~ Fairy Tail no Shinwa ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG pro všechny fanoušky Fairy Tail
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Nápad o spestření hry na fóru

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Dawn de Diablo

Dawn de Diablo


Počet príspevkov : 265
Join date : 31. 01. 11
Age : 30

Nápad o spestření hry na fóru Empty
PříspěvekPředmět: Nápad o spestření hry na fóru   Nápad o spestření hry na fóru EmptyTue Sep 06, 2011 11:50 am

Jak již jste si všimli, todle fórum začíná od znova. Proto mě k tomu začátku napadla jedna věc.

Že by se část na Rpg rozdělila na 2 části. Silver Moon a --------. To by se muselo vymyslet.
Legální cech ...cech který je na straně dobra. Založit ještě 1 cech. Tentokrát Temný. Ovšem, že by to trvalo to vymyslet/vytvořit.
Určitě by si nějací lidi rádi vytvořili zlý charakter. Mno prostě druhý cech ...nelegální cech.

Co vy na to? Muselo by se to vše promyslet a je to jen můj nápad.

Díky

a PS: Kdyby měl nakonec nějaký ten nápad, ať se ozve na skypu, určitě ho tu každý má. Hlavně jméno/znak/budova cechu/popis.
Asi ty nejzákladnější věci Smile
Návrat nahoru Goto down
Ruushii

Ruushii


Počet príspevkov : 337
Join date : 31. 01. 11
Age : 27
Bydlisko : Dc

Nápad o spestření hry na fóru Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nápad o spestření hry na fóru   Nápad o spestření hry na fóru EmptyTue Sep 06, 2011 3:24 pm

Jestli tomu rozumím, chceš, aby se hrálo za dvě postavy.... jedna by byla v tom kladném a druhá v záporáckém cechu? Který se utvoří tak jako tak... nějaký nepřítel být musí...
Můj názor na to je, že to můžem případně se pokusit uskutečnit, ale ne teď... Ale uvidíme...
Návrat nahoru Goto down
http://warriors-cats.teamgoo.net/
 
Nápad o spestření hry na fóru
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
~ Fairy Tail no Shinwa ~ :: Důležité :: Vaše nápady ohledně fora-
Přejdi na: