~ Fairy Tail no Shinwa ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG pro všechny fanoušky Fairy Tail
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Pohřešovaní (Yume, Raiden)

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
AutorZpráva
Anonymný
Anonymní




Pohřešovaní (Yume, Raiden) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohřešovaní (Yume, Raiden)   Pohřešovaní (Yume, Raiden) - Stránka 6 EmptyThu Jul 28, 2011 5:17 pm

Chuugi Shinu

Pohlédne mu krátce do očí a smutně se docela i zatváří... Tato situace je pro ní docela těžka... neví, co si má vybrat. Jestli se má řídit srdcem nebo rozumem či něčím, co jí blokuje říct city k němu (nikdy je totiž nevyjadřovala). "Já..." šeptá a mírně se jí rozechvějí kolena, když mu hledí do očí. "Já..." její rty se semkly do úzké linky. Tiše se na něj dívala a ruku pod jeho kabátem sevřela v pěst. Je na ní poznat, že teď jejím tělem projíždí úzkost.
Návrat nahoru Goto down
Raiden

Raiden


Počet príspevkov : 165
Join date : 31. 01. 11
Age : 28

Pohřešovaní (Yume, Raiden) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohřešovaní (Yume, Raiden)   Pohřešovaní (Yume, Raiden) - Stránka 6 EmptyThu Jul 28, 2011 5:22 pm

Tsuki Akiyoshi

Chvíli sledoval její počínání, cítil jak se chvěje, jak je nejistá. Nakonec jí jednoduše a láskyplně objal a zamumlal jí do ouška: "Já... já... cítím k tobě nejsilnější lidské pouto. Pouto, které jsem v životě necítil. Můj bratr ti nejspíše řekl, že tě obdivuji, ale pravda je... že já tě... Miluji..." vykoktal ze sebe poslední slovo a začervenal se. "Chránila jsi mě i když jsi nemusela. Jsem tu pro tebe," dodal ještě tiše a po tváři mu stekla slza štěstí, že dokázal říci to co právě řekl. Bylo to pro něho neobvyklé, vlastně poprvé, ale věděl, že to za to stálo.
Návrat nahoru Goto down
Anonymný
Anonymní




Pohřešovaní (Yume, Raiden) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohřešovaní (Yume, Raiden)   Pohřešovaní (Yume, Raiden) - Stránka 6 EmptyThu Jul 28, 2011 5:26 pm

Chuugi Shinu

"Já... já..." vlastně už nic neříkala a jen si hlavu přitiskla na jeho hrudník. Nechtěla nic říkat, protože nebyla na to přípravená. A sama si to tak nějak musela urovnat v hlavě. "počkej si..." poví hodně tiše a přivře oči. "Známe se teprve jen pár dnů..." šeptla a smutně se mu usmála do tváře jako kdyby se snažila o to, aby jí pochopil, že potřebuje ještě nějaký ten čas, aby mu to mohla říci.
Návrat nahoru Goto down
Raiden

Raiden


Počet príspevkov : 165
Join date : 31. 01. 11
Age : 28

Pohřešovaní (Yume, Raiden) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohřešovaní (Yume, Raiden)   Pohřešovaní (Yume, Raiden) - Stránka 6 EmptyThu Jul 28, 2011 5:32 pm

Tsuki Akiyoshi

Dlouze mrkl a nakonec kývl. "Dobrá, počkám... počkám na tebe klidně do konce světa," pronesl tiše, ale stále jí nepouštěl. Jen jí jednou tlapkou pohladil po jejich krásných dlouhých vlasech a vydechl. "Asi nebyla náhoda, že jsme se tehdy ve městě potkali zrovna my dva," vydechl a pomaličku se od ní odtáhl. Dlouze si jí prohlédl a ještě zamumlal: "Ale prosím, hlavně mě nechraň, chci aby jsi byla v pořádku, to já tě musím chránit!" Jeho hlas byl plný citu, citů k jediné dívce pro něho a tou byla právě ona.
Návrat nahoru Goto down
Anonymný
Anonymní




Pohřešovaní (Yume, Raiden) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohřešovaní (Yume, Raiden)   Pohřešovaní (Yume, Raiden) - Stránka 6 EmptyThu Jul 28, 2011 5:35 pm

Chuugi Shinu

Koukla na něj krátce a prstem si přejela po nose jakože si dává ke kořenu nosu brýle, ale jaksi zapomněla, že je teďka nemá, tak se podívala jinam než je on. "Ne... nechci, aby jsi mě chránil... nejsem slabá..." zabručela tiše, ale vlastně si uvědomila, že ona slabá je - aspoň po fyzické stránce (ať už byla dívka a nebo kvůli kouzlům). "Nejsi můj bodyguard a ani tak..." zamumlala tiše. Na větu, že jejich setkání tehdy byl asi jejich osud už raději neodpověděla. Chce si nechat vše raději promyslet než něco plácne a udělá chybu.
Návrat nahoru Goto down
Raiden

Raiden


Počet príspevkov : 165
Join date : 31. 01. 11
Age : 28

Pohřešovaní (Yume, Raiden) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohřešovaní (Yume, Raiden)   Pohřešovaní (Yume, Raiden) - Stránka 6 EmptyThu Jul 28, 2011 5:44 pm

Tsuki Akiyoshi

Stále pěkně držel její packu a usmíval se již o trochu více. "Dobrá, budeme bojovat pěkně bok po boku. Společně zvládneme vše," pronesl mile a společně s ní se rozešel k tomu stavení kousek od nich. Doufal, že je opět nečeká nějaké výbušné překvapení. Minule nejdříve muž s pavouky a pak i jeho dvojče. Tentokrát už chtěl rychlesplnit misi a vypadnout zpět do Tsuki Town i se svojí kráskou.
Návrat nahoru Goto down
Anonymný
Anonymní




Pohřešovaní (Yume, Raiden) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohřešovaní (Yume, Raiden)   Pohřešovaní (Yume, Raiden) - Stránka 6 EmptyThu Jul 28, 2011 5:48 pm

Chuugi Shinu

"Ano..." poví potichu a podívala se za tím stavením. Nyní se Yoshiho pustila a trošku dál se vzdálila (aspoň na dva metry). Mlčky se zadívala pod nohy a začala přemýšlet o tom, co k Yoshimu cítí. Ani jí nevyvedl z míry strom, který se jí postavil do cesty a ona do něj vrazila.
Návrat nahoru Goto down
Raiden

Raiden


Počet príspevkov : 165
Join date : 31. 01. 11
Age : 28

Pohřešovaní (Yume, Raiden) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohřešovaní (Yume, Raiden)   Pohřešovaní (Yume, Raiden) - Stránka 6 EmptyFri Jul 29, 2011 5:07 pm

Tsuki Akiyoshi

Pomalu kráčel k stavení když v tom najednou se Shinu potkala se stromem. Starostlivě k ní přiskočil a prohlížel si jí. "Jsi ... jsi v pořádku?" optal se starostlivě. Sledoval jí a mírně se bál. Nechtěl, aby se jí cokoliv stalo! Bál se o její zdraví. Naštěstí snad náraz nezpůsobil nějakou tělesnou újmu. Jakmile byla Shinu zase v pohode, vydal se směrem ke stavení, ale stále jí koutkem oka pozoroval.
Návrat nahoru Goto down
Anonymný
Anonymní




Pohřešovaní (Yume, Raiden) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohřešovaní (Yume, Raiden)   Pohřešovaní (Yume, Raiden) - Stránka 6 EmptyFri Jul 29, 2011 8:15 pm

Chuugi Shinu

Ani neodpověděla a Yoshi byl už někde v tahu. Vzpamatovává se z toho útoku na strom docela těžce. Leží tam teď s výrazem x.x a rozpláclýma rukama jako moucha. "Já chci domů..." zašeptá zoufale. Toto se jí nepodobalo. Spíše se jí to zdálo uhozené. Tenhle kluk byl praštěnej a na ní až moc ujetej, navíc je ještě prvně přepadl nějakej muž, který ovládl nějakou dívku a pak z ní vylezli pavouci... A pak.. musela ještě Yoshiho tahat k tomu aby se jim nestejskalo, tak předtím nastala nějaká podivná tma. Teď si myslí, že tu asi umře. Kdyby aspoň tak nepražilo slunce.
Návrat nahoru Goto down
Raiden

Raiden


Počet príspevkov : 165
Join date : 31. 01. 11
Age : 28

Pohřešovaní (Yume, Raiden) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohřešovaní (Yume, Raiden)   Pohřešovaní (Yume, Raiden) - Stránka 6 EmptyFri Jul 29, 2011 8:21 pm

Tsuki Akiyoshi

Zaslechl její mumlání a pomalu se otočil. Došel opět k ní a chytil jí za packu. "Co se děje? Udělal jsem něco špatně? Omlouvám se," zamumlal zmateně a zároveň i smutně. Prohlížel si jí, jestli si doopravdy něco neudělala. "Musíme tuto misi dokončit. Chtěla jsi přeci k nám do cechu. A my se nikdy nevzdáváme! Přísahám, že tě ochráním!" Pokusil se nahodit malý úsměv, ale moc mu to nešlo. Popravdě za tuto misi zažil už dost. A vlastně jejich mise ještě ani nezačala. Jenže Shinu pro něho byla přednější a tak se rozhodl, že vyplní cokoliv mu následně řekne.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Pohřešovaní (Yume, Raiden) - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohřešovaní (Yume, Raiden)   Pohřešovaní (Yume, Raiden) - Stránka 6 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Pohřešovaní (Yume, Raiden)
Návrat nahoru 
Strana 6 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
~ Fairy Tail no Shinwa ~ :: Ostatní :: Odehrané příběhy-
Přejdi na: