~ Fairy Tail no Shinwa ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG pro všechny fanoušky Fairy Tail
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Boj o svitek A - Yuffie a Firel

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Raiden

Raiden


Počet príspevkov : 165
Join date : 31. 01. 11
Age : 29

Boj o svitek A - Yuffie a Firel Empty
PříspěvekPředmět: Boj o svitek A - Yuffie a Firel   Boj o svitek A - Yuffie a Firel EmptyWed Oct 26, 2011 6:40 pm

Takže jste vyšli ven z budovy. Venku již pokapávalo a počasí nebylo zrovna lákavé. Ovšem jednalo se o misi a vy jste jí museli splnit. Ve městě bylo mnoho různých způsobů dopravy. Například vlak, primitivní, ale vcelku levný způsob přepravy. Pak tu byl magický autobus provozovaný jednou společností, který byl ovšem dražší. Nadále třeba pronájem magických vozidel, který vás ovšem připraví o část energie a nebylo to zrovna nejlevnější. Pak vám zbývalo samozřejmě cestování pěšky, které bylo ekonomicky výhodné, ale mohlo trvat nejdéle. Bylo na vás kudy se vydáte.
Návrat nahoru Goto down
Firel

Firel


Počet príspevkov : 23
Join date : 17. 04. 11

Boj o svitek A - Yuffie a Firel Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boj o svitek A - Yuffie a Firel   Boj o svitek A - Yuffie a Firel EmptyThu Oct 27, 2011 8:01 am

Firel
Tak ta rozhodně misi spomalovat nebude. Usmál jsem se když jsem vyděl jak se Yuffie těší na cestu.
Když jsem vyšel před budovu byl jsem nemile překvapen, začínalo pršet.
Nevypadá to na pohodovou procházku s krásným počasím. Když už jsme u toho cestování, navrhuji cestu vlakem. Dostaneme se tam poměrně rychle a s malou pravděpodobností že potkáme ty zlatý týpky.
Návrat nahoru Goto down
Mina

Mina


Počet príspevkov : 160
Join date : 12. 03. 11
Age : 29

Boj o svitek A - Yuffie a Firel Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boj o svitek A - Yuffie a Firel   Boj o svitek A - Yuffie a Firel EmptyThu Oct 27, 2011 8:49 pm

Tomomi Yuffie

Vyšla svižne von a hneď sa zastavila. To je už taká doba, čo videla naposledy mesto. Z cechu nevyšla von a do cechu sa dostala dierou v múre, takže cez mesto vôbec nešla. Bola dosť prekvapená. Začínalo pršať, ale jej to nevadilo, teda zatiaľ. Dúfala, že nezačne búrka a nebudú šľahať blesky. Inak by ju Firel hľadal pod nejakým stolom či niekde schovanú a možno by ju ani nenašiel. Radšej teda chcela byť v tom vlaku, ako Firel navrhol a pozrela sa naňho. Máš pravdu, poďme vlakom, je to len kúsok na nádražie. Povedala, usmiala sa a otočila sa smerom k mostu a kráčala po ňom. Kráčala ďalej, ale v tom sa zastavila. Otočila sa naňho a poškriabala sa vo vlasoch. Eeto, ty snáď vieš, kde je tu nádražie, však? Opýtala sa a čakala na odpoveď. Ak hej, tak by ho hneď nasledovala. Ak nie, tak by to bol celkom problém, pretože asi by sa veľmi zdržovať nemohli.
Návrat nahoru Goto down
Firel

Firel


Počet príspevkov : 23
Join date : 17. 04. 11

Boj o svitek A - Yuffie a Firel Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boj o svitek A - Yuffie a Firel   Boj o svitek A - Yuffie a Firel EmptyFri Oct 28, 2011 10:07 am

Firel
Celkem dlouho jsem cestoval takže bych to vědět měl. Odpověděl jsem Yufie a vyrazil směrem na nádraží.
Jakou vlastně používáš magii? Myslím že když už by jsme museli bojovat bylo by dobré vědět co čekat od toho druhého. Usmál jsem se na ní a doufal že nebude s magii zručnější než já.
Návrat nahoru Goto down
Mina

Mina


Počet príspevkov : 160
Join date : 12. 03. 11
Age : 29

Boj o svitek A - Yuffie a Firel Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boj o svitek A - Yuffie a Firel   Boj o svitek A - Yuffie a Firel EmptySat Oct 29, 2011 11:26 am

Tomomi Yuffie

Prikývne len na jeho slová a začne ho nasledovať. Potom ho dobehne, keďže bola trošku pozadu a snaží sa kráčať takým istým tempom vedľa neho. Jeho otázka ju trošku prekvapila. Ona nerada hovorí o svojej mágii. Ale on ju vlastne ani nevidel používať svoje lekárske schopnosti. Zamyslene sa poškriabala vo vlasoch a radšej to spravila trochu inak. Keď sa pýtate niekoho na mágiu, mali by ste skôr povedať o tej svojej. Povedala opatrne, aby to trošku natiahla, pretože si najskôr musela premyslieť, či mu to vôbec povie.
Návrat nahoru Goto down
Firel

Firel


Počet príspevkov : 23
Join date : 17. 04. 11

Boj o svitek A - Yuffie a Firel Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boj o svitek A - Yuffie a Firel   Boj o svitek A - Yuffie a Firel EmptyWed Nov 02, 2011 9:59 am

Firel
Teď jsi mě zaskočila, popsat totiž jak moje maige funguje detailně by mohlo být nemožné, proto bych to řekl spíše jednou větou.
Podíval jsem se na Yufiie, udělal pár kroků v tichu a pokračoval.
Bojuji katanou a svou magii vzduchu využívám jen pro udržení rovnováhy a kontroly nad svím tělem. Umožnuje mi to bojovat šílenými akrobatickými kousky.
Návrat nahoru Goto down
Mina

Mina


Počet príspevkov : 160
Join date : 12. 03. 11
Age : 29

Boj o svitek A - Yuffie a Firel Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boj o svitek A - Yuffie a Firel   Boj o svitek A - Yuffie a Firel EmptyWed Nov 02, 2011 5:02 pm

Tomomi Yuffie

Pozrela sa naňho zvedavo a čakala, čo jej povie. Po jeho slovách spravila len krátke, zamyslené 'hmm' a pozrela sa pred seba. Chvíľku mlčala a skúsila si predstaviť ako by to vyzeralo. Aj tak to uvidí. Tak.. znie to zaujímavo. Už sa teším ako ťa uvidím pri boji. Povedala a usmiala sa na Firela a pokračovala ďalej vedľa neho. Dúfala, že už budú na tom nádraží, chcela už zažiť nejaké dobrodružstvo.
Návrat nahoru Goto down
Raiden

Raiden


Počet príspevkov : 165
Join date : 31. 01. 11
Age : 29

Boj o svitek A - Yuffie a Firel Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boj o svitek A - Yuffie a Firel   Boj o svitek A - Yuffie a Firel EmptySat Nov 05, 2011 6:54 pm

Konečně jste dorazili na nádraží. Byl tu vcelku velký ruch a mnoho lidí! Bylo otevřeno několik okýnek s usměvavou obsluhou a před vámi stála skupinka dvou mužů v černém plášti se zlatým znakem Gold Dolphin. To mohlo znamenat opravdový problém. Proč ty padouchy nepotkat hned na začátku cesty?! Byl to prostě začátek typické mise v Silver Moon.



Návrat nahoru Goto down
Firel

Firel


Počet príspevkov : 23
Join date : 17. 04. 11

Boj o svitek A - Yuffie a Firel Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boj o svitek A - Yuffie a Firel   Boj o svitek A - Yuffie a Firel EmptySun Nov 06, 2011 2:12 pm

Firel
Po věčnosti bloudění městem jsme konečně dorazili k nádraží. Bylo tu nečekaně mnoho lidí.
Že by všichni obdivovali ty dva zlatouny? Zeptal jsem se sám sebe. bylo zřejmé že i Yuffi si jich všimhla.
Skusíme se ztratit v davu. je tu moc lidí na to aby jsme se s nimi zkoušeli vypořádat teď, navíc pokud o nás nebudou vedět ohli by jsme je využít při pátrání svitků. řekl jsem Yuffi potichu a šel mezitím normálně sehnat lístky. Doufal jsem že si nás ti dva nebudou všímat.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Boj o svitek A - Yuffie a Firel Empty
PříspěvekPředmět: Re: Boj o svitek A - Yuffie a Firel   Boj o svitek A - Yuffie a Firel Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Boj o svitek A - Yuffie a Firel
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Chybějící svitek - A&D
» Ztracený svitek - Ch&L&W
» Doprovod Hanako (Firel D., Raito U., Michiro M.)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
~ Fairy Tail no Shinwa ~ :: Fairy Tail RPG :: Příběh :: Mise-
Přejdi na: