~ Fairy Tail no Shinwa ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG pro všechny fanoušky Fairy Tail
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.)

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
Bulic

Bulic


Počet príspevkov : 128
Join date : 31. 01. 11

Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.)   Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 5 EmptyFri Apr 15, 2011 4:02 pm

Bulic Shizaki

Klidně si ho nech a asi vyrazíme Dawne ty nám kryj záda a mi kryjem předek ... Poté jsi všimnu že je Amy docela dost ospalá.. Přijdu k ní blízko a pošeptám ji Jestli chceš ponesu tě na zádech a dospi to unavená nám budeš k ničemu... Poté jsem se na ni vlídně usmál a a hned na to tázavě zadíval...
Návrat nahoru Goto down
Dawn de Diablo

Dawn de Diablo


Počet príspevkov : 265
Join date : 31. 01. 11
Age : 30

Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.)   Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 5 EmptyFri Apr 15, 2011 4:08 pm

Dawn de Diablo

Neudělal jsem žádný výraz, byl jsem až chladný. Nikdy jsem nebojoval v týmu a tak to nějak ignoroval. Tsume, kdyby bylo nejhůř, víš co dělat ne? Probrat mě řekl jsem a podíval jsem se na ni. Si si jist? Víš co se může stát, žejo? řekla s roztřeseným hlasem. Jasně, neboj a nyní jsem se usmál. Tsume pouze kývla a dál už nic neřekla. Pak jsem se otočil k Bulicovy a Amy a šel jsem knim blíž. Byl jsem rád, že je mám krýt ze zadu, aspoň budu vzádu a udělal jsem takový nenápadný úsměv. Vše mu nějak připomělo samotu, než vkročil do cechu.
Návrat nahoru Goto down
Mina

Mina


Počet príspevkov : 160
Join date : 12. 03. 11
Age : 29

Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.)   Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 5 EmptyFri Apr 15, 2011 4:14 pm

Amy Tsubaki

Usmeje sa pri Bulicovej odpovedi a nechá si papier v ruke. Teraz sa jej moc "čarovať" nechcelo a potom sa zamyslela nad Bulicovou ponukou. Poškriabe sa vzadu vo vlasoch a pokrúti hlavou. Nie, nie. Je mi fajn. Snaží sa ho presvedčiť a potom pozrie na Dawna a pousmeje sa. Tak, teda.. poďme. Povie neisto a vykročí úplne opačným smerom ako mali namierené. Dá sa povedať, že sa tu nejako stratila a ani si to moc neuvedomila.
Návrat nahoru Goto down
Bulic

Bulic


Počet príspevkov : 128
Join date : 31. 01. 11

Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.)   Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 5 EmptyFri Apr 15, 2011 4:17 pm

Bulic Shizaki

Pokrčil jsem rameny a řekl Jak chceš. Poté jsem se vydal na cestu správným směrem a sledoval přírodu, ale spíš než přírodu jsem sledoval toho co nás udajně sleduje měl jsem z toho špatný pocit. Soustředoval jsem se na čich sluch i zrak abych mohl nebezpečí předvídat už předem, ale i tak jsem měl obavy.
Návrat nahoru Goto down
Ruushii

Ruushii


Počet príspevkov : 337
Join date : 31. 01. 11
Age : 27
Bydlisko : Dc

Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.)   Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 5 EmptySun Apr 17, 2011 6:17 pm

Nešli jste moc dlouho, když jste ucítili ve vzduchu kouř. Něco se pálí... A asi ne příliš daleko od vás. Zápach ale nebyl moc silný.
Návrat nahoru Goto down
http://warriors-cats.teamgoo.net/
Dawn de Diablo

Dawn de Diablo


Počet príspevkov : 265
Join date : 31. 01. 11
Age : 30

Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.)   Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 5 EmptyMon Apr 18, 2011 12:35 pm

Dawn de Diablo

Chvíli jsem pozoroval, kam Amy kráčí a zmateně jsem se podrbal na hlavě. Poté jsem uviděl Buldu, jak jde úplně jiným směrem. Rychle jsem doběhl Amy, chytil jsem ji kolem pasu a vyzved jsem ji do vzduchu. Byla nějak moc lehká a stím jsem se usmál. Takhle jsem se s ní otočil a nyní mířila tím správným směrem. Tudy Amy řekl jsem a nyní jsem šel vedle Amy za Bulicem.
Tsume začala něco nasávat, nic jsem necítil, ale Tsume se tvářila divně. Něco se děje? Tsume zeptal jsem se jí a pohlédl jsem na ni. To je nevýhoda draků, mají strašně citliví čich a todle strašně SMRDÍ!!! řekla Tsume a já jsem se usmál a pohlédl jsem na Bulice Buldo, cítíš něco? zeptal jsem se. Najednou mi hlavou proletěla myšlenka Sakra, dostal jsem nějakou chuť na Miňonku a poškrábal jsem se nechápavě na hlavě.
Návrat nahoru Goto down
Mina

Mina


Počet príspevkov : 160
Join date : 12. 03. 11
Age : 29

Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.)   Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 5 EmptyMon Apr 18, 2011 12:58 pm

Amy Tsubaki

Kráča ďalej, aj keď jej je divné, že ju Bulic nedobehol a potom ju niečo chytilo okolo pasu. Čo? Čo? Nechápavo sa pozrela hore, keď ju to zdvihlo a potom zase otočilo. Pozrela sa na osobu, keď ju položil. Bol to Dawne. Potom sa pozrie pred seba, kde kráča Bulic. Poškriabe sa vzadu na hlave a hlúpo sa zasmeje. Ehehe.. veď ja viem. Povie rýchlo a vykročí za Bulicom vedľa Dawna. Potom sa pozrie na Tsume a začuchá vo vetre. Ja niečo trochu. Akokeby.. tu niečo horelo. Povie a pozrie sa okolo, odkiaľ to ide. Odtiaľ! Ukáže smerom do lesa a pomaly sa tam rozbehne.
Návrat nahoru Goto down
Bulic

Bulic


Počet príspevkov : 128
Join date : 31. 01. 11

Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.)   Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 5 EmptyMon Apr 18, 2011 2:35 pm

Bulic Shizaku

Citím kouř, ale i tak jsem nic neřekl ti dva tam něco kutili a pak se mě Dawn zeptal došlo mi že na to přišla Tsume možná dřív jak já.... Ano citím but tu před dlouhou dobou někdo v blízkousti něco pálil a nebo je to ve větší vzdálenosti tak i tak se vydáme směrem od kut to jde mohlo by nám to lecos objasnit... Vydám se směrem odkud cítím kouř...
Návrat nahoru Goto down
Ruushii

Ruushii


Počet príspevkov : 337
Join date : 31. 01. 11
Age : 27
Bydlisko : Dc

Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.)   Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 5 EmptyMon Apr 18, 2011 3:49 pm

Krajina se začala měnit. Jak jste postupovali, všímali jste si stromů bez listí, a na zemi byla čím dál tím víc hlína, než li zelená tráva a kytky. Takhle se to táhlo, než jste došli na malý kopeček. Odtamtud vycházel ten zápach. Ano, malá část údajného lesa, který se před vámi nyní rozléhal, byla celá jaksi... proměněna v popel. Docela se dalo pochybovat, že by si tu někdo dělal táboráček.
Návrat nahoru Goto down
http://warriors-cats.teamgoo.net/
Dawn de Diablo

Dawn de Diablo


Počet príspevkov : 265
Join date : 31. 01. 11
Age : 30

Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.)   Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 5 EmptyMon Apr 18, 2011 4:48 pm

Dawn de Diablo

Rozběhl jsem se na Amy. Cestou jsem si všímal okolí, které bylo spálené. Oheň je přítel i nepřítel řekl jsem nahlas a nachvíli jsem se zastavil, abych se vzpamatoval. Todle se mi nelíbí a běžel jsem k jednomu kopci, který jsem viděl. Amy a Bulic už tam běželi a byli celkem dost předemnou. Tsume též zmateně prohlížela okolí a nemohla uvěřit vlastním očím.
Návrat nahoru Goto down
Mina

Mina


Počet príspevkov : 160
Join date : 12. 03. 11
Age : 29

Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.)   Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 5 EmptyMon Apr 18, 2011 4:55 pm

Amy Tsubaki

Beží nejakú chvíľu cez tu skazu a pomaly spomaľuje až sa úplne zastaví. Pozerá sa okolo seba a zovrie ruky v päsť. Aké kruté. Oheň je tak hrozný a ničivý element. Povie si v mysli dosť nenávistne, keď sa pozerá okolo seba. Všimne si, že Bulic mieri na nejaký kopec. Odtiaľ to asi ide. Amy tam však ostane len tak stáť a pozerať na to. Zviera dlane v päste tak silno, až sa jej ruky začnú triasť. Pred očami sa jej objavujú plamene akokeby to boli spomienky tých stromov, čo videli predtým než zhoreli. Kúsne si do spodnej perny a potom sa uvoľní. Pomaly vykročí k tomu kopcu, ale slimáčim tempom.
Návrat nahoru Goto down
Bulic

Bulic


Počet príspevkov : 128
Join date : 31. 01. 11

Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.)   Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 5 EmptyMon Apr 18, 2011 5:19 pm

Bulic Shizaki

Jen jsem stál se zavřenýma očima doslova větřil stopu... Ten požár vypukl sice asi před delší chvílí ale i tak možná zavětřím pach toho co to udělal a jestli ovládá element ohně tak to se s Dawnem najíme do syta. Poté jsem se podíval na Amy a zase zpět jsem se soustředil na pach okolo.
Návrat nahoru Goto down
Ruushii

Ruushii


Počet príspevkov : 337
Join date : 31. 01. 11
Age : 27
Bydlisko : Dc

Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.)   Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 5 EmptyMon Apr 18, 2011 6:12 pm

Mohli jste se rozhlížet a čenichat všelijak a jakkoli silně a pečlivě, ale nikde nikdo na dohled ani na dočich prostě nebyl. Jediné, čeho jste si mohli všimnout, bylo něco blýskajícího se v popelu. Byl to někájký bílí kamínek. Když jste si ho bedlivěji prohlédli´, ejhle! Vypadal, jako ty, co byli na tom provázku u toho klenotu. Tož vůbec nedávalo smysl, jak se něco takhle bílého mohlo lesknout...
Návrat nahoru Goto down
http://warriors-cats.teamgoo.net/
Dawn de Diablo

Dawn de Diablo


Počet príspevkov : 265
Join date : 31. 01. 11
Age : 30

Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.)   Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 5 EmptyMon Apr 18, 2011 6:47 pm

Dawn de Diablo

Doběhl jsem na kopec jako poslední a oni už se rozhlíželi. Já než jsme se začal rozhlížet, tak mě zaujal nějaký třpot. Šáhl jsem do popela a vytáhl jsem bílí kamínek. Myslím, že jsme na správné stopě, ale kam teď? poohlédl jsem se kolem. Hledal jsem nějakou ušlapanou trávu, nebo ohořelé klacíky, nebo něco, co by nám určilo směr, kam jít. Tsume, nevidíš nějaké stopy? a ona pouze mlčela a hledala něco po okolí.
Návrat nahoru Goto down
Mina

Mina


Počet príspevkov : 160
Join date : 12. 03. 11
Age : 29

Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.)   Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 5 EmptyMon Apr 25, 2011 6:04 pm

Amy Tsubaki

Keď už sa konečne dotrepala za Bulicom na ten kopec, pozrela sa okolo seba. Bolo jej mdlo z tohto miesta, hlavne keď vie, že takéto niečo spravil ten hrozný element. Objala si ruky a pomaly sa pozrela na Bulica. Myslíš, že za toto môže nejaký .. ohnivý mág? Opýta sa ho, aj keď je odpoveď na túto otázku jasná. Určite hej. Alebo len niekto zabudol uhasiť oheň? Aj to je možné. Ktovie, či vôbec toho vinníka nájdu alebo sa ukáže. Možno je to ten, čo ich sleduje.
Návrat nahoru Goto down
Bulic

Bulic


Počet príspevkov : 128
Join date : 31. 01. 11

Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.)   Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 5 EmptyMon Apr 25, 2011 6:10 pm

Bulic Shizaki

Na otázku Amy jsem jen odvětil Podle mě to byl ten co nám poslal to psaníčko.... Poté jsem pohlédl na ty dva... Budeme asi pokračovat naší cestou dál ne ?? 3koda že ten ohen už je uhašen dal bych si sváču no což musím vyržet, ale jestli používá ohnivou magii tak je hošan v pěkným průseru...
Návrat nahoru Goto down
Ruushii

Ruushii


Počet príspevkov : 337
Join date : 31. 01. 11
Age : 27
Bydlisko : Dc

Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.)   Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 5 EmptyMon Apr 25, 2011 8:24 pm

Dawn a Tsume si mohli povšimnou, při podrobnějším pohledu na krajinu, malé cestičky mezi popelem. Byla vlastně viditelná docela dobře, protože to bylo jediné zelené místo tady v tom. A to taky byla asi jediná stopa, co jste našli.
Návrat nahoru Goto down
http://warriors-cats.teamgoo.net/
Dawn de Diablo

Dawn de Diablo


Počet príspevkov : 265
Join date : 31. 01. 11
Age : 30

Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.)   Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 5 EmptyTue Apr 26, 2011 1:36 pm

Dawn de Diablo

Pozoroval jsem to v okolí. Najednou jsem měl záblesk ze své minulosti. Stál jsem tam tak uprostřed pláně s Diablem. Učil mě nyní vyvolat oheň. V té době jsem neměl ještě pečeť své magie a tak v průběhu pár vteřin splanulo vše v okolí černým plamenem. I Diablo chytl ale přežil. a nyní jsem byl opět v realitě. Minulost mě dohání syknu tiše a pohlédnu na zem. Tráva, zelená tráva a projedu rukou, po cestičce, která vedla dál. Pohlédl jsem na ně. Buď to udělal omylem, a nebo je to past řeknu a zvednu se. Tsume se mi vrtila na rameni a pozorovala okolí ještě pečlivěji, nežli já.
Návrat nahoru Goto down
Mina

Mina


Počet príspevkov : 160
Join date : 12. 03. 11
Age : 29

Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.)   Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 5 EmptyTue Apr 26, 2011 2:18 pm

Amy Tsubaki

Zamyslene sa pozerá na Bulica. Prikývne, keď jej odpovie. Možno to bol on a chcel ich sem doviesť. Pozrie sa na Dawna a zamyslene si prejde rukou po ramene. Mlčky sa pozrie potom na cestičku. Vypadá to ako jediná svetlá cesta z tejto skazy, temnoty. Možno ich to má doviesť niekam, kde bude aj ten mág. Pozrie sa okolo či ešte nie je nejaká stopa v dohľade, ale nič také "podozrivé" nevidí. No tak... začne a poškriabe sa vzadu vo vlasoch ..poďme po tej trávnatej cestičke! Vyhlási a bez akéhokoľvek súhlasu či protestu svojich kolegov rozbehne sa po cestičke ako malé dievčatko za kvetinami.
Návrat nahoru Goto down
Bulic

Bulic


Počet príspevkov : 128
Join date : 31. 01. 11

Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.)   Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 5 EmptyTue Apr 26, 2011 2:24 pm

Bulic Shizaki

Přemýšlel jsem nad tím pak se mi Amy začala strácet byla celku rychlá... Dawne sleduj okolí zezhora a říkej nám vše já to uslyším se svým sluchem já poběžím za Amy nebo jsi něco udělá Rozeběhnu se za ní za chvilku jsem jí doběhl... Kam jsi mi to zmizela nesmíš tak rychle a skoro beze slova zdrhnout... Sledoval jsem okolí a soustředil se na informace od Dawna.
Návrat nahoru Goto down
Ruushii

Ruushii


Počet príspevkov : 337
Join date : 31. 01. 11
Age : 27
Bydlisko : Dc

Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.)   Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 5 EmptyWed Apr 27, 2011 11:10 am

Jak jste mohli vidět sami, cestička nekončila tam, kde to obří spáleniště. Pokračovala dále zůstalým lesem mírně ohraničena tím popelem. Když jste se po ní vydali, zavedla vás až k jakémusi svahu. Z jeho dna jste mohli slyšet hučet vodu, ale i nějaký naprosto jiný zvuk. Zvuk nějaké píšťaly.
Návrat nahoru Goto down
http://warriors-cats.teamgoo.net/
Dawn de Diablo

Dawn de Diablo


Počet príspevkov : 265
Join date : 31. 01. 11
Age : 30

Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.)   Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 5 EmptyWed Apr 27, 2011 1:16 pm

Dawn de Diablo

Sleduji, jak se rozběhne a usměji se. Tsume vyleť do vzduchu, budeš sledovat zem z výšky řeknu klidně. Dobře odrazila se od ramene a rozáthla křídla. Vyletěla výš a jé se ohlédl za Bulicem. Chvilku jsem kráčel,a pak jsem se rozběhl. Spatřil jsem je předemnou kousek, ale stále běželi. Dával jsem pozor na cestičku.
Návrat nahoru Goto down
Mina

Mina


Počet príspevkov : 160
Join date : 12. 03. 11
Age : 29

Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.)   Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 5 EmptyWed Apr 27, 2011 2:25 pm

Amy Tsubaki

Beží ďalej po cestičke a vtom započuje hlas za sebou. Pozrie sa na Bulica, ktorý za ňou bežal a nakoniec sa zastaví. Ale no ták. Usmeje sa naň ho ako trdlo a štuhne ho do ramena. Veď nás tu nič nezje. Zasmeje sa a ďalej už len kráča s Bulicom. Zastaví sa, keď ich cestička zavedie k nejakému svahu. Pribehne až k jeho koncu a pozrie sa dole. Počuje dva zvuky. Zvuk vody a.. to druhé nejako nemôže rozoznať. Nahne sa nad dno úplne na samí kraj a pozerá sa dole. Počujem vodu a.. zasekne sa a plne sa sústredí na druhý zvuk. ..píštalka? opýta sa a prižmúri dole oči, či neuvidí nejaké obrysi niečoho. Niekto tam dole je. Povie Bulicovi a ďalej sa nakláňa nad dnom. Ako sa tak už dosť nebezpečne nakláňa nad tým dnom, kraj sa začne pod ňou droliť a cíti ako sa jej nohy zošuchujú zo zeme. Ajaj! Vyjde len z nej a vtom sa pod ňou predrolí zem a spadne dole s hlasitým krikom, že pomaly jej krik prekonáva hluk prúdiacej vody na dne.
Návrat nahoru Goto down
Bulic

Bulic


Počet príspevkov : 128
Join date : 31. 01. 11

Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.)   Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 5 EmptyWed Apr 27, 2011 2:50 pm

Bulic Shizaki

Došli jsme s Amy k svahu odkud šli slyšet dva zvuky jeden který dělala voda a druhý zněl jako hraní na píštalu.... Amy nechod tak blízko spadneš dolů. Poté Amy spadla dolů a já šel ke kraji a podíval se na ni jak padá.. Doufám že si jí Tsume všimne jinak máme z Amy lívanec.. Potom jsem začal slézat ze stráně dolů chytal jsem se kořenů a tak dále a docela rychle postupoval níž a níž.
Návrat nahoru Goto down
Ruushii

Ruushii


Počet príspevkov : 337
Join date : 31. 01. 11
Age : 27
Bydlisko : Dc

Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.)   Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 5 EmptyThu Apr 28, 2011 2:52 pm

Když Amy byla nějakých dvacet metrů nad zemí, přestal znít zvuk píšťaly a Amy cosi, či snad kdosi chytil do náruče a pomalu ji snesl dolů k zemi, na kterou ji následně postavil a trochu se vzdálil. Měla by jsi být víc opatrná. Příště už takové štěstí mít nemusíš. Ten, jenž tě zachránil měl černé vlasy, přes čelo uvázanou 'pásku' a na sobě netradiční oděv.
Návrat nahoru Goto down
http://warriors-cats.teamgoo.net/
Sponsored content





Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.)   Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 5 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.)
Návrat nahoru 
Strana 5 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Rozmražení Frozen Village (Dawn de D. & Bulic Sh.)
» Hľadanie zvitku - Chizu&Bulic

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
~ Fairy Tail no Shinwa ~ :: Ostatní :: Odehrané příběhy-
Přejdi na: