RPG pro všechny fanoušky Fairy Tail
 
PříjemPortálHledatRegistracePřihlášení

Share
 

 Chystání narozeninové oslavy dědy Tsukiho Akitaki

Goto down 
AutorZpráva
Anonymný
AnonymníChystání narozeninové oslavy dědy Tsukiho Akitaki Empty
PříspěvekPředmět: Chystání narozeninové oslavy dědy Tsukiho Akitaki   Chystání narozeninové oslavy dědy Tsukiho Akitaki EmptySun May 08, 2011 7:36 pm

Chystání narozeninové oslavy dědy Tsukiho Akitaki

Slunce už vyšlo dávno na obzor, sluneční paprsky se dotýkaly svými prsty lidských obydlí. Avšak čas kvapěl, měli jste spoustu práce na jeden den. Aby jste to stihli, tak byla potřebná vzájemná spolupráce a i hodně lidí. Měli jste se sejít v osm před budovou Cechu a vymyslet spoustu plánů. Především ten jak vylákat dědu Tsukiho Akitaki odsud.

Chuugi Shinu
Čekala několik pár minut předem u budovy. Rozhlížela se kolem sebe, jestli někoho už neuvidí. Věděla, že dnes budou mít naspěch. Ani nevěděla, kde pořádně začít. Potřebovalo se rozdělit hodně práce mezi lidi. Ale nemohli zatím ještě začít.
Návrat nahoru Goto down
Ruushii

Ruushii

Počet príspevkov : 337
Join date : 31. 01. 11
Age : 23
Bydlisko : Dc

Chystání narozeninové oslavy dědy Tsukiho Akitaki Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chystání narozeninové oslavy dědy Tsukiho Akitaki   Chystání narozeninové oslavy dědy Tsukiho Akitaki EmptyFri Jul 01, 2011 8:36 pm

Obnovuji platnost Filleru!
Mnozí z vás si jistě řeknou, že tu hrát nechtějí, ale je to něco na zamyšlenou, jestli si bude chtít zahrát během prázdnin. Protože se v tuto letní dobu může stát, že GM nebude zrovna někde v dohledu a vaše mise nepotáhnou příliš kupředu. Toto je tedy volnější Prázdninový filler. Není to tu moc o GM, spíše prostě volnější zábava. Když se bude dobře dařit, mohlo by z toho vyjít i víc, než jen pouhá oslava, kdo ví.


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Rin Takehiko

Postupovala mezi domy a Toshi jí mlčky následovala. Když konečně byla vidět v dálce budova cechu, přidali obě na tempu, ale po chvíli si Rin uvědomila, že jí její malá společnice nějak není v patách a tak se ohlédla za sebe a nastražila všechny smysly aby ji našla.
Pomalinku se vracela cestou zpět, ale nemusela jít ani dvacet kroků a v jedné vedlejší uličce zaslechla její hlas. Ne, dneska ne, já mám důležitý úkol! Sdělovala někomu, když se Rin zjevila za ní. Jak jí Toshi zahlédla, vyskočila jí na rameno.
V uličce nyní před Rin stálo pár malých dětí a nechápavě se tvářili. Ona měla taky co dělat, aby pochopila situaci, ale vzpomněla si, že Toshi někdy zmizí z dohledu, když není co na práci. Toshi na ní po chvilince ticha prosebně pohlédla. Dnes je významný den a při takovém dni máme hodně práce. Objasnila milým hlasem těm dětem. následně se obrátila a šla původním směrem.
Toshi si oddychla. Díky... To nic, musíme si pospíšit, už máme určitě zpoždění. Odpověděla jí a to už spatřila na místě určení Shinu, ale nikoho jiného.


Chystání narozeninové oslavy dědy Tsukiho Akitaki 24pf21h
Návrat nahoru Goto down
http://warriors-cats.teamgoo.net/
Lus

Lus

Počet príspevkov : 131
Join date : 05. 06. 11

Chystání narozeninové oslavy dědy Tsukiho Akitaki Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chystání narozeninové oslavy dědy Tsukiho Akitaki   Chystání narozeninové oslavy dědy Tsukiho Akitaki EmptyMon Jul 04, 2011 5:56 pm

Maiya

Vynořím se z jedné postranní uličky a nenápadně si to namířím k cechu. Nejprve jsem si myslela, že jdu pozdě a proto pospíchám. V dálce však spatřím před budovou cechu pouze Shinu a Rin s Toshi a zpomalím krok. Kde jsou ostatní? To už nikdo jiný nepřijde? Hlavou mi proletí pár myšlenek. Doufám, že se na to ostatní nevykašlali. Za chvíli dorazím na místo určení. Zdravím! Pronesu s úsměvem k holkám a tomu chlupatému stvoření.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content
Chystání narozeninové oslavy dědy Tsukiho Akitaki Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chystání narozeninové oslavy dědy Tsukiho Akitaki   Chystání narozeninové oslavy dědy Tsukiho Akitaki Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Chystání narozeninové oslavy dědy Tsukiho Akitaki
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
~ Fairy Tail no Shinwa ~ :: Ostatní :: Odehrané příběhy-
Přejdi na: