RPG pro všechny fanoušky Fairy Tail

PříjemPortálHledatRegistracePřihlášení

Share

Nápad o spestření hry na fóru

Goto down 
AutorZpráva
Dawn de Diablo

Dawn de Diablo

Počet príspevkov : 265

Nápad o spestření hry na fóru Empty
PříspěvekPředmět: Nápad o spestření hry na fóru   Nápad o spestření hry na fóru EmptyTue Sep 06, 2011 11:50 am

Jak již jste si všimli, todle fórum začíná od znova. Proto mě k tomu začátku napadla jedna věc.

Že by se část na Rpg rozdělila na 2 části. Silver Moon a --------. To by se muselo vymyslet.
Legální cech ...cech který je na straně dobra. Založit ještě 1 cech. Tentokrát Temný. Ovšem, že by to trvalo to vymyslet/vytvořit.
Určitě by si nějací lidi rádi vytvořili zlý charakter. Mno prostě druhý cech ...nelegální cech.

Co vy na to? Muselo by se to vše promyslet a je to jen můj nápad.

Díky

a PS: Kdyby měl nakonec nějaký ten nápad, ať se ozve na skypu, určitě ho tu každý má. Hlavně jméno/znak/budova cechu/popis.
Asi ty nejzákladnější věci Smile

Nápad o spestření hry na fóru Warul
Waru Theme
Spoiler:

Waru Dawn
Nápad o spestření hry na fóru Scaled.php?server=64&filename=dawnpodpis
Dawn Theme
Spoiler:

Návrat nahoru Goto down
Ruushii

Ruushii

Počet príspevkov : 337

Nápad o spestření hry na fóru Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nápad o spestření hry na fóru   Nápad o spestření hry na fóru EmptyTue Sep 06, 2011 3:24 pm

Jestli tomu rozumím, chceš, aby se hrálo za dvě postavy.... jedna by byla v tom kladném a druhá v záporáckém cechu? Který se utvoří tak jako tak... nějaký nepřítel být musí...
Můj názor na to je, že to můžem případně se pokusit uskutečnit, ale ne teď... Ale uvidíme...

Nápad o spestření hry na fóru 24pf21h
Návrat nahoru Goto down
http://warriors-cats.teamgoo.net/

Nápad o spestření hry na fóru
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
~ Fairy Tail no Shinwa ~ :: Důležité :: Vaše nápady ohledně fora-
Přejdi na: