~ Fairy Tail no Shinwa ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG pro všechny fanoušky Fairy Tail
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Silver Moon pod náletem novinářů (1.Filler)

Goto down 
+3
Mina
Ren
Dawn de Diablo
7 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Dawn de Diablo

Dawn de Diablo


Počet príspevkov : 265
Join date : 31. 01. 11
Age : 30

Silver Moon pod náletem novinářů (1.Filler) Empty
PříspěvekPředmět: Silver Moon pod náletem novinářů (1.Filler)   Silver Moon pod náletem novinářů (1.Filler) EmptyMon Apr 18, 2011 4:27 pm

Tak, 1. Filler je tu a já doufám, že se vám bude líbit. Smile
-Zúčastnit se může kdokoliv, kdo chce.

Název prvního filleru zní:
Do cechu Silver Moon přijíždí tři nejslavnější publicisté!! Tajemství a soukromí, třeste se.

Hrají:
Asuko Myamati
Spoiler:
Je to plachá dívka, která je ze tří nejslavnějších publicistů na světě. Ikdyž je plachá, přesto se hlava nehlava vrhá do neznáma. Zajímá ji nejvíc tajemství a soukromí. Sice je i trochu nemotorná, ale díky tomu si pak ti, koho vyzpovídává, nedávají pozor. Ovládá též magii, runovou magii. Dokáže ji skombinovat s Amayou Thomson a tak vzniknou Runy, ze kterých není úniku.

Usagi Malorn
Spoiler:
Jeho vzhled vypadá, že je velice mrzutý a tomu tak je. Je velice zkušený publicista a díky tomu dokáže vytáhnout takové informace, které ten vyzpovídaný ani neví, že je má. Má magii, kterou dokáže velice dobře ovládat a v ní jedno kouzlo s názvem „Pravdomluvnost“, které pokryje celý vnitřek budovy.

Amaya Thomson
Spoiler:
Je velice sebevědomá dívka, která ví co chce a žene se za kariérou. Umí to velice dobře se slovy a zní přesvědčivě. Je milá, ale dokáže být i agresivní. Ovládá magii run, kterou dokáže skombinovat s Asuko.

Všichni jsou z bulvárních novin, které se nazývají Svět magie a cechů.

Tak, začínáme!


-------------------------------------------------

Bylo pochmurné odpoledne a venku lilo. Všichni se drželi uvnitř budovy cechu, protože se jim nechtělo do deště. Master to chvíli pozoroval a pak se nenápadně vypařil, jakoby věděl, co se chystá.
Odbila druhá hodina a otevřeli se dveře do cechu. Byli tam dvě dívky, schovávající se pod deštníkem a jedne chlápek, který měl pláštěnku.
Jakmile všechny tři osoby vešli dovnitř, ty dvě dívky spojili ruce a společně zakřičeli Spojení: Neproniknutelné runy tajemství Jejich hlas se rozlehl místností. Nyní byla budova uzavřená a niajk se nedalo odejít, pouze ti, kteří už byli vyzpovídáni. Pak přišel ke slovu ten chlápek, který dal ruce dlaněma k sobě Pravdomluvnost
Nastalo ticho a ke slovu se dostala první dívka Jmenuji se Asuko Myamati a jsem zde, abych zjistila vše o vás ozvalo se místností a pak přišla ke slovu druhá dívka. Já se jmenuji Amaya Thomson a jsem ta, před kterou nic neskryjete Nyní zbýval ten chlap, který se soukal z pláštěnky Usagi Malorn, těšte se řekl mrzutě. V budově nastalo ticho, co se bude dít dál?

Návrat nahoru Goto down
Ren

Ren


Počet príspevkov : 103
Join date : 26. 02. 11

Silver Moon pod náletem novinářů (1.Filler) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silver Moon pod náletem novinářů (1.Filler)   Silver Moon pod náletem novinářů (1.Filler) EmptyMon Apr 18, 2011 4:49 pm

Ren Firegun

Zrovna má hlavu položenou mezi rukama na stole a spí. V tom její spánek přeruší nějací lidé. Pochcípejte všichni do jednoho. procedí naštvaně a otočí hlavu na druhou stranu a usne.

Tai

Sedí vedle Warua a o něčem mluví, když v tom do budovy přišli tři lidé. Ale jeho pozornost přilákali hlavně dívky a chvíli na ně koukal a pak potichu hvízdl. To jsou balooony..řekne potichu a pozorně sledoval, co se bude dít dál a koho si ti novináři vytáhnou jako prvního.
Návrat nahoru Goto down
Mina

Mina


Počet príspevkov : 160
Join date : 12. 03. 11
Age : 29

Silver Moon pod náletem novinářů (1.Filler) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silver Moon pod náletem novinářů (1.Filler)   Silver Moon pod náletem novinářů (1.Filler) EmptyMon Apr 18, 2011 5:00 pm

Amy Tsubaki

Sedí pri stole a okolo seba na stole má porozťahované papiere a ceruzky. Dostala silnú tvorivú náladu a kreslí už asi piaty obrázok. Väčšinou to sú mystické zvieratá, tajomné kraje a skryté postavy. Nič naokolo si nevšímala a kreslila si v pokoji ďalej. V tom ju ale vyrušil ten náhly krik. Zľakla sa až všetký papiere vyleteli do vzduchu a popadali na zem pod stôl a okolo stola. To ne! Chytí si zúfalo hlavu a skočí na zem na všetky štyri. Začne pod stolom rýchlo zbierať papiere.
Návrat nahoru Goto down
Administrátor
Admin
Administrátor


Počet príspevkov : 326
Join date : 28. 02. 10
Age : 29

Silver Moon pod náletem novinářů (1.Filler) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silver Moon pod náletem novinářů (1.Filler)   Silver Moon pod náletem novinářů (1.Filler) EmptyMon Apr 18, 2011 5:10 pm

Maiya

Dá si někdo pizzu?! Vyřítí se odkud si z neznáma s telefonem v ruce. Zdálo se, že si zrovna objednává pizzu. Když však zjistí, co se v cechu děje, stejně nenápadně, jako přišla, se vydá směrem zpět.
Návrat nahoru Goto down
https://fairy-tail.slovakforum.net
Dawn de Diablo

Dawn de Diablo


Počet príspevkov : 265
Join date : 31. 01. 11
Age : 30

Silver Moon pod náletem novinářů (1.Filler) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silver Moon pod náletem novinářů (1.Filler)   Silver Moon pod náletem novinářů (1.Filler) EmptyMon Apr 18, 2011 5:15 pm

Dawn de Diablo

Seděl jsem tam poblíž Amy, která něco kreslila Amy, nakresli mi taky něco řeknu, když v tu ránu někdo v padne do cechu a Tsume se hned schovala. Nikdy jsem ty osoby neviděl, podle kouzel co použili a předtstavení se, se mi nelíbili.

Waru
Seděl jsem tam s Taiem, se kterým jsem si povídal. Venku bylo opravdu hnusně a nikam se mi nechtělo. To se mi stalo osudným. Někdo vešel do budovy a já jakoby zkameněl. Tai to završil navíc ještě tím oslovením, jenž patřilo těm dívkám.
Návrat nahoru Goto down
Kawarasi

Kawarasi


Počet príspevkov : 28
Join date : 11. 04. 11

Silver Moon pod náletem novinářů (1.Filler) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silver Moon pod náletem novinářů (1.Filler)   Silver Moon pod náletem novinářů (1.Filler) EmptyMon Apr 18, 2011 5:16 pm

Akatsunara
"huh?" To bol jediné, na čo sa Akatsu zmohol, toľko osôb, a sám nebol moc zhovorčivý... Vlastne začal rozmýšľať nad rýchlou a efektívnou cestou von. No to by bolo moc jednoduché, kebyže sa to dalo, celá budova bola afektovaná mágiou. "Kusó" zkleslo povedal Akatsu, a len so sklopenou hlavou sa priblížil k ostatným. "Vítajte" povedal reportérom.
Návrat nahoru Goto down
Ruushii

Ruushii


Počet príspevkov : 337
Join date : 31. 01. 11
Age : 27
Bydlisko : Dc

Silver Moon pod náletem novinářů (1.Filler) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silver Moon pod náletem novinářů (1.Filler)   Silver Moon pod náletem novinářů (1.Filler) EmptyMon Apr 18, 2011 5:32 pm

Rin Takehiko

Opočívala na stromě před budovou cechu, který stál ale už za mostem, s Toshi na klíně. Spokojeně a nerušeně spali, když si Toshi všimla nějakého rozruchu uvnitř cechu. Přeskákala z větve na větev, ale ještě nebyla dots blízko oknu, aby viděla dovnitř.
Toshi? Co se děje? Zastihla jí a jen po očku na ní pohlédla. Eee... Něco se děje, asi bychom to měli jít omrknout... Řekla, když se otočila jejím směrem. Následně odhopsala na větev vedle ní a čekala, až se zvedne. Ona se všák obrátila na bok a spala dál. To se však Toshi nelíbilo, že jí tak ignorovala a přeskočila z ní na druhou stranu. S ní to pěkně zaklimbalo a už měla na jazyku jedno velice nepěkné slovo, jehož vyslovení se však na poslední chvíli vyvarovala a chňapla pevně větev, na které seděla. Toshi!!!
Toshi se jen vítězně pousmála. Nemusela ani nic dodávat. Rin jí uznala za prozatimního vítěze a obě slezli ze stromu....
Návrat nahoru Goto down
http://warriors-cats.teamgoo.net/
Dawn de Diablo

Dawn de Diablo


Počet príspevkov : 265
Join date : 31. 01. 11
Age : 30

Silver Moon pod náletem novinářů (1.Filler) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silver Moon pod náletem novinářů (1.Filler)   Silver Moon pod náletem novinářů (1.Filler) EmptyMon Apr 18, 2011 6:01 pm

Asuko

Prohlíží si cech, když ji zaujma nějaká dívka, která zrovna lovila papíry pod stolem. Rozběhla se směrem k ní, když tu se těsně před ní rozplácne na zemi. Au vzdychla a vyskočila na nohy. Těší mě, já jsem zamyslí se Asuko Myamati a plácla se jemně do hlavy. Omlouvám se za ten pád.. eto a pohlédla na zem, která byla rovná a pouze se uchychtla. U jejích nohou byl jedne z papírů a tak ho sebrala a posadila se. Krásně kreslíš, ale kvůli tomu tady nejsem řekla s jemným úsměvem. Tak co mi o sobě řekneš? (Amy)

Amaya Thomson

Přísným pohledem projížděla všechny členy cechu, kteří tam byli. Zaslechla to oslovení "Baloooony" a ihned se podívala tím směrem. Tím směrem byl pouze kluk v plášti a nějaký blonďák a tak se vydala k tomu blonďákovy. Cestou cinkali její naušnice o sebe, dokud se před ním nezastavila. Ty řekla přísně Je vidět, že máš slabost pro ženské pohlaví, tak začnu s tebou a posadila se k němu. Tak jak se jmenuješ a proč si tady v cechu? zeptala se a vyndala něco chlupatého na stůl před ní. (Tai)

Usagi Malorn

Tak nějak zvláštně si začal prohlížet toho, co je přišel pozdravit. Ty!! myslíš si, že jen tka utečeš co? jinak bys nás nešel pozdravit řekl mrzurým hlasem. Tak poď hochu, tebe si vemu já a až s tebou skončím, teprve pak budeš chtít utýct řekl, čapl ho za rameno a odtáhl ho kousek stranou. (Akatsunara)
Návrat nahoru Goto down
Kawarasi

Kawarasi


Počet príspevkov : 28
Join date : 11. 04. 11

Silver Moon pod náletem novinářů (1.Filler) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silver Moon pod náletem novinářů (1.Filler)   Silver Moon pod náletem novinářů (1.Filler) EmptyMon Apr 18, 2011 6:10 pm

Akatsunara
"HAA, on si ma všimol" zunovaným pohľadom sa pozrel na Usagiho, tak k nemu popodišiel. "Zaujímalo by ma, či majú toto vlastne dovolené" zamyslel sa, a len si ho premeriaval. Vyzeral ako hmmm, mních... Mních s kruhmi pod očami. "Hai" povedal milo a poslušne následoval Usagiho.
"Ak po mne bude chcieť nejaké blbé otázky, mal by som si vymyslieť záložný plán" pošeptal si, a popri tom si začal v hlave načrtať rôzne variácie fráz, ktoré mu odpovie.
Návrat nahoru Goto down
Mina

Mina


Počet príspevkov : 160
Join date : 12. 03. 11
Age : 29

Silver Moon pod náletem novinářů (1.Filler) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silver Moon pod náletem novinářů (1.Filler)   Silver Moon pod náletem novinářů (1.Filler) EmptyMon Apr 18, 2011 6:11 pm

Amy Tsubaki

Podarí sa jej pozbierať pár papierov a v tom započuje pád na zem. Treskne hlavou o stôl až sa z neho zkotúlajú ceruzky a papiere upustí. Hneď sa postaví od stola vzpriamene a pozerá sa na to dievča. Divná.. Zamračí sa a hneď sa jej nelúbi. Začne hneď cúvať. Úplne zabudne na svoje krezby a ceruzky. V pohode.. Ohrnie vrchnú peru pohŕdavo a radšej z toho hneď vycúva. Na jej dosť ale veľmi dosť otravnú otázku odpovie len Všetko. chytí si ústa keď to povie. Namiesto toho chcela povedať Nič, ale to moc nerieši a snaží sa dosť rýchlym krokom odísť preč od nej čo najďalej


Naposledy upravil Mina dne Mon Apr 18, 2011 6:19 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Ren

Ren


Počet príspevkov : 103
Join date : 26. 02. 11

Silver Moon pod náletem novinářů (1.Filler) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silver Moon pod náletem novinářů (1.Filler)   Silver Moon pod náletem novinářů (1.Filler) EmptyMon Apr 18, 2011 6:11 pm

Tai

Hm hm.... A jak jste to poznala, slečno? Že by balooonama ou jé... Je vidno, kam se jako první podívá, ale v tom ho zaujme chlupatá věc... To je krutý! Co to je? jééé, to je drsný!! Já to chci taky!!! A začne to zkoumat zblízka. Mimochodem, moje jméno je a absolutně rychle spustí Cloud Marinell II. Dorian IV. Richard Zefir VI Carl VIII. Lionell X. de La'costa z toho, jak rychle to řekl, mohla pochytit pouze tak dvě písmenka. Ale říkejte mi Tai, oukey?? A jsem tu, protože už mě mistr neměl co naučit. Nebo možná ne? Kdo ví, je to složitý. A co vy, jakou máte velikost prsou? a usměje se jako totální debil a čeká mega facku. A jelikož se mu nepohodlně sedí, sundá si meč ze zad a položí ho jemně vedle sebe, protože nechce udělat díru v zemi, protože by to musel platit a přece. Nou many ou jé...
Návrat nahoru Goto down
Dawn de Diablo

Dawn de Diablo


Počet príspevkov : 265
Join date : 31. 01. 11
Age : 30

Silver Moon pod náletem novinářů (1.Filler) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silver Moon pod náletem novinářů (1.Filler)   Silver Moon pod náletem novinářů (1.Filler) EmptyMon Apr 18, 2011 6:27 pm

Usagi Malorn

Zastavili jste se. Tak! otočil se na tebe Jméno, věk a prohlídl si tě. A řekni mi něco o sobě, nepokoušej se mi lhát, seš pod mou magiií a lhát nemůžeš! řekl sice přísněji, ale né už tak přísně jako ze začátku.

Asuko

Pohlédla na tu dívku. Vypadáto, že si semnou nechceš povídat, a natáhla slzu. Nechceš mi aspoň říci Jméno, magii a proč zrovna tento cech?řekla jemně a usmála se na ni.

Amaya Thomson

Pohlédla na tu chlupatou věc To zaznamenává náš rozhovor řekla a pak ten chlapec začal mluvit jméno. Dobře, tak tedy Taii jakoby se zamyslela. Jenže Tai začal s otázkou první Sakra, přišel na to, že musíme i my mluvit pravda řekla si a pouze otevřela pusu Já mám D . Dořekla a trochu se začervenala. Ovšem, čtenáři chtějí vědět víc informací o tobě, né o mě a pohlédla na jeho meč. Co je to za meč a hlavně, co ovládáš za magii, odkaď seš vychrlila na něj několik otázek najendou.
Návrat nahoru Goto down
Kawarasi

Kawarasi


Počet príspevkov : 28
Join date : 11. 04. 11

Silver Moon pod náletem novinářů (1.Filler) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silver Moon pod náletem novinářů (1.Filler)   Silver Moon pod náletem novinářů (1.Filler) EmptyMon Apr 18, 2011 6:37 pm

Akatsunara
Volám sa Akatsunara, mám 17 rokov Povedal dosť striktne, no potom sa zamyslel. Myslel som že po mne bude chcieť viac, asi som si zbytočne nahováral katastrofické scénaree.. No čo už, poviem mu niečo o mágii, nejakú charakteristiku a môžem ísť. Ovládam mágiu explózie, silná a efektívna mágia... a taktiež aj stratená. Niečo o mne... som optimista, moja povaha je dosť náladová, no väčšine v pohode. Narodil som sa v celkom vplyvnej rodine... boli to obchodníci, a na to aj doplatili. Mágiu ma učil hmmm, nepametám si ako sa volal, dosť silný mág mimochodom usmial sa a potom len čakal na Usagiho reakciu.
Návrat nahoru Goto down
Ren

Ren


Počet príspevkov : 103
Join date : 26. 02. 11

Silver Moon pod náletem novinářů (1.Filler) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silver Moon pod náletem novinářů (1.Filler)   Silver Moon pod náletem novinářů (1.Filler) EmptyMon Apr 18, 2011 6:49 pm

Tai

Chvíli se zamyslel. Sám nevím, co je tne meč zač, vypadá jako lopata, nebo já nevím co, ale je velice účinný. Pocházím z daleka, raději nechtějte vědět odkud. nebo by jste měla noční můry a magie je celkem neobvyklá. Na to, jaký působí debil, odpovídá celkem chytře a obecně, ale zároveň nelže. A z jakého jste vůbec časopisu, nebo novin nebo čeho, že? já o vás ještě nikdy neslyšel. a šibalsky se zazubí.
Návrat nahoru Goto down
mishkenzi

mishkenzi


Počet príspevkov : 55
Join date : 26. 02. 11

Silver Moon pod náletem novinářů (1.Filler) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silver Moon pod náletem novinářů (1.Filler)   Silver Moon pod náletem novinářů (1.Filler) EmptyMon Apr 18, 2011 6:50 pm

Masao Kouhei
Seděl na místě kde sedává málokdo malí výklenek s okénkem nahoře v místnosti do kterého se dá dostat pouze po úzké římse,okénko měl pootevřené a sledoval déšť.Na parapetu před ním tančili dvě malé postavičky které za pomocí své magie vytvořil.Když slyšel že se dole něco děje tak se tam koukl "Už sou tady otravové,kdo o ně stojí způsobují jenom zmatek." řekne si a pohlédne na nějakou členku cechu kterou si nikdy moc nevšímal ale vždy tajně pokukoval po jejích obrázcích(Amy). "jakobych to neříkal chudák holka." Postavičky na parapetu se rozpskly na kapičky a putovaly ke svím druhům.Hned za nima se za mnou zvedla vlna ze které jsem si vytvořil skluzavku po které se pomalu sklouzl dolů hned v zápětí ji poslal nahoru a všude bylo sucho.
Návrat nahoru Goto down
Ruushii

Ruushii


Počet príspevkov : 337
Join date : 31. 01. 11
Age : 27
Bydlisko : Dc

Silver Moon pod náletem novinářů (1.Filler) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silver Moon pod náletem novinářů (1.Filler)   Silver Moon pod náletem novinářů (1.Filler) EmptyMon Apr 18, 2011 7:18 pm

Rin Takehiko

Vešla do dveří a hned jí bylo jasné, co se tu děje. Toshi přiskočila vedle ní na zem a prohlížela si to tu od stropu k zemi. Hééé??? Kdo jsou ti... co tu dělají???? To nejsou doufám členové cechu, vypadají moc důvěryhodně... Poznamenala Toshi, jak je v místnosti zaregistrovala. Ne! Nejsou... Ale nezdají se mi... Půjdeme stranou. Hlesla a ukázala na stůl nejdál od těch všech podivínů, stranou od všeho, kam se obě posadili.
Návrat nahoru Goto down
http://warriors-cats.teamgoo.net/
Dawn de Diablo

Dawn de Diablo


Počet príspevkov : 265
Join date : 31. 01. 11
Age : 30

Silver Moon pod náletem novinářů (1.Filler) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silver Moon pod náletem novinářů (1.Filler)   Silver Moon pod náletem novinářů (1.Filler) EmptyTue Apr 19, 2011 3:32 pm

Usagi Malorn

Jakmile začal mluvit, vytáhl si poznámkový blok a vše zapisoval. Kýval do toho a ldyž domluvil, pouze se na něj krátce podíval Proč ses rozhodl jít do cechu? a proč zrovna tendle a pak sklopil zrak na blok. Chvilku se podíval po kolegyních Vypadá to, že jim to jde řekl si a nyní se věnoval pouze bloku.

Amaya Thomson

Prohlížela si Taie a ta chlupatá věc se začala chvět. Bylo to znamení, že ho zaznamenává. My jsme z Svět magie a cechů. odpověděla velice krátce. Zakroutila hlavou Jaké máš zálibi? kromě nazívání dívek "Baloooony"? zeptala se ho a pohlédl ještě na ten meč, který nazval lopatou. S tím se trochu usmála a dále se věnovala jemu.
Návrat nahoru Goto down
Ren

Ren


Počet príspevkov : 103
Join date : 26. 02. 11

Silver Moon pod náletem novinářů (1.Filler) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silver Moon pod náletem novinářů (1.Filler)   Silver Moon pod náletem novinářů (1.Filler) EmptyTue Apr 19, 2011 4:03 pm

Ren Firegun

Probere se. Tady se nedá spát. zanadává v duchu a vstane od stolu. Jde kolem stolu kde zrovna sedí Tai a Warua ta vlezlá novinářka a slyší, na co se ho ptá a zastaví se u nich a skloní se u nich a řekne. Mezi záliby nepatří: Vlezlí novináři a tupá kouzla, která znemožňují soukromí mágu, což je velice hnusné a pokritecké a tím kouzlem pravdomluva, jste si to u mě pohnojili, protože teď budu sprostá jak dlaždič. Dále nepatří tupé bulváry, které probírají kdo kde s kym a jak. Pak si povzdechna a otočí hlavu na Taie s Waruem. Zaujme jí ten kluk v plášti a zadívá se mu do očí. Chvíli do nich kouká a pak se od srdce sladce usměje a jde někam na jinou stranu cechu.

Tai

Zrovna se chystá odpovědět když v tom se u nich skloní nějaká kočka. Dívá se na ní a po tom co řekne se jen uchechtne. Sakra, ta je dobrá, dobře jí vypekla. pak se podívá na Warua Ta byla pěkná co? a ještě se za ní chvíli dívá pak se podívá na novinářku. Stále to chceš vědět? s úsměvem na tváři.
Návrat nahoru Goto down
Kawarasi

Kawarasi


Počet príspevkov : 28
Join date : 11. 04. 11

Silver Moon pod náletem novinářů (1.Filler) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silver Moon pod náletem novinářů (1.Filler)   Silver Moon pod náletem novinářů (1.Filler) EmptyWed Apr 20, 2011 11:31 am

Akatsunara
Hmmm, do tohto cechu som išiel asi preto... asi preto lebo vyzeral byť ako jeden z najsilnejších a má veľmi bohatú históriu a taktiež aj silných mágov. Sme tu jedna veľká rodina, a aj keď som tu pomerne nový, už teraz viem že by som odtialto len tak neodišiel. Náš majster je najsilnejší mág ktorého som kedy videl... Len hovoril, sám si ani neuvedomoval čo poriadne hovorí, pretiože to išlo zo srdca. Keď dorozprával tak sa len usmial a prehovoril.
Ešte niečo?
Návrat nahoru Goto down
Dawn de Diablo

Dawn de Diablo


Počet príspevkov : 265
Join date : 31. 01. 11
Age : 30

Silver Moon pod náletem novinářů (1.Filler) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silver Moon pod náletem novinářů (1.Filler)   Silver Moon pod náletem novinářů (1.Filler) EmptyWed Apr 20, 2011 2:34 pm

Amaya Thomson

Celkem se zarazila, když okolo ní prošla ta dívka a řekla zřejmě pravdu. Otočila ze zpět na Taie A ještě jedna věc, co posuzuješ jako první na holkách a jaké typi se ti líbí řekla a začala hledat něco v kapse. Poté vytáhla něco hranatého, projela prstem přes hranu a stal se z toho takový foťák A,ještě by jsem si tě ráda vyfotila řekla s úsměvem.

Usagi Malorn

Pouze kývl na otázku. Ještě by tu byla jedna věc a vytáhl z kapsy něco co vypadalo jako bombón. Tvá fotka nesmí v c novinách chybět řekl a připravil si fotoaparát Tak, si připraven na fotku? řekl nyní mrzutějším tónem.

Asuko Myamati

Asuko tam tak stála a sledovala okolí. Uviděla nějakého mága, který je jaksi ignoroval. Přihopsala k němu a všimla si, že má okolo hlavy šálu, která vydávala divné zvuky. Ahoj, ty jsi jisté též mág tohoto cechu, tak co mi o sobě povíš? a přisedla s k němu. (Dawn)

Waru

Nějak jsem tam seděl a sledoval jsem dění okolo. Najednou si všimnu dívky, která spala a najednou se probere. Usměji se, ikdyž to není vidět a sklopím hlavu. Šla směrem k nám a slušně se pustila do té novinářky. Chvilku jsem tak pozoroval zem a když jsem se podíval do davu, díval jsem se té dívce do očí. Škubl jsem sebou a ani jsem se nehnul. Poté prostě odešla.

Dawn de Diablo

Seděl jsem tam tak a doslova jsem všechno ignoroval. Až do doby, než ke mě přistoupila nějaká dívka. Byla jedna z těch novinářek. Pohlédl jsem na ni Jmenuji se Dawn a jsem mág cechu Silver Moon. řekl jsem z nuděně. Ještě něco? a vzdychl jsem si.
Návrat nahoru Goto down
Ren

Ren


Počet príspevkov : 103
Join date : 26. 02. 11

Silver Moon pod náletem novinářů (1.Filler) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silver Moon pod náletem novinářů (1.Filler)   Silver Moon pod náletem novinářů (1.Filler) EmptyWed Apr 20, 2011 3:14 pm

Tai

Jaký typ? řekne a zamyslí se Podle mě každá dívka má něco do sebe. ale jako většina chlapů se mi líbí velká prsa, ale, to jen počáteční účinek, ale jde hlavně o povahu. vypraví ze sebe. A no problem, fotku klidně. A nahodí úsměv.

Ren Firegun

Nakonec si to namíří k baru, kde si vezme víno a pomalu pije a čeká, kdy ta novinářka odejde od toho blonďáka a toho zahaleného kluka. Dneska je krásně... pomyslí si a zadívá se ven.... Chtěla bych se jít postavit pod déšť...
Návrat nahoru Goto down
Kawarasi

Kawarasi


Počet príspevkov : 28
Join date : 11. 04. 11

Silver Moon pod náletem novinářů (1.Filler) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silver Moon pod náletem novinářů (1.Filler)   Silver Moon pod náletem novinářů (1.Filler) EmptyWed Apr 20, 2011 6:27 pm

Akatsunara
Jeho usmievavý výraz nahradil pobúrený výraz. Fotka... o tej mi nikto nič nehovoril pomyslel si, no potom sa len zamyslel, aj keď bola vec pre neho dosť negatívna, začal sa na to pozerať pozitívne. Jeho fotka a článok v populárnych novinách by mu mohlo priniesť slávu, aj keď...
Tak fajn, môžete ma odfotiť povedal celkom bez nadšenia, no potom sa zazubil, aby na fotke vyzeral usmiato.
Je to teraz všetko? opýtal sa, dúfajúc že ho už pustí von.
Návrat nahoru Goto down
Dawn de Diablo

Dawn de Diablo


Počet príspevkov : 265
Join date : 31. 01. 11
Age : 30

Silver Moon pod náletem novinářů (1.Filler) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silver Moon pod náletem novinářů (1.Filler)   Silver Moon pod náletem novinářů (1.Filler) EmptySun Apr 24, 2011 11:47 am

Amaya Thomson

Po skončení rozhovoru, si obfotila Taie a pak čapla to chlupaté a odešla zřejmě k další oběti. Ještě se otočila Pak si určitě kupte náš časopis, bude tam vše, co jste mi řek řekla a někam odběhla. Pak spatřila nějakou dívku, ještě s něčím co vypadalo jako veverka a rozběhla se k nim. Ty mě určitě neznáš, jsem Amaya Thomson a jsem zde jako novinářka řekla klidně a podala ji ruku na pozdrav. (Rin)

Usagi Malorn

Kývl Díky za rozhovor a schoval foťák do kapsi. Blok měl stále v ruce a sledoval okolí. Předtím si všiml dívky, která něco namítala na jeho kouzlo a tak se vydal k ní. Byla u baru, kde zrovna něco popíjela a on pouze došel až k ní. Představovat se ti nehodlám, pouze chci vědět nějaké údaje o tobě a pak fotku řekl mrzutě. Tak, řekni mi své jméno, věk a magii prozatím řekl a připravil si blok. (Ren)

Návrat nahoru Goto down
Ruushii

Ruushii


Počet príspevkov : 337
Join date : 31. 01. 11
Age : 27
Bydlisko : Dc

Silver Moon pod náletem novinářů (1.Filler) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silver Moon pod náletem novinářů (1.Filler)   Silver Moon pod náletem novinářů (1.Filler) EmptySun Apr 24, 2011 12:13 pm

Asuko Myamati

Jasně že. Co to máš za zvukovou šálu? Patří to nějak k tvým schopnostem? Zajímala se o jednu zvláštnost, kterou tu Dawn vyčníval. A pak taky to, co nesmí chybět. Fotka! A připravila si do rukou foťák.


Rin Takehiko

Zdvihla pohled k té novinářce. Vstala a též ji na pozdrav podala ruku.
Toshi mlčela a raději se podívala na druhou stranu. Před cizími se raději jako mluvící tvor nepředstavovala.
Zdravím. Já sem Rin... Takehiko. Co ode mne žádáte? Představila se jako každý slušný člověk a pak opět zasedla.
Návrat nahoru Goto down
http://warriors-cats.teamgoo.net/
Dawn de Diablo

Dawn de Diablo


Počet príspevkov : 265
Join date : 31. 01. 11
Age : 30

Silver Moon pod náletem novinářů (1.Filler) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silver Moon pod náletem novinářů (1.Filler)   Silver Moon pod náletem novinářů (1.Filler) EmptySun Apr 24, 2011 12:45 pm

Dawn de Diablo

V tu chvíli mě štvalo, že nemohu lhát. Ne nepatří, pod ní spí jedna kámoška řekl jsem s vzdychnutím a pohladil jsem šála rukou. Na fotku jsem pouze kývl Dobře a udělal jsem úsměv. Snad tím tu fotku nezkazím řekl jsem si a pozoroval jsem foťák.

Amaya Thomson

Pouze nějaké informace o tobě a nakonec i fotku. řekla a položila na stůl opět to chlupaté. Tak, řekni mi své jméno a magii a pak pohlédla na tu chlupaté A co je tady to stvoření? řekla s úsměvem.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Silver Moon pod náletem novinářů (1.Filler) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Silver Moon pod náletem novinářů (1.Filler)   Silver Moon pod náletem novinářů (1.Filler) Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Silver Moon pod náletem novinářů (1.Filler)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 3Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Cech Silver Moon

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
~ Fairy Tail no Shinwa ~ :: Ostatní :: Odehrané příběhy-
Přejdi na: