~ Fairy Tail no Shinwa ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG pro všechny fanoušky Fairy Tail
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Pátrání po vězni (Tengoku H. & Shinichi O.)

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
Shinichi

Shinichi


Počet príspevkov : 55
Join date : 26. 02. 11

Pátrání po vězni (Tengoku H. & Shinichi O.) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání po vězni (Tengoku H. & Shinichi O.)   Pátrání po vězni (Tengoku H. & Shinichi O.) - Stránka 5 EmptyWed May 04, 2011 7:32 pm

Shinichi Okazaki

Po dlouhé chvíli jsem konečně byl připravený vyrazit... Tak... myslím, že půjdu. Už se mi nechce stát pořad na stejném místě. Šel už tedy konečně za tím mužem jehož jméno jsem už zapomněl a pověděl... No, tak jdeme... Trčíme tu nějak dlouho. A vyrazil jsem tedy napřed... Co kdybych odešel z cechu a přestal z magii? Neměl bych já o hodně pohodovej život? No, jasně že bych měl, ale aspoň je někdy sranda... Navíc by to byla otrava vysvětlovat proč chci odejít atd... Stejně bych to neudělal...
Návrat nahoru Goto down
Ruushii

Ruushii


Počet príspevkov : 337
Join date : 31. 01. 11
Age : 27
Bydlisko : Dc

Pátrání po vězni (Tengoku H. & Shinichi O.) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání po vězni (Tengoku H. & Shinichi O.)   Pátrání po vězni (Tengoku H. & Shinichi O.) - Stránka 5 EmptyThu May 05, 2011 7:30 pm

Sonny - I když jí bylo v očích vidět, že je připravena na obranu před jakýmkoliv tvým útokem, nějak se jí to nevyvedlo dle jejích představ. Neuhnula se, stála na místě a nejspíš chtěla tvůj útok zachytit. Jediné co udělala bylo, že postoupila o několik kroků dopředu. /tok se snažila zastavit rukama, ale neměla dost síly na odporování tomuto vytvářenému tlaku a tak se po velmi krátké chvíli objevil před tebou oblak prachu, ve kterém nejspíš skončila ona. Ale v jakém asi stavu. Poražena? To jsi nemohl zjistit, dokud se oblak nerozehnal.
Vězeň zatím vstal ze země, ale zůstal tam, kde byl a nesnažil se do boje nijak zasahovat a při nejmenším zmírnit účinky útoku.

Shinichi - Chlapík se vydal svižným krokem kupředu. Zdálo se, že někam už celkem chvátá a tím tě jen donutil také zrychlit, aby jsi jej neztratil. Za nedlouho jsi v dálce mohl opět slyšet ránu a po chvíli, jak jsi zašel za zatáčku, jsi už uviděl i vznášející se oblak prachu, což značilo, že budeš už nejspíše blízko svému cíli.
Návrat nahoru Goto down
http://warriors-cats.teamgoo.net/
Ryuuka

Ryuuka


Počet príspevkov : 53
Join date : 26. 02. 11

Pátrání po vězni (Tengoku H. & Shinichi O.) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání po vězni (Tengoku H. & Shinichi O.)   Pátrání po vězni (Tengoku H. & Shinichi O.) - Stránka 5 EmptyThu May 05, 2011 7:49 pm

Sonny

Nádherně jsem se vyřídil bezhlavě proti nepříteli, o kterém jsem vlastně ani nic nevěděl a nic jsem proti němu neměl. Teda až na to, že podle dojmů mých očí napomáhala tomuhle vězni k uhýbání. No a díky těmto chybám, mým chybám samozřejmě, jsem přišel o veškerou magickou energii. Prach byl stále kolem mne, já udělal jen jediné. Bez energie, naprosto zničený s neustálého ničení tohoto pohoří jsem spadl na kolena a začal zhluboka dýchat. Když se prach trochu rozehnal a kouř mírně ustál, tak jsem v dáli zahlédl Shinichiho. "Heh" Zamumlal jsem s úsměvem a trochu si odkašlal bolestí. "Vejtaha, teď schrábne všechnu slávu." Pronesl jsem ještě a po té spadl na zem. Bez energie jsem byl opravdu nepoužitelný, navíc jsem byl celkem zraněný. Bohužel jsem si za to mohl sám.
Návrat nahoru Goto down
Ruushii

Ruushii


Počet príspevkov : 337
Join date : 31. 01. 11
Age : 27
Bydlisko : Dc

Pátrání po vězni (Tengoku H. & Shinichi O.) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání po vězni (Tengoku H. & Shinichi O.)   Pátrání po vězni (Tengoku H. & Shinichi O.) - Stránka 5 EmptyMon May 09, 2011 5:18 am

Když konečně bylo vidět přes prach, zvednutý ze země, žena seděla opřená o skálu a na sobě měla několik šrámů jednak z vytvořeného tlaku, druhak z toho nárazu. V dáli byl už opravdu vidět přicházející Shinichi a jeho průvodce. Ten druhý malý chlapík, co stál kousek opodál od 'vstupu' zaujal obraný postoj. Jen klid, tenhle jde taky z cesty. Víš co máš dělat, drž se plánů! Okřikl ho vězeň a s klidem pozoroval stále se blížícího budoucího protivníka.
Návrat nahoru Goto down
http://warriors-cats.teamgoo.net/
Shinichi

Shinichi


Počet príspevkov : 55
Join date : 26. 02. 11

Pátrání po vězni (Tengoku H. & Shinichi O.) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání po vězni (Tengoku H. & Shinichi O.)   Pátrání po vězni (Tengoku H. & Shinichi O.) - Stránka 5 EmptyMon May 09, 2011 2:44 pm

Shinichii Okazakí

Šel jsem dál a dál a po nějaké chvíli zahledl oblak kouře... Když poté ustál viděl jsem co se tam děje a šel blíž... To zas bude... Ten idiot se zase nechal zmlatit a teď abych to celé řešil já ne? To určitě... Přišel jsem blíž k nepřatelské skupině a pověděl... Nazdar, tak jak je? Pověděl jsem to v pohodě a vypadalo to že nemám moc v plánu tady nějak extra bojovat jako ten magor...
Návrat nahoru Goto down
Ruushii

Ruushii


Počet príspevkov : 337
Join date : 31. 01. 11
Age : 27
Bydlisko : Dc

Pátrání po vězni (Tengoku H. & Shinichi O.) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání po vězni (Tengoku H. & Shinichi O.)   Pátrání po vězni (Tengoku H. & Shinichi O.) - Stránka 5 EmptyThu May 12, 2011 4:16 pm

Vězeň se s Shinichiho příchodem zase pousmál. Vítej, mágu. Pronesl a prohlédl si tě. Teda, čekal jsem tě, ale dřív než tohohle... Dodal a prstem ukázal na, k zemi sraženého Sonnyho. Pak se na chvíli podíval na zasaženou ženu a pokynul tomu chlápkovi, co tě doprovázel. Ten se k ní zařadil a opětovně přikývl.
Tak... Pokračoval k tobě vězeň. A jak naložím s tebou? Otázal se zřejmě mířeně na tebe.
Návrat nahoru Goto down
http://warriors-cats.teamgoo.net/
Shinichi

Shinichi


Počet príspevkov : 55
Join date : 26. 02. 11

Pátrání po vězni (Tengoku H. & Shinichi O.) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání po vězni (Tengoku H. & Shinichi O.)   Pátrání po vězni (Tengoku H. & Shinichi O.) - Stránka 5 EmptyMon May 16, 2011 7:19 pm

Shinichi Okazaki

Podíval jsem se na zem kde ležel Sonny... Tenhle magor se do všeho moc hrne... Jak to tak vidím tak si ho ještě nezabil... Nějak měkký ne? Myslel jsem že budeš větší tvrďák... Pověděl jsem a uviděl jak jde ten chlap k té ženě... Takže nakonec je přeci jen s nim... No, nic jiného jsem ani nečekal... Jak naložit se mnou? No, to je těžká otázka... malinka chvilka ticha... Nemáte něco k pití? Mám docela žízeň po té rybě co jsem jedl...
Návrat nahoru Goto down
Ruushii

Ruushii


Počet príspevkov : 337
Join date : 31. 01. 11
Age : 27
Bydlisko : Dc

Pátrání po vězni (Tengoku H. & Shinichi O.) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání po vězni (Tengoku H. & Shinichi O.)   Pátrání po vězni (Tengoku H. & Shinichi O.) - Stránka 5 EmptyFri May 20, 2011 1:25 pm

Vězeň

Chytil se za bradu a několikrát pokýval hlavou. Skáčeš rychle.... Pronesl s pokřiveným úsměvem a protáhl si ruce. Pak popošel na místo, kde seděl ještě původně, než jej přišel navštívit Sonny a vytáhl z poza kamene dvě flašky ->
Spoiler:
Sorry, jen hruška a malina... Tak co si dáš? Hlesl a napřáhl proti tobě ruce s flaškami.
Návrat nahoru Goto down
http://warriors-cats.teamgoo.net/
Shinichi

Shinichi


Počet príspevkov : 55
Join date : 26. 02. 11

Pátrání po vězni (Tengoku H. & Shinichi O.) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání po vězni (Tengoku H. & Shinichi O.)   Pátrání po vězni (Tengoku H. & Shinichi O.) - Stránka 5 EmptySat May 21, 2011 8:01 am

Shinichi Okazaki

Když jsem viděl, jak jde vězeň k nějakému kamenu tak jsem si pomyslel, že by bodla nějaká citronová sodovka... Třeba mattoni, ale on měl úplně něco jiného... Měl Dobré vody s příchutí hrušky a maliny... Hruška nebo malina? Co si mám dát? Co by bylo asi tak nejlepší na uhašení žízně a hlavně co by mi asi tak více chutnalo? No, vezmu si hrušku... Pověděl jsem a šel si sebrat flašku s vodou...
Návrat nahoru Goto down
Ruushii

Ruushii


Počet príspevkov : 337
Join date : 31. 01. 11
Age : 27
Bydlisko : Dc

Pátrání po vězni (Tengoku H. & Shinichi O.) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání po vězni (Tengoku H. & Shinichi O.)   Pátrání po vězni (Tengoku H. & Shinichi O.) - Stránka 5 EmptyTue May 24, 2011 4:13 pm

Vězeň

Jak jsi se k němu začal blížit, pousmál se a flašku ti raději na menší vzdálenost hodil. Pak se vrátil, opřel se o skálu a otevřel druhou flašku. Tak na zdraví, chlapče. Pronesl zvesela a pak se podíval na toho druhého válejícího se hocha. Možná by si tvůj kamarád dal taky... Pronesl už tajemně, jako by na něco myslel, ale opět raději vrhl pohled na tebe.
Návrat nahoru Goto down
http://warriors-cats.teamgoo.net/
Shinichi

Shinichi


Počet príspevkov : 55
Join date : 26. 02. 11

Pátrání po vězni (Tengoku H. & Shinichi O.) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání po vězni (Tengoku H. & Shinichi O.)   Pátrání po vězni (Tengoku H. & Shinichi O.) - Stránka 5 EmptyTue May 24, 2011 7:54 pm

Shinichi Shinichi

Sebral jsem si flašku a otevíral ji,,, Co když je to nějakým způsobem otrávené? Phe... Jako by na tom záleželo... Pomyslel jsem si a když jsem otevřel pití, tak jsem se samozřejmě napil... co jiného taky... Na dálku jsem si ťukl s vězněm a pak se zamyslel jestli by nebylo lepší být zrovna teď třeba mravenec... Mravenci jsou fakt frajeři... Jestli chceš tak mu dej... mě je to jedno, ale připadá mi zbytečné na něm plýtvat zásobu vody... Dlouze jsem se napil a dodal... Proč si za mnou poslal toho chlapíka, aby mě tu přivedl? Odpověď stejně znám, ale aby nestala konverzace...
Návrat nahoru Goto down
Ruushii

Ruushii


Počet príspevkov : 337
Join date : 31. 01. 11
Age : 27
Bydlisko : Dc

Pátrání po vězni (Tengoku H. & Shinichi O.) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání po vězni (Tengoku H. & Shinichi O.)   Pátrání po vězni (Tengoku H. & Shinichi O.) - Stránka 5 EmptySat May 28, 2011 6:53 pm

Vězeň

Díval se na tebe a vypadalo to, jako by se tě snažil ovládnout pohledem očí, ale z toho mu fakt že nic nekáplo.
Zatím, co na něj Shinichi mluvil, přidřepl si proti ležícímu Sonnymu a poslal mu kutálející se flašku vody.
Proč že, proč vlastně... Začal nahlas přemýšlet. Asi, abych vám urychlil hledání. Notak, přiznejme si, že je to nude tady nahoře v horách, kde není ani živáčka... a takový jako já, když je tu pak sám a osamělý... Přednesl řeč, při níž se snažil působit strašně dojemně.
Návrat nahoru Goto down
http://warriors-cats.teamgoo.net/
Shinichi

Shinichi


Počet príspevkov : 55
Join date : 26. 02. 11

Pátrání po vězni (Tengoku H. & Shinichi O.) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání po vězni (Tengoku H. & Shinichi O.)   Pátrání po vězni (Tengoku H. & Shinichi O.) - Stránka 5 EmptySat May 28, 2011 7:54 pm

Shinichi Okazaki

Nojo, to máš asi pravdu, ale měl si tu přece tyhle své... No, řekněme pomocníky... ale to je jedno. Pověděl jsem a poté se znova napil, protože mi mezitím už vyschlo zase v hubě... Tak co bude teď, když mě tu máš? Nezahrajem si třeba karty nebo tak něco? Je vcelku nuda, tady tak stát... Pověděl jsem a sedl si na zem... Pití jsem položil nalevo od sebe a podíval se na vězně... Jak se vlastně jmenuješ? Na tom listu to napsané nebylo...
Návrat nahoru Goto down
Ruushii

Ruushii


Počet príspevkov : 337
Join date : 31. 01. 11
Age : 27
Bydlisko : Dc

Pátrání po vězni (Tengoku H. & Shinichi O.) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání po vězni (Tengoku H. & Shinichi O.)   Pátrání po vězni (Tengoku H. & Shinichi O.) - Stránka 5 EmptySat May 28, 2011 9:56 pm

Vězeň

Shinichiho návrh mu přišel jako námět k zamyšlení. Karty..... karty! jasně, proč ne! mám tu všechno! Řekl odhodlaně a hrdě na své zjištění. Pak ale opět umlk, jak padla zmínka o jeho jméně, zasmál se 'pod vousy'. Není to tak dávno... a ty si to přec nepamatuješ?...ten chlápek v plášti ti ho přeci prozradil... Pronesl tajemným hlasem a pokračoval dále. Normálně to lidem na potkání neříkám, ale ty se mi líbíš, chlapče. Říká se mi Hidehar. vyhlásil důležitě.
Návrat nahoru Goto down
http://warriors-cats.teamgoo.net/
Shinichi

Shinichi


Počet príspevkov : 55
Join date : 26. 02. 11

Pátrání po vězni (Tengoku H. & Shinichi O.) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání po vězni (Tengoku H. & Shinichi O.)   Pátrání po vězni (Tengoku H. & Shinichi O.) - Stránka 5 EmptySun May 29, 2011 8:46 am

Shinichi Okazaki

No, super! Aspoň, že má karty... Jen je velká škoda, že nemám peníze... Fajně poker o peníze... Pomyslel jsem si a pověděl... Nepamatují si, že by mi to ten chlápek říkal, ale to je jedno... Já se jmenuji Shinichi, když už jsme u toho představovaní... Ale důležitější je... vteřinka ticha... Umíš hrát poker? Je to totiž ta nejlepší karetní hra! Zeptal jsem se ho a čekal na odpověď.
Návrat nahoru Goto down
Ruushii

Ruushii


Počet príspevkov : 337
Join date : 31. 01. 11
Age : 27
Bydlisko : Dc

Pátrání po vězni (Tengoku H. & Shinichi O.) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání po vězni (Tengoku H. & Shinichi O.)   Pátrání po vězni (Tengoku H. & Shinichi O.) - Stránka 5 EmptyMon May 30, 2011 6:15 pm

Hidehar

Trochu se otřásl, jak zaslechl otázku se slovem 'poker'. Věděl, co to jsou karty a dříve je také hrával strašně rád, ale postupem času, který strávil tady v horách asi sem tam na něco zapomněl. To slovo mu něco říkalo, a jelikož nechtěl před mladými mágy vypadat jako neznalec, vyndal karty a několikrát si s nimi pohodil v ruce. Tse, kdo by neuměl. Pronesl sebejistě a hodil po tobě/tobě balíček karet svázaný gumičkou. Ale kdo by taky nezapomínal... Dodal a pomalu přistupoval blíže.
Návrat nahoru Goto down
http://warriors-cats.teamgoo.net/
Shinichi

Shinichi


Počet príspevkov : 55
Join date : 26. 02. 11

Pátrání po vězni (Tengoku H. & Shinichi O.) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání po vězni (Tengoku H. & Shinichi O.)   Pátrání po vězni (Tengoku H. & Shinichi O.) - Stránka 5 EmptyWed Jun 01, 2011 1:03 pm

Shinichi Okazaki

Super... takže ho umíš. Jsem zvědavý, jak moc ho až umí... beztak skoro vůbec, ale chce jen hrát jako, že jo... Chytil jsem balíček karet svázaný gumičkou, který na mě Hide hodil... Sundal jsem s balíčku gumičku a prohlídl si jen tak narychlo jestli tam nejsou nějací jokeři, protože s nimi se přece poker nehraje... Tím jsem si taky prohlídl balíček jestli je normální a není v něm nějaký švindl... Sice nevím jaký by mohl být, ale nikdy nevíš... Jestli tam byly jokeři, vytáhl jsem je a jestli tam nebyly tak jsem to nechal tak a poté začal karty míchat... Zahrajeme o něco ne? Je přece dost nuda hrát jen tak a k tomu ještě poker... To chce nějakou motivací, aby ses více snažil... jo a taky něco, co bychom mohli vsázet, sice jsem chtěl hrát, ale moc peněz nemám... Pověděl jsem a vytáhl z kapsy pár drobných, které mi ještě zbyli z minulého týdne... hodně to teda vůbec nebylo.
Návrat nahoru Goto down
Ruushii

Ruushii


Počet príspevkov : 337
Join date : 31. 01. 11
Age : 27
Bydlisko : Dc

Pátrání po vězni (Tengoku H. & Shinichi O.) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání po vězni (Tengoku H. & Shinichi O.)   Pátrání po vězni (Tengoku H. & Shinichi O.) - Stránka 5 EmptyWed Jun 01, 2011 7:41 pm

Hidehar

Tvářil se celkem zmateně, jak jsi tak k němu kladl slovo za slovem, jako by najednou neměl tušení o čem to mluvíš. O něco hrát? No... jasně... Hm... A co navrhuješ? O co hrát? Vysypal ze sebe, div se do toho nezamotal a snažil se asi na něco vzpomenout.
V balíčku jokeři nebyli....
Návrat nahoru Goto down
http://warriors-cats.teamgoo.net/
Shinichi

Shinichi


Počet príspevkov : 55
Join date : 26. 02. 11

Pátrání po vězni (Tengoku H. & Shinichi O.) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání po vězni (Tengoku H. & Shinichi O.)   Pátrání po vězni (Tengoku H. & Shinichi O.) - Stránka 5 EmptySat Jun 04, 2011 9:01 am

Shinichi Okazaki

Vypadalo to že ho to vcelku zmátlo, jak jsem na něj házel jedno slovo za druhým, ale to je už jedno... Odpověděl na to dobře, takže to myslím pochopil dobře... No... hm... Přemýšlel jsem o co to hrát a nic moc mě nenapadalo... Nevěděl jsem co říct, když ze mě najednou něco vypadlo... Co třeba hrát o papírky, které natrháme... třeba každý dostane 30 papírku a potom je budeme vsázet místo peněz... Přijde mi to jako docela dobrý nápad. Pověděl jsem a začal promíchávat balíček karet... A ještě aby to nebylo takové o ničem, tak ten co vyhraje vymyslí nějaký úkol tomu druhému, který prohraje... Může to být jakýkoliv úkol kromě takových smrtelných, jako běž a skoč z nejvyšší skály co tu je... Co ty na to?
Návrat nahoru Goto down
Ruushii

Ruushii


Počet príspevkov : 337
Join date : 31. 01. 11
Age : 27
Bydlisko : Dc

Pátrání po vězni (Tengoku H. & Shinichi O.) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání po vězni (Tengoku H. & Shinichi O.)   Pátrání po vězni (Tengoku H. & Shinichi O.) - Stránka 5 EmptySun Jun 05, 2011 12:32 pm

Hidehar

Nápad s papírkami se mu očividně nezamlouval. Co by sakra s těmi papírky pak dělal. Leda si s nimi založil nějaký pěkný ohýnek, ale k čemu by to bylo tady v horách, kde to každý větřík sfoukne. A pak tu byla ta věc s úkolem. To se mu nezdálo ještě víc, ale nakonec přitakal, jelikož to pro něj mohla být výhra celkem rafinovaná, ale taky i prohra. Samozřejmě, věřil, že by mu tvůj úkol nijak nemohl ublížit. Dobře tedy... slinuji, že od nápadu se skálou upustím. Podotkl a na vás se vrhly pohledy vězňových kumpánů. Co tím asi chtěli říct? Hidehar je jen pohybem ruky usměrnil, aby se nijak nevhodně asi nevyjadřovali.
Návrat nahoru Goto down
http://warriors-cats.teamgoo.net/
Shinichi

Shinichi


Počet príspevkov : 55
Join date : 26. 02. 11

Pátrání po vězni (Tengoku H. & Shinichi O.) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání po vězni (Tengoku H. & Shinichi O.)   Pátrání po vězni (Tengoku H. & Shinichi O.) - Stránka 5 EmptyThu Jun 09, 2011 3:05 pm

Shinichi Okazaki

Když jsem viděl jak se na mě ti kumpáni dívají nijak mě to nevykolejilo... Teda jen na povrch, protože uvnitř sebe jsem byl rád, že mávl tou rukou aby nic nedělali... Co bych já sám tak dělal proti těm všem... Ok, tak můžeme začít hrát... Vytáhl jsem nějaké papíry z bundy, co jsem měl po kapsách a začal je trhat na papírky... Poté co jsem je natrhal dostal každý já i on 38 papírku... Nezapomeň, že se hraje o úkol... Nebo nechceš ten úkol zadat už rovnou teď? Pověděl jsem mu a míchal dál karty...
Návrat nahoru Goto down
Ruushii

Ruushii


Počet príspevkov : 337
Join date : 31. 01. 11
Age : 27
Bydlisko : Dc

Pátrání po vězni (Tengoku H. & Shinichi O.) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání po vězni (Tengoku H. & Shinichi O.)   Pátrání po vězni (Tengoku H. & Shinichi O.) - Stránka 5 EmptyFri Jun 10, 2011 7:29 pm

Hidehar

Vzal si papírky, prmnul si ruce, jako že se chystá na hru a pak na tebe sebevědomně pohlédl. Jasně! O úkol! Na to se nezapomíná! Ujistil ho a se stejně vážným tónem pronesl. Zapomněl jsem spíš na něco jiného. Není to možn tak podstatné, ale... Jak že se to hraje? Řekl nakonec naprosto cool neodolatelným hlasem... pro nějakou šílenou faninku, což ale Shinichi nejspíš nebyl, že. Nebo snad? Kdo ví...
Návrat nahoru Goto down
http://warriors-cats.teamgoo.net/
Shinichi

Shinichi


Počet príspevkov : 55
Join date : 26. 02. 11

Pátrání po vězni (Tengoku H. & Shinichi O.) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání po vězni (Tengoku H. & Shinichi O.)   Pátrání po vězni (Tengoku H. & Shinichi O.) - Stránka 5 EmptySun Jun 12, 2011 5:39 pm

Shinichi Okazaki

Vau, fakt cool hlas... To bych se mohl někdy naučit... Pověděl jsem si sám pro sebe v myslí, ale na venek jsem nedal to nedal znát a tvářil se jako, že mě to nezajímá... Si děláš prdel? Ty to neumíš hrát? A přitom to chceš hrát? Panebože... Pověděl jsem mu a pak se mu podíval vážně do oči... Ok, tak já tě naučím... Poslouchej pořádně, nebudu se zbytečně opakovat... Pověděl jsem mu a začal vysvětlovat... Tak, je vlastně více verzi pokeru, ale mi budeme hrát tu nejznámější Texas Holdem... Má to jednoduché pravidla... Pro začátek každý dostane dvě karty... Dál jsem mu jednu kartu, pak jednu sobě, pak zase jemu a pak zase sobě... Vidíš já mám třeba na ruce 4,8... Pak se to rozdává dále takhle... Vezmeš jednu kartu ze shora a položíš ji bokem, nebo-li ji spálíš... Pak vezmeš další tři karty a položíš je takhle vedle sebe... Pak spálíš další kartu a kartu co má nasledovat po ni v balíčku položíš mezi ty ostatní tři otočené... To pak zopakuješ ještě jednou, protože tu musí bych otočených pět karet... Nadechl jsem se a pokračoval... Teď to nejdůležitější a to jsou výherní kombinace... Nejnižší jsou dva páry, což mám teď já... Dvě 8... Pak dále jsou v pořadí dvě dvojičky... To, znamená, že máš třeba dvě 8 a dvě 2... Dále tojíčka... To chápeš ne? Tři kárty stejné hodnoty... Další je postupka, ale do té potřebuješ postupku s pěti kartami... Pak barva a tam pět karet se stejnou barvou... Pak je Full House a to je když máš trojíčku a nějaký pár... Dále Poker a na to potřebuješ 4 karty stejné hodnoty... Pak je straight flush a to je postupka ve stejné barvě... Pamatuj... na postupku musíš mít pět karet... třeba 2,3,4,5,6... A poslední Royal Flush... To je postupka ve stejné barvě, ale od 10 do esa... Když se stane, že nikdo nic nemá bere to ten z výší kartou... Jsou tam samozřejmě další pravidla, ale tohle prozatím stačí... Jo a eso nahrazuje v postupce č. 1... Otázky? Zeptal jsem se ho...
Návrat nahoru Goto down
Ruushii

Ruushii


Počet príspevkov : 337
Join date : 31. 01. 11
Age : 27
Bydlisko : Dc

Pátrání po vězni (Tengoku H. & Shinichi O.) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání po vězni (Tengoku H. & Shinichi O.)   Pátrání po vězni (Tengoku H. & Shinichi O.) - Stránka 5 EmptySun Jun 12, 2011 9:22 pm

Hidehar

Poslouchal, ale z hlavy se mu pomalu čoudilo. S každým přibývajícím slovem od Shinichiho mu na hlavě přibývalo kapek potu. Jak jsi se zeptal, zda má otázky, nastala chvíle ticha a nabývalo zoufalství. Po chvíli se octl otočen k tobě zády v temném koutě, ponížen vrtěl nechápavě hlavou. Zdálo se, že takhle si opravdu nezahrajete.

Karty... a to je mág.... Ozvalo se z příchozí cesty. Byla to ta žena. Opírala se o kámen a bylo vidět, jak tvým způsobem zábavy, či jak to nazvat, pohrdá.
Návrat nahoru Goto down
http://warriors-cats.teamgoo.net/
Ryuuka

Ryuuka


Počet príspevkov : 53
Join date : 26. 02. 11

Pátrání po vězni (Tengoku H. & Shinichi O.) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání po vězni (Tengoku H. & Shinichi O.)   Pátrání po vězni (Tengoku H. & Shinichi O.) - Stránka 5 EmptyMon Jun 13, 2011 6:03 pm

Sonny

Byl jsem absolutně mimo, avšak! Z toho tzv. nevidomého stavu mne dostalo jedno slovo. Slovo, které mne rozhodně dokáže probudit. Už jsem celkem vnímal, a tak jsem nastražil uši. "K-k-ka-karty?" Otázal jsem se do okolí ležící na zemi. Po té jsem hned vyskočil, jako kdybych neměl žádné zranění, prostě nic. Trochu magické energie už se mi regenerovalo, a proto už jsem se i mohl hýbat. "K čertu s magií, heh.." Pronesl jsem sám pro sebe a pomalu se porozhlédl po okolí. Byl tu i tupoun. "Tady jsi!" Zakřičel jsem a okamžitě přiběhl k němu, uviděl jsem na zemi papírky a rozdané karty. "Tak vy hrajete jo? V tom případě hraju s váma." Všechno bylo zvláštní, jako bych to ani nebyl já, před chvílí jsem ho chtěl za každou cenu dostat a teď prostě nic.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Pátrání po vězni (Tengoku H. & Shinichi O.) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání po vězni (Tengoku H. & Shinichi O.)   Pátrání po vězni (Tengoku H. & Shinichi O.) - Stránka 5 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Pátrání po vězni (Tengoku H. & Shinichi O.)
Návrat nahoru 
Strana 5 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Tengoku Hosentsu
» Shinichi Okazaki

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
~ Fairy Tail no Shinwa ~ :: Ostatní :: Odehrané příběhy-
Přejdi na: