Někdo ti ji musel vzít, když jsi byl v tou hloučku lidí a tak není divu, že jsi to nepostřehl.
Návrat nahoru Goto down
https://fairy-tail.slovakforum.net
mishkenzi

mishkenzi


Počet príspevkov : 55
Join date : 26. 02. 11

Doručení zásilky (Masao Kouhei) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Doručení zásilky (Masao Kouhei)   Doručení zásilky (Masao Kouhei) - Stránka 3 EmptySun May 01, 2011 6:23 pm

Masao Kouhei [u]
Jakmile zjistil že nemá věc kterou má doručit zvýšil hlas a zařval "kdo to byl kdo mi chmatal po kapsách?" v jeho očích se objevil nemilí výraz vypadal jako šílenec (asi takhle) http://browse.deviantart.com/?qh=§ion=&q=rage#/d1cwlbs ."Který chmatík to byl sakra?" z malého kluka uprostřed náměstí vyřazovalo čiré zlo.Voda z trávy kolem vstouppala vzhůru ale v zápětí se vypařovala.Bylo vidět co se stane když Masaa někdo naštve a to ještě když má hlad.
Návrat nahoru Goto down
Administrátor
Admin
Administrátor


Počet príspevkov : 326
Join date : 28. 02. 10
Age : 29

Doručení zásilky (Masao Kouhei) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Doručení zásilky (Masao Kouhei)   Doručení zásilky (Masao Kouhei) - Stránka 3 EmptyTue May 03, 2011 2:31 pm

Všichni lidé si hleděli svého, jako by tvou otázku ani nikdo neslyšel. Když si však všimli stoupající vody, která se ihned poté vypařila, zděsili se. Většina žen a dětí utekla a schovala se ve svých stanech. Muži na tebe vrhali pohledy vrahů. Již nevypadali tak přátelsky, právě naopak. Jeden z nich však přecijen vypadal trochu přátelsky. Přiblížil se k tobě s úsměvem. Není dobré obviňovat bezdůvodně lidi okolo, vždyť jsi sem teď přišel. Jak ti někdo mohl něco ukrást?
Návrat nahoru Goto down
https://fairy-tail.slovakforum.net
mishkenzi

mishkenzi


Počet príspevkov : 55
Join date : 26. 02. 11

Doručení zásilky (Masao Kouhei) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Doručení zásilky (Masao Kouhei)   Doručení zásilky (Masao Kouhei) - Stránka 3 EmptyTue May 03, 2011 5:17 pm

Masao Kouhei
Jeho vztek se zmírnil ale né úplně, když k němu muž přistoupil a ptal se ho začal mu odpovídat "Víte když jsem vystupoval z vozu ještě jsem to měl v kapse ale jakonáhle jsem vstoupil mezi vás bylo to fuč" odvětil a zpáry co se vznášela nad zemí vytvořil malé vodní jehličky které dopadali zpátky na zem.
Návrat nahoru Goto down
Administrátor
Admin
Administrátor


Počet príspevkov : 326
Join date : 28. 02. 10
Age : 29

Doručení zásilky (Masao Kouhei) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Doručení zásilky (Masao Kouhei)   Doručení zásilky (Masao Kouhei) - Stránka 3 EmptyMon May 09, 2011 2:30 pm

Hm... zajímavé, opravdu zajímavé... Ale... mladý muži, jste si jist, že jste ho nenechal v tom voze, co ho ti splašení koně zavezli někam pryč? Optá se tě s úsměvem na tváři. I tahle možnost by mohla být pravdivá. A co ten chlapec, který s vámi přijel, ten nemá ten váš balíček? Možností bylo opravdu mnoho. Ale která z nich byla ta pravdivá?
Návrat nahoru Goto down
https://fairy-tail.slovakforum.net
Sponsored content





Doručení zásilky (Masao Kouhei) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Doručení zásilky (Masao Kouhei)   Doručení zásilky (Masao Kouhei) - Stránka 3 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Doručení zásilky (Masao Kouhei)
Návrat nahoru 
Strana 3 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
~ Fairy Tail no Shinwa ~ :: Ostatní :: Odehrané příběhy-
Přejdi na: