~ Fairy Tail no Shinwa ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG pro všechny fanoušky Fairy Tail
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Silver Moon pod náletem novinářů (1.Filler)

Goto down 
+3
Mina
Ren
Dawn de Diablo
7 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Ren

Ren


Počet príspevkov : 103
Join date : 26. 02. 11

Silver Moon pod náletem novinářů (1.Filler) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silver Moon pod náletem novinářů (1.Filler)   Silver Moon pod náletem novinářů (1.Filler) - Stránka 2 EmptySun Apr 24, 2011 3:08 pm

Tai

Mmm, nebyla tak špatná, co Waru? a mrkne na něj. Hm hm, zajímalo by mě, jaké holky přitahují jeho, nebo snad muži? Ou jéééé a chytne se s přemýšlením za bradu. No, kdyby byl teplej, tak by to bylo špatný! Takovej hezkej a gay! ou jééé.... chudinky slečny!!! Pomyslí si... To by bylo špatné, ou jé...

Ren Firegun

Kopne do sebe panáka a přeměří si chlápka očima. Když Vy se mi nechcete představit, proč bych měla já? Víte, magie pravdy je u mě opravdu ta nejhorší volba co jste mohl udělat.... + Vy musíte říkat taky pravdu, takže se to nevyplatí, třeba kdybych se vás zeptala, kolikrát do měsíce provozujete sex, tak vy by jste mi musel odpovědět normálně, ale když vy jste se na mé jméno nezeptal otázkou, ale oznamovací větou a do toho jste řekl že mě se představit nechcete, tak já vám nemusím odpovědět, nedává to smysl? řekne s šibalským úsměvem od ucha k uchu.
Návrat nahoru Goto down
Ruushii

Ruushii


Počet príspevkov : 337
Join date : 31. 01. 11
Age : 27
Bydlisko : Dc

Silver Moon pod náletem novinářů (1.Filler) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silver Moon pod náletem novinářů (1.Filler)   Silver Moon pod náletem novinářů (1.Filler) - Stránka 2 EmptySun Apr 24, 2011 3:23 pm

Rin Takehiko

Jakmile novinářka řekla 'Řekni mi své jméno a magii.' Toshi se šibalsky usmála a podívala se na ni. Té se taky na tváři objevil úsměv. Promiňte, ale jestli se nepletu, jméno sem vám prozradila před chvílí a magii... Je mi líto, to vám říci nemohu. Vysvětlení je jednoduché. Pro mági je magie důležitá a při boji ji lze použít i ve tvaru překvapení. Když protivník nezná mou magii, je to pro mě výhoda a tak, je mi líto, ale s tímto se vám svěřit opravdu nemohu, když si to může přečíst každý jiný. Prozradila jí vlastně to, že od ní toho moc nevyšmejdí. Přeci jen, má ráda sv soukromí a nikomu nemusí o sobě nic vykecávat. Ano, novinářka to s ní bude mít těžké.
Pak pohladila po hřbetu Toshi, která zatím na novinářku vrhla triumfální pohled. Tohle stvoření je Toshi. Doprovází mě na každém kroku, v dobrém i zlém už několik let.


Asuko Myamati

Ohohó... Kámoška? To je nějaký mág co používá jistě nějakou speciální magii. Nebo, kdo to je? Prosím, podělte se o to s námi. Naše čtenáře by to určitě zajímalo. Žadonila a když si povšimla, že je pravá chvíle na fotku, udělala *CVAK*.
Návrat nahoru Goto down
http://warriors-cats.teamgoo.net/
Dawn de Diablo

Dawn de Diablo


Počet príspevkov : 265
Join date : 31. 01. 11
Age : 30

Silver Moon pod náletem novinářů (1.Filler) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silver Moon pod náletem novinářů (1.Filler)   Silver Moon pod náletem novinářů (1.Filler) - Stránka 2 EmptySun Apr 24, 2011 3:35 pm

Waru

Pozoroval jsem Ren a když na mě promluvil Tai. Říkal si něco? dostal jsem ze sebe a podíval jsem se na něj. Podle jeho pohledu jsem usoudil, že nad něčím přemýšlí. Pohlédl jsem na tu dívku, u které nyní stál novinář Nevíš něco o támhle té dívce? řekl jsem směrem k Taiovy.

Usagi Malorn

Pouze kýval. Představovali jsme se na začátku, jenže vy jste spala řekl podrážděně. Jmenuji se Usagi Malorn řekl takým nesnesitelným hlasem. Chvíli si ji prohlížel Takže, jak se jmenujete a jakou používáte magii? řekl tak, že zdůraznil, že to je otázka, to zakončil vzdychnutím.

Amaya Thomson

Zadívala se na ni. Jak chcete, jenže si čtenáři budou myslet, že neovládáte žádnou magii a že jste pro ostatní přítěž řekla klidně Už se nám to párkrát stalo. posadila se. Jak jste se dostala jsem do cechu? řekla a podívala se na strop.

Dawn de Diablo

Vyděsil jsem se, když mě najednou vyfotila. Etooo, řekl jsem a mnul jsem si oči. Jediné co umí je, asi plyvat oheň, protože to není člověk, dá se říci, že ani mág řekl tiše, protože jen pár lidí vidělo Tsume. Jmenuje se Tsume. řakl naposled a položil hlavu na stůl.
Návrat nahoru Goto down
Ruushii

Ruushii


Počet príspevkov : 337
Join date : 31. 01. 11
Age : 27
Bydlisko : Dc

Silver Moon pod náletem novinářů (1.Filler) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silver Moon pod náletem novinářů (1.Filler)   Silver Moon pod náletem novinářů (1.Filler) - Stránka 2 EmptySun Apr 24, 2011 4:10 pm

Asuko Myamati

Tsume? Není to člověk? Ohohó! To bude velká záhada pro článek o vás. O ní už nic víc vědět nechci, necháme čtenáře na fantazii, dokonalé! A teď ještě vy... Kolik vám je a jak dlouho už jste s tím... tím nečlověkem Tsume? Čím víc informací, tím líp... Pokračovala ve vyzvídání a uklidila foťák.

Rin Takehiko

Říkejte si co chcete. Možná je to i pravda, možná ne. I to by mohlo mágovi při boji pomoci. Lidé magii nerozumí a tak si to myslí... A chytřejší mági to snad napadne. Usmála se a pokračovala. Já na tohle město narazila při svých cestách. Hledala jsem cech, který by mě přijal.... kde jsou mágové takový, jako tady. Prostě štěstí, tak bych to nazvala. Objasnila jasně a zřetelně. Snad to pochopila a nebude muset zase něco vysvětlovat. už takhle se dost ohrazuje u té magie.
Návrat nahoru Goto down
http://warriors-cats.teamgoo.net/
Ren

Ren


Počet príspevkov : 103
Join date : 26. 02. 11

Silver Moon pod náletem novinářů (1.Filler) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silver Moon pod náletem novinářů (1.Filler)   Silver Moon pod náletem novinářů (1.Filler) - Stránka 2 EmptySun Apr 24, 2011 4:13 pm

Ren Firegun

Ghezzzz, víte, já spím furt, takže tak. Ren Firegun jméno mé a má magie? Taková, jakou by jste do mě neřekl, pane... řekne a kopne do sebe dalšího panáka a oklepe se. Nesnáším spaní... zabručí si pro sebe

Tai

Ou jéééééééééééééé.... Waru se nám zakoukal? A šťouchne ho do ramena ramenem a mrkne na něj. Jasně, že vím! Vím všechno o krásných divkách? Co přesně chceš vědět, Pane Ou jé I'm in love??? Tak tohle je jeho typ! Hm hm, má dobrý vkus hoch, asi byhc si měl dát bacha, nebo mi tu holku přebere! Ou jéééé
Návrat nahoru Goto down
Dawn de Diablo

Dawn de Diablo


Počet príspevkov : 265
Join date : 31. 01. 11
Age : 30

Silver Moon pod náletem novinářů (1.Filler) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silver Moon pod náletem novinářů (1.Filler)   Silver Moon pod náletem novinářů (1.Filler) - Stránka 2 EmptySun Apr 24, 2011 4:57 pm

Dawn de Diablo

Chvilku jsem přemýšlel Myslím, že mi je 19 a s ní jsem už opět jsem se zapřemýšlel asi 5 let a usmál jsem se na ni. Jak dlouho děláte pro noviny? zeptal jsem se jí a juknul jsme jí do očí.

Waru

Pohlédl jsem na Taie. Já ani nevím, co bych o ní měl vědět řekl jsem a dál jsem ji pozoroval. Ze začátku by stačilo jméno řekl jsem tiše, jenže pak jsem se vymotal z myšlenek. Jenže kdo by stál o takového jako jsem já, že? řekl jsem a protáhl jsem si ruce.

Amaya Thomson

Poslouchala jí a kývla. Kolik ti je let a co je to vlastně za zvíře? zeptá se a začne vytahovat fotoaparát. Pak si vás obě ještě vyfotím, ano?

Usagi Malorn

Kývnul a zapsal si to. Vy jste velice zajímavé povahy, slečno Ren řekne a zadívá se do bloku. Podívá se do davu a ukáže na toho v zahaleném pláštěm. Co si například myslíte o tomdle mágovy? řekne a připraví si pero.
Návrat nahoru Goto down
Ren

Ren


Počet príspevkov : 103
Join date : 26. 02. 11

Silver Moon pod náletem novinářů (1.Filler) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silver Moon pod náletem novinářů (1.Filler)   Silver Moon pod náletem novinářů (1.Filler) - Stránka 2 EmptySun Apr 24, 2011 5:17 pm

Tai

Hodí mu ruku okolo ramen. Si moc pesimistickej, kámo... Ou jé, s pesimistama holky nechoděj! Hoď si trochu optimismu! Mimochodem, ona je celkem zvláštní povahy, takže jí bych věřil, že jí to nebude vadit. Řekne a usměje se na něj. Jmenuje se Ren Firegun, je jí 17. let a je Celestialka. Ještě něco bys rád? Cokoliv tě napadne.

Ren Firegun

Zadívá se na toho chlápka. Díky, jsem zvláštní osoba, říkají to všichni. řekne a usměje se na něj. Koukne se tam, kam ukazuje. Já nevím, co si mám myslet, neznám ho, ale vypadá zajímavě a má extrémně hezký oči. řekne a dívá se na něj. Zajímalo by mě, jak vypadá a co má za magii... Ale vlastně mi do toho nic není.... Tak je to jedno... Poslední dvě věty si zašeptá spíše pro sebe.
Návrat nahoru Goto down
Ruushii

Ruushii


Počet príspevkov : 337
Join date : 31. 01. 11
Age : 27
Bydlisko : Dc

Silver Moon pod náletem novinářů (1.Filler) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silver Moon pod náletem novinářů (1.Filler)   Silver Moon pod náletem novinářů (1.Filler) - Stránka 2 EmptySun Apr 24, 2011 5:50 pm

Asuko Myamati

Ohohó! Já? Pro noviny? Nějakých pár let už to bude, ale mám v hlavě tolik čísel, že už tohle ani nesleduji, chápej. Odpověděla Dawnovi a porozhlédla se po zbytku cechu. Zahlédla, jak se se sebou baví nějací divní kluci a měla další cíl. Ohohó! Obrátila se na něj. To je vše! Určitě si pak přečti článek o sobě! A už si to namířila k těm podivínům. (Waru a Tai)
Nazdar, chlapci. Tak co, který z vás ještě nemá zodpovězené otázky do svého článku?


Rin Takehiko

Mě je... sedmnáct a tady Toshi. Inu, jak by jste dle vzhledu mohla sama soudit, je to veverka. Či něco takového. Ona sama to vlastně neví. Ale je to smutné... Zdá se, že je jediná, svého druhu. Ano, ano. Obrátila se na Toshi, jestli toho neřekla víc, než mohla a jestli souhlasí s fotkou. Toshi samozřejmě mlčela ale jen nepatrně přikývla. Dobře, a pak už to bude vše, doufám...
Návrat nahoru Goto down
http://warriors-cats.teamgoo.net/
Dawn de Diablo

Dawn de Diablo


Počet príspevkov : 265
Join date : 31. 01. 11
Age : 30

Silver Moon pod náletem novinářů (1.Filler) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silver Moon pod náletem novinářů (1.Filler)   Silver Moon pod náletem novinářů (1.Filler) - Stránka 2 EmptySun Apr 24, 2011 6:15 pm

Dawn de Diablo

Kývl jsem Hodně úspěchu přeji do vaší kariérní cesty řeknu a usměji se. Položím hlavu na stůl. Ať už vysvitne slunko, už se těším až půjdme ven řekl jsem si a přivřel jsem oči.

Waru

Takže Ren řekl jsem a pohlédl jsem na ni. Usmál jsem se Ta má určitě nápadníků, takové dívka řeknu tiše a šťouchnu do Taie loktem. Poté se k nám dostala nějaká novinářka. Sice mi nebylo vidět do tváře, ale zatvářil jsem se zmateně. Takže, jsou už i u mne řeknu si. Asi já řeknu a natočím k ní hlavu.

Amaya Thomson

Ano bude, děkuji za rozhovor řekne z úsměvem a vyfotí si je. Poté se ohlédne a spatří zřejmě svou poslední oběť.(Masao Kouhei) Dojde k němu. Zdravím, seš připraven na menší rozhovor s fotečkou na závěr? řekne mile.

Usagi Malorn

Vše vyslechl a udělal velkou tečku v bloku. Ještě poslední věc, která čeká všechny a vytáhne foťák. Tak se nějak natočte, nebo to je jedno řekne a připraví ho před oko. Dobré, to bude vše a složí ho zpět do kapsy. Už předtím si všiml nějaké dívky, která se hned schovala a tak se vydal tím směrem. Po chvíli ji našel. Před náma se neschováš řekl s netypickým úsměvem.(Maiya) Takže, jak se jmenuješ? zeptá se.
Návrat nahoru Goto down
Administrátor
Admin
Administrátor


Počet príspevkov : 326
Join date : 28. 02. 10
Age : 29

Silver Moon pod náletem novinářů (1.Filler) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silver Moon pod náletem novinářů (1.Filler)   Silver Moon pod náletem novinářů (1.Filler) - Stránka 2 EmptySun Apr 24, 2011 6:34 pm

Maiya

Já se neschovávám, čekám, až mi dovezou pizzu, kterou jsem si objednala. Odvětím a zamířím mezi ostatní ve snaze stratit se mu. Jmenuji se Maiya a vy? Odpovím, aniž bych si to uvědomila. ZDálo se, že mi mé jméno jen tak vyklouzlo z pusy, aniž bych si to uvědomila.
Návrat nahoru Goto down
https://fairy-tail.slovakforum.net
Ruushii

Ruushii


Počet príspevkov : 337
Join date : 31. 01. 11
Age : 27
Bydlisko : Dc

Silver Moon pod náletem novinářů (1.Filler) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silver Moon pod náletem novinářů (1.Filler)   Silver Moon pod náletem novinářů (1.Filler) - Stránka 2 EmptySun Apr 24, 2011 6:35 pm

Rin Tekahiko

Jakmile novinářka odejde, hlasitě si oddechne. Tak to bychom měli. Další hrozba zažehnána. Toshi, jako by náhle ožila. Paráda, už je v tahu. Dobrá práce. Ještě, abys jí vyzradila svojí magii, jde vidět, že mě přeci jen někdy posloucháš, i když to tak nevypadá. Ne, to bych nikomu z bulváru neřekla. To je instinkt, ne tvoje slova. Objasnila jí to a porozhlédla se. Asi už to mají všichni za sebou. Nebo taky ne. Snad už brzy vypadnou.


Asuko Myamati

Ohlédne se na Warua. Ohohó! Tak to bude zajímavé! Nejdřív dovol, abych se tě zeptala na pár základních otázek. A pozorněji si tě prohlédla. Jak se jmenuješ? Kolik ti je let? A... proč se s námi nepodělíš o svou tvář?
Návrat nahoru Goto down
http://warriors-cats.teamgoo.net/
Ren

Ren


Počet príspevkov : 103
Join date : 26. 02. 11

Silver Moon pod náletem novinářů (1.Filler) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silver Moon pod náletem novinářů (1.Filler)   Silver Moon pod náletem novinářů (1.Filler) - Stránka 2 EmptySun Apr 24, 2011 6:53 pm

Tai

Asi nemá, když nepočítáš mě, muhahahaha zašklebí se. Ou jé, Waru a novináři, na to si budeme muset dát bacha, aby z něj neudělali zrůdu všech zrůd, zmetci... A vypadá znovu zamyšleně.

Ren Firegun

Ghezzzz.... To je otrava! řekne a klopne do sebe ještě jednoho panáka, pak uvidí, že nějaká novinářka šla k těm dvoum klukům, u kterých se zastavila Hm hm, tak tohle mě zajímá. Vezme si flašku saké sebou a sedne si vedle Taie. Ať nejste na toho kluka moc tvrdá, slečno novinářko.... A zašklebí se na ní... Uvelebí se a čeká, co z Toho týpka s červenýma očima vypadne.
Návrat nahoru Goto down
Dawn de Diablo

Dawn de Diablo


Počet príspevkov : 265
Join date : 31. 01. 11
Age : 30

Silver Moon pod náletem novinářů (1.Filler) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silver Moon pod náletem novinářů (1.Filler)   Silver Moon pod náletem novinářů (1.Filler) - Stránka 2 EmptySun Apr 24, 2011 7:12 pm

Waru

Nejdřív novinářka a teď Ren. Děkoval bohu, že má ten plášť. Pohlédl jsem na novinářku. Jmenuji se Waru a věk, vlastně nevím asi 19 let řeknu a odmlčím se na její poslendí otázku. Já ani nevím proč jsem zahalen, jsem na to zvyklí a tak mi to ani nepříde, že na sobě něco mám řeknu a podrbu se na hlavě Nevím jak by jste reagovali na mou tvář, jsem takto spokojen a zamyslel jsem se Nerad bych, kdyby ste poznali, co mám pod okem a pak jsem se opět věnoval novinářce. Aspoň mě můžete posoudit podle očí

Usagi Malorn

Zapsal si jméno. Moc vás nezdržím, určitě to stihneme, než dovezou pizzu, jmenuji se Usagi Malorn řekne a v hlavě si připravoval další otázky. Kolik vám je a hlavně, proč tento cech a hodil po místnosti okem, zřejmě se mu tu něco nelíbilo.
Návrat nahoru Goto down
Ruushii

Ruushii


Počet príspevkov : 337
Join date : 31. 01. 11
Age : 27
Bydlisko : Dc

Silver Moon pod náletem novinářů (1.Filler) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silver Moon pod náletem novinářů (1.Filler)   Silver Moon pod náletem novinářů (1.Filler) - Stránka 2 EmptySun Apr 24, 2011 7:34 pm

Asuko Myamati

Nebojte, se! Ujistila Ren, která přisedla. Ohohó! Ale uvědomujete si, že si takhle o vás čtenáři mohou myslet cokoli? Ale co je mi do toho, já potřebuji informace. Snažila se to zkrátit, protože by bůh ví jak dlouho se na tohle dokázala se svým umem vyptávat. A prozradil by jste nám svou magii? Čtenáře by to zajímalo mnohem víc. Určitě to bude něco speciálního!
Návrat nahoru Goto down
http://warriors-cats.teamgoo.net/
Ren

Ren


Počet príspevkov : 103
Join date : 26. 02. 11

Silver Moon pod náletem novinářů (1.Filler) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silver Moon pod náletem novinářů (1.Filler)   Silver Moon pod náletem novinářů (1.Filler) - Stránka 2 EmptySun Apr 24, 2011 7:40 pm

Ren Firegun

Nakloní se k novinářce To tam rovnou napište "sexy chlap s nádhernýma červenýma očima jako rubín ale nefoťte si ho, skazilo by mu to reputaci, můžete třeba napsat, že zrovna musel odejít na velmi důležitou misi, a že příště ho představíte i s fotkou. Třeba už se odváží sundat masku a vy to vážně uděláte a když ne, tak příště napíšete, že byl pryč... Nechceme přeci, aby byl za podivína, ne? řekne a usměje se na ní Achjo, už zas melu nesmysli řekne pro sebe nahlas a kopne do sebe lok saké. Při otázce na Waruovo magii zpozorní. Hmmm neměla by ho nutit...

Tai

Ona si vedla něj sedla! Měl z toho Vánoce na palmě a tak jí sledoval, pak Warua pak Ren a pak Warua Vánoce vánoce přicházejí, ou jééééé!!! a začne se potichu ďábelsky smát. Mehehehehehe křupne si prsty. Hrdličky kukukuku, to je něco, to je něco, to se mi líbí, to se mi líbí... Ale počkat! Ne! Nelíbí! Vždyť on mi jí tímhle tempem přebere!!! Uááááá chytne se zase za hlavu. To néééé to néééé... Počkat! Musím se vzmužit! Když to Ren dořekne udělá vrkůůů...Vrkůůů a koukne na Warua a Ren.
Návrat nahoru Goto down
Dawn de Diablo

Dawn de Diablo


Počet príspevkov : 265
Join date : 31. 01. 11
Age : 30

Silver Moon pod náletem novinářů (1.Filler) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silver Moon pod náletem novinářů (1.Filler)   Silver Moon pod náletem novinářů (1.Filler) - Stránka 2 EmptySun Apr 24, 2011 7:46 pm

Waru

Poslouchal jsem Ren a jen jsem se v duchu usmíval. Mě to je jedno s tou fotkou řeknu klidně.Má magie a zamyslím se. Já ani nevím, zdali se tomu dá říkat magie, spíše takové prokletí, z kterého získávám sílu řekne tiše a pohlédne na Ren, přičemž pohled hned sklopí na zem. Pohlédl po Taiovy Není to nic extram že Taii řeknu a pak se vrátím zpět k novinářce.
Návrat nahoru Goto down
Ruushii

Ruushii


Počet príspevkov : 337
Join date : 31. 01. 11
Age : 27
Bydlisko : Dc

Silver Moon pod náletem novinářů (1.Filler) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silver Moon pod náletem novinářů (1.Filler)   Silver Moon pod náletem novinářů (1.Filler) - Stránka 2 EmptySun Apr 24, 2011 7:55 pm

Asuko Myamati

Pozorně si vyslechla Ren. Ohohó! Výtečný nápad, holka! Žádná fotka plus tajemný článek a popis se rovná větší počet čtenářů! Ale pak už zase mluvil Waru a tak naslouchala a psala si vše důležité. To ale nic čtenářům neřekne, víš! tak sem s tou magií, honem, honem! Popoháněla tě.
Návrat nahoru Goto down
http://warriors-cats.teamgoo.net/
Ren

Ren


Počet príspevkov : 103
Join date : 26. 02. 11

Silver Moon pod náletem novinářů (1.Filler) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silver Moon pod náletem novinářů (1.Filler)   Silver Moon pod náletem novinářů (1.Filler) - Stránka 2 EmptySun Apr 24, 2011 8:07 pm

Ren Firegun

Znovu se napije. Tak ho nenuťte Vám jí říct. Napište tam, že je to mystická magie, ze které se tají dech a musíte jí zažít na vlastní oči, aby jste věřili a proto je v utajení. To vám ještě zvýší čtenáře, ne? A ještě k tomu můžete připsat, že je to velmi neobvyklá magie! a usměje se. Musíte zaujmout, takhle když všichni všechno řeknou nebude žádné tajemství kvůli kterému si Vás budou lidi kupovat! podívá se na Warua a mile se usměje.

Tai

[Ani nestačil něco říct a ta holka přišla s dalším super nápadem. Hej, Waru, je dobrá co? Takový nápady, to by snad nikoho tady nenapadlo, umí se z toho dobře vykroutit + ti dělá laskavost a sama o tom neví, nebo možná ví a proto to dělá... podívá se na Ren a pak mu ještě pošeptá Zajímavá holka...
Návrat nahoru Goto down
Dawn de Diablo

Dawn de Diablo


Počet príspevkov : 265
Join date : 31. 01. 11
Age : 30

Silver Moon pod náletem novinářů (1.Filler) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silver Moon pod náletem novinářů (1.Filler)   Silver Moon pod náletem novinářů (1.Filler) - Stránka 2 EmptyMon Apr 25, 2011 11:51 am

Waru

Nevěděl jsem co říct, až na jednu věc. Jedno vím jistě, todle co jsem já, určitě nikdo není řeknu tiše. Dá se říci, že kvůli té magii, se kterou jsem se narodil nejsem člověk a tak nevím, co říci. a pohlédl jsem na Ren. Magie je něco, co se člověk učí, né to s čím se narodí odmlčel jsem se. Nechci aby všichni věděli, co jsem zač, ale odpovídám celou dobu pravdu .. nevím jestli je to magie nebo ne řekl jsem si a přivřel jsem oči. Pohlédl jsem na Taie, Ano, možná ví a možná ne a pak jsem se pohlédl na Ren přesto děkuji
Návrat nahoru Goto down
Administrátor
Admin
Administrátor


Počet príspevkov : 326
Join date : 28. 02. 10
Age : 29

Silver Moon pod náletem novinářů (1.Filler) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silver Moon pod náletem novinářů (1.Filler)   Silver Moon pod náletem novinářů (1.Filler) - Stránka 2 EmptyMon Apr 25, 2011 1:16 pm

Maiya

Posadím se k jednomu ze stolů. Zřejmě tomu novináři neuniknu. Je mi sedmnáct. Na chvíli se odmlčím. Proč tento cech? Jednoho krásného dne jsem došla do tohoto města a rozhodla se, že už nechci po zbytek života bloudit světem sama a tento cech mi přímo padl do náručí. Odvětím tiše. Tu plešku na hlavě máte odjakživa? Optám se s úsměvem.
Návrat nahoru Goto down
https://fairy-tail.slovakforum.net
Ruushii

Ruushii


Počet príspevkov : 337
Join date : 31. 01. 11
Age : 27
Bydlisko : Dc

Silver Moon pod náletem novinářů (1.Filler) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silver Moon pod náletem novinářů (1.Filler)   Silver Moon pod náletem novinářů (1.Filler) - Stránka 2 EmptyMon Apr 25, 2011 1:36 pm

Asuko Myamati

Zaslechli jste potlesk. Bravo! Ty si třída, hochu! Určitě ohledně tebe bude od čtenářů spousta ohlasů. Ohohó! A teď už je mi líto, mládeži, ale musíme pokračovat a vložit se do zpracování.... Tohle musí zítra vyjít! Ano, ano! Pokývla několikrát za sebou hlavou a rozhlédla se po svých kolegech.
Návrat nahoru Goto down
http://warriors-cats.teamgoo.net/
Ren

Ren


Počet príspevkov : 103
Join date : 26. 02. 11

Silver Moon pod náletem novinářů (1.Filler) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silver Moon pod náletem novinářů (1.Filler)   Silver Moon pod náletem novinářů (1.Filler) - Stránka 2 EmptyMon Apr 25, 2011 2:58 pm

Ren Firegun

Zamává novinářce. Mějte se, slečno! A těším se na vás článek, a rozhodně článek o něm ukáže na Warua Vám zaručí ultra velkou popularitu. Jste prostě třída! A lokne si znovu saké. Fuj to je hnus! A dopije celou flašku najednou. Pak se podívá na Warua To děkuju bylo na mě? Jestli jo za co? trochu se jí motá hlava Jé hvězdičky!
Návrat nahoru Goto down
Kawarasi

Kawarasi


Počet príspevkov : 28
Join date : 11. 04. 11

Silver Moon pod náletem novinářů (1.Filler) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silver Moon pod náletem novinářů (1.Filler)   Silver Moon pod náletem novinářů (1.Filler) - Stránka 2 EmptyMon Apr 25, 2011 5:00 pm

Akatsunara
"Zbohom" povedal vyrovnaným tónom, no bol celkom rád že už to skončilo, len sa rozkráčal von z budovy, a dúfal že mu to kúzlo už problém robiť nebude.
Návrat nahoru Goto down
Dawn de Diablo

Dawn de Diablo


Počet príspevkov : 265
Join date : 31. 01. 11
Age : 30

Silver Moon pod náletem novinářů (1.Filler) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silver Moon pod náletem novinářů (1.Filler)   Silver Moon pod náletem novinářů (1.Filler) - Stránka 2 EmptyMon Apr 25, 2011 6:23 pm

Usagi Malorn

Vše zi zapsal. Poté se zamračil na její otázku. Ne, jeden ohnivý mág jaksi nezkrotil svůj oheň a takhle to dopadlo řekl naštvaně. Poté se mu jakoby zalesklo v očích Máte nějakého kluka? čtenáře by to jistě zajímalo. řekne s takovím ďábelským úsměvem.

Waru

Zamával jsem ji Nashle řeknu a pak se podívám na Ren. Ano, to poděkování bylo na tebe a pohlédnu na tu flašku Saké Krásné děvčata by neměli tolik pít a sáhnu jí po tom saké. Po chvilce se podívám na Taie Ani nevíš, jak bylo těžký říct, že jsem vlkodlakoipír řekl jsem tiše, že to mohli slyšet pouze Tai a Ren. Zarazil jsem se Hehe, to kouzlo pradomluvnosti stále funguje řekl a podrbal se na hlavě.
Návrat nahoru Goto down
Ren

Ren


Počet príspevkov : 103
Join date : 26. 02. 11

Silver Moon pod náletem novinářů (1.Filler) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silver Moon pod náletem novinářů (1.Filler)   Silver Moon pod náletem novinářů (1.Filler) - Stránka 2 EmptyMon Apr 25, 2011 7:04 pm

Ren Firegun

Dívá se na Warua. To je jedno, stejně už je vypitá a zazubí se. Když to Waru řekne tak zvážní, ačkoliv je ožrala. Zajímavé, zajímavé... A tvář nám asi neukážeš, co? Tenhle blond exot jí už asi viděl, ale mě by to taky zajímalo. Řekne a dívá se na něj potom se trochu usměje. Ale jestli nechceš tak je to ok kámo!

Tai

Blond exot?! zavrčí. Waru! Trhej!!! A ukáže na Ren... Ou jé... První holka co to o mě řekla, to je sexy, ale nesmím to na sobě nechat znát! To bych byl za úplné ořezávátko! a má vážný výraz.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Silver Moon pod náletem novinářů (1.Filler) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silver Moon pod náletem novinářů (1.Filler)   Silver Moon pod náletem novinářů (1.Filler) - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Silver Moon pod náletem novinářů (1.Filler)
Návrat nahoru 
Strana 2 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Cech Silver Moon

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
~ Fairy Tail no Shinwa ~ :: Ostatní :: Odehrané příběhy-
Přejdi na: