RPG pro všechny fanoušky Fairy Tail

PříjemPortálHledatRegistracePřihlášení

Share

Doprovod Hanako (Firel D., Raito U., Michiro M.)

Goto down 
AutorZpráva
Raiden

Raiden

Počet príspevkov : 165

Doprovod Hanako (Firel D., Raito U., Michiro M.) Empty
PříspěvekPředmět: Doprovod Hanako (Firel D., Raito U., Michiro M.)   Doprovod Hanako (Firel D., Raito U., Michiro M.) EmptyFri Apr 29, 2011 8:53 pm

Doprovod Hanako (Firel D., Raito U., Michiro M.) 0113

Byly jste společně v budově cechu a rozhodli jste se o této misi. Nejspíš jste se seznámili, pokuď jste se neznali a pak vyšli ven do města. Podle údajů jste začali hledat dům kde Hanako bydlela. Byl to přepychový dům i se stráží, která vás zastavila u brány a chtěla vědět vaše jména, důvod návštěvy a dokonce i magické schopnosti!

Doprovod Hanako (Firel D., Raito U., Michiro M.) 1418wae

Yoshi no Theme
Spoiler:

Yoshiho mise:

GM mise:

Návrat nahoru Goto down
Firel

Firel

Počet príspevkov : 23

PříspěvekPředmět: Re: Doprovod Hanako (Firel D., Raito U., Michiro M.)   Doprovod Hanako (Firel D., Raito U., Michiro M.) EmptySun May 01, 2011 9:32 am

Firel
Nečekal jsem že o nás budou chtít tolik údajů, ale mise je to dost dobře placená a s podobnýma rodinkama není radno si zahrávat.
Firel Dakuraito z cechu Silver moon, používám magii vzduchu a jsme tu kvůli práci.
Potom jsem štouchnul do Michira aby jim ukázal ten papír který utrhl z nástěnky.
Návrat nahoru Goto down
Anonymný
Anonymní

PříspěvekPředmět: Re: Doprovod Hanako (Firel D., Raito U., Michiro M.)   Doprovod Hanako (Firel D., Raito U., Michiro M.) EmptySun May 01, 2011 9:44 am

Michiro Mizukawa
Přesunuli jsme se k sídlu.Kde na nás čekali dvě lampy(stráže),Michiro Mizukawa,Silver moon a důvod naší návštěvy je tohle.Ukázal jsem jim papír,Neuvědomil byych si že ho mám vyndat ale díky firelovy pomoci jsem si to uvědomil protože do mě žduchnul.
Návrat nahoru Goto down
Kawarasi

Kawarasi

Počet príspevkov : 28

PříspěvekPředmět: Re: Doprovod Hanako (Firel D., Raito U., Michiro M.)   Doprovod Hanako (Firel D., Raito U., Michiro M.) EmptySun May 01, 2011 11:06 am

Raito Usui
Rai len následoval ostatných, s menším úsmevom na tvári. Nebol moc nadšený z misiie, ale nechcel protirečiť, takže len pokojne následoval Firela a Michira. Keď došli ku sídlu, len zastál a nehal Michira hovoriť.
Návrat nahoru Goto down
Raiden

Raiden

PříspěvekPředmět: Re: Doprovod Hanako (Firel D., Raito U., Michiro M.)   Doprovod Hanako (Firel D., Raito U., Michiro M.) EmptySun May 01, 2011 5:46 pm

Stráž vás dál nepustila, jelikož jste neřekli co chtěli slyšet. Jedině Firel by se snad mohl dostat na pozemek.

Yoshi no Theme
Spoiler:

Yoshiho mise:

GM mise:

Návrat nahoru Goto down
Anonymný
Anonymní

PříspěvekPředmět: Re: Doprovod Hanako (Firel D., Raito U., Michiro M.)   Doprovod Hanako (Firel D., Raito U., Michiro M.) EmptyThu May 05, 2011 4:12 pm

Michiro Mizukawa
Chvíli přemýšlel proč ho stráže nepustili dál.Docela ho štvali pak si vzpomněl že vynechal jednu drobnost.A to jeho magii. Eh,promintě já vynechal svoji magii magii samozřejmě používám ledovou !
Návrat nahoru Goto down
Kawarasi

Kawarasi

Počet príspevkov : 28

PříspěvekPředmět: Re: Doprovod Hanako (Firel D., Raito U., Michiro M.)   Doprovod Hanako (Firel D., Raito U., Michiro M.) EmptySat May 07, 2011 7:05 am

Raito
Keď Firel vošiel dnu, tak sa aj on chcel dostať, nebol si istý čo urobli Firel a on nie, ale po tom čo povedal Michiro, tak aj on prehovoril.
"Ja som Raito Usui, ovládam mágiu ilúzií.."
Návrat nahoru Goto down
Firel

Firel

PříspěvekPředmět: Re: Doprovod Hanako (Firel D., Raito U., Michiro M.)   Doprovod Hanako (Firel D., Raito U., Michiro M.) EmptySat May 07, 2011 10:46 am

"Er já nikam nešel já furt čekám přd vchodem Very Happy"
Firel
Konečně jim to došlo. Překvapil mě Raito.
Tak iluzionista jo? to nemohl prostě vytvořit iluzi sebe sama za těma strážema? možná by to na ně zapůsobilo. A nebo by je to naštvalo...
Ted když stráže veděli co umíme jsem čekal něco jako přepad, čistě pro otestování našich schopností a ostražitosti. Přece jen, jaký by byl rozdíl mezi ozbrojeným přepadem při doprovodu Hanako a hromadou ztráží která se zjeví odnikud.
Návrat nahoru Goto down
Raiden

Raiden

PříspěvekPředmět: Re: Doprovod Hanako (Firel D., Raito U., Michiro M.)   Doprovod Hanako (Firel D., Raito U., Michiro M.) EmptySun May 08, 2011 9:25 am

Cesta k domu již byla volná. Stráže jen něco zamumlali do komunikační lacrimy a vy jste byly propuštěni. Na zahradě žádné stráže nehlídkovali, nebo aspoň jste je neviděli. Jakmile jste zaklepali na dveře, otevřel vám dveře snobský sluha. Jelikož o vás již věděli, uvedl vás bezeslova do sálu s pohodlným gaučem. Hanako již na vás čekala.... s 5-ti kuframa a nevypadala, že si je chce nést. Byla tu možnost odnést jí všechny kufry a nebo se s ní dohodnout na zredukování obsahu kufrů.

Yoshi no Theme
Spoiler:

Yoshiho mise:

GM mise:

Návrat nahoru Goto down
Firel

Firel

PříspěvekPředmět: Re: Doprovod Hanako (Firel D., Raito U., Michiro M.)   Doprovod Hanako (Firel D., Raito U., Michiro M.) EmptyMon May 09, 2011 6:30 pm

Firel
Chtěl jsem mít misi co nejdříve za sebou, proto jsem siraději nesedl do onoho pohodlného gauče, snad i proto že nechci vypadat jako nějaký lenoch který si sem přišel posedět.
Odnést ty obří kufry by nebyl problém, ale potom by nás zabil kde jaký moula s kudlou který by na nás spadl ze stromu.
Přišli jsme sem zajistit vaší bezpečnost, ne vás přestěhovat. Pohlédl jsem na mohutné bágly a ještě jednou zvážil možná nebezpečí.
Nechci být hned pesimistický ale pokud očekáváte že poneseme tohle všechno, jak máme potom rychle zareagovat na cokoliv nebezpečného?
Návrat nahoru Goto down
Anonymný
Anonymní

PříspěvekPředmět: Re: Doprovod Hanako (Firel D., Raito U., Michiro M.)   Doprovod Hanako (Firel D., Raito U., Michiro M.) EmptyMon Jun 13, 2011 10:08 am

Michiro Mizukawa
Sebou hodil do pohodlného gauče. Tady Firel má absolutní pravdu ! Když poneseme ty kufry zabije nás i šiška která spadne ze stromu. Obhajoval Firela. Michiro nevypadal unaveně ale ten gauč byl tak pohodlný... Že si na něj lehnul.
Návrat nahoru Goto down
Raiden

Raiden

PříspěvekPředmět: Re: Doprovod Hanako (Firel D., Raito U., Michiro M.)   Doprovod Hanako (Firel D., Raito U., Michiro M.) EmptyTue Jun 14, 2011 7:10 am

Takže to kapku posuneme... Raito byl poslán zpět do cechu jelikož nějak nevoněl slečně Hanako. Vy dva jste se jí líbili a tak s vámi začala diskutovat na téma zavazadla.

Hanako

Prohlížela si ty dva a nakonec vyhodila Michira z gauče. Rozvalila se na něm sama a usmála se. "Takže si mám vzít méně věcí ano? Ale to nevím nevím jestli to půjde. Jsou tam samé důležité věci!" následně vyjmenovala asi 100 nepotřebných věcí. Asi po hodině hádání vám nakonec povolila, aby jste jí vy dva přebrali veškeré kufry a nacpali to do dvouch největších. To bylo snad únosné množství zavazadel i pro vás.

Yoshi no Theme
Spoiler:

Yoshiho mise:

GM mise:

Návrat nahoru Goto down
Firel

Firel

PříspěvekPředmět: Re: Doprovod Hanako (Firel D., Raito U., Michiro M.)   Doprovod Hanako (Firel D., Raito U., Michiro M.) EmptyWed Jun 15, 2011 3:29 pm

Firel
když Hanako začala vyjmenovávat veškeré ty věci co má v kufrech odhodlaně jsem poslouchal prvních 20, potom jsem víceméně usnul ve stoje. Probral jsem se až po tom co nám povolila přehrabat jí kufry.
Bezvadný.... Jak se k těm věcem mám chovat aniž bych jí naštval?
Asi půl hodinu jsem se přehraboval v jednom kufru. Před zlikvidováním jeho obsahu mě drželo jen několik hlubokých výdechů a značná spousta nervů. vybral jsem z toho to co jsem předpokládal že může být užitečné nebo to co vypadalo že má pro Hanako velký význam.
takto jsem to udělal s každým kufrem.
Výsledný obsah se ovšem nacpal do tří takových obřích kufrů, že to nakonec vypadalo jako pytel s oblečením než jako zavazadlo. Vybral jsem ten do kterého jsem doslova narval značné množství věcí bez jakéhokoliv možného využití, jako kufr který tady necháme.
Potom jsem se pouze zymašleně díval na ty dva zbylé obrovský kufry a snažil se přijít na možný způsob přepravy.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Doprovod Hanako (Firel D., Raito U., Michiro M.)   Doprovod Hanako (Firel D., Raito U., Michiro M.) Empty

Návrat nahoru Goto down

Doprovod Hanako (Firel D., Raito U., Michiro M.)
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
~ Fairy Tail no Shinwa ~ :: Ostatní :: Odehrané příběhy-
Přejdi na: