~ Fairy Tail no Shinwa ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG pro všechny fanoušky Fairy Tail
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Renina Dějová linie

Goto down 
2 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Raiden

Raiden


Počet príspevkov : 165
Join date : 31. 01. 11
Age : 29

Renina Dějová linie Empty
PříspěvekPředmět: Renina Dějová linie   Renina Dějová linie EmptyMon Jun 06, 2011 4:41 pm

Nemocnice

Ren přivezli do nemocnice právě včas. Odvezli jí do magické sekce a napojili na magickou Lacrimu, která jí pomáhala obnovit magickou energii. Naštěstí měla otevřené své magické zásoby jen na nízké úrovni, takže celý tento děj by neměl zabrat moc času. Již brzo se probudila, zesláblá a hlavně... pekelně hladová. Bylo načase sehnat si nějaký dlabanec od sestřiček. Naneštěstí měla službu ohavná vrchní sestra. Takže se těš.
Návrat nahoru Goto down
Ren

Ren


Počet príspevkov : 103
Join date : 26. 02. 11

Renina Dějová linie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Renina Dějová linie   Renina Dějová linie EmptyMon Jun 06, 2011 4:53 pm

Ren Firegun

Probudila se v ohavné nemocnici - které neměla moc v lásce. Nic si nepamatovala. Pekelně jí zakručelo v břiše a povzdychne si. Ty hladový žaludku. Mě se nikam nechce, nechceš si pro jídlo dojít sám? Žaludek na odpověď zakručel znovu. Znovu si povzdechla a zkusila vstát z postele s tím, že si dojde pro něco k snědku.
Návrat nahoru Goto down
Raiden

Raiden


Počet príspevkov : 165
Join date : 31. 01. 11
Age : 29

Renina Dějová linie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Renina Dějová linie   Renina Dějová linie EmptyMon Jun 06, 2011 8:00 pm

Bohužel vstát se ti nepodařilo, jelikož jsi byla připojená na Lacrimu. Jediné co tě mohlo utišit, byla jizva kterou svařil Hioni. Příjemně tě nyní hřála, jako by v ní byla část Hioniho osobně. Navíc se ti do pokoje vloudiila vrchí sestra a do pusy ti bez otázek strčila teploměr. "Takže holčičko, chceš něco k jídlu?" pronesla přísně. Nevypadala jako příjemný typ ženský na pokec, ale svojí práci odváděla perfektně.
Návrat nahoru Goto down
Ren

Ren


Počet príspevkov : 103
Join date : 26. 02. 11

Renina Dějová linie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Renina Dějová linie   Renina Dějová linie EmptyMon Jun 06, 2011 8:04 pm

Ren Firegun

Šáhla si po jizvě a pousmála se. Konečně si začala vzpomínat. Zalezla zpátky do postele. V tu ránu vběhla do pokoje vrchní sestra, tvářila jsem se trochu vyjukaně, ale na otázku s jídlem jsem přikývla. Když mi vytáhla teploměr jsem se pousmála a řekla Děkuji vám
Návrat nahoru Goto down
Raiden

Raiden


Počet príspevkov : 165
Join date : 31. 01. 11
Age : 29

Renina Dějová linie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Renina Dějová linie   Renina Dějová linie EmptyWed Jun 08, 2011 6:03 pm

Do pokoje ti donesli vcelku dobrou nemocniční šlichtu a také něco jiného. Byl to další mág/pacient. Bylo na něm něco zvláštního. Cítila jsi z něho podobnou auru jako ze sebe... Další hvězdný mág! Vypadal, že je při vědomí. Asi by jsi mohla promluvit s kolegou o zkušenostech a dalším.
Návrat nahoru Goto down
Ren

Ren


Počet príspevkov : 103
Join date : 26. 02. 11

Renina Dějová linie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Renina Dějová linie   Renina Dějová linie EmptyWed Jun 08, 2011 6:15 pm

Ren Firegun

Po slušném dlabanci jsem se konečně uráčila otočit pořádně hlavu na toho nového pacienta. Zaujal mě nejen tím, že z něj byla cítit magická energie, ale i tím, že byl cítit podobně jako já. (Stále ještě jí nedošlo, že je v nemocnici pro mágy) Protáhla se a dívala se na mága a pak celkem tiše řekla Zdravím a nahodila velice milý a příjemný úsměv, který dělala opravdu zřídka. A ve světle se jí zalesklo její červené oko.
Návrat nahoru Goto down
Raiden

Raiden


Počet príspevkov : 165
Join date : 31. 01. 11
Age : 29

Renina Dějová linie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Renina Dějová linie   Renina Dějová linie EmptyFri Jun 10, 2011 8:48 pm

Date

Zahleděl se na Ren. Vypadal stejně vyčerpaně jako ona, ale dokázal jí aspoň mávnout na pozdrav. Potom co byl cvhíli připojen na Lacrimu, dokázal promluvt: "Další hvězdný mág? Dlouho jsem žádného nepotkal." Jeho hlas byl příjemný a milý. Prostě ideální typ chlapa. Jen byl kapku více potluřený a bez energie.
Návrat nahoru Goto down
Ren

Ren


Počet príspevkov : 103
Join date : 26. 02. 11

Renina Dějová linie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Renina Dějová linie   Renina Dějová linie EmptyFri Jun 10, 2011 9:03 pm

Ren Firegun

Při pohledu na chudáka zmrzačeného mága se rozesmutnila... Měla pocit, že všichni hvězdní mágové dopadají takhle... sklonila hlavu a zadívala se na svoje ruce, kterými probodla sebe i svého nepřítele. Všechno je špatně. Když promluvil, jen se na něj podívala a pak zírala dál. Jo... Já už taky pár chvil žádného neviděla... Možná je to dobře... a pa k se zamyslela.Všichni hvězdní mágové dopadají špatně... to není fér... zašeptala potichu a doufala, že ji neslyšel.
Návrat nahoru Goto down
Raiden

Raiden


Počet príspevkov : 165
Join date : 31. 01. 11
Age : 29

Renina Dějová linie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Renina Dějová linie   Renina Dějová linie EmptySun Jun 12, 2011 7:27 pm

Nakonec se blížila noc. Ren usnula jako první, ale Date nespal. Jen čerpal magickou energii. Okolo půlnoci jste již měli energie nejspíše dost, protože....


Date


Pomalu vyskočil na nohy a došel k Ren, která spala. Prudce s ní zaklepal a zamumlal: "Vstávat, potřebuji tvojí pomoc! A možná z toho budeš mít odměnu!" Vypadal přesvědčivě, v plné síle a vcelku mile. Ovšem mohlo tě rozhodit, že jsi měla jeho ruce na hrudníku.

Návrat nahoru Goto down
Ren

Ren


Počet príspevkov : 103
Join date : 26. 02. 11

Renina Dějová linie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Renina Dějová linie   Renina Dějová linie EmptySun Jun 12, 2011 8:19 pm

Ren Firegun

Záleží na tom s čím. Prohodila směrem k chlapci. Pak se vražedně podívala na něj a hned po té na jeho ruce. Ruce pryč. Soukromý majetek. A pak se zamyslela, co by asi za odměnu dostala a za co. A pak si promnula krk, který měla ztuhlý. Zas**** vysavači magií. Zavrčela potichu. A pak se zadívala chlapci do očí, co z něj vypadne.
Návrat nahoru Goto down
Raiden

Raiden


Počet príspevkov : 165
Join date : 31. 01. 11
Age : 29

Renina Dějová linie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Renina Dějová linie   Renina Dějová linie EmptyMon Jun 13, 2011 6:47 pm

Date

Mírně se usmál a zamumlal: "Mám tu za misi zatknout jednoho temného Hvězdného mága. Je někde v této oblasti. A je možnost, že u sebe bude mít nějaké zajímavé klíče, takže možná vím kam mířím..." Pomalu přešel k oknu a otevřel ho. Na jejich postele položil lístek s vysvětlením a pověřením magické Rady. Pomalu začal prolejzat oknem a usmál se na Ren. "Takže... jdete mladá pěkná slečno?" zamumlal mile. Vypadal jako klaďas a také to byla pravda.
Návrat nahoru Goto down
Ren

Ren


Počet príspevkov : 103
Join date : 26. 02. 11

Renina Dějová linie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Renina Dějová linie   Renina Dějová linie EmptyMon Jun 13, 2011 7:08 pm

Ren Firegun

Sledovala týpka a pak si povzdechla. Co mám s tebou dělat. a vstala. Ale stejně si myslím že budu jen na obtíž, mladý muži. A šla k oknu a opřela se o rám. Nějak jsem přeslechla tvé jméno. zamumlala šibalsky k němu a sedla si na okenní rám a čekala, než sleze.
Návrat nahoru Goto down
Raiden

Raiden


Počet príspevkov : 165
Join date : 31. 01. 11
Age : 29

Renina Dějová linie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Renina Dějová linie   Renina Dějová linie EmptyTue Jun 14, 2011 7:02 am

Date

Usmál se na Ren a zamumlal: "Date jméno mé. a tvé je?" Pomalu se seskočil z okna dolů do trávy a čekal na ní. "Jakého ducha vlastně vlastníš? A nebo jich máš více?" Zajímal se o to, jelikož to byl taktik. Chtěl vymyslet vhodný plán, ale zatím to z něho nebylo poznat. Ren si klidně mohla myslet, že je to zločinec, ale to zase vyvracel jeho přátelský zjev.
Návrat nahoru Goto down
Ren

Ren


Počet príspevkov : 103
Join date : 26. 02. 11

Renina Dějová linie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Renina Dějová linie   Renina Dějová linie EmptyTue Jun 14, 2011 12:01 pm

Ren Firegun

Ren prohodila suše a slezla. Po té si ho podezíravě prohlížela. Víš, že bych si klidně mohla myslet, že jsi zločinec? Nebo sám někdo z Temného cechu? složila ruce na hrudi s odtažitým postojem a jedno obočí nadzvedla.
Návrat nahoru Goto down
Raiden

Raiden


Počet príspevkov : 165
Join date : 31. 01. 11
Age : 29

Renina Dějová linie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Renina Dějová linie   Renina Dějová linie EmptyThu Jun 16, 2011 8:35 pm

Date

Zasmál se a pak se na ní tvrdě podíval. "Výborně, takže nejsi jedna z těch hloupých, co naletí na vše. Dobrá, jestli chceš tak ti dokážu, že jsem světlý mág." promluvil tiše a tvrdě, s jistou jiskrou v hlase. Svlékl si tričko a ukázal jí velký znak na zádech. "Royal Guard Guild!" pronesl a zakryl své svalnaté tělo. "Patřím k malé skupině mágů pracujících pro radu. Toto znamení může nosit jen někdo kdo k nim aktuálně patří," zněl pravdomluvně, ale jelikož Ren tuto skupinu mágů určitě !neznala!, byla tu určitě nadále nějaká pochybnost. Ovšem zatím zněl vcelku přesvědčivě. Pomalu se tedy vydal kamsi uličkou, směr ven z města.
Návrat nahoru Goto down
Ren

Ren


Počet príspevkov : 103
Join date : 26. 02. 11

Renina Dějová linie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Renina Dějová linie   Renina Dějová linie EmptyThu Jun 16, 2011 8:47 pm

Ren Firegun

Zaculila se. Abych řekla pravdu... Moc lidem nevěřím... Za to kdybys byl duch, klidně bych ti věřila cokoliv... Protože... Miluji hvězdné duchy... Pronesla a z jejího hlasu znělo, že je opravdu miluje a uctívá je, jako své přátele. A pak si lehce sáhla na jednu z jizev, kterou má po souboji s temným guildem, kde jí zabili mistra. A hned po té jí ruka zajela k jizvě pod červeným okem a v očích měla smutek... Ale ten se jí rozehnal při tom, když si vzpomněla na to krásné tělo - haha, typická baba! Okřikla jí její duše. Přemýšlej! Sice je hezkej, mluví hezky, dokonce mácelkem hezké jméno, ale furt to může být podvodník! Který tě vede jako žrádlo! Ale... Pak se na krasavce podívala a trochu se začervenala, otřepala se hlavou NE! Nevěříš mu! Okřikla se. A následovala ho. Našlapovala lehce a neslyšně - nevěřila ničemu kolem. Ani zdem ani zemi pod nohama.
Návrat nahoru Goto down
Raiden

Raiden


Počet príspevkov : 165
Join date : 31. 01. 11
Age : 29

Renina Dějová linie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Renina Dějová linie   Renina Dějová linie EmptySat Jun 18, 2011 9:28 pm

Date

Tričko nakonec odhodil na zem, protože i tak bylo dosti rozervané. Jeho postava byla HAM! Náhle se ovšem otočil a zahleděl se na Ren. Miluje hvězdné duchy... zajímavé... moc zajímavé. Ale věřím jí. Už jen přítomnost Hioniho zde je dobré znamení. Mírně se usmál a promluvil: "Takže... co kdyby jsi začala věřit mě... když ti ukážu... něco speciálního?" Zalovil v kapse a vytáhl klíč. Ovšem klíč nebyl vidět, pečlivě ho skrýval. "Bráno lva, Otevřít! Leo!" Náhle se otevřela zlatá pečeť a z ní vylezl Leo.
Nakonec tiše promluvil: "Věř tomuto muži, je vůlí zvěrokruhu, že je světlý mág..."
Návrat nahoru Goto down
Ren

Ren


Počet príspevkov : 103
Join date : 26. 02. 11

Renina Dějová linie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Renina Dějová linie   Renina Dějová linie EmptySat Jun 18, 2011 9:38 pm

Ren Firegun

Čekala co se stane. Ale to co se stalo nečekala. Celá se roztřásla... a ucouvla, ale nabourala zády do sloupu... Dívala se na Lea jako na zázrak... Pak sklopila hlavu k zemi a chytla se pravou rukou za obličej a pousmála se... Leo... Už to bude nějaká ta chvíle... Díky bohu.. díky bohu... že jsi se dostal do dobrých rukou... díky... zachraptěla. A jen tak tam stála... Mistře, osud??
Návrat nahoru Goto down
Raiden

Raiden


Počet príspevkov : 165
Join date : 31. 01. 11
Age : 29

Renina Dějová linie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Renina Dějová linie   Renina Dějová linie EmptySun Jun 19, 2011 8:10 pm

Leo

Usmál se na Ren a došel k ní. "Ren, vidím, že jsi stále živá a zdravá. Dokonce i do krásy jsi dorostla. Date prosím, postarej se o ní dobře!" Promluvil rázně a pak zmizel.


Date se usmál a vydal se dál, následován Ren. Vedl tě jakousi cestou až ven z královského města až kamsi na louku s malým jezírkem. Nakonec jste se tam utábořili, protože Date stále nebyl úplně fit. Měl mnohem, kvanticky mnohem víc magické energie než Ren a proto mu trvalo déle než se mu dobyla. Teď byla příležitost pro Ren ho vyvzpovídat.
Návrat nahoru Goto down
Ren

Ren


Počet príspevkov : 103
Join date : 26. 02. 11

Renina Dějová linie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Renina Dějová linie   Renina Dějová linie EmptySun Jun 19, 2011 8:21 pm

Ren Firegun

Následovala Dateho a přemýšlela. On bude vážně klaďas. Když se utábořili seděla a dívala se do jednoho místa. Uvědomovala si, že je šance ho vyzpovídat. Ale nevěděla kde začít. Po té si začala skládat otázky, jak mu je chtěla položit. Podívala se na něj. Předpokládám, že se můžu na pár otázek zeptat, že? pak se odmlčela. Víš, jestli máš Lea, nebudeš jen tak obyčejný... Mám takový pocit, že máš všechny... Nebo alespoň většinu es Celestiálů. Jak si k nim přišel? Tedy spíše, hlavně k Leovi... a zadívala se na něj... Byl vážně moc hezký...
Návrat nahoru Goto down
Raiden

Raiden


Počet príspevkov : 165
Join date : 31. 01. 11
Age : 29

Renina Dějová linie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Renina Dějová linie   Renina Dějová linie EmptyWed Jun 22, 2011 9:58 am

Date

Na její dotaz ohledně otázek kývl se slovy: "Ptej se, ale věz, že ti neřeknu úplně vše." Její první otázka ho upřímně zaskočila. Dlouze váhal, ale nakonec se uvolil. "Leo je nejsilnější duch zvěrokruhu a přišel do mích rukou v době kdy zemřel můj mistr. Byl jeho vlastníkem. A přál si, abych ho získal." Znovu následovala odmlka a pak se opět ozval: "No... a ano vlastním několik dalších strážců zvěrokruhu. Podle Rady jsem nejspíše nejsilnější hvězdný mág. Ale já si to nemyslím. Určitě se najde někdo lepší, někdo kdo mě jednou dokáže nahradit." Mile se na Ren usmíval a následně si prohlédl své rameno na kterém byla mělká rýha. "Asi bych měl zakrýt své tělo, že? Je to nevhodné chodit bez trička před dámou," pronesl, ale nakonec se zvládl pouze natáhnout na záda. V kapse byl slyšet cinkot klíčů a vypadalo to, že jich tam není málo.
Návrat nahoru Goto down
Ren

Ren


Počet príspevkov : 103
Join date : 26. 02. 11

Renina Dějová linie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Renina Dějová linie   Renina Dějová linie EmptyWed Jun 22, 2011 5:37 pm

Ren Firegun

Není třeba, já si zvykla... Mistr to dělal skoro furt... a pak se odmlčí. Tak tvůj mistr, jo? a usměje se... Lehne si kus od něj a zadívá se na oblohu. Víš kdo ho zabil? Předpokládám, že z tvého tonu, jsi u toho nebyl zeptám se vážně a trochu to zní, jako by ho zabila ona. To jsem zvědavá co mi na tohle řekne...
Návrat nahoru Goto down
Raiden

Raiden


Počet príspevkov : 165
Join date : 31. 01. 11
Age : 29

Renina Dějová linie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Renina Dějová linie   Renina Dějová linie EmptyFri Jun 24, 2011 9:54 am

Date

Smutně si povzdechl a začal: "Nevím jak byl zabit, Leo mi to neřekl, když ke mě přišel. Můj, tedy myslím, že náš Mistr zemřel, až potom co mě propustil samotného do světa. Chtěl abych získal nějaké zkušenosti." Nemluvilo se mu o tom zrovna snadno, mírně se posunul k Ren a prohlédl si jí. "Jaký byl Mistr ještě než zemřel? Změnil se nějak? Nebo byl pořád stejný?" vychrlil pár otázek a zahleděl se na hvězdnou oblohu.
Návrat nahoru Goto down
Ren

Ren


Počet príspevkov : 103
Join date : 26. 02. 11

Renina Dějová linie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Renina Dějová linie   Renina Dějová linie EmptyFri Jun 24, 2011 10:39 am

Ren Firegun

Zadívala se na něj a na tváři se jí vykouzlil poťouchlý polo-úsměv. Jaký byl? Nevím jaký byl předtím, ale když si vzal na starost mě, tak to byl sakra dobrej chlap. A chováním? Jako ty. A nezoufej, ty nejsi z nás dvou ten, co může za to, že ho zabili. To jen já nosím smůlu tam, kam se vrhu. Takže booo! Neměl bys se mnou ztrácet čas. pak se odmlčí a znovu spustí. Protože ten, kdo ho zabil, proti tomu bys neměl šanci ani ty.... řekla bych...
Návrat nahoru Goto down
Raiden

Raiden


Počet príspevkov : 165
Join date : 31. 01. 11
Age : 29

Renina Dějová linie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Renina Dějová linie   Renina Dějová linie EmptyThu Jul 28, 2011 2:14 pm

Date

Povzdechl si a sevřel ruku v pěst. Následně se s ní pustil do debaty o různých, nepodstatných věcech. Noc pomalu přecházela v den a slunce se konečně ukázalo na východě. Jakmile si oba dostatečně odpočinuli, Date vstal a kývl na Ren se slovy: "Pojď, vyrazíme za mým cílem. Doufám, že nyní mi již věříš." Lehce se usmál a sebral své tričko ze země. Jakmile byla Ren připravená rozeběhl se k malému skalisku v dálce. U pasu se mu sem tam zaleskl velký svazek klíčů, které nebyly ani od domu, ani od auta a ani od trezoru. Byl to svazek zlatých magických klíčů.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Renina Dějová linie Empty
PříspěvekPředmět: Re: Renina Dějová linie   Renina Dějová linie Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Renina Dějová linie
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
~ Fairy Tail no Shinwa ~ :: Ostatní :: Odehrané příběhy-
Přejdi na: