~ Fairy Tail no Shinwa ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG pro všechny fanoušky Fairy Tail
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.)

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
Bulic

Bulic


Počet príspevkov : 128
Join date : 31. 01. 11

Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.)   Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 2 EmptyFri Mar 18, 2011 2:10 pm

Bulic Shizaki

Když nás záhne Amy dál a dál všimnu si letět k nám nějakého ptáka po chvíli se všichni zastvíme a holub nám schodí zprávu s pečetí kterou měla i mise. Amy otevři to bude to určitě něco důležitého co budeme muset vědět aby sme splnili tuto misi. Docela zvláštní způsob poslat zprávu po holubovi no což jiný kraj jiný mrav. Bedlivě sleduji okolí protože právě ted sme nejzranitelnější, ale kdyby tu bylo větší nebezpečí už bych jejich přítomnost musel cítit.
Návrat nahoru Goto down
Ruushii

Ruushii


Počet príspevkov : 337
Join date : 31. 01. 11
Age : 27
Bydlisko : Dc

Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.)   Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 2 EmptyFri Mar 18, 2011 2:36 pm

Po otevření zprávy...
dopis:
Návrat nahoru Goto down
http://warriors-cats.teamgoo.net/
Dawn de Diablo

Dawn de Diablo


Počet príspevkov : 265
Join date : 31. 01. 11
Age : 30

Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.)   Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 2 EmptyFri Mar 18, 2011 2:42 pm

Dawn de Diablo

Juknul jsem Amy přes rameno, když začala otevírat ten dopis. Začal jsem si v duchu číst, protože jsme nerad četl nahlas. Jakmile jsem to dočetl Aspoň nám ulehčí hledání a usmál jsem se. Tsume mezi tím dojedla jabko a nyní pozorovala dopis a pak se podívala na ten směr.
Návrat nahoru Goto down
Mina

Mina


Počet príspevkov : 160
Join date : 12. 03. 11
Age : 29

Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.)   Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 2 EmptyFri Mar 18, 2011 2:47 pm

Amy Tsubaki

Pozrie sa na Bulica a prikývne. Ookej. Otvorí dopis a pozrie sa na text. Celý si ho prečíta a podá ho potom Bulicovi. Uhm, ale viete kde sú tie mestá? Opýta sa ich a pozrie sa okolo seba. Ona sa moc na mapy nepozerala, ani nikdy v týchto horách nebola. Ani poriadne nevie kde sa presne nachádzajú. Pozrie sa zase na Bulica. Ten určite vie, kade ísť.
Návrat nahoru Goto down
Bulic

Bulic


Počet príspevkov : 128
Join date : 31. 01. 11

Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.)   Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 2 EmptyFri Mar 18, 2011 2:56 pm

Bulic Shizaki

Vezmu si ten dopis a přečtu si ho pak se mě Amy zeptá na cestu.. No Frozen Village je kousek od tady tud asi tímto směrem. Ukáži rukou kde A Dead city to nevím kde přesně leží, ale co vím tak tímto směrem a ukáži rukou směr. Když vezmeme z nich polovinu tak směr je tento ukáži rukou tak vyrážíme ?? Směr máme takže by to neměl být problém ne ?... Dopis pak složím a schovám do kapsy.
Návrat nahoru Goto down
Dawn de Diablo

Dawn de Diablo


Počet príspevkov : 265
Join date : 31. 01. 11
Age : 30

Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.)   Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 2 EmptyFri Mar 18, 2011 3:32 pm

Dawn de Diablo

Kývl jsem a vyšel jsem za nima. Nyní jsem šel asi metr a půl za nima. Vždyť víš, kde je Frozen Vilage, proč nejdem ve předu? řekla tak tiše, že jsem to mohl slyšet pouze já, ani Bulic to nemohl slyšet ikdyž byl DS. A i Dead city, v obouch městech jsme byli a nebo jsme pouze okolo toho města šli opět tiše promluvila. Skousl jsem a Nevadí Tsume, rád si držím odstup odpověděl jsem jí. Pohlédl jsem na nebe a z nenadání jsem začal myslet na Mistra. Kde asi je Tsume se pouze přitulila k mému krku a naslouchala mému dechu a tepu srdce. Zase tě něco trápí? řekla tiše a já pouze zatřásl hlavou To je dobrý Tsume, nic mi není Rapidně rychle se mi změnila nálada, najednou byla taková temná.
Návrat nahoru Goto down
Mina

Mina


Počet príspevkov : 160
Join date : 12. 03. 11
Age : 29

Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.)   Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 2 EmptyFri Mar 18, 2011 3:47 pm

Amy Tsubaki

Pozrie sa raz jedným, raz druhým smerom a nakoniec tým tretím. Poškriabe sa vzadu na hlave a pozerá na všetky tri smery striedavo. Eem.. um! Ideme! Prikývne a vykročí tým tretím smerom, ktorým preferoval Bulic. Pozerá sa tým smerom a potom sa pozrie za seba. Nevie o čom si tam šuškali, ale vadí jej, že sa za nimi Dawn vlečie ako chvost. Otočí sa k nemu čelom. Dawne! Nechoď za nami, ale vedľa nás! Moo! Už ma to nebaví! Povie dosť naštvane. Príde naštvane k Dawnovi, chytí ho za packu a ťahá ho prudko dopredu. Ešte raz uvidím niekoho z vás ako ide sa vlečie za mnou.. Pozrie sa na nich vražedným zamraženým pohľadom. ..zabijem vás! Povie naštvane, pozrie sa zase pred seba. Preistotu chňapne aj Bulica za ruku a ťahá ich oboch stále naštvane dopredu.
Návrat nahoru Goto down
Bulic

Bulic


Počet príspevkov : 128
Join date : 31. 01. 11

Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.)   Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 2 EmptyFri Mar 18, 2011 3:57 pm

Bulic Shizaki

Jdu cestou kde by mělo být město a po chvíli začínám vidět začátky města. Pak řekla Amy že nás zabije když budem chodit za ní... Já se na to divně zatvařím a dodám Todleto neříkej jen tak nebo mě to rozčílí !... Můj výraz v obličejí je ostrý á okolo mě začné plápolet malí ohýnek a hned na to se vrátím do normálu a pak mě Amy chytla a zase táhla kupředu.
Návrat nahoru Goto down
Dawn de Diablo

Dawn de Diablo


Počet príspevkov : 265
Join date : 31. 01. 11
Age : 30

Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.)   Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 2 EmptyFri Mar 18, 2011 4:10 pm

Dawn de Diablo

Jakmile Amy promluví něco o tom že nás zabije, Tsume zareagovala po svém. Grrr zavrčela Nemluv tak lehkomyslně o smrti ale já to nějak ignoroval. nevadilo mi, že mě Amy tahá , ani to že by mě zabila. Někdy je smrt lepší jak život prohodil jsem do větru. A ty taky mlč rozčílila se Tsume Jsem starší jak vy všichni dohromady a vím co říkám a pouze se zavrtěla a posadila se na rameno. Smrt je jenom začátek, začátek konce prohodil jsem a nechal jsem se tahat dál.
Návrat nahoru Goto down
Mina

Mina


Počet príspevkov : 160
Join date : 12. 03. 11
Age : 29

Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.)   Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 2 EmptyFri Mar 18, 2011 4:13 pm

Amy Tsubaki

Keď ju zdžubú za to o smrti, zastaví sa. Baka desu.. povie si pre seba a pustí im ruky. Prejde za nimi, položí si ruky na ich chrbát a potlačí ich. Choďte si! Prejde za nimi 5 metrov a pokračuje ďalej od nich. Neznáša, keď ju niekto buzeruje. Už od mala je na to háklivá od sestier a otca. Neznáša to. Pokračuje za nimi so zovretými päsťami a pozerá sa len na zem. Dúfa, že už tam konečne budú.
Návrat nahoru Goto down
Bulic

Bulic


Počet príspevkov : 128
Join date : 31. 01. 11

Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.)   Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 2 EmptyFri Mar 18, 2011 4:18 pm

Bulic Shizaki

Amy na to zareaguje tím že se od nás oddálí a to se mi nelíbilo.. Čapnu Amy za ruku a řeknu Jestli už si unavená z toho běhátí tak mám řešení. Čapnu Amy do náručí a nesu jí. Možná sem to tím jak sem na ni vyjel přehnal snad ted se jí alespon zlepší nálada doufám tedy. Tak co už se těšíš na misi ?? Pomalu už jsme byli ve městě a tak sem přestal být tak ostražitý. Jaké asi bude uvítaní sem na to zvědav co si pro nás připravili.
Návrat nahoru Goto down
Dawn de Diablo

Dawn de Diablo


Počet príspevkov : 265
Join date : 31. 01. 11
Age : 30

Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.)   Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 2 EmptyFri Mar 18, 2011 4:29 pm

Dawn de Diablo

Amy nás pustila a pak šla za námi. Smrt začal jsem přemýšlet Bojím se jí a přesto vím, že jsem její součástí mé myšlenky se začala ubírat k temné straně. Věděl jsem, že jakmile se naplním temnotou tak magie bude silnější.. díky tomu že ovládám černý oheň. Pak vzal Bulic Amy do náruče, jenže jsem to ani nepostřehl šel jsem klidně a díval jsem se do země. Kráčel jsem tak, že jsem byl pomalejší jak Bulic a tak jsem byl zachvíli opět v zadu. Zničeho nic mě zachvátila bolest hlavy, co byla způsobena tou jizvou. Pouze jsem sykl a nedal jsem na sobě nic znát Teď ne!! Ať se znamení neaktivuje a z pod vlasů se začala objevovat černá zář, které vyzařovala jizva.
Návrat nahoru Goto down
Mina

Mina


Počet príspevkov : 160
Join date : 12. 03. 11
Age : 29

Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.)   Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 2 EmptyFri Mar 18, 2011 4:32 pm

Amy Tsubaki

Začne kopať mierne nohami ako malé dieťa. Nie som unavená! Povie protestne a pozrie sa vedľa kde mal ísť Dawn, ale nebol tam. Pozrie sa teda za Bulica a zamračí sa. Dawne, mohol by si- Zasekne sa, keď zbadá ako sa chytá za hlavu. Nejako zoskočí z Bulicovho náručia a pribehne k Dawnovi. Dawne, čo ti je? Opýta sa ho ustarane
Návrat nahoru Goto down
Bulic

Bulic


Počet príspevkov : 128
Join date : 31. 01. 11

Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.)   Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 2 EmptyFri Mar 18, 2011 4:41 pm

Bulic Shizaki

Amy odemě najednou odběhne k Dawnovi todle já už neřeším dokud nebude nebezpečnej je mi už fuk co se mu žene hlavou. Jen pokračuji dál a dokonce přidám do kroku už sem totiž skoro před branami města a už bych rád nějak pohnul z misí protože cesta nám docela trvala dlouho počítal jsem že jí zvládnem rychleji.
Návrat nahoru Goto down
Dawn de Diablo

Dawn de Diablo


Počet príspevkov : 265
Join date : 31. 01. 11
Age : 30

Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.)   Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 2 EmptyFri Mar 18, 2011 4:50 pm

Dawn de Diablo

Dal jsem ji ruku na rameno To je v pořádku Amy, dožeň Bulice a usměji se. Trochu jsem přidal do kroku a Tsume mi přelezla na kevé rameno a křídlem zakryla tu zář. To je v pořádku a švihne mě ocasem do zad. A pak odvrátila zpět křídlo a to už jsem byl u Bulice. Už je čas, konečně jsme na místě a pohlédl jsem na bránu. Nyní jsem nemyslel na nic dá se říct, aby se nic nestalo. Usmál jsem se Omlouvám se za problémi, počítám stím, že příště semnou nepůjdete na misi řekl jsem s takovým polosmutným úsměvem.
Návrat nahoru Goto down
Mina

Mina


Počet príspevkov : 160
Join date : 12. 03. 11
Age : 29

Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.)   Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 2 EmptyFri Mar 18, 2011 4:59 pm

Amy Tsubaki

Zastavila sa a chvíľu pozerala za nimi. Vôbec sa jej to nepáči. Toto si fakt nepredstavovala. Pozrie sa smutne na zem a vykročí za nimi. Pozrie sa potom na nich a dobehne ich. Keď Dawn kecne niečo, že nabudúce nepôjdu s ním na misiu tak sa len zamračí. Baka! Vyskočí a ťapne ho po hlave. Pôjdeme aj nabudúce, ne? Sme predsa... kamaráti. Posledné slovo povie smutným šeptom. To slovo sa jej ťažko derie z hrdla, keďže žiadnych priateľov nikdy nemala.
Návrat nahoru Goto down
Bulic

Bulic


Počet príspevkov : 128
Join date : 31. 01. 11

Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.)   Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 2 EmptyFri Mar 18, 2011 5:03 pm

Bulic Shizaki

Dawne tydlety kecy is nech na jindý já s tebou du protože se mi nechce před nikým jiným ukazovat má magie. Když už sem před bránou tak koukám jestli nám někdo otevře nebo se na nás vykašlou. Nemůže být přeci těžké najít pár šperků to by mělo jít jedna básen najdem přinesem schrábnem odměnu a alou domů..
Návrat nahoru Goto down
Dawn de Diablo

Dawn de Diablo


Počet príspevkov : 265
Join date : 31. 01. 11
Age : 30

Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.)   Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 2 EmptyFri Mar 18, 2011 5:20 pm

Dawn de Diablo

Kamarádi? a to slovo, jakoby mě vytrhlo z temnoty. Podíval jsem se na Amy Díky a dal jsem ji pusu na tvář. Tak dobře, počítám svámi na další misi a usmál jsem se. Tsume se zatím schovala pod šálu, protože věděla že tam budou lidí. Pak jsem se podíval Jn, naše magie je zajímavá a dá se říct legendární a podíval jsem se na Amy Ale už bys ji to mohl říct, co ovládáš za magii a usmál jsem se na Amy.
Návrat nahoru Goto down
Mina

Mina


Počet príspevkov : 160
Join date : 12. 03. 11
Age : 29

Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.)   Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 2 EmptyFri Mar 18, 2011 5:30 pm

Amy Tsubaki

Prekvapí ju, keď jej dá pusu na tvár a pozrie sa naňho. Rado sa stalo! Usmeje sa naň ho mierne dosť červená. Zamyslene sa pozrie na Bulica. Áno! Mohol by si mi to povedať. Povie náhlivo a čaká čo jej povie. Pozrie sa na svoju tašku čo nosí stále pri sebe. Ja ovládam len papierovú mágiu. Nič také geniálne to nie je, ale mám tú mágiu rada. Nech je legendárna alebo nie. Usmeje sa a pozrie sa späť na Bulica čakajúc na odpoveď
Návrat nahoru Goto down
Bulic

Bulic


Počet príspevkov : 128
Join date : 31. 01. 11

Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.)   Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 2 EmptyFri Mar 18, 2011 5:34 pm

Bulic Shizaki

Pokrčím se v kolenou a sednu si do bobku a sleduji ty dva .. Jak nostalgické, ale vaše pusinkování si prosím nechte na jindy... A jestli chceš tak znát mou magii tak je to magie Drakobijců přesněji já jsem ohnivý Drakobijec ... Možná ti to nic říkat nebude, ale na světě je nás velice velice málo ... Nojono jako Dawnovy pagie ti co jí používají také nejsou ve velkém množství až skoro v nulovém.
Návrat nahoru Goto down
Ruushii

Ruushii


Počet príspevkov : 337
Join date : 31. 01. 11
Age : 27
Bydlisko : Dc

Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.)   Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 2 EmptyFri Mar 18, 2011 7:30 pm

Zaslechli jste jakýsi zvuk - skřípání a brána města se otevřela. Ano, byla to skutečná brána a město bylo kolem dokola lemováno ne příliš vysokou zdí. Mohutná vrata se rozevřela a za nimi se zjevil stín postavy. Ale malé postavy - dítěte. Když jí konečně bylo vidět do obličeje, zdála se trochu překvapená a zároveň zklamaná. Asi si vás představovala trochu jinak. Byla oděna v bílém, mírně narůžovělém až oranžovém kimonu a na jeho pravé straně byl opět vyšit znak, totožný s pečetí na dopise i misi. Přistoupila k vám blíže a ještě chvíli si vás prohlížela od hlavy k patě. Pak řekla. Promiňte, ale s kým mám tu čest? Máte pečeť?
Návrat nahoru Goto down
http://warriors-cats.teamgoo.net/
Dawn de Diablo

Dawn de Diablo


Počet príspevkov : 265
Join date : 31. 01. 11
Age : 30

Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.)   Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 2 EmptyFri Mar 18, 2011 7:38 pm

Dawn de Diablo

Etooo a poškrábal jsem se na hlavě My jsme tu na nějakou misi, hledat ztracený klenot řekl jsem a otočil jsem se na Bulice Buldo, vyndej ten dopis nebo tu misi a pak jsem se vrátil pohledme na tu dívku. Cítil jsem, jak se Tsume nepokojně zavrtěla a nyní jsem cítil její ocas na zádech. Kousek jsem popošel dopředu, abych juknul na město.
Návrat nahoru Goto down
Mina

Mina


Počet príspevkov : 160
Join date : 12. 03. 11
Age : 29

Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.)   Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 2 EmptyFri Mar 18, 2011 7:59 pm

Amy Tsubaki

Pozrie sa na bránu, ktorá sa otvára a čaká čo z nej vylezie. Zbadá malé dievčatko a párkrát zamrká. Ani nečakala, že ich klient bude taký krpec. Skloní sa mierne dole a ruky si dá za chrbát, kde si prsty prepletie. Takto asi nejako skúmavo na ňu pozerá. Čaká až jej Bulic ukáže tú pečať.
Návrat nahoru Goto down
Bulic

Bulic


Počet príspevkov : 128
Join date : 31. 01. 11

Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.)   Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 2 EmptyFri Mar 18, 2011 8:08 pm

Bulic Shizaki

Když se otevře brána vyjde z ní malíčká holčička.. Pak mě Dawn řekne at ukáži misi tak jsem ji vytáhl z kapsy pak jsem si porozepl košili a ukázal znak našeho Cechu Silver Moon. Jsme mágove z Cechu Silver Moon a jsme tu abychom splnili tuto misi ..
Návrat nahoru Goto down
Ruushii

Ruushii


Počet príspevkov : 337
Join date : 31. 01. 11
Age : 27
Bydlisko : Dc

Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.)   Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 2 EmptyFri Mar 18, 2011 8:27 pm

Na vaše slova zlehka přikyvovala a pak se podívala na znak na misi. Ach... To je opravdu... Promiňte, ale... čekali jsme někoho jiného... Pronesla hned jen mimo informativně a pokračovala. Omluvte mou nezdvořilost! A mírně se uklonila. Vítejte v městě, jež není zanesené na mapě. Omlouváme se předem, zda jste měli potíže s jeho nalezením, ale má to své důvody. Prosím následujte mne, zavedu vás k domu mé rodiny. Zopakovala úklon a pomalu se vydala do nitra města.
Návrat nahoru Goto down
http://warriors-cats.teamgoo.net/
Sponsored content





Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.)   Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.)
Návrat nahoru 
Strana 2 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Rozmražení Frozen Village (Dawn de D. & Bulic Sh.)
» Hľadanie zvitku - Chizu&Bulic

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
~ Fairy Tail no Shinwa ~ :: Ostatní :: Odehrané příběhy-
Přejdi na: