~ Fairy Tail no Shinwa ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG pro všechny fanoušky Fairy Tail
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Silver Moon pod náletem novinářů (1.Filler)

Goto down 
+3
Mina
Ren
Dawn de Diablo
7 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorZpráva
Administrátor
Admin
Administrátor


Počet príspevkov : 326
Join date : 28. 02. 10
Age : 29

Silver Moon pod náletem novinářů (1.Filler) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silver Moon pod náletem novinářů (1.Filler)   Silver Moon pod náletem novinářů (1.Filler) - Stránka 3 EmptyMon Apr 25, 2011 7:48 pm

Maiya

Nejsou to příliš osobní otázky? K čemu to čtenářům bude? Optám se naštvaně. Bohužel díky kouzlu jsem nemohla lhát. Byla bych bývala řekla, že jich mám hned pět najednou. Ne, nemám kluka. A co vy? Máte nějakou ženu? Nevadí jim vaše pleška? Mile se pousměji. Tohle mě těšilo. Díky tomu kouzlu jsem mohla i já pokládat otázky.
Návrat nahoru Goto down
https://fairy-tail.slovakforum.net
Dawn de Diablo

Dawn de Diablo


Počet príspevkov : 265
Join date : 31. 01. 11
Age : 30

Silver Moon pod náletem novinářů (1.Filler) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silver Moon pod náletem novinářů (1.Filler)   Silver Moon pod náletem novinářů (1.Filler) - Stránka 3 EmptyTue Apr 26, 2011 1:50 pm

Waru

Ohlédl jsem se kolem Je tu moc lidí, jedině, že by jsme šli někam do zadu řeknu tiše. A pohlédl jsem na Taie Exot s lopatou, to zní dobře řeknu trochu pobaveně a pohlédnu na tu flašku saké. Nikdy jsem se nedotkl alkoholu a ani neplánuji řekl jsem a hypnotizoval jsem tu flašku. Bál se, že by vše vyžvanil. Občas pozoroval opilé lidi a nebylo to moc hezké, jenže tadle dívka byla jiná, velice dobře se ovládala.

Usagi Malorn

Čtenářům se líbí nezadaní mágové, myslísi pak, že by měli šanci řeknu celkem rychle po její otázce, jakoby to měl připravené. Jakmile odpověděla, velikým písmem si to poznamenal a pak se na ni podíval. Ano, mám ženu a prohlédl si Maiyu. Nevadí jí to, protože to je nebezpečí povolání řekne a jakoby na něco zapoměl. OOOO ano, ještě nazávěr fotku a vytáhně foťák Jste Ready?
Návrat nahoru Goto down
Administrátor
Admin
Administrátor


Počet príspevkov : 326
Join date : 28. 02. 10
Age : 29

Silver Moon pod náletem novinářů (1.Filler) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silver Moon pod náletem novinářů (1.Filler)   Silver Moon pod náletem novinářů (1.Filler) - Stránka 3 EmptyTue Apr 26, 2011 7:04 pm

Maiya

To je všechno? A já myslela, že to bude kdovíjaké povídání na několik hodin. Nečekám na to, až zmáčkne spoušť a vstanu od stolu. Rychlejším krokem zamířím pryč, až se nakonec ztratím někde v jiné místnosti. Určitě už mi dovezli pizzu.
Návrat nahoru Goto down
https://fairy-tail.slovakforum.net
Dawn de Diablo

Dawn de Diablo


Počet príspevkov : 265
Join date : 31. 01. 11
Age : 30

Silver Moon pod náletem novinářů (1.Filler) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silver Moon pod náletem novinářů (1.Filler)   Silver Moon pod náletem novinářů (1.Filler) - Stránka 3 EmptySat Apr 30, 2011 3:58 pm

Usagi Malorn

Pouze se pak ohlédl a vydal se za Asukou, která už tam čekala. Stále tam byla ještě jedna novinářka, která se snažila natočit rozhovor.
Návrat nahoru Goto down
Ren

Ren


Počet príspevkov : 103
Join date : 26. 02. 11

Silver Moon pod náletem novinářů (1.Filler) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silver Moon pod náletem novinářů (1.Filler)   Silver Moon pod náletem novinářů (1.Filler) - Stránka 3 EmptySat Apr 30, 2011 4:04 pm

Ren Firegun

Pak se zazubí. Ale ne, dělám si srandu, určitě máš důvod svou tvář neukazovat. Enjoy it! pak vstane od stolu. Mějte se. A mávne a odebere se k baru pro Tequilu a pak asi směrem z cechu, na nějaký strom.... Užít si posledních kapek deště.

Tai

Strčí do Warua loktem. Na to, že toho vypila celkem dost, docela ok, ne? Sympatická hezká holka, asi ti jí přeberu. Nebo spíš sbalím první! A hodí na něj šibalský pohled.
Návrat nahoru Goto down
mishkenzi

mishkenzi


Počet príspevkov : 55
Join date : 26. 02. 11

Silver Moon pod náletem novinářů (1.Filler) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silver Moon pod náletem novinářů (1.Filler)   Silver Moon pod náletem novinářů (1.Filler) - Stránka 3 EmptySun May 01, 2011 7:41 pm

Masao Kouhei
Vydá se směrem k víchodu za novinářia čeká až někdo z nich zruší ty zatracené runy aby se mohl jít projít do jeho živlu."Zatracení novináři museli nás tu takhle zavřít jako nějaké vězně" řekne si sám pro sebe a posadí se na schod u hlavního východu "Pohněte si" řekne si v duchu.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Silver Moon pod náletem novinářů (1.Filler) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silver Moon pod náletem novinářů (1.Filler)   Silver Moon pod náletem novinářů (1.Filler) - Stránka 3 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Silver Moon pod náletem novinářů (1.Filler)
Návrat nahoru 
Strana 3 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Cech Silver Moon

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
~ Fairy Tail no Shinwa ~ :: Ostatní :: Odehrané příběhy-
Přejdi na: