~ Fairy Tail no Shinwa ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG pro všechny fanoušky Fairy Tail
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Doručení zásilky (Masao Kouhei)

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Administrátor
Admin
Administrátor


Počet príspevkov : 326
Join date : 28. 02. 10
Age : 29

Doručení zásilky (Masao Kouhei) Empty
PříspěvekPředmět: Doručení zásilky (Masao Kouhei)   Doručení zásilky (Masao Kouhei) EmptyMon Feb 28, 2011 5:35 pm

Sídlo rodiny Rinarichi se tyčí na jednom z vršků na okraji města. Již z dálky můžete zahlédnout jejich velký, přehnaně zdobený dům s velkou zahradou a vlastním bazénem. Ihned při vstupu do této zahrady vás přivítá smečka psů různých ras. Vypadají sice nebezpečně, ale ve skutečnosti by neublížili ani mouše.

Rodina patří mezi pět nejbohatších rodin ve městě. Manželé Rinarichi spolu žijí již dvacet let a mají spolu tři krásné děti. Dvě dcery, dvojčata, a jednoho syna. Rodina byla vždy mezi lidmi oblíbená, poslední dobou se však mezi lidmi šíří zvěsti o tom, že rodina má něco společného s jedním temným cechem. Co je na tom pravdy však nikdo neví.


Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
https://fairy-tail.slovakforum.net
mishkenzi

mishkenzi


Počet príspevkov : 55
Join date : 26. 02. 11

Doručení zásilky (Masao Kouhei) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Doručení zásilky (Masao Kouhei)   Doručení zásilky (Masao Kouhei) EmptyMon Feb 28, 2011 6:49 pm

Masao Kouhei
Chodil městem sem a tam až konečně dorazil tam kam měl "a hele hafani" řekl si když vstoupil do zahrady.Byli v skutku přátelští a tak jsem se s nima hezky pomazlil ale na to teď nebylo moc času a tak jsem se vydal rovnou ke dveřím.Chytl sem takovou tu věc co se s ní tříská na dveře a jemně zaťukal a dodal "tady je Masao Kouhei člen z cechu Silver Moon a přišel jsem zde protože lidé z tohohle požádali o naši pomoc" a čekal jestli někdo otevře.
Návrat nahoru Goto down
Administrátor
Admin
Administrátor


Počet príspevkov : 326
Join date : 28. 02. 10
Age : 29

Doručení zásilky (Masao Kouhei) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Doručení zásilky (Masao Kouhei)   Doručení zásilky (Masao Kouhei) EmptyMon Feb 28, 2011 7:57 pm

Chvíli bylo ticho. Začalo to vypadat, že nikdo není doma, ale poté se dveře přeci jen otevřeli. Ve dveřích stála milá usměvavá slečna v černobílém pracovním oděvu. Dobrý den. Prohlédne si tě od hlavy k patě a s trochou váhání tě pozve dovnitř. Zavede tě do velkého sálu. Na stropě si můžeš všimnout velkého zdobeného lustru, který vypadá, že by nejradši spadl na zem. Na zdech jsou spousty obrazů a přímo uprostřed místnosti stůl a při něm pohodlný gauč s křesly. Posaďte se prosím, pan Rinarichi přijde během chvíle, dáte si něco k pití?
Návrat nahoru Goto down
https://fairy-tail.slovakforum.net
mishkenzi

mishkenzi


Počet príspevkov : 55
Join date : 26. 02. 11

Doručení zásilky (Masao Kouhei) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Doručení zásilky (Masao Kouhei)   Doručení zásilky (Masao Kouhei) EmptyMon Feb 28, 2011 8:48 pm

Masao Kouhei
"Dobrý den" řekl jsem a následoval ji ani nevím proč.Zvlásštní málokdo se mě ptá jestli chci něco k pití "Dobrá tedy počkám a poprosil bych vás tedy jestli můžu o sklenku vody." Zakloní hlavu do zadu a rychle sebou cukne "Co to tady maj sakra za lustr chtějí mě zabít nebo co" Tak tedyčekal co se bude dít a kdo příjde.
Návrat nahoru Goto down
Administrátor
Admin
Administrátor


Počet príspevkov : 326
Join date : 28. 02. 10
Age : 29

Doručení zásilky (Masao Kouhei) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Doručení zásilky (Masao Kouhei)   Doručení zásilky (Masao Kouhei) EmptyWed Mar 02, 2011 6:13 pm

Odněkud se vynoří starší muž, jehož tvář jsi mohl zahlédnout v novinách. Vítám Vás. Jsem rád, že jste tuhle misi přijal. Mé jméno je Takuya Rinarichi. Muž se posadil naproti tobě a prohlédl si tě od hlavy k patě. Bylo na něm vidět, že tebou není příliš nadšený. Nejspíš čekal někoho staršího. Smím se Vás zeptat, kolik Vám je let? Nerad se na tuhle otázku ptal, ale nebyl jsi jistý, zda může něco takového svěřit dítěti. Mezitím ti služka donesla sklenici vody. Dáte si ještě něco? Pohlédla na tebe tázavým pohledem a stejně tak pohlédla i na muže. Ten však jen zakroutil hlavou a pohlédl na tebe. Přišel jste sám? Jak dobře jste na tom s magií? Optal se.
Návrat nahoru Goto down
https://fairy-tail.slovakforum.net
mishkenzi

mishkenzi


Počet príspevkov : 55
Join date : 26. 02. 11

Doručení zásilky (Masao Kouhei) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Doručení zásilky (Masao Kouhei)   Doručení zásilky (Masao Kouhei) EmptyWed Mar 02, 2011 8:41 pm

Masao Kouhei
[i]"Proč se všichni ptají na můj věk všichno dobří mágové musí být staří nebo co ?["/i] pomyslel si a zdíval se starému muži do očí a spustil "Co se týče mého věku je mi třináct let a co se týče moji magie jsem na tom velice dobře a odpověď na váš poslední dotaz je ano jsem tu sám a proč vás tohl všechno vlastně zajímá vždyť mám jenom doručit nějaký balík.Zajímalo bby mě co je to za balík?" poté uchopí sklenici vody a vypije ji normálním způsobem neměl zapotřebí zatím ukazovat svou magi protože ten dědula mu byl celkem podezřelí.Když dopil podal sklenici služce a řekl "Ne díky to už je všechno slečno" a dodal milí dětský úsměv.
Návrat nahoru Goto down
Administrátor
Admin
Administrátor


Počet príspevkov : 326
Join date : 28. 02. 10
Age : 29

Doručení zásilky (Masao Kouhei) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Doručení zásilky (Masao Kouhei)   Doručení zásilky (Masao Kouhei) EmptyFri Mar 04, 2011 8:36 pm

Omlouvám se za tyhle mé dotazy. Ale... Víte, čekali jsme někoho staršího. Někoho... V tom se v místnosti objeví starší dáma, paní Rinarichi. V ruce nese malý pytlíček, tak akorát do ruky a přeruší řeč pana Rinarichi. Vítám Vás zde. Jsem moc ráda, že jste tuto misi přijal. Už jsem ani nedoufala, že se někdo ozve. Postaví na stůl pytlíček a posadí se. Dyana Rinarichi, těší mě. Podá ti ruku. Poté z pytlíčku vytáhne malou krabičku a položí ji zpět na stůl.


Naposledy upravil Lus dne Sat Mar 19, 2011 2:18 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
https://fairy-tail.slovakforum.net
mishkenzi

mishkenzi


Počet príspevkov : 55
Join date : 26. 02. 11

Doručení zásilky (Masao Kouhei) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Doručení zásilky (Masao Kouhei)   Doručení zásilky (Masao Kouhei) EmptyFri Mar 04, 2011 9:16 pm

Masao Kouhei
"Také mě těší "odvětil té paní naproti němu a podal ji ruku."Jestli se nemílím tohle je ta zásilka.Teď už chybý jenom ten kdo ji převezme,je to tak že ano?" otázal se a poté se podívaj na pana Rinarichiho "Věřte mi náš cech by mi nedovolil jít na tuhle mysi kdyby nevěděl že to dokážu." řekl mu a čekal co mu odvětí paní Rinarichi.
Návrat nahoru Goto down
Administrátor
Admin
Administrátor


Počet príspevkov : 326
Join date : 28. 02. 10
Age : 29

Doručení zásilky (Masao Kouhei) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Doručení zásilky (Masao Kouhei)   Doručení zásilky (Masao Kouhei) EmptySat Mar 05, 2011 9:52 pm

Žena přikývne. Ano, tohle je ono. Předem Vás chci upozornit, že krabička je uzamčená. Klíč by se měl nacházet již už u osoby, která od Vás tuto zásilku převezme. Nepokoušejte se tedy zásilku nějak otevřít. Pokud ji poničíte, zaplatíte za ní. To je Vám doufám jasné. Paní Rinarichi se na chvíli odmlčí. Zásilku dodejte do města Dead City, ve městě vyhledejte cech Bronze Ship. Zde by se měl nacházet muž, jménem Hakume. Poznáte ho podle jeho tetování ve tvaru sedmi křížů, které má vytetované na čele ve vodorovné čáře. Jakmile mu předáte tuhle zásilku, dá vám... Přeruší svou řeč a sklopí hlavu. Předá Vám něco, co dopravíte zpět k nám. Po předání dostanete zaplaceno. Jestli již nemáte žádné otázky, můžete jít.
Návrat nahoru Goto down
https://fairy-tail.slovakforum.net
mishkenzi

mishkenzi


Počet príspevkov : 55
Join date : 26. 02. 11

Doručení zásilky (Masao Kouhei) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Doručení zásilky (Masao Kouhei)   Doručení zásilky (Masao Kouhei) EmptySun Mar 06, 2011 10:59 am

Masao Kouhei
"Dobrá tedy slibuji že se ji nepodařím otevřít a doručím ji do Dead City" řekl jí,vstal a vydal se ke dveřím.Náhle se otočí "Oh málem bych zapoměl je ta krabička vodotěsná?" zeptal se jí a čekal co mu řekne mezitím ji stčil do kapsy u pláště,ve které necha svou ruku,idruhou ruku si dal do kapsy a čekal kdy už bude moci vyrazit.
Návrat nahoru Goto down
Administrátor
Admin
Administrátor


Počet príspevkov : 326
Join date : 28. 02. 10
Age : 29

Doručení zásilky (Masao Kouhei) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Doručení zásilky (Masao Kouhei)   Doručení zásilky (Masao Kouhei) EmptySun Mar 06, 2011 4:17 pm

Vodotěsná? Ne... tak to opravdu není. Trochu tázavě na tebe pohlédne a poté se s tebou spolu s panem Rinarichim rozloučí. U dveří již čeká služka, která tě vyprovodí ven.
Návrat nahoru Goto down
https://fairy-tail.slovakforum.net
mishkenzi

mishkenzi


Počet príspevkov : 55
Join date : 26. 02. 11

Doručení zásilky (Masao Kouhei) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Doručení zásilky (Masao Kouhei)   Doručení zásilky (Masao Kouhei) EmptySun Mar 06, 2011 7:30 pm

Masao Kouhei
"tak to je super čili pokud půjdu pod vodu ěl bych ji co nejlépe utěsnit a uzavřít do vzduchové publiny." pomyslel si a vydal se směrem ke dveřím kde se rozloučili s paní a panem Rinarichi i se služkou slovy "naschle slečno".Vyšel pře dveře a přemýšlel kudy se vydat "a joo už vím nejspíše tudy" řekl si když se zorientoval a vydal se na cestu.
Návrat nahoru Goto down
Administrátor
Admin
Administrátor


Počet príspevkov : 326
Join date : 28. 02. 10
Age : 29

Doručení zásilky (Masao Kouhei) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Doručení zásilky (Masao Kouhei)   Doručení zásilky (Masao Kouhei) EmptyTue Mar 08, 2011 4:55 pm

Doufám, že jsi si sebou vzal zásobu jídla a také maňáska na hraní, jinak začneš trpět samomluvou! Čeká tě náročná a dlouhá cesta, den teprve začal. Pomalu jsi vyšel z města. Všude v okolí liduprázdno, nikde ani myš. Uvidíme, jestli se na tebe usměje štěstí a na někoho později narazíš.
Návrat nahoru Goto down
https://fairy-tail.slovakforum.net
mishkenzi

mishkenzi


Počet príspevkov : 55
Join date : 26. 02. 11

Doručení zásilky (Masao Kouhei) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Doručení zásilky (Masao Kouhei)   Doručení zásilky (Masao Kouhei) EmptyTue Mar 08, 2011 6:39 pm

Masao Kouhei
Vyšel jsem z města a dal jsem se do běhu.Řekl jsem si že když si trochu zaběhám tak mi to zkrátí čas.Po pár chvílích jsem zase zmírnil chůzy a vytáhl si ze stébla trávy maličkou kapičku vody o velikosti hrášku s kterou jsem si hrál za chůze,točil s ní kolem sebe ve všech různých směrech a pak ji nechal volně poletovat kolem mého zápěstí.
Návrat nahoru Goto down
Administrátor
Admin
Administrátor


Počet príspevkov : 326
Join date : 28. 02. 10
Age : 29

Doručení zásilky (Masao Kouhei) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Doručení zásilky (Masao Kouhei)   Doručení zásilky (Masao Kouhei) EmptyThu Mar 10, 2011 5:26 pm

Už delší dobu jsi šel podél lesa, ptáčci zpívali, cvrčci cvrkali a vítr šustil listím stromů do rytmu. V tom jsi však zaslechl šustění listů v porostech u lesa. Neviděl jsi, co tam je, ale rozhodně se tam něco schovávalo.
Návrat nahoru Goto down
https://fairy-tail.slovakforum.net
mishkenzi

mishkenzi


Počet príspevkov : 55
Join date : 26. 02. 11

Doručení zásilky (Masao Kouhei) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Doručení zásilky (Masao Kouhei)   Doručení zásilky (Masao Kouhei) EmptyThu Mar 10, 2011 8:10 pm

Masao kouhei
Šel stále kupředu když v tom něco zaslechl v es,kapičku jen mu kroužila kolem ruky nechal spadnout na zem,to proto kdyby tam byl nějaký mág který by se mu chtěl postavit.Nechtěl aby někdo znal jeho magiji pokud šlo o boj."Hej je tam někdo ?" řekl směrem k místu odkud zvuk vycházel.
Návrat nahoru Goto down
Administrátor
Admin
Administrátor


Počet príspevkov : 326
Join date : 28. 02. 10
Age : 29

Doručení zásilky (Masao Kouhei) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Doručení zásilky (Masao Kouhei)   Doručení zásilky (Masao Kouhei) EmptyThu Mar 10, 2011 8:37 pm

Jakmile dolehl k porostu tvůj hlas, přestal se třepat a šustění tedy utichlo. O chvíli později vyběhla z porostu bílá kulička. Proběhla okolo tebe, otřela se ti o nohu a poté si to pelášila dál. Z kuličky se nakonec vyklubal krásný bílý zajíček, který během chvíle zmizel někde v poli, které leželo naproti lesa.
Návrat nahoru Goto down
https://fairy-tail.slovakforum.net
mishkenzi

mishkenzi


Počet príspevkov : 55
Join date : 26. 02. 11

Doručení zásilky (Masao Kouhei) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Doručení zásilky (Masao Kouhei)   Doručení zásilky (Masao Kouhei) EmptyThu Mar 10, 2011 8:42 pm

Masao Kouhei
Když ten králik vyběhl z toho křáku tak jsem ho chtěl chytit,ale zdhl haluzák.Tak jsem tedy sledoval jak zmizel a dal se zase do cesty.Asi po patnácti minutách cesty jsem dostal hlad,rozevřel jsem kabát a z pravé strany vytáhl čokoládovou tyčinku,zahnal jsem tedy hlad a hned se mi šlo lépe.
Návrat nahoru Goto down
Administrátor
Admin
Administrátor


Počet príspevkov : 326
Join date : 28. 02. 10
Age : 29

Doručení zásilky (Masao Kouhei) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Doručení zásilky (Masao Kouhei)   Doručení zásilky (Masao Kouhei) EmptyThu Mar 10, 2011 9:21 pm

Mohl jsi si všimnout, že Slunce je již vysoko na obloze. Není ani divu, vždyť už jsi nějakou tu dobu na cestě, ačkoliv se to tak nezdá. Šel jsi další půlhodinu, možná i víc. V tom jsi v dáli zahlédl postavu. Jelikož ti však sluneční paprsky svítili do očí, mnoho si toho neviděl. Postava se však přibližovala k tobě.
Návrat nahoru Goto down
https://fairy-tail.slovakforum.net
mishkenzi

mishkenzi


Počet príspevkov : 55
Join date : 26. 02. 11

Doručení zásilky (Masao Kouhei) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Doručení zásilky (Masao Kouhei)   Doručení zásilky (Masao Kouhei) EmptyFri Mar 11, 2011 8:29 pm

Masao Kouhei
Jde stále dál až příjde na takovou vzdálenost od postavy že ji uvidí do tváře.V tu schvíli se zarazí "Je to snad ten............... kterého jsem nikdy neviděl?" pomyslí si a poté pozdraví slovy tedy spíše slovem "Ahoj".Když pozdraví mile se usměje asi nějak takhle
Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
Administrátor
Admin
Administrátor


Počet príspevkov : 326
Join date : 28. 02. 10
Age : 29

Doručení zásilky (Masao Kouhei) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Doručení zásilky (Masao Kouhei)   Doručení zásilky (Masao Kouhei) EmptySat Mar 12, 2011 12:22 pm

Mohl jsi si všimnout, že postavou je muž, o hlavu vyšší než ty. Přes sebe měl přehozený tmavý plášť od hlavy až k patě a tak mu šlo vidět jen do tváře. Muž si tě velmi dobře prohlédne a znechuceně se ušklíbne. Nečekal jsem, že pošlou takového skrčka. Nejspíš si svých dcer neváží tolik, jako jsme si mysleli.
Návrat nahoru Goto down
https://fairy-tail.slovakforum.net
mishkenzi

mishkenzi


Počet príspevkov : 55
Join date : 26. 02. 11

Doručení zásilky (Masao Kouhei) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Doručení zásilky (Masao Kouhei)   Doručení zásilky (Masao Kouhei) EmptySat Mar 12, 2011 9:34 pm

Masao Kouhei
Nchvíli se zarazí a poté mu řekne "Co?Koho kam posíají člověče o čem to mluvíš:" to proto že nebyl obeznámen s nějakou vípomocí.Když dořekl vydal se dále na cestua toho muže ignoroval.
Návrat nahoru Goto down
Administrátor
Admin
Administrátor


Počet príspevkov : 326
Join date : 28. 02. 10
Age : 29

Doručení zásilky (Masao Kouhei) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Doručení zásilky (Masao Kouhei)   Doručení zásilky (Masao Kouhei) EmptySat Mar 12, 2011 9:42 pm

Posílá mě Hakume. Ten, komu máš zásilku doručit. Chtěl si být jistý, že zásilka dorazí v pořádku. A jak tak koukám, udělal dobře. Ještě by jsi to někde ztratil. Jakmile tohle dořekl, otočil se a vydal se na cestu spolu s tebou. Netvářil se příliš nadšeně, nejspíš by tu zásilku nejradši donesl sám, ale má určité rozkazy.
Návrat nahoru Goto down
https://fairy-tail.slovakforum.net
mishkenzi

mishkenzi


Počet príspevkov : 55
Join date : 26. 02. 11

Doručení zásilky (Masao Kouhei) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Doručení zásilky (Masao Kouhei)   Doručení zásilky (Masao Kouhei) EmptySun Mar 13, 2011 4:57 pm

Masao Kouhei
Když ten někdo dořekl co chtěl tak mu odvěti "Dobrá pojď semnou ale poneus to já.A vůbec jak se jmenuješ" chtěl s eo něm dozvědět co nejvíc aby věděl jestli mu má věřit.
Návrat nahoru Goto down
Administrátor
Admin
Administrátor


Počet príspevkov : 326
Join date : 28. 02. 10
Age : 29

Doručení zásilky (Masao Kouhei) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Doručení zásilky (Masao Kouhei)   Doručení zásilky (Masao Kouhei) EmptySun Mar 13, 2011 5:05 pm

Kdybych to nesl já, tak ty tu nemusíš být. Mám hlavně dávat pozor na tebe... Máš štěstí, že mám určité rozkazy. Jinak bych to doručil sám. Pronese tónem plným odporu. Nejspíš mu začalo docházet, že spolu nějakou dobu strávíte a tak se netvářil příliš uneseně. Zato nějaká pěkná prsatá ženská, to by bylo něco pro něj. Pomalými kroky pochodoval vedle tebe, jeho plášť mu vál ve větru. Mé jméno je Jomei. Odvětí tiše. Na tvé jméno se však neptá, nepokládá to za důležité.
Návrat nahoru Goto down
https://fairy-tail.slovakforum.net
Sponsored content





Doručení zásilky (Masao Kouhei) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Doručení zásilky (Masao Kouhei)   Doručení zásilky (Masao Kouhei) Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Doručení zásilky (Masao Kouhei)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 4Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
~ Fairy Tail no Shinwa ~ :: Ostatní :: Odehrané příběhy-
Přejdi na: