~ Fairy Tail no Shinwa ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG pro všechny fanoušky Fairy Tail
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Most (Tai, Waru, Maiya)

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Ruushii

Ruushii


Počet príspevkov : 337
Join date : 31. 01. 11
Age : 27
Bydlisko : Dc

Most (Tai, Waru, Maiya) Empty
PříspěvekPředmět: Most (Tai, Waru, Maiya)   Most (Tai, Waru, Maiya) EmptyMon Apr 18, 2011 6:19 pm

Dostáváte se do nového dějství... ne, jen do nového topiku... Můžete směle vyrazit vpřed. Slunce svítí a zdá se, že při nejmenším dnes vás bude provázet na misi.
Návrat nahoru Goto down
http://warriors-cats.teamgoo.net/
Ren

Ren


Počet príspevkov : 103
Join date : 26. 02. 11

Most (Tai, Waru, Maiya) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Most (Tai, Waru, Maiya)   Most (Tai, Waru, Maiya) EmptyMon Apr 18, 2011 6:33 pm

Tai

Vykročí pravou nohou vstříc novému dobrodružství. Zajímalo by mě, jestli v cechu jsou ještě nějaké pěkné holky, jako je Maiya... Po chvíli trapného ticha řekne Tak co mi o sobě povíte, děcka? řekne a hodí si ruce znovu do kapes, najednou zase působí celkem vážně a rozumně, jako by se z něj všechna ta stupidita vypařila.
Návrat nahoru Goto down
Dawn de Diablo

Dawn de Diablo


Počet príspevkov : 265
Join date : 31. 01. 11
Age : 30

Most (Tai, Waru, Maiya) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Most (Tai, Waru, Maiya)   Most (Tai, Waru, Maiya) EmptyMon Apr 18, 2011 6:56 pm

Waru

Šel jsem tiše a drobet jsem se usmál nad oslovením děcka, Věděl jsem, že mi je nějak přes 20let, jenže dál jsem nevěděl, čas mi totiž ubíhal trochu jinak. A co bys rád věděl? zeptám se ho a zvednu hlavu. Juknu na Maiya Pouze by mě zajímalo, jakou ovládáte magii prohodil jsem a mé slova odnesl vítr. Sáhl jsem si rukama pod kápy a trochu jsem si urovnal vlasy. Udělal jsme to ale velmi opatrně, aby mi kápě nespadla.
Návrat nahoru Goto down
Administrátor
Admin
Administrátor


Počet príspevkov : 326
Join date : 28. 02. 10
Age : 29

Most (Tai, Waru, Maiya) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Most (Tai, Waru, Maiya)   Most (Tai, Waru, Maiya) EmptyMon Apr 18, 2011 7:17 pm

Maiya

Co bych ti měla říct? Nad touhle otázkou se zamyslím. Již tolik lidí se mě ptalo na totéž a já vždy řekla tu chabou, ale věrohodnou pohádku, kterou jsem si vymyslela. Ale je to tak lepší. Nikdo se v mé minulosti nevrtá, nikdo mě nelituje. A co jiného by mohl chtít vědět? Pochybuji, že ho bude zajímat to, že nesnáším berušky a mám ráda kytky. Pomyslím si a poté pohlédnu na Warua. Ovládám... Na chvíli se odmlčím. Moc lidí neví, jakou magii ovládám, ale tihle dva by to vědět mohli. Ovládám magii Světla a Tmy. A co ty? Pohlédne na něj zvědavě a čeká, že na tuhle otázku odpoví i Tai.
Návrat nahoru Goto down
https://fairy-tail.slovakforum.net
Ren

Ren


Počet príspevkov : 103
Join date : 26. 02. 11

Most (Tai, Waru, Maiya) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Most (Tai, Waru, Maiya)   Most (Tai, Waru, Maiya) EmptyMon Apr 18, 2011 7:41 pm

Tai

Nevím, minulost zatím ne, ještě by jste se mi smáli, to ne... 'Já ovládám perverzní magii, spíš jen kouzlo, prokoukne holkám oblečení a velmi perverzně se zazubí. Ne, ba ne, já ovládám taky docela neobvyklou magii... Archiv.. a teď zbývá jen poslední člen, Waru. Co asi ten megahustokrutopřísnej týpek ovládá? To bude něco úžasnýho! Určitě z toho bouchnu úžasem až si z toho promočim trenky.
Návrat nahoru Goto down
Dawn de Diablo

Dawn de Diablo


Počet príspevkov : 265
Join date : 31. 01. 11
Age : 30

Most (Tai, Waru, Maiya) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Most (Tai, Waru, Maiya)   Most (Tai, Waru, Maiya) EmptyTue Apr 19, 2011 1:01 pm

Waru

Něco o minulosti, hmmmm řekl jsem si a nyní jsem věnoval pohled na Maiyu. Světlo a tma a pohlédl jsem na nebe. Pak jsem pohlédl na Taie Archiv zamyslel jsem se a podrbal jsem se na hlavě Nikdy jsem nečetl knihy a pak jsem chvilku šel. Z ticha usuzuji, že chcete znát i mou magii a sklopil jsem hlavu. Vytáhl jsem ruku a vystavil jsem ji slunci. Nedá se říci, že to je magie, ale spíše takové prokletí řekl jsem tiše a poohlédl jsem se kolem, nikde okolo nebyli lidé. Narovnal jsem hlavu a podíval jsem se na ně Z jedné půlky jsem upír a z druhé vlkodlak řekl jsem velice tiše a přidal jsem do kroku.
Návrat nahoru Goto down
Ren

Ren


Počet príspevkov : 103
Join date : 26. 02. 11

Most (Tai, Waru, Maiya) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Most (Tai, Waru, Maiya)   Most (Tai, Waru, Maiya) EmptyTue Apr 19, 2011 1:18 pm

Tai

Když to Waru vyslovil užasl. To je prostě borec tenhle týpek! Je to ještě hustější než jsem čekal jako! Týýýý vole to je nálož... Tý vole! když začal jít do předu dohonil ho a dal mu ruku přes ramena. Co se děje? Nějak se bojíš. Já se tě nebojím, podle mě, je to dobrý. Piješ taky krev? Jestli jo, tak by to vesmírná nálož která by mi právě spadla na hlavu, protože by to bylo ještě megahustokrutopřísnější než je to teď, asi bych si z toho vážně nadělal úžasem do trenek a ... to by dobré nebylo! Ou jééé... a pak se zarazí protože si uvědomí, že nazval archiv knížkama. Pustí se ho. Jinak archiv nejsou knihy, já za celej život přečetl knihy dvě. Ou jééé....Archiv je... a vedle něj se objeví velký monitor a klávesnice a začne tam něco mačkat. Jdou v tom hledat informace o všech lidech a tak, prostě super. A tupě se zazubí. Člověk by si mohl říct, jak se tenhle chaluhový mozeček mohl naučit něco takového.
Návrat nahoru Goto down
Administrátor
Admin
Administrátor


Počet príspevkov : 326
Join date : 28. 02. 10
Age : 29

Most (Tai, Waru, Maiya) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Most (Tai, Waru, Maiya)   Most (Tai, Waru, Maiya) EmptyTue Apr 19, 2011 2:51 pm

Maiya

Když nám Tai prozradí svou magii, škubnu sebou. Ihned mě napadlo, že bych se měla dát na útěk, pokud mi je moje tělo milé. Když nám oznámí, že to byl pouhý vtip, oddechnu si. Takže archív? Pohlédnu překvapeně na Taie. Nepřipadá mi jako nějaký knihomol. Spíš naopak. Ten se určitě za svůj život knihy ani nedotkl. Pomyslím si. Teď byl na řadě Waru. S napětím jsem čekala, co z něj vyleze, ale tohle jsem vážně nečekala. Napůl upír, napůl vlkodlak? Zpomalím svůj krok a pohlédnu překvapeně na Warua. Takže... to je ten důvod, proč se schováváš? Položím si otázku sama pro sebe a poté doběhnu kluky, aby mi neutekly. Páni... já myslela, že upíři a vlkodlaci jsou jen v pohádkách. Tohle je... úžasné! Prohlásím s nadšením. Při těchto slovech se však zarazím a teprve teď si uvědomím, co jsem vlastně řekla. Pohlédnu na Warua. Něco úžasného... možná pro mě. Ale co pro tebe? Chodíš zahalen v plášti a lidé... z toho co jsem viděla v cechu... se ti vyhýbají. To jsi žil celou dobu sám? A... je ti opravdu tolik, na kolik vypadáš? Hlavou mi proletí najednou tolik otázek. Pohledem sjedu do země a pokračuji v cestě. Jednou se tě na to zeptám. Chtěla jsem se na tyto otázky zeptat již teď, ale nesebrala jsem tu odvahu. Trochu jsem se obávala toho, co by mi na tyhle otázky odpověděl.
Návrat nahoru Goto down
https://fairy-tail.slovakforum.net
Dawn de Diablo

Dawn de Diablo


Počet príspevkov : 265
Join date : 31. 01. 11
Age : 30

Most (Tai, Waru, Maiya) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Most (Tai, Waru, Maiya)   Most (Tai, Waru, Maiya) EmptyTue Apr 19, 2011 3:06 pm

Waru

Aha pohlédl jsem na Taie, který mě zastavil. Chvilku jsem přemýšlel a pohlédl jsem na Maiyu Úžasné? řekl jsem a pohlédl jsem do země Nevím jestli je to úžasné řekl jsem tiše. Pak jsem jen tak přelétl oba dva pohledem. Zarazil jsem se nas Maiyinou tváří. Jestli máte nějaké otázky, sem s nimi řekl jsem tiše. Ale jinak dávám přednost v boji s katanou, kterou mám na zádech řekl jsem, aby řeč nestála. Kdy asi bude úplněk řekl jsem si a pohlédl jsem na jasné nebe. Pak jsem si vzpoměl promiň Taii, že jsem neodpověděl a popřemýšlel jsem. Ano, saju lidskou krev, ale nikoho jsem tím nezabil, znám meze pak jsem se zarazil A při úplňkách se měním, ale nemusíte se bát, většinu mé prokleté síli je ukryto pod pečetěma, které mám na zádech a... zarazil jsem se. A pečeť, co mám pod okem chrání sice něco jiného, ale patří to k tomu řekl jsem tišeji. Mohu jím říct o "to"? zamyslel jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Ren

Ren


Počet príspevkov : 103
Join date : 26. 02. 11

Most (Tai, Waru, Maiya) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Most (Tai, Waru, Maiya)   Most (Tai, Waru, Maiya) EmptyTue Apr 19, 2011 3:13 pm

Tai

Podívá se na nebe. Zajímavé... On zvážněl užijte si té chvíle. Hej Waru, když bude potřeba, klidně se napij ode mě, abys neměl problémy. Nikdy nevíš, kdo kde kouká, když saješ z někoho cizího. stále se díval na nebe. Abych řekl pravdu, já bych se nebál, kdyby ses proměnil i s plnou silou, protože to je to nejhorší, co bych mohl udělat. Bát se... no, řekněme přítele... a podívá se na něj. Až nám budeš více věřit, rád uvidím tvou tvář, myslím, že ne jen já. a usměje se.
Návrat nahoru Goto down
Administrátor
Admin
Administrátor


Počet príspevkov : 326
Join date : 28. 02. 10
Age : 29

Most (Tai, Waru, Maiya) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Most (Tai, Waru, Maiya)   Most (Tai, Waru, Maiya) EmptyTue Apr 19, 2011 3:27 pm

Maiya

Úžasné... takhle to vypadá pro člověka, který o něčem takovém slyší poprvé. Na chvíli se odmlčím. Promiň mi to... nejprve jsem si neuvědomila, že to je úžasné jen pro nás, pro tebe nejspíš nikoliv. Všimla jsem si, že se ti lidé v cechu stranili a také nosíš neustále ten plášť... je to kvůli tomu, že? Pohlédnu tázavě na Warua. Já... byla bych se zeptala, až bych tě lépe poznala... ptát se teď mi přijde trochu... vlezlé, ale... Takhle se k tobě chovali vždy lidé? Optám se a znovu pohlédnu k zemi. A taky, jak dlouhá doba je u tebe vždy? Pohlédnu znovu na Warua. Pokud nechceš, pochopím to... Poté se zase na chvíli odmlčím. A jak už zmínil Tai... pokud budeš potřebovat pomoct, přátelé budou vždy při tobě. Při poslední větě se pousměji.
Návrat nahoru Goto down
https://fairy-tail.slovakforum.net
Dawn de Diablo

Dawn de Diablo


Počet príspevkov : 265
Join date : 31. 01. 11
Age : 30

Most (Tai, Waru, Maiya) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Most (Tai, Waru, Maiya)   Most (Tai, Waru, Maiya) EmptyTue Apr 19, 2011 3:44 pm

Waru

Pohlédl jsem na Taie. Neboj, nyní mám dostatek krve řekl jsem tiše a radši jsem nic neopověděl na jeho nabítku. Promluvil o plné síle Má plná síla, hmmm řekl jsem trochu nahlas. Ani já neznám svou plnou sílu, projevila se pouze jednou a to když jsem byl malý řekl jsem, ale nyní tišeji. Pohlédl jsem nyní na oba dva Nosím plášť, protože jsem si na něj zvykl, dá se říct, že ho nosím už dlouho řekl jsem a chvilku jsme mlčel, pouze jsem pohnul ústy. Trochu jsem se nahlas zasmál Ani já nevím, jak vypadá můj obličej, už je to dlouho, kdy jsem odhalil kápy, takže ani sám nevím jak na tom jsem. řekl jsem trochu pobaveně. Nyní jsem pohlédl na Maiyu Ano, jsem zvyklí být sám a mnou lidí vždy opovrhovali řekl jsem tiše. Myslím si, že je mi 19 let řekl jsem zmateně Ale popravdě, nevím jak jsem starý a šáhl jsem si na tvář. Přátelé? je zajímavé, že někoho jako mě můžete přijmout za přítele řekl klidně.
Návrat nahoru Goto down
Ren

Ren


Počet príspevkov : 103
Join date : 26. 02. 11

Most (Tai, Waru, Maiya) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Most (Tai, Waru, Maiya)   Most (Tai, Waru, Maiya) EmptyTue Apr 19, 2011 4:06 pm

Tai

Poslouchá otázky od Maiyi a odpovědi od Warua. Zajímavé...ou jé... znovu se protáhne. Proč bychom tě jako přítele nemohli brát? Já beru za přátele všechny, kdo jsou v Silver Moonu a třeba je ještě neznám. Protože jsou s námi v cechu. A cech má být jedna rodina, nebo se mýlím? Myslím že i třeba brácha a ségra se můžou brát jako přátelé. a usměje se na něj.
Návrat nahoru Goto down
Administrátor
Admin
Administrátor


Počet príspevkov : 326
Join date : 28. 02. 10
Age : 29

Most (Tai, Waru, Maiya) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Most (Tai, Waru, Maiya)   Most (Tai, Waru, Maiya) EmptyTue Apr 19, 2011 5:10 pm

Maiya

Někoho jako ty... nemyslím si, že jsi nějak extra... Odmlčí se. Bylo vidět, že hledá to správné slovo. ...rozdílný oproti ostatním. Nehledám přátele podle toho, jak vypadají ani podle toho, jaký osud je potkal. Záleží mi hlavně na tom, co má člověk tady. Hledíc dopředu se pousměji a obě ruce si položím na místo, kde mám srdce. Z mužského pohledu to mohlo vypadat docela perverzně, jelikož mám na horní části těla jen vrchní díl plavek. Za tu dobu, co jsem v Silver Moon, a musím říct, že to není moc dlouhá doba, jsem stihla poznat lidi okolo. neznám je přímo, ale všichni se chovají přátelsky. Nemyslím si, že by se tě i ostatní báli, ale díky tomu plášti působíš dost uzavřeně a tajemně... Myslím si, že jen neví, co se skrývá pod pláštěm a tak ani netuší, jak se k tobě chovat. Pousměje se. Doufám, že jsem to podala tak, jak jsem to myslela. Nerada bych mu tím nějak ublížila. Poté už jen souhlasně přikývnu na Taiova slova.
Návrat nahoru Goto down
https://fairy-tail.slovakforum.net
Dawn de Diablo

Dawn de Diablo


Počet príspevkov : 265
Join date : 31. 01. 11
Age : 30

Most (Tai, Waru, Maiya) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Most (Tai, Waru, Maiya)   Most (Tai, Waru, Maiya) EmptyTue Apr 19, 2011 5:33 pm

Waru

Rodina zopakoval jsem nahlas po Taiovy. Podíval jsem se na nebe Rodina. Poté jsem se podíval na Maiya. Na místě, kde je srdce mám znak cechu řekl jsem a též jsem si šáhl na to místo. Chvíli jsem přemýšlel a začal jsem konat.
Dal jsem ruce do kápě a nejdřív vypadalo, že se upravuji. Jenže jsem si sundal černej šátek co jsem měl přes ústa. Poté jsem pomalu sundal kápy a jakmile mi do očí zasvítilo slunko Sakra, to je ale záře řekl jsem a zakryl jsem si oči před svitem. Poté jsem se podíval na ty dva Zajímalo by mě, jak vypadám řekl jsem pobaveně a stále jsem si kryl oči, dokud si mé oči nezvykli na slunko.
Návrat nahoru Goto down
Ren

Ren


Počet príspevkov : 103
Join date : 26. 02. 11

Most (Tai, Waru, Maiya) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Most (Tai, Waru, Maiya)   Most (Tai, Waru, Maiya) EmptyTue Apr 19, 2011 5:44 pm

Tai

Hochu, sakra, si hezkej. Slyšel jsem, že teď do cechu přišla nějaká hezká holka ani Mistr o ní zatím neví má na sobě korzet či co. Ooo ta bude po tobě určitě koukat. Jsem zdrcen.... a nahodí EMO pozu. Ou jééé, mám konkurenci v lásce! a zatne ruce v pěst a výraz alá Rock Lee nebo Gai-sensei z Naruta. Síla mládí zvítězí!!!
Návrat nahoru Goto down
Administrátor
Admin
Administrátor


Počet príspevkov : 326
Join date : 28. 02. 10
Age : 29

Most (Tai, Waru, Maiya) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Most (Tai, Waru, Maiya)   Most (Tai, Waru, Maiya) EmptyTue Apr 19, 2011 5:56 pm

Maiya

Zaujatě sleduji Waruovi pohyby. Poté si ho prohlédnu v celé jeho kráse, kterou nám odhalil. Myslím, že ne jenom jedna holka. Vypadáš dobře. Pronesu a pousměji se na něj. Pohlédnu do dálky. Upírodlak, kronikář a.... já. Tohle bude zajisté zajímavá mise. Znovu se pousměji, tentokrát jen sama pro sebe.
Návrat nahoru Goto down
https://fairy-tail.slovakforum.net
Dawn de Diablo

Dawn de Diablo


Počet príspevkov : 265
Join date : 31. 01. 11
Age : 30

Most (Tai, Waru, Maiya) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Most (Tai, Waru, Maiya)   Most (Tai, Waru, Maiya) EmptyWed Apr 20, 2011 1:06 pm

Waru

Opět jsem si přes hlavu rychle natáhl kápi. S ní se cítím poněkud jistěji řeknu klidně. Aaaaach, musím si zvyknout na sluneční svit řekl jsem si a konečně byli kápě na svém místě. Podíval jsem se na Maiyu Kam, že máme jít na ten most? řeknu klidně. Protáhl jsem si ruce Potřeboval bych si protáhnout packy řekl jsem tišeji a podrbal jsem se na hlavě. Pokud možno, nechte si mou magii pro sebe, třeba to časem řeknu celému cechu, jenže teď je ještě brzy. a odmlčel jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Ren

Ren


Počet príspevkov : 103
Join date : 26. 02. 11

Most (Tai, Waru, Maiya) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Most (Tai, Waru, Maiya)   Most (Tai, Waru, Maiya) EmptyWed Apr 20, 2011 2:20 pm

Tai

Spolehni se na nás. a pak se odmlčí a řekne Jo, taky by mě zajímalo, kde to je, není určeno místo... Ou jé, takže já si vzal misi, kde není určeno kde to je? Ou jééé já jsem debil! Ne... vlastně... Je tu něco, co mě těší! I oni jsou taky debilové! Složí si ruce na prsou a dvakrát pokývá hlavou Aha, aha takže jsme tým debilů!
Návrat nahoru Goto down
Administrátor
Admin
Administrátor


Počet príspevkov : 326
Join date : 28. 02. 10
Age : 29

Most (Tai, Waru, Maiya) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Most (Tai, Waru, Maiya)   Most (Tai, Waru, Maiya) EmptyWed Apr 20, 2011 4:29 pm

Maiya

Zastavím se a pořádně si prohlédnu papír. Zvláštní... Většinou na misích bývá aspoň nějaká lokalita, kam mají mágové jít. Pohlédnu na papír skrze slunce, možná bych něco odhalila. Zdá se však, že v tomhle nám slunce nepomůže. Určitě je to napsané neviditelným písmem! Plácnu první blbost, která mě napadne.
Návrat nahoru Goto down
https://fairy-tail.slovakforum.net
Ruushii

Ruushii


Počet príspevkov : 337
Join date : 31. 01. 11
Age : 27
Bydlisko : Dc

Most (Tai, Waru, Maiya) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Most (Tai, Waru, Maiya)   Most (Tai, Waru, Maiya) EmptyThu Apr 21, 2011 5:13 pm

Když jste prošli branami Tsuki Town, konečně vám do cvaklo, že nemáte tušení, kam máte jít. Do cesty vám v ten moment vstoupila černá kočka. Ta většinou znamená smůlu. To teď nebylo tak trochu jisté, co znamená pro vás. Sedla se před vás, přímo na cestu a podívala se na vás. Měla zelený obojek, na kterém bylo napsáno 'Rey'. Vypadalo to, že vám něco chce.
Návrat nahoru Goto down
http://warriors-cats.teamgoo.net/
Dawn de Diablo

Dawn de Diablo


Počet príspevkov : 265
Join date : 31. 01. 11
Age : 30

Most (Tai, Waru, Maiya) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Most (Tai, Waru, Maiya)   Most (Tai, Waru, Maiya) EmptyThu Apr 21, 2011 5:38 pm

Waru

Sledoval jsem tu kočku. Je známo, že se kočky vlků bojí, běžte k ní jeden z vás. řekl jsem pobaveně. Protáhl jsem si ruce Až budeme vědět kam jít, asi s eproměním do cestovní formy, potřebuju se provětrat řekl jsem si a sledoval jsem okolí. Kam asi máme jít řekl jsem tišeji.
Návrat nahoru Goto down
Ren

Ren


Počet príspevkov : 103
Join date : 26. 02. 11

Most (Tai, Waru, Maiya) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Most (Tai, Waru, Maiya)   Most (Tai, Waru, Maiya) EmptyThu Apr 21, 2011 7:46 pm

Tai

Jde ke kočce a klekne si k ní a pohladí jí po hlavě. Tak copak? Kam máme jít Rey-chan? a usměje se na čičí. Ou jé, ještě pro nás bude chodit kočka, to začíná být pěkně ulítlé a cool... Jako ve hrách! Nebo těch blbých stupidních funny filmech, u kterých se člověk řeže hlavou o stůl. Ou jééééé to je coooooooooool!!! sleduje kočku A teď mi poškrábe obličej řekne směrem k Maiye a Waruovi.
Návrat nahoru Goto down
Administrátor
Admin
Administrátor


Počet príspevkov : 326
Join date : 28. 02. 10
Age : 29

Most (Tai, Waru, Maiya) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Most (Tai, Waru, Maiya)   Most (Tai, Waru, Maiya) EmptyFri Apr 22, 2011 3:41 pm

Maiya

Ta je nádherná! Pohlédnu na kočku s hvězdičkami v očích a dřepnu si vedle Taie, abych si ji také pohladila. Zajímalo by mě, jak ho napadlo, že nás má k tomu mostu dovést.... Ještě by mohla začít mluvit. Pousměji se nad touhle myšlenkou. Ráda bych si kočku vzala do náručí a pomazlila se s ní, ale nechci riskovat, že by mě poškrábala, jak již Tai zmínil.
Návrat nahoru Goto down
https://fairy-tail.slovakforum.net
Ruushii

Ruushii


Počet príspevkov : 337
Join date : 31. 01. 11
Age : 27
Bydlisko : Dc

Most (Tai, Waru, Maiya) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Most (Tai, Waru, Maiya)   Most (Tai, Waru, Maiya) EmptySun Apr 24, 2011 10:53 am

Rey se jakoby pousmála a mňaukla. Pak se postavila na všechny čtyři, opět mňaukla a odběhla kupředu po cestě. Po chvíli se ale zastavila a obrátila se na vás. Meow mňeow! Jako by vás pobízela, aby jste jí následovali a pak běžela dál.
Návrat nahoru Goto down
http://warriors-cats.teamgoo.net/
Sponsored content





Most (Tai, Waru, Maiya) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Most (Tai, Waru, Maiya)   Most (Tai, Waru, Maiya) Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Most (Tai, Waru, Maiya)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 3Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Maiya
» Waru's magic and God Slayer magic

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
~ Fairy Tail no Shinwa ~ :: Ostatní :: Odehrané příběhy-
Přejdi na: