~ Fairy Tail no Shinwa ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG pro všechny fanoušky Fairy Tail
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Rozmražení Frozen Village (Dawn de D. & Bulic Sh.)

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Ruushii

Ruushii


Počet príspevkov : 337
Join date : 31. 01. 11
Age : 27
Bydlisko : Dc

Rozmražení Frozen Village (Dawn de D. & Bulic Sh.) Empty
PříspěvekPředmět: Rozmražení Frozen Village (Dawn de D. & Bulic Sh.)   Rozmražení Frozen Village (Dawn de D. & Bulic Sh.) EmptySun Mar 06, 2011 4:52 pm

Vyrážíte na velmi neobvyklou misi. Rozmrazení vesnice zvané Frozen Village. Tip pro výbavu: Termoska s čajem, šála a rukavice, případně deku a při nejmenším sirky! Nechceme přece, aby nám naši magíci umrzli. ^^
Návrat nahoru Goto down
http://warriors-cats.teamgoo.net/
Bulic

Bulic


Počet príspevkov : 128
Join date : 31. 01. 11

Rozmražení Frozen Village (Dawn de D. & Bulic Sh.) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rozmražení Frozen Village (Dawn de D. & Bulic Sh.)   Rozmražení Frozen Village (Dawn de D. & Bulic Sh.) EmptySun Mar 06, 2011 5:02 pm

Bulic Shizaki

Vyjdu z Budovi Cechu prohlídnu si to venku a řeknu.. Kde že je to zamrlý město vůbec nevím kudy máme jít nebo kde to vůbec je ....? ... Vím jedno čeho jsem si všiml tučný odměny za to když to rozmrazíme ... ... Pak se jen podívám na Dawna mrazícím pohledem... Helet máš dům nebo byt ?? protože nevím kde budu bydlet když nebudu na misi a znám tu jen tebe...
Návrat nahoru Goto down
Dawn de Diablo

Dawn de Diablo


Počet príspevkov : 265
Join date : 31. 01. 11
Age : 30

Rozmražení Frozen Village (Dawn de D. & Bulic Sh.) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rozmražení Frozen Village (Dawn de D. & Bulic Sh.)   Rozmražení Frozen Village (Dawn de D. & Bulic Sh.) EmptySun Mar 06, 2011 5:11 pm

Dawn de Diablo

O té vesnici jsem slyšel na cestách, je to někde na severu odpověděl jsem a sledoval jsem cestu Led stvořen magií, to bude zajímavý pak promluvil o bydlení Bohužel, bydlení nemám, zřejmě budu přespávat venku a nebo v cechu a podíval jsem se na něj. Já tu znám tebe a ty dívky, nikoho jiného a pokračoval jsem v cestě, chtěl jsem něco říct ale Tsume mě předběhla Ty si dragon slayer že?
Návrat nahoru Goto down
Bulic

Bulic


Počet príspevkov : 128
Join date : 31. 01. 11

Rozmražení Frozen Village (Dawn de D. & Bulic Sh.) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rozmražení Frozen Village (Dawn de D. & Bulic Sh.)   Rozmražení Frozen Village (Dawn de D. & Bulic Sh.) EmptySun Mar 06, 2011 5:17 pm

Bulic Shizaki

Jen se zašklebím na to když se dozvím že nemám kde bydlet.... Pak padne docela už i očekávaná otázka..... Ano jsem ohnivý Dragon Slayer... proto jsem se tě tyk ptal jestli neznáš toho draka byl to můj učitel.... Ty používáš ohen, ale né normální Dragon slayer ohně být nemůžeš tím pádem mě napadá jediné... Jednou sem slyšel o lidech kterí si říkájí God Slayer.... Jsou prý velice podobní Dragon Slayerům.... Takže todle to jsi nejspíš zač že ?..
Návrat nahoru Goto down
Dawn de Diablo

Dawn de Diablo


Počet príspevkov : 265
Join date : 31. 01. 11
Age : 30

Rozmražení Frozen Village (Dawn de D. & Bulic Sh.) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rozmražení Frozen Village (Dawn de D. & Bulic Sh.)   Rozmražení Frozen Village (Dawn de D. & Bulic Sh.) EmptySun Mar 06, 2011 5:25 pm

Dawn de Diablo

Ano, tedy aspoň to tak říkal můj mistr natáhl jsem ruku a prohlížel jsem si ji God slayer, který používá černý oheň promluvil jsem tiše. Sice jsem drak, ale nevím o dalších dracích zadívala se na Bulice Jenže, to jméno mi něco říká jakoby se zapřemýšlela Obrovský červený drak promluvila tiše a dál nic neříkala.
Návrat nahoru Goto down
Bulic

Bulic


Počet príspevkov : 128
Join date : 31. 01. 11

Rozmražení Frozen Village (Dawn de D. & Bulic Sh.) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rozmražení Frozen Village (Dawn de D. & Bulic Sh.)   Rozmražení Frozen Village (Dawn de D. & Bulic Sh.) EmptyMon Mar 07, 2011 1:54 pm

Bulic Shizaku

Takže je God slayer ... To může být zajímavý tým z nás jeden God Slayer druhý Dragon Slayer a jeden dráček.... Poté řekne dráček něco o tom že mu jméno mého mistra něco připomíná... Doufám že ho někdy najdu už je to pěkná doba co jsem ho začal hledat, ale věřím že ho najdu ... Černý ohen ?? co to jen může být ...?
Návrat nahoru Goto down
Dawn de Diablo

Dawn de Diablo


Počet príspevkov : 265
Join date : 31. 01. 11
Age : 30

Rozmražení Frozen Village (Dawn de D. & Bulic Sh.) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rozmražení Frozen Village (Dawn de D. & Bulic Sh.)   Rozmražení Frozen Village (Dawn de D. & Bulic Sh.) EmptyMon Mar 07, 2011 2:10 pm

Dawn de Diablo

Jsme na tom stejně, ty hledáš svého mistra draka, já hledám svého mistra Diabla poslouchal jsem dech Tsume Jestli je tvůj mistr, stejný jako Tsume, rád bych ho také poznal Tsume se zadívala na mě Né každej drak je hodný a přívětivý jako já a naznačila kousnutí do ucha, jenže nestiskla, A né každej drak je určitě tak ukecanej a zasmál jsem se Pche a podíval jsem se na Bulice Vyprávěj mě o tvém mistrovy drakovy
Návrat nahoru Goto down
Bulic

Bulic


Počet príspevkov : 128
Join date : 31. 01. 11

Rozmražení Frozen Village (Dawn de D. & Bulic Sh.) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rozmražení Frozen Village (Dawn de D. & Bulic Sh.)   Rozmražení Frozen Village (Dawn de D. & Bulic Sh.) EmptyMon Mar 07, 2011 6:21 pm

Bulic Shizaki

Sleduji ty dva jak se dohadují a pak padne dosti neočekávaná otázka... Nooo takhle můj mistr mě naučil všemu a bez něj bych ani nežil... Služím mu toho hodně dlužím mu vlastně můj život on je ten kdo mě naučil všemu.... Takže sem mu hodně zavázán... Zrovna takové téma sem nahodit nechtěl... A co tvůj mistr ???
Návrat nahoru Goto down
Dawn de Diablo

Dawn de Diablo


Počet príspevkov : 265
Join date : 31. 01. 11
Age : 30

Rozmražení Frozen Village (Dawn de D. & Bulic Sh.) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rozmražení Frozen Village (Dawn de D. & Bulic Sh.)   Rozmražení Frozen Village (Dawn de D. & Bulic Sh.) EmptyMon Mar 07, 2011 6:31 pm

Dawn de Diablo

Ano, i já mistrovy děkuji za život jenž mě bral a stiskl jsem dlaně do pěstě Nebral mě jako monstrum, bral mě jako sobě rovného mluvil jsem dál. Naučil mě magii, nauačil mě boj naučil mě mít rád dořekla Tsume. Svěsil jsem hlavu Ano, to hlavně řekl jsem tiše. Pak jsem rychle narovnal hlavu Tak, kde už tak můžem být řekl jsem a sledoval jsem cestu Jo to nevím vložila se do toho Tsume a tázavě se podívala na Bulice.
Návrat nahoru Goto down
Ruushii

Ruushii


Počet príspevkov : 337
Join date : 31. 01. 11
Age : 27
Bydlisko : Dc

Rozmražení Frozen Village (Dawn de D. & Bulic Sh.) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rozmražení Frozen Village (Dawn de D. & Bulic Sh.)   Rozmražení Frozen Village (Dawn de D. & Bulic Sh.) EmptyMon Mar 07, 2011 9:24 pm

Při otázce 'Tak, kde už tak můžem být?' se vám na obzoru začalo vykreslovat několik tvarů. Jak jste se tak přibližovali, zjistili jste, že je to pár postarších chatrčí.
I když z dálky se toto místo mohlo zdát opuštěné, když jste přistoupili ještě blíž, jak zázrakem to tu náhle žilo. Z jednoho většího domku se ozývalo dost hlasů, smích a sem tam padla i nějaká urážka, či nadávka.
Návrat nahoru Goto down
http://warriors-cats.teamgoo.net/
Bulic

Bulic


Počet príspevkov : 128
Join date : 31. 01. 11

Rozmražení Frozen Village (Dawn de D. & Bulic Sh.) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rozmražení Frozen Village (Dawn de D. & Bulic Sh.)   Rozmražení Frozen Village (Dawn de D. & Bulic Sh.) EmptyWed Mar 09, 2011 4:13 pm

Bulic Shizaki

To by mě zajímalo kdy tam odrazíme. Při této myšlence jsme se dostali do malého městečka a z jedné budovy se ozýval hluk nadávky několika lidí. Hele co takhle se optat tady jestli neví kde to přesně je ??. Podám návrh... Rozmrazit led by pro nás dva neměl být problém přeci jenom God Slayer a Dragon slayer a ještě k tomu dráček... A všichni používáme ohen to musíme rorztavit za chvilinku..
Návrat nahoru Goto down
Dawn de Diablo

Dawn de Diablo


Počet príspevkov : 265
Join date : 31. 01. 11
Age : 30

Rozmražení Frozen Village (Dawn de D. & Bulic Sh.) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rozmražení Frozen Village (Dawn de D. & Bulic Sh.)   Rozmražení Frozen Village (Dawn de D. & Bulic Sh.) EmptyWed Mar 09, 2011 5:33 pm

Dawn de Diablo

Kývl jsem Jop, tady, odkud se ozývá ten hluk by to někdo mohl vědět a vešel jsem dovnitř. Vevnitř lítali nadávky, sklenice a podobné věci. Tsume se schovala celá pod šálu a ani nedutala. Uviděl jsem nějakou ženu stát kousek od toho ruchu a šel jsem k ní Prosím vás, nevíte kde je ta zmrzlá vesnice? a podíval jsem se na ní. Doufal, že jsou správným směrem.
Návrat nahoru Goto down
Ruushii

Ruushii


Počet príspevkov : 337
Join date : 31. 01. 11
Age : 27
Bydlisko : Dc

Rozmražení Frozen Village (Dawn de D. & Bulic Sh.) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rozmražení Frozen Village (Dawn de D. & Bulic Sh.)   Rozmražení Frozen Village (Dawn de D. & Bulic Sh.) EmptyThu Mar 10, 2011 2:06 pm

Žena na tebe pohlédla. Zmrzlá vesnice? Opakovala a v tu ránu bylo ticho. Nikdo tu teď ani nedutal a na vás směřovalo hned několik pohledů. Tak zmrzlá vesnice? A co ve Frozen Village, hoši? Přerušil ticho nějaký jiný muž o kousek dál.
Návrat nahoru Goto down
http://warriors-cats.teamgoo.net/
Bulic

Bulic


Počet príspevkov : 128
Join date : 31. 01. 11

Rozmražení Frozen Village (Dawn de D. & Bulic Sh.) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rozmražení Frozen Village (Dawn de D. & Bulic Sh.)   Rozmražení Frozen Village (Dawn de D. & Bulic Sh.) EmptyThu Mar 10, 2011 2:33 pm

Bulic Shizaki

Prohlédnu si všechni vevnitř a po nedosažení odpovědi od jisté ženy řeknu.. To co my tam chceme vám může být jedno jen nám řekněte kde ta vesnice leží nemáme zrovna čas na to se tu vybavovat. Pohlédnu na ni a poté na všechni okolo mrazivě chladným pochledem jako bych skoro neměl duši. Doufám že nám to řekne a mi půjdem nechce se mi tu zdržovat.
Návrat nahoru Goto down
Dawn de Diablo

Dawn de Diablo


Počet príspevkov : 265
Join date : 31. 01. 11
Age : 30

Rozmražení Frozen Village (Dawn de D. & Bulic Sh.) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rozmražení Frozen Village (Dawn de D. & Bulic Sh.)   Rozmražení Frozen Village (Dawn de D. & Bulic Sh.) EmptyThu Mar 10, 2011 2:39 pm

Dawn de Diablo

Jakmile promluvil Bulic, souhlasim jsem sním. Sledoval jsem okolí a čekal jsem pouze na útok a nebo na výsměch. Ruce jsem měl v pěsti a čekal. Doufal jsem, že nebudu muset tuto budovu podpálit. Mrtvo zamyslel jsem se Sice nesnáším moc hluk, ale todle je příšerné ticho
Návrat nahoru Goto down
Ruushii

Ruushii


Počet príspevkov : 337
Join date : 31. 01. 11
Age : 27
Bydlisko : Dc

Rozmražení Frozen Village (Dawn de D. & Bulic Sh.) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rozmražení Frozen Village (Dawn de D. & Bulic Sh.)   Rozmražení Frozen Village (Dawn de D. & Bulic Sh.) EmptyThu Mar 10, 2011 2:55 pm

Opět se rozlehlo ticho. Po tom, co pronesl Bulic, všem bylo jasné, jak jste 'přátelští' nebo snad.... Měli z vás strach? V našich krajích to tak chodí. Neznáte to? Výměna informací. Myslím, že ti lidé vám nedali zas tak složitou otázku, aby jste na ni nebyli schopni odpovědět. Ozval se hlas. Lidé se rozestoupili. To promluvil jakýsi chlápek v klobouku a v dlouhém, slabém kabátu. Sotva mu bylo vidět do tváře. Jeho slova zněla asi tak stejně chladně, jako Bulicův pohled.
Návrat nahoru Goto down
http://warriors-cats.teamgoo.net/
Bulic

Bulic


Počet príspevkov : 128
Join date : 31. 01. 11

Rozmražení Frozen Village (Dawn de D. & Bulic Sh.) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rozmražení Frozen Village (Dawn de D. & Bulic Sh.)   Rozmražení Frozen Village (Dawn de D. & Bulic Sh.) EmptyThu Mar 10, 2011 4:52 pm

Bulic Shizaki

Ty jsi tu nějaký zastánce práv nebo co ?? Další otravná osoba musí se všechno tak protahovat... A to co chceme udělat s tím ledem je ho vyhladit.... Stačí ti to.. Zatnu ruku v pěst jako bych čekal jako jejich reakci útok na nás.. Ale stále doufám že to půjde jako po másle nechce se mi nic ničit a nikoho mlátit.
Návrat nahoru Goto down
Dawn de Diablo

Dawn de Diablo


Počet príspevkov : 265
Join date : 31. 01. 11
Age : 30

Rozmražení Frozen Village (Dawn de D. & Bulic Sh.) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rozmražení Frozen Village (Dawn de D. & Bulic Sh.)   Rozmražení Frozen Village (Dawn de D. & Bulic Sh.) EmptyThu Mar 10, 2011 4:57 pm

Dawn de Diablo

Chceme pouze splnit úkol, který jsme si vzali promluvil jsem. Jestli nám nechcete říct kde to je, řekněte to rovnou a my odejdem zadíval jsem se na tu, které jsem se ptal Ale, rádi bychom, aby ste nám to řekli vy, abychom uštetřili čas při těch slovech, jsem se začal rozehřívat a byl jsem připraven použít oheň.
Návrat nahoru Goto down
Ruushii

Ruushii


Počet príspevkov : 337
Join date : 31. 01. 11
Age : 27
Bydlisko : Dc

Rozmražení Frozen Village (Dawn de D. & Bulic Sh.) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rozmražení Frozen Village (Dawn de D. & Bulic Sh.)   Rozmražení Frozen Village (Dawn de D. & Bulic Sh.) EmptyThu Mar 10, 2011 6:59 pm

Ani to nebolelo, že hoši... Pronesl tentýž muž. Když by jste šli.... Začala žena a chtěla vám popsat tedy cestu, avšak, muž jí přerušil. Ume! Já to vyřídím, vrať se ke své práci! Přikázal jí a kde se vzal, tu se vzal, byl najednou u vás. Žena raději příkazu uposlechla a zašla do blízkých dveří. Tak, nebudu vám říkat, co si o vás myslím, když jdete rozmrazit město, které je už pěkně dlouho zamrzlé a nemyslete si, ale pokoušelo se o to už více zkušených mágů, než jste vy dva. Aby jste pak nebyli zklamaní. Ale oč jde. Projdete městem a půjdete stále dál rovně po hlavní cestě. Měli by jste dojít po nějakém čase k rozcestí a nadále se vydáte po růžové stezce.
Návrat nahoru Goto down
http://warriors-cats.teamgoo.net/
Sponsored content





Rozmražení Frozen Village (Dawn de D. & Bulic Sh.) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Rozmražení Frozen Village (Dawn de D. & Bulic Sh.)   Rozmražení Frozen Village (Dawn de D. & Bulic Sh.) Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Rozmražení Frozen Village (Dawn de D. & Bulic Sh.)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.)
» Hľadanie zvitku - Chizu&Bulic

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
~ Fairy Tail no Shinwa ~ :: Ostatní :: Odehrané příběhy-
Přejdi na: