RPG pro všechny fanoušky Fairy Tail
 
PříjemPortálHledatRegistracePřihlášení

Share
 

 Maiya

Goto down 
AutorZpráva
Administrátor
Admin
Administrátor

Počet príspevkov : 326
Join date : 28. 02. 10
Age : 25

Maiya Empty
PříspěvekPředmět: Maiya   Maiya EmptySun Apr 17, 2011 12:35 pm

Maiya

(Yoshiko Skikaki)


Základní Informace

Jméno: Maiya
Původní jméno: Yoshiko Shikaki
Přezdívka: Sun
Věk: 17
Pohlaví: žena
Cech: Silver Moon
Třída: E
Vzhled: Maiya má blonďaté vlasy, které zdobí čelenka a několik copů se sponkami. Její oči září zelenou barvou. Na sobě má většinou jen krátké šortky a plavky, vyšší boty. Kolem krku nosí šálu táhnoucí se až k zemi a kolem pasu nosí pásek s dvěmi kapsičkami. V jedné z nich jsou ukryté shurikeny a druhá je plná sladkých karamelek, bez kterých by se neobešla.
Znak cechu: Levá lopatka

Maiya:
 

----------------------


Magické schopnosti

Typ magie: Light and dark (ztracená magie)
Tato magie využívá slunečního světla, což je spojeno i s tmou. Tuto magii již mnoho lidí neovládá, předává se pouze z generace na generaci nebo jí předávají mistři svým žákům. Právě proto ji ovládá jen málo lidí, a pokud se nebude předávat dál a dál, je pravděpodobné, že postupně vymizí.
Síla magie závisí na síle mága. V případě slabého mága a začátečníka je naprosto neškodná. Mág na úrovni S by již však mohl ohrozit celé lidstvo. Diskutuje se nad tím, zda by tihle mágové dokázali uvést svět do tmy a zbavit jí veškerého světla a tím poslat lidstvo do záhuby (všichni zajisté ví, k čemu všemu je světlo potřeba). Žádný mág však nebyl natolik silný, aby něco takového dokázal a nikdo si ani nepřeje, aby se to stalo. Jednou se však určitě najde nějaký blbec, který se o to minimálně pokusí.

Známá kouzla

Maiya Nepojm10

Zvláštní schopnosti: Umí dobře zacházet se shurikeny.

Zvláštnost: Ačkoliv to je zvláštní, v její přítomnosti vždy svítí slunce. Pouze tehdy, pokud je smutná, se obloha zatáhne a tváří se, že bude pršet. Když si toho lidé všimli, začali ji říkat Sun (Slunce). Nemá však tuhle přezdívku příliš ráda. Maiya zastává názor, že je to jen náhoda.

----------------------

Charakterové Vlastnosti

Povaha: Je těžké určit, jaká vlastně Maiya je. Pokaždé se chová jinak a člověk nikdy neví, co má od ní čekat. Občas se zdá, jako by z ní vyzařovala nějaká zvláštní energie, jindy působí jako blázen. Je velmi společenské povahy.

Oblíbené věci: Miluje slunce a teplé barvy, dle toho se i obléká. Je spousta věcí, které má ráda. Mezi ně patří také karamelky, které má vždy sebou. Nebo také květiny všeho druhu. Ze všeho nejvíc však má ráda své přátele, za které je ochotna i zemřít.

Neoblíbené věci: Ze všeho nejvíc nemá ráda zimu. Proto nosí v zimě velmi teplé dlouhé kožichy a kabáty a příliš se venku nezdržuje. Existují však i věci, které nesnáší ještě víc. Mezi ně patří lhaní, manipulování s lidmi a ubližování.
Jednou jí jedna beruška sedla na ruku a vykonala na ní svojí potřebu. Od té doby je nemá ráda a vždy, když je vidí, se je snaží zneškodnit.

Fobie: Maiya má od nehody, kdy jí zemřela celá její rodina, strach z jízdy v autě a fobii ze střelných zbraní. Jakmile zaslechne výstřel, schoulí se do klubíčka, přidrží si ruce na uších a začne něco tiše povídat. Přesně tak, jak to dělala, když byla v autě při vraždění její rodiny. Později se k těmhle fobiím přidala další – fobie z malých prostorů. Té se však díky Harua dokázala zbavit spolu s fobií z jízdy autem. Je na ní vidět, že má z toho strach, ale již se nebojí do auta nasednout a jet. Fobie ze střelných zbraní jí však zůstala dodnes a nejspíš se jí nikdy již nezbaví.

Sen: Chtěla by se stát S mágem a založit sirotčinec pro děti bez rodiny, kde by učila magii. Pokud by jí tento sen nevyšel, chtěla by si zařídit malé zahradnictví, kde by pěstovala nové druhy různých kytek.

----------------------

Historie

Již od malička žila se svou matkou, otcem a dvěmi staršími bratry, dvojčaty. Matka, ačkoliv to o ní nikdo nevěděl, pocházela z kouzelnické rodiny. Jako jediná dcera se měla naučit ovládat světelnou magii, kterou již nikdo jiný neovládal, a poté ji předat dál. Matka se však tohoto zřekla a proto ani magii neovládala. Yoshiko svou rodinu velmi milovala a nedokázala si představit, že by bez ní měla žít. Vlastně o tom ani nikdy nepřemýšlela.
Jednoho dne se však stalo něco, co změnilo její život od základů. Když se jednoho dne vraceli z města, napadl je temný cech. Otec byl totiž soudce a kdysi odsoudil jednoho mága, který se právě tehdy rozhodl pomstít. Nechal jejich auto narazit do stromu, dokázal totiž ovládat všechny kovy a tak se tohle pro něj stalo hračkou. Nejhůř na tom byl právě její otec, který skončil v bezvědomí. Matka měla rozbitou hlavu a oba bratři měli jen nějaké pohmožděniny. Spolu se svou matkou vylezli z auta. Yoshiko se chtěla pustit za nimi, ale zaklíněná noha jí to nedovolila a tak zůstala v autě. V tom se ozvaly tři výstřely. Yoshiko se ze strachu před tímto ohlušujícím zvukem schoulila do klubíčka na sedačce a to jí zachránilo život, nikdo si jí nevšimnul. Když se ozval čtvrtý a poslední výstřel, plakala a držela se za uši. Pak vše utichlo. O několik hodin později ji našli obchodníci, stále schoulenou na sedačce s rukama u uší, a pomohli jí ven z auta. Na zemi ležela tři bezvládná těla a na přední sedačce seděl otec s prostřelenou hlavou. Další události z tohoto dne si již nepamatuje.
Ujala se jí jedna známá, která se pro ni stala matkou. Aspoň si to všichni mysleli. Rodina Yoshiko, ačkoliv to tak na první pohled nevypadalo, byla bohatá a měla na svém účtu dost peněz, které by zaopatřili Yoshiko na celý život. A to bylo právě to, o co její nevlastní matce šlo.
Od té doby Yoshiko jako by ani nežila. Neustále myslela na svou rodinu, provázely ji hrozivé sny, snažila se zapomenout. Pro svou macechu se stala služkou. Uklízela, vařila. Zastávala všechny práce, které byly potřeba udělat. Když neposlechla, byla Yoshiko zavřena do malého sklípku, kde nejednou pobyla víc jak dva dny. Bála se, že se tam jednou vrátí a proto začala poslouchat. Jenže to její maceše nestačilo. Začala střádat plány, jak se jí zbavit. Jednoho dne jí zavřela do sklepa, jako každý den, když nechala na zemi jen drobeček chleba. Tentokrát však měla jiné plány. Pustila v domě plyn a odešla do města. Plánovala, že když se vrátí, bude Yoshiko mrtva a pohřbena v troskách domu, zatímco ona by získala všechen její majetek.
A opravdu. Nikdo nikdy nezjistil, co bylo příčinou, ale dům vybouchnul. V té době však Yoshiko v domě nebyla. Neví, jak se z toho domu dostala, probudila se u jednoho milého chlapce, jménem Haru, doma. Nikdy se nedozvěděla, co se vlastně stalo, ale byla ráda, že je pryč. Pro ostatní lidi se stala mrtvou, všichni věřili, že byla uvnitř. Macecha tedy získala to, co chtěla.
Yoshiko to nebrala nijak špatně, viděla v tom novou příležitost, jak začít znovu. Jelikož chtěla začít od úplného začátku, chtěla si i změnit jméno a tak si začala říkat Maiya. Bylo to jméno matky jejího zachránce. Jméno matky člověka, kterému věřila a do kterého se později zamilovala. Mnohému ji naučil. Naučil jí magii a probudil v ní to, co její matka zavrhovala. Magii světla a tmy.
Jenže štěstí se Maiye vyhýbalo velkým obloukem. Jednoho dne se Haru vrátil domů v hrozném stavu. Sotva stál na nohou, měl potrhané oblečení a několik ran na těle. Dřív, než Maiya stihla zavolat lékaře, jí Haru zemřel před očima. Nikdy se nedozvěděla, co se s ním stalo. Tehdy přísahala, že radši umře sama, než aby jí znovu někdo umřel před očima.
Vydala se na cesty a dlouho bloudila světem sama. Jednoho dne dorazila do města jménem Tsuki Town. Unavena z toho věčného putování a samoty se rozhodla přidat k cechu jménem Silver Moon. Zde začala rozvíjet svou magii. Snažila se stranit ostatních, ale její společenská povaha jí to nedovolila.

O své minulosti nikdy nemluví. Nechce, aby jí lidé litovali, a také nerada zatěžuje lidi, kteří mají své vlastní problémy a ne příliš růžovou minulost tím, čím si prošla ona.
Právě proto si vymyslela krátkou, avšak velmi přesvědčivou historku, že jí vyhodili z domu proto, že se chtěla stát mágem. Poté dlouho putovala po světě a naučila se magii, nakonec se přidala k cechu Silver Moon.Jejich revírem je Tsuki Town, jejich tempo je vražedné, jejich nepřátelé jsou temní mágové, vrahové a vyděrači... mágové z Silver Moon pro vás pracují ve dne v noci!

Maiya Cats2qa

Návrat nahoru Goto down
http://fairy-tail.slovakforum.net
Dawn de Diablo

Dawn de Diablo

Počet príspevkov : 265
Join date : 31. 01. 11
Age : 26

Maiya Empty
PříspěvekPředmět: Re: Maiya   Maiya EmptyMon Apr 18, 2011 2:57 pm

Z moci mi svěřené, prohlašuji tuto postavu za schálenou. Užij si hraní Sun.


Maiya Warul
Waru Theme
Spoiler:
 

Waru Dawn
Maiya Scaled.php?server=64&filename=dawnpodpis
Dawn Theme
Spoiler:
 
Návrat nahoru Goto down
Ruushii

Ruushii

Počet príspevkov : 337
Join date : 31. 01. 11
Age : 23
Bydlisko : Dc

Maiya Empty
PříspěvekPředmět: Re: Maiya   Maiya EmptyMon Apr 18, 2011 4:32 pm

A já už jen uvádím v platnost - jako právoplatný GM - to, co napsal Dawn. Tedy, postava jest SCHVÁLENA a může nyní pokračovat v řadách Silver Moon(u). =)


Maiya 24pf21h
Návrat nahoru Goto down
http://warriors-cats.teamgoo.net/
Sponsored content
Maiya Empty
PříspěvekPředmět: Re: Maiya   Maiya Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Maiya
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
~ Fairy Tail no Shinwa ~ :: Fairy Tail RPG :: Charaktery :: Neaktivní postavy-
Přejdi na: