~ Fairy Tail no Shinwa ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG pro všechny fanoušky Fairy Tail
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Váš najobľúbenejší charakter

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Mina

Mina


Počet príspevkov : 160
Join date : 12. 03. 11
Age : 29

Váš najobľúbenejší charakter Empty
PříspěvekPředmět: Váš najobľúbenejší charakter   Váš najobľúbenejší charakter EmptyFri Sep 09, 2011 2:40 pm

Myslím, že názor hovorí za všetko ^^ Aj keď je asi ešte skoro na takéto diskusie, keď máme málo charakterov, ale nemohla som si pomôcť. Proste aká postava sa vám tu páči najviac v našom rpg. :3 Môžte ich sem dať aj viac a nebolo by zlé dať sem aj dôvod, prečo je pre vás obľúbená alebo či je originálna a čím. Proste všetko to napíšte sem n__n

Mne osobne sa najviac zo všetkých páči Toshikatsu Reina ^^
Mám rada otravné a hravé deti, ktoré sú stále zvedavé a nedajú pokoj s otázkami xD Pripomína mi to mňa, keď som bola malá :3
Taktiež milujem mytológie a to má Reina ako mágiu. Už sa teším, keď ju uvidím v boji.
Má dosť zaujímavú minulosť a pekne je prepracovaná a ten vlk Shin je tak kawaii n__n
Čo by som dala inak za to, aby ma Reina uvrhla do tej pestrej farebnej krajiny? :3

Proste táto postava ma najviac oslovila a bol by to hriech keby som to neschválila ^^
Návrat nahoru Goto down
Dawn de Diablo

Dawn de Diablo


Počet príspevkov : 265
Join date : 31. 01. 11
Age : 30

Váš najobľúbenejší charakter Empty
PříspěvekPředmět: Re: Váš najobľúbenejší charakter   Váš najobľúbenejší charakter EmptySat Sep 10, 2011 10:01 am

Takže, podle mě nejhezčí charakter co se týče naší Rpg? Hmmmm

Exclamation Tomomi Yuffie Exclamation
-za prvé, se mi strašně líbí to jméno .... "Yuffie" :3 to jak zní je prostě kawaii
-za druhé, ta magie Smile ta se mi moc líbí, přeci je Mina anděl :3 takže se to k ní velice dobře hodí
a to, že je dobrodružné povahy ... je prostě super Very Happy i když se někdy chová, že ji je 5 let (to přeci zná každej i v reálu)
Návrat nahoru Goto down
Ruushii

Ruushii


Počet príspevkov : 337
Join date : 31. 01. 11
Age : 27
Bydlisko : Dc

Váš najobľúbenejší charakter Empty
PříspěvekPředmět: Re: Váš najobľúbenejší charakter   Váš najobľúbenejší charakter EmptySat Sep 10, 2011 1:35 pm

Myslím, že by pro mě bylo těžké i mezi takovou hrstkou postav hledat Number One... Takže...

Tsuki Akiyoshi
- Jedna z těch originálních postav.
- Měsíční magie? Nemůžu si pomoc... mám ráda měsíc, no. :-D
- Cituji "Aki je Sangviniko-flegmatik."..... To čo je?!

Waru
- Ojedinělá postava v RPG.
- Zajímavý původ.
- Pěkně rozepsáno, popsáno a promyšleno.

Lich
- Zrovna "Blood" moc nemusím, ale nápad je to jistě velmi dobrý. :3
- Líbí se mi jednoduchost jeho historie.... říká toho dost i v pár rádcích...
- Nebudeme si nic nalhávat, líbí se mi ten obrázek. :-D

Tomomi Yuffie
- Vážně to "Yuffie" zní neuvěřitelně kawaii sugoi X3
- Andělská magie není vůbec špatný výmysl.
- Konečně někdo, kdo má víc jak jednu fobii.... i když! Na dobrodružné děvčátko by se tolik bát neměla... :3








Návrat nahoru Goto down
http://warriors-cats.teamgoo.net/
Sponsored content





Váš najobľúbenejší charakter Empty
PříspěvekPředmět: Re: Váš najobľúbenejší charakter   Váš najobľúbenejší charakter Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Váš najobľúbenejší charakter
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
~ Fairy Tail no Shinwa ~ :: Fairy Tail RPG :: Diskuze o RPG-
Přejdi na: