~ Fairy Tail no Shinwa ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG pro všechny fanoušky Fairy Tail
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Hlídání Reizo-chan (Arinoki Ken.)

Goto down 
AutorZpráva
Raiden

Raiden


Počet príspevkov : 165
Join date : 31. 01. 11
Age : 29

Hlídání Reizo-chan (Arinoki Ken.) Empty
PříspěvekPředmět: Hlídání Reizo-chan (Arinoki Ken.)   Hlídání Reizo-chan (Arinoki Ken.) EmptyFri Mar 18, 2011 9:45 pm

Bylo pozdní odpoledne, spíše se blížilo k večeru. Do města Lizardmon ti dnes již nejel žádný vlak. Mohl by sis najmou nějaký to vozítko a nebo zapůjčit na své jméno vlastní povoz, ale stálo by tě to dost velké peníze. Je tu ovšem jedna věc, která by ti mohla pomoci. Existuje vyhlídkový vlak k Green Forest. Kdyby sis získal informaci na nádraží (Upozorňuji tvá postava o tomto neví píšu to jako možnou nápovědu proč se vyptávat.) tak můžeš vystoupit v lese a tu krátkou vzdálenost dojít. A nebo je tu alternativní řešení... použít pěškobus a dojít tam pěšky.
Návrat nahoru Goto down
Anonymný
Anonymní




Hlídání Reizo-chan (Arinoki Ken.) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlídání Reizo-chan (Arinoki Ken.)   Hlídání Reizo-chan (Arinoki Ken.) EmptySat Mar 19, 2011 8:55 am

Arinoki Kenkyoshou

Když dorazím na nádraží, tak si všimnu že mi už vlak ujel před dvěma hodinami, tedy jsem si to musel špatně přečíst "Sákra, co teď budu dělat?" řeknu si v duchu a začnu přemýšlet, poté co zapřemyšlím se vydám na informace, kde se poptám kdy jede další vlak, zjistím že až zítra a to je příliš pozdě, tak se tedy začnu vyptávat, jestli tam jede něco jiného a nebo něco kousek od místa určení..a čekám na odpověď, pána, který mi to tak odhodlaně hledá...
Návrat nahoru Goto down
Raiden

Raiden


Počet príspevkov : 165
Join date : 31. 01. 11
Age : 29

Hlídání Reizo-chan (Arinoki Ken.) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlídání Reizo-chan (Arinoki Ken.)   Hlídání Reizo-chan (Arinoki Ken.) EmptySat Mar 19, 2011 1:53 pm

Muž "co tak odhodlaně hledá"

Hledal mu to opravdu odhodlaně, upíjel u toho kávičku a kouřil fajfku. Po nějaké době našel v knize zápisů něco a otevřel ústa: "Jo, jedna možnost tu je... ale... má paměť je vadná a čtení není co bývalo. Možná by to chtělo trochu osvžit nějakým příplatkem za snahu." Prohlásil ten starý vyděrač a zazubil se. Nastavil ruku a čekal co mu zákazník dá.

Jinak jsi vzadu v kanceláři mohl zahlédnout mladou slečnu v uniformě stejné jako měl starší pán.
Návrat nahoru Goto down
Anonymný
Anonymní




Hlídání Reizo-chan (Arinoki Ken.) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlídání Reizo-chan (Arinoki Ken.)   Hlídání Reizo-chan (Arinoki Ken.) EmptySat Mar 19, 2011 4:37 pm

Arinoki Kenkyoshou

"Cože, děláte si srandu ne?!" naštvaně se zeptá, poté rozzlobeně a se znechuceným výrazem v obličeji řekne "Není náhodou vaší práci, lidem pomahát?! No nic kašlu na to! " a když se rozhlédne po místnosti všimne si mladé dámy, která tu nejspíše také pracuje, proto se k ní vydá s dotazem, jestli by mu nepomohla najít nějakou možnou cestu do Lizardmonu ještě dnes..a poté čeká na její odpověď..
Návrat nahoru Goto down
Raiden

Raiden


Počet príspevkov : 165
Join date : 31. 01. 11
Age : 29

Hlídání Reizo-chan (Arinoki Ken.) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlídání Reizo-chan (Arinoki Ken.)   Hlídání Reizo-chan (Arinoki Ken.) EmptySat Mar 19, 2011 5:37 pm

Žena vzadu v kanceláři

Zadívala se divně na Ariho. Chvíli mlčela a pak promluvila: "Promiňte, ale informace podává kolega." Ukáže na muže vepředu. Pak se jí zeptal na to jestli nejede něco do Lizardmonu. Mile se zasmála a nastavila ruku. V podstatě mu řekla to co muž vepředu, ale udělala k tomu psí očka. Vypadalo to že pokuď chceš informace musíš hold zaplatit.
Návrat nahoru Goto down
Anonymný
Anonymní




Hlídání Reizo-chan (Arinoki Ken.) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlídání Reizo-chan (Arinoki Ken.)   Hlídání Reizo-chan (Arinoki Ken.) EmptySat Mar 19, 2011 6:53 pm

Arinoki Kenkyoshou

Když nastaví slečna ruku a zahledí se na mě psíma očkama, tak jen řeknu s chladným výrazem v oblličeji "Sakra, tohle je pakárna, kdybych měl ty hloupý peníze, tak bych možná ten dar zvážil, ale když jsem švorc nemám čím zaplatit" poté se rozhodnu že se vydám pěšky, mezitím se vydám pro nějaké jídlo a pití, a poté se vydám na dlouhou cestu k místu určení, vydám se správným směrem a doufám že budu rychlejší než jsem počítal...
Návrat nahoru Goto down
Raiden

Raiden


Počet príspevkov : 165
Join date : 31. 01. 11
Age : 29

Hlídání Reizo-chan (Arinoki Ken.) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlídání Reizo-chan (Arinoki Ken.)   Hlídání Reizo-chan (Arinoki Ken.) EmptySun Mar 20, 2011 8:42 pm

Zastihla tě divná náhoda. Když sis v bufetu chtěl koupit pití, zaslechl jsi jak se dva muži baví o vyhlídkovém vlaku, který jel tvým směrem. Jen hlupák by tohoto nevyužil. Navíc... dnes se jela poslední okružní jízda. Jízda by byla zdarma. Ostatně, veškeré tyto informace by jsi zjistil, kdyby sis přečetl obrovský leták na zdi u vchodu. Asi tě zastihla sněžná slepota v teplém Březnu. Prostě ironie. Ale co, nyní jsi mohl nasednout na ten vlak a tak se o dost přiblížit ke svému cíly.
Návrat nahoru Goto down
Anonymný
Anonymní




Hlídání Reizo-chan (Arinoki Ken.) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlídání Reizo-chan (Arinoki Ken.)   Hlídání Reizo-chan (Arinoki Ken.) EmptyMon Mar 21, 2011 2:30 pm

Arinoki Kenkyoshou

Když je na odchodu, tak zeaslechne dva muže, kteří se baví o posledním vyhlídkovém výjezdu vlaku zadarmo, který zastavuje na místě, kousek od místa určení, proto si vyhledám více informací o tomto výjezdu na různých plakátech a nástěnkách atd. "Bingo! To ví že jo, takhle bych si mohl zkrátit cestu!" na různých cedulích jsem našel přesný čas i stanici výjezdu a proto jsem si tam vydal už předem aby mi neujel..poté co dorazím na místo, už pouze čekám...
Návrat nahoru Goto down
Raiden

Raiden


Počet príspevkov : 165
Join date : 31. 01. 11
Age : 29

Hlídání Reizo-chan (Arinoki Ken.) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlídání Reizo-chan (Arinoki Ken.)   Hlídání Reizo-chan (Arinoki Ken.) EmptyMon Mar 21, 2011 9:18 pm

Jak bylo psáno vlak dorazil na nástupiště. Měl jsi smůlu. Spousty lidí již nastoupilo před tebou, takže na tebe zbylo jen místo ke stání. Ale byl jsi ve vlaku! Po chvíli se vlak s trhnutím rozjel. Mohl sis oddechnout. Čekala tě jen 2 hodinová jízda než budeš moci vystoupit... tedy spíše vyskočit v bodu od kuď se dá pokračovat do Lizardmonu. Navíc, zdálo se, že nejsi jediný cestovatel. Kolem stálo několik mužů co nevypadali jako výletníci, ale spíše jako mágové. U jednoho si to mohl poznat podle klíče zavěšeného u pasu. Bylo to zvláštní. Ale... proč by mágové nemohli jet také. Měl sis šanci dobře pokecat.
Návrat nahoru Goto down
Anonymný
Anonymní




Hlídání Reizo-chan (Arinoki Ken.) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlídání Reizo-chan (Arinoki Ken.)   Hlídání Reizo-chan (Arinoki Ken.) EmptyTue Mar 22, 2011 4:13 pm

Arinoki Kenkyoshou

Když vstoupí do vlaku a uvidí všude plno tak mu dojde že si musí postát ale tomu vůbec nevadí, naopak stejně raději stojí..když si všimne podivných chlápku, kteří vypadají jako mágové a poté zahlédne u jednoho z nich magickou pomůcku-klíč tak mu hned dojde že jsou to mágové..zajímalo ho co tady chtějí ale není to nic zvláštního a ptát se nechtěl, protože se to k němu nehodí teď pouze čeká až vlak dojede na místo kde bude muset vyskočit...
Návrat nahoru Goto down
Raiden

Raiden


Počet príspevkov : 165
Join date : 31. 01. 11
Age : 29

Hlídání Reizo-chan (Arinoki Ken.) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlídání Reizo-chan (Arinoki Ken.)   Hlídání Reizo-chan (Arinoki Ken.) EmptyThu Mar 24, 2011 9:25 pm

Přišla zatáčka, vlak se začal stáčet zpět. Teď byla vhodná chvíle vyskočit ven přímo na sráz svažující se dolů. Naštěstí byl pokryt trávou. Zajímavé bylo, že i ti ostatní mágové vyskákali. Ovšem... jeden z nich použil jakési kouzlo a vytvořil želé pod svými kolegy. Ty jsi želé neměl. A už jsi prostě musel skákat a nebo jsi to mohl vzdát a jet domů.
Návrat nahoru Goto down
Anonymný
Anonymní




Hlídání Reizo-chan (Arinoki Ken.) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlídání Reizo-chan (Arinoki Ken.)   Hlídání Reizo-chan (Arinoki Ken.) EmptyFri Mar 25, 2011 3:38 pm

Arinoki Kenkyoshou

Když nastala ta správná chvíle ke skoku, neváhá a připravuje se k tomu, avšak když si všimne i ostatních mágů vyskakujicích z vlaku napadá ho otázka, kam mají namířeno, ale zatím to příliš neřeší a také vyskakuje z vlaku, když dopadne na zem. Zeptá se podivných mágů, kam mají namířeno a na jakou misi se chystají či jestli to nejsou temní mágové...
Návrat nahoru Goto down
Raiden

Raiden


Počet príspevkov : 165
Join date : 31. 01. 11
Age : 29

Hlídání Reizo-chan (Arinoki Ken.) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlídání Reizo-chan (Arinoki Ken.)   Hlídání Reizo-chan (Arinoki Ken.) EmptySun Mar 27, 2011 10:47 am

Skupinka Mágů

Všichni se podívali na toho mága co na ně mluvil. Ten s magickým klíčem došel k Arimu a zamračil se. "Kdo jsi? A co ti je potom kam jdeme?" ohradil se na něj. Všichni byli zvláštní. A navíc, bylo z nich cítit, že každý sám o sobě má mnohem vyšší úroveň magické energie než ty. Nebylo by dobré si s nimi jen tak zahrávat.
Návrat nahoru Goto down
Anonymný
Anonymní




Hlídání Reizo-chan (Arinoki Ken.) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlídání Reizo-chan (Arinoki Ken.)   Hlídání Reizo-chan (Arinoki Ken.) EmptyMon Mar 28, 2011 10:22 am

Arinoki Kenkyoshou

Když na ně cizí mágové promluví, neodpoví a vydá se svou vlastní cestou do Lizardmonu. Poté pouze přemýšlí a doufá že nejdou proti člověku, kterého má Arinoki hlídat..a také doufá že Lizardmon je blízko..cestu zná ale neví jak daleko se Lizardmon skrývá..
Návrat nahoru Goto down
Raiden

Raiden


Počet príspevkov : 165
Join date : 31. 01. 11
Age : 29

Hlídání Reizo-chan (Arinoki Ken.) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlídání Reizo-chan (Arinoki Ken.)   Hlídání Reizo-chan (Arinoki Ken.) EmptyThu Mar 31, 2011 7:46 pm

Noc padla na tebe. Byla hvězdná noc s měsícem a ty jsi byl blízko Green Forest. Bylo to vhodné místo na ubytování přes noc. Mágové co jsi nechal za sebou zmizeli neznámo kam.
Návrat nahoru Goto down
Anonymný
Anonymní




Hlídání Reizo-chan (Arinoki Ken.) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlídání Reizo-chan (Arinoki Ken.)   Hlídání Reizo-chan (Arinoki Ken.) EmptySun Apr 03, 2011 4:10 pm

Arinoki Kenkyoshou

Když se začalo stmívat, přemýšlel o tom jestl i má pokračovat přes noc a nebo se na nějakém místě zabydlet přes noc..když dorazí k dobrému místu už byla hustá noc, tak se tedy rozhodl zde přespat, z baťohu vytáhl spacák který hodil na travnatou pláň, lehl si a snažil se usnout..
Návrat nahoru Goto down
Raiden

Raiden


Počet príspevkov : 165
Join date : 31. 01. 11
Age : 29

Hlídání Reizo-chan (Arinoki Ken.) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlídání Reizo-chan (Arinoki Ken.)   Hlídání Reizo-chan (Arinoki Ken.) EmptySun Apr 10, 2011 1:26 pm

Usnul jsi okamžitě a spal jsi velice tvrdým a vydatným spánkem. Bylo to ovšem dobře? Ne, jakmile jsi se ráno probral, čekalo tě velice nemile překvapení. Všechny tvé věci a i ty jsi byl oslintaný jakýmsi slizem. Kolem tebe se plazilo 7 velkých slimáků. Asi nebyl dobrý nápad, ustlat si do hnízda kde kladli mladé. Jeden z nich byl černý a začal se plazit k tobě. Vypadal jako vůdce "smečky", měl jsi velké problémy... měl by jsi nejspíš zdrhat!
Návrat nahoru Goto down
Anonymný
Anonymní




Hlídání Reizo-chan (Arinoki Ken.) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlídání Reizo-chan (Arinoki Ken.)   Hlídání Reizo-chan (Arinoki Ken.) EmptyMon Apr 18, 2011 1:24 pm

Arinoki Kenkyoshou

Když jsem se ráno probral měl jsem velice nepříjemný pohled na olepené věci jakýmsi podivným slizem poté jsem se otočil a viděl jsem několik obrovských slimaků, poté co jsem je spočítal, napočítal jsem jich 7 včetně slimáka, který svými rozměry převyšoval tich zbylých šest, potom jsem šíleně rychle vstal, popadl jsem oleptané věcí a zdrhal jsem směrem k Lizradmonu..
Návrat nahoru Goto down
Raiden

Raiden


Počet príspevkov : 165
Join date : 31. 01. 11
Age : 29

Hlídání Reizo-chan (Arinoki Ken.) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlídání Reizo-chan (Arinoki Ken.)   Hlídání Reizo-chan (Arinoki Ken.) EmptyMon Apr 25, 2011 8:25 am

Měl jsi štěstí. Dorazil jsi do Lizardmonu díky tomu, že jsi prakticky celou cestu běžel rovně a u pátého stromu zahl mírně vlevo. Bylo svěží ráno a ty jsi dostával dost velký hlad. Bylo čas na pěkně velký gáblík. Malebná hospůdka byla přímo před tebou a hned vedle dům tvého zaměstnavatele. Prostě, co si více přát. V hospůdce jsi ovšem uviděl i ty mágy z vlaku... náhoda nebo osud!
Návrat nahoru Goto down
Anonymný
Anonymní




Hlídání Reizo-chan (Arinoki Ken.) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlídání Reizo-chan (Arinoki Ken.)   Hlídání Reizo-chan (Arinoki Ken.) EmptyMon Apr 25, 2011 6:19 pm

Arinoki Kenkyoshou

Když ho kroky vedli, došel až k nějakému městu kde později zjistil že je v Lizardmonu, poté si všimne mísata určení a vedle ně ho stojicí hospody, tak tedy vstoupí do hospody a objedná si nějaký rámen a k tomu nějakou vodu, když si přisedne ke stolu, rozhlídne se a chuť k jídlu mu zkazí mágové, kterých si všiml ve vlaku, ovšem si toho nějak nevšímá a pouští se do jídla. Po jídle vstane a zaplatí (snad mám z čeho Very Happy ). Vydá se do vedlejší budovy, kde má být. Zaťuká a čeká až mu někdo otevře...

Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
Raiden

Raiden


Počet príspevkov : 165
Join date : 31. 01. 11
Age : 29

Hlídání Reizo-chan (Arinoki Ken.) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlídání Reizo-chan (Arinoki Ken.)   Hlídání Reizo-chan (Arinoki Ken.) EmptyWed May 04, 2011 5:46 pm

Stálo tě do dohromady 200 Jewel. Jakmile jsi došel ke dveřím domu a zaklepal, otevřel je tatík malého Reiza již s kuframa připravenýma a za ním byla máma, která ti hodila papír s pokynama a dodala: "Přečíst, chovat se k našemu synkovi přísněji ať moc nedivočí. Za týden jsme doma a moc vám děkujeme." Uklonila se a spolu s manželem vyběhli kamsi ven. Tebe nejspíš napadlo nejdříve najít toho chlapce a až pak číst. Bylo to logické.
Návrat nahoru Goto down
Anonymný
Anonymní




Hlídání Reizo-chan (Arinoki Ken.) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlídání Reizo-chan (Arinoki Ken.)   Hlídání Reizo-chan (Arinoki Ken.) EmptyThu May 19, 2011 6:18 am

Arinoki Kenkyoshou

Když mu otevřel dospělý muž, ihned mu došlo že to bude táta Reiza a hned za ním stála matka. Arinoki dostal od ní pokyny, u kterých se rozhodl že si je přečte později. Mezitím se vydal najít malého Reiza, když ho našel promluvil na něj "Ahoj. Já tě teď mám na starosti" a poproslil ho jestli s ním teď nemůže jít dolů...
Návrat nahoru Goto down
Raiden

Raiden


Počet príspevkov : 165
Join date : 31. 01. 11
Age : 29

Hlídání Reizo-chan (Arinoki Ken.) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlídání Reizo-chan (Arinoki Ken.)   Hlídání Reizo-chan (Arinoki Ken.) EmptyTue May 24, 2011 6:13 am

Reizo

Podíval se na Ariho s milým obličejem a .... hodil po něm šlehačkový dort ze 2 metrů. Dort se rozplácl Arimu na xichtu. "Prdlajs! Teď si budeme hlát!," zažužlal a chytil Ariho za ruku. Začal ho tahat k bedně s hračkama.

Ari si vlastně měl přečíst i pokyny...
Pokyny:

Ari si v tu chvíli mohl vzpomenout na mágy z vlaku. Co když se také chystali právě sem?


Návrat nahoru Goto down
Anonymný
Anonymní




Hlídání Reizo-chan (Arinoki Ken.) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlídání Reizo-chan (Arinoki Ken.)   Hlídání Reizo-chan (Arinoki Ken.) EmptyMon Jul 04, 2011 8:07 am

Arinoki Kenkyoshou

Když se mu rozplácl šlehačkový dort na xichtu, Arinoki s toho nebyl příliš nadšený, ale nemohl s tím nic dělat. Dítě ho tahalo za ruku směrem k hračkám a Arinoki si mezitím četl pokyny, zaujal ho jeden bod na kterém bylo psáno, že mise byla rozdána více cechům tak tedy je možnost se potkat s jinými mága. Arinoki si v tu dobu vzpomněl na mágy z vlaku a z hospůdky. To ho velmi rozrušilo a vadilo mu, že na papíru s pokyny není "jak se chovat, když vás cizí mágové navštíví"...poté na to přestal myslet a pomau si začínal hrát s malým Reizou...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Hlídání Reizo-chan (Arinoki Ken.) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hlídání Reizo-chan (Arinoki Ken.)   Hlídání Reizo-chan (Arinoki Ken.) Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Hlídání Reizo-chan (Arinoki Ken.)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Momo-chan (Yuki, Ren a Rin)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
~ Fairy Tail no Shinwa ~ :: Ostatní :: Odehrané příběhy-
Přejdi na: