~ Fairy Tail no Shinwa ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG pro všechny fanoušky Fairy Tail
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Most (Tai, Waru, Maiya)

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Dawn de Diablo

Dawn de Diablo


Počet príspevkov : 265
Join date : 31. 01. 11
Age : 30

Most (Tai, Waru, Maiya) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Most (Tai, Waru, Maiya)   Most (Tai, Waru, Maiya) - Stránka 2 EmptySun Apr 24, 2011 11:35 am

Waru

Prohlížel jsem si tu kočku, která pak odběhla. Vzdychl jsem si Takže budeme utíkat za kočkou a tou myšlenkou jsem se pobavil. Rozhlédl jsem se kolem a když jsem uviděl, že nikdo okolo není, pohlédl jsem před sebe. Tak, budeme utíkat řekl jsem a rozběhl jsem se, skočil jsem do vzduchu a ve vzduchu jakoby semnou plášť splynul a já se proměnil v černého vlka. Byl větší než jakýkoliv vlk a navíc ta barva, černá jako sama nicota. Mohu vás svést jestli chcete, na mých zádech je místa dost řeknu jaksi jemně a vyrazil jsem pomalu za kočkou.
Návrat nahoru Goto down
Ren

Ren


Počet príspevkov : 103
Join date : 26. 02. 11

Most (Tai, Waru, Maiya) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Most (Tai, Waru, Maiya)   Most (Tai, Waru, Maiya) - Stránka 2 EmptySun Apr 24, 2011 3:11 pm

Tai

Chvilku kočku pozoruje. Je pěkná, ale kdyby mluvila, bylo by to ještě hustější, než to, že je navigátor! vyhrkne. Po té se Waru promění a on se na něj zadívá. Ou jéééééééé.... Tý vole, to je hustý, ty jsi drsnej kámo, jako drátěnka! Ou jé, tý vole to chci taky umět... Nejsem tak drsnej jako Waru.... To je špatný! Ou jééé a čumí na Warua. A pak ho doběhne.... Hele, a máš blechy? To by bylo cool.... Ou jééé...
Návrat nahoru Goto down
Administrátor
Admin
Administrátor


Počet príspevkov : 326
Join date : 28. 02. 10
Age : 29

Most (Tai, Waru, Maiya) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Most (Tai, Waru, Maiya)   Most (Tai, Waru, Maiya) - Stránka 2 EmptySun Apr 24, 2011 5:24 pm

Maiya

To nás vážně povede kočka? Pohlédnu udiveně na kočku, když v tom se mi do zorného pole dostane Waru. Ovšem v trochu jiné podobě, něž jsem ho doteď viděla. On se změnil... ve vlka? Zastavím se a pozorně ho sleduji s pusou dokořán. Svést nás? To nemyslí vážně? Doběhnu kluky a podívám se na Warua. Svést se na tobě? To nepřipadá v úvahu... Jsi kámoš, ne jezdecké zvíře. Řeknu trochu roztřeseným hlasem. Nebylo na mě poznat, Zda se mi hlas klepe strachem, nebo zda jsem jen trochu mimo z toho, jakou na sebe převzal Waru podobu.
Návrat nahoru Goto down
https://fairy-tail.slovakforum.net
Ruushii

Ruushii


Počet príspevkov : 337
Join date : 31. 01. 11
Age : 27
Bydlisko : Dc

Most (Tai, Waru, Maiya) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Most (Tai, Waru, Maiya)   Most (Tai, Waru, Maiya) - Stránka 2 EmptySun Apr 24, 2011 5:54 pm

Zdálo se, že kočka zrychluje. Za chvíli vám pomalu už mizela z dohledu. Měli byste pohnout kostrou, jestli nechcete ztratit směr a tak i svého, pravděpodobně, průvodce.
Návrat nahoru Goto down
http://warriors-cats.teamgoo.net/
Dawn de Diablo

Dawn de Diablo


Počet príspevkov : 265
Join date : 31. 01. 11
Age : 30

Most (Tai, Waru, Maiya) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Most (Tai, Waru, Maiya)   Most (Tai, Waru, Maiya) - Stránka 2 EmptySun Apr 24, 2011 6:21 pm

Waru

Pohlédl jsem na Taie. Ne, blechy fakt nemám řekl jsem a dál jsem kráčel za kočkou. Poté jsem se jakoby usmál, idyž to z jejich pohledu nevypadalo jako úsměv. Maiyo, toho se nemusíš bát, mě to nevadí, aspoň si tak lépe protáhnu záda řeknu a vrátím polohu hlavy zpět. Poté začala zrychlovat Naskočte, ať ji neztratíme zavrčím a začal jsem taktéž zrychlovat, dokud jsem neběžel.
Návrat nahoru Goto down
Ren

Ren


Počet príspevkov : 103
Join date : 26. 02. 11

Most (Tai, Waru, Maiya) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Most (Tai, Waru, Maiya)   Most (Tai, Waru, Maiya) - Stránka 2 EmptySun Apr 24, 2011 6:58 pm

Tai

Já na tebe nemůžu! Ty ten meč neuneseš! Váží přes 90kg! jekne na Warua a běží za nima. To je v keckách tohleto, Ou jé, kdybych si na něj sed, tak se i s Maiyou prolomí, takhle si vedle nich akorát můžu hodit sprinta, jako největší magor všech cest! a chytne se na hlavu a začne se cuchat Ghezzzzzz nenáším ten svůj milovaný meč!!!! Ou jééé!!!! a pak mu něco projede hlavou Hele Waru a co frisbee? Taky ho chytáš? Slyšel jsem, že i vlci aportují!!! Ou yeaaah!
Návrat nahoru Goto down
Administrátor
Admin
Administrátor


Počet príspevkov : 326
Join date : 28. 02. 10
Age : 29

Most (Tai, Waru, Maiya) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Most (Tai, Waru, Maiya)   Most (Tai, Waru, Maiya) - Stránka 2 EmptyMon Apr 25, 2011 1:20 pm

Maiya

Že tobě to nevadí... mě to vadí! Prohodím k němu udýchaně. Přesto, že se je snažím dohnat, nacházím se dost pozadu. Ale nijak mi to nevadilo. Bylo mi jasné, že tímhle tempem budu brzy vyčerpaná a budou na mě muset čekat. Ale na záda Waru mě nikdo nedostane!
Návrat nahoru Goto down
https://fairy-tail.slovakforum.net
Ruushii

Ruushii


Počet príspevkov : 337
Join date : 31. 01. 11
Age : 27
Bydlisko : Dc

Most (Tai, Waru, Maiya) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Most (Tai, Waru, Maiya)   Most (Tai, Waru, Maiya) - Stránka 2 EmptyMon Apr 25, 2011 1:39 pm

I když vám Rey zmizela z dohledu, běželi jste jedinou možnou cestou kupředu, mezi stromy, když jste vyběhli na rozsáhlou louku na jejímž středu seděla právě ona kočka a čekala na vás. Jakmile vás zahlédla vybíhat, slyšeli jste její mňouknutí a její stín zmizel za kopcem, odkud jste slyšeli ještě jiné různé zvuky.
Návrat nahoru Goto down
http://warriors-cats.teamgoo.net/
Dawn de Diablo

Dawn de Diablo


Počet príspevkov : 265
Join date : 31. 01. 11
Age : 30

Most (Tai, Waru, Maiya) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Most (Tai, Waru, Maiya)   Most (Tai, Waru, Maiya) - Stránka 2 EmptyMon Apr 25, 2011 6:16 pm

Waru

Pohlédl jsem na Taie. Já jsem popřípadě vlk, né pes řeknu s menším zavrčením a běžím dál. Sledoval jsem Maiyu, která vypadala, že toho má plné kecky. Zpomalil jsem a dostal jsem se za ní. Poté jsem nabral rychlost a skrčil jsme se ve chvíli, kdy jsem do ní měl narazit. Skončila mi na zádech, kde se ihned chytla. Nepouštěj se řeknu a běžím i s ní na zádech.
Návrat nahoru Goto down
Ren

Ren


Počet príspevkov : 103
Join date : 26. 02. 11

Most (Tai, Waru, Maiya) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Most (Tai, Waru, Maiya)   Most (Tai, Waru, Maiya) - Stránka 2 EmptyMon Apr 25, 2011 7:13 pm

Tai

Měl tvrdý výcvik, tak stíhá naštěstí Warua, ale kdo ví, jak dlouho. No do prkenýho záchoda! Ta taška je těžká! Ou jéééé kdo by řekl že spodní prádlo a dva chleby + minerálka budou těžký jak slon! A běží dál. Připadám si jak kráíček FooFoo po tom co natočil svůj první hit a honil ho dav rozzuřených fanoušků že kopíruje! Děs!
Návrat nahoru Goto down
Administrátor
Admin
Administrátor


Počet príspevkov : 326
Join date : 28. 02. 10
Age : 29

Most (Tai, Waru, Maiya) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Most (Tai, Waru, Maiya)   Most (Tai, Waru, Maiya) - Stránka 2 EmptyMon Apr 25, 2011 7:57 pm

Maiya

Ne! Počkej! Co to děláš?! Optám se ho naštvaně. Bylo pozdě. Dřív, než si to uvědomím se nacházím na zádech Warua. On není normální! Byla bych bývala seskočila dolů, ale při této rychlosti jsem se obávala o svůj život a tak mi nezbývá nic jiného než se pohodlně usadit a chytit. Tohle ti neodpustím!
Návrat nahoru Goto down
https://fairy-tail.slovakforum.net
Ruushii

Ruushii


Počet príspevkov : 337
Join date : 31. 01. 11
Age : 27
Bydlisko : Dc

Most (Tai, Waru, Maiya) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Most (Tai, Waru, Maiya)   Most (Tai, Waru, Maiya) - Stránka 2 EmptyTue Apr 26, 2011 1:20 pm

Na druhé straně kopce na vás už čekal nějaký stařík, který právě hladil tu kočku po hřbetě. Když váš zahlédl, vztyčil se a mírně pokynul hlavou. Vítám vás, mládeži. Vy budete asi ti, co se vydali pomoc se s tavbou mostu, když vás sem Rey přivedla. A ta se nemýlí. Víte, most je to nejdůležitější, co město má. Ale je to odsud celkem daleko a proto pořádali o pomoc mě. Prosím, uchopte všichni pevně tento provázek. A podal vám jeden konec provázku. Druhého se držel on a trochu nedůvěřivě díval na to stvoření - Waru, ale když se ho nebála jeho kočka, zdálo se, že i on má více kuráže.
Návrat nahoru Goto down
http://warriors-cats.teamgoo.net/
Dawn de Diablo

Dawn de Diablo


Počet príspevkov : 265
Join date : 31. 01. 11
Age : 30

Most (Tai, Waru, Maiya) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Most (Tai, Waru, Maiya)   Most (Tai, Waru, Maiya) - Stránka 2 EmptyTue Apr 26, 2011 1:41 pm

Waru

Aspoň si z toho běhu trochu odpočneš řeknu a běžím dál za mickou. Neměj mě to za zlé a nyní jsme byli na kopci a tam byl stařík. Šli jsme k němu. Pouze jsem pomalu kněmu došel a do té doby jsme pokyvoval hlavou. Zakous jsem se do toho provázku. Nechtěl jsem se proměnit, ale věděl jsem, že se brzo budu muset přeměnit zpět a to s emi vůbec nechtělo. Byl jsem v této podobě rád, protože se mě většina lidí bála. Jenom přeci tak obrovský černý vlk... nevěstil nic dobrého. Občas se za ním vydali i lovci, který se ho snažili zabít, jenže vždy neúspěšně.
Návrat nahoru Goto down
Ren

Ren


Počet príspevkov : 103
Join date : 26. 02. 11

Most (Tai, Waru, Maiya) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Most (Tai, Waru, Maiya)   Most (Tai, Waru, Maiya) - Stránka 2 EmptyWed Apr 27, 2011 5:14 pm

Tai

Ou jééééé... Brej den panééé... a chytne se provázku. A jestli nás to přemístí tak to bude mega hustý! Takovejch hustejch věcí poslední dobou, to za chvilku všechno můj mozek už nepobere a hodí Fatal Error. Ou jééé.. to by nešlo... a čeká co se stane dál...
Návrat nahoru Goto down
Administrátor
Admin
Administrátor


Počet príspevkov : 326
Join date : 28. 02. 10
Age : 29

Most (Tai, Waru, Maiya) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Most (Tai, Waru, Maiya)   Most (Tai, Waru, Maiya) - Stránka 2 EmptyThu Apr 28, 2011 4:58 pm

Maiya

Nešla jsem na misi, abych si odpočívala. Odvětím ještě trochu naštvaným hlasem. Před námi se náhle zjeví nějaký stařík. Zdravím. Konečně se mi naskytla příležitost k tomu, abych mohla opustit Waruovi záda a tak z něho jedním pohybem seskočím. Trochu nejistě se chytnu provázku a čekám, co se bude dít dál. Jen doufám, že teď nepůjdeme takhle za sebou jako mateřská škola na výletě.
Návrat nahoru Goto down
https://fairy-tail.slovakforum.net
Ruushii

Ruushii


Počet príspevkov : 337
Join date : 31. 01. 11
Age : 27
Bydlisko : Dc

Most (Tai, Waru, Maiya) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Most (Tai, Waru, Maiya)   Most (Tai, Waru, Maiya) - Stránka 2 EmptySat Apr 30, 2011 6:13 pm

Stařík se usmál a pokýval hlavou. Opovažte se pustit! Přikázal přísně a pod vámi se zachvěla zem. Na chvíli se vám zatmělo před očima a když jste je otevřeli, stály jste uprostřed města. Obklopovali vás budovy, ale kolem vás nebyla jediná živá duše. Byli jste v nějaké opuštěné vedlejší uličce. Muž vám během toho vytáhl z rukou/tlamy provázek a zamotal si ho do kapsy. Asi jsem to špatně vypočítal. No nic, mládeži, vítejte v Royal City. Obrátil se na vás, jako by nic. Já jdu napřed a vy vyjděte touhle uličkou tímto směrem a jdete na západ. Jo a ty psisko, by si se měl asi nějak zamaskovat. Pro zdejší lidi to není moc obvyklí vzhled. Ukázal na směr cesty a pak na Warua.
Návrat nahoru Goto down
http://warriors-cats.teamgoo.net/
Administrátor
Admin
Administrátor


Počet príspevkov : 326
Join date : 28. 02. 10
Age : 29

Most (Tai, Waru, Maiya) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Most (Tai, Waru, Maiya)   Most (Tai, Waru, Maiya) - Stránka 2 EmptySun May 01, 2011 4:43 pm

Maiya

Najednou ucítím zvláštní pocit a než se nadám, stojím v nějaké opuštěné uličce uprostřed mě neznámého města a během chvíle je pryč i kouzelný dědeček, který nás sem přenesl pomocí provázku. Takovýhle přenos jsem zažila poprvé a tak není divu, že se mi z toho zatočila hlava. Rychle se opřu o zeď jednoho z domů, abych neskončila na zemi. Vidět mě tu někdo cizí válet se na zemi v opuštěné ulici, jistě by si myslel, že jsem to trochu víc přehnala s pitím. Poté pohlédnu na kluky. Eh... kam, že máme jít? Optám se a trochu zmateně se začnu rozhlížet kolem sebe.
Návrat nahoru Goto down
https://fairy-tail.slovakforum.net
Dawn de Diablo

Dawn de Diablo


Počet príspevkov : 265
Join date : 31. 01. 11
Age : 30

Most (Tai, Waru, Maiya) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Most (Tai, Waru, Maiya)   Most (Tai, Waru, Maiya) - Stránka 2 EmptySun May 01, 2011 5:28 pm

Waru

Poté se to seběhlo velice rychle a byli jsme ve městě. Tímto městem jsme už procházel. Podíval jsem se na toho dědka a pak jsem pohlédl na Taie a Maiyu. Zvedl jsem packu Myslím, že říkal, že máme jít tudy a pomalu jsem se vydal tím směrem. Pohlédl jsem na Maiyu To portování je strašné že? řekl jsem a pak jsme pohlédl opět dopředu. Neplánoval jsem se proměnit zpět, bylo mi jedno, co si mě lidé pomyslí.
Návrat nahoru Goto down
Ren

Ren


Počet príspevkov : 103
Join date : 26. 02. 11

Most (Tai, Waru, Maiya) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Most (Tai, Waru, Maiya)   Most (Tai, Waru, Maiya) - Stránka 2 EmptySun May 01, 2011 5:45 pm

Tai

Protáhne se. To byla příjemná cesta. řekne s úsměvem. Akorát nechápu, proč nenapsali rovnou, že ten most je v Royalu, měli by jsme o problém míň. a povzdychne si. Po té se podívá na Maiyu. V pohodě? zeptá se ustaraně. A po té koukne na Warua A myslím, že Waru má pravdu s tím kudy jít, pokud si pamatuji dobře...
Návrat nahoru Goto down
Administrátor
Admin
Administrátor


Počet príspevkov : 326
Join date : 28. 02. 10
Age : 29

Most (Tai, Waru, Maiya) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Most (Tai, Waru, Maiya)   Most (Tai, Waru, Maiya) - Stránka 2 EmptySun May 01, 2011 6:03 pm

Maiya

Strašné... příšerné to je! Mohl nás aspoň upozornit. Postěžuji si a pohlédnu na Taie. Jo, jsem v pořádku. Přenos ještě nikoho nezabil. Pousměji se a pomalými kroky zamířím stejným směrem, jako Waru. Trochu mě překvapilo, že se neproměnil zpět. Doufám, že nás lidé kvůli tomu nenapadnou. Pomyslím si a pohlédnu kupředu.
Návrat nahoru Goto down
https://fairy-tail.slovakforum.net
Dawn de Diablo

Dawn de Diablo


Počet príspevkov : 265
Join date : 31. 01. 11
Age : 30

Most (Tai, Waru, Maiya) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Most (Tai, Waru, Maiya)   Most (Tai, Waru, Maiya) - Stránka 2 EmptySun May 01, 2011 6:21 pm

Waru

Kráčel jsem pomalu tím směrem. Kdyžtak má určitě Tai v tom svém archivu GPS navigaci a jdu dál. Sledoval jsem cestu. Jak myslíte, že nemají zdejší lidé rádi tvory jako já? řeknu tázavě a zpomalím. Zastavil jsem se vedle Maiyi Kdyžtak jsem tvůj přerostlej hafan a šel jsem ji u nohy.
Návrat nahoru Goto down
Ruushii

Ruushii


Počet príspevkov : 337
Join date : 31. 01. 11
Age : 27
Bydlisko : Dc

Most (Tai, Waru, Maiya) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Most (Tai, Waru, Maiya)   Most (Tai, Waru, Maiya) - Stránka 2 EmptySun May 01, 2011 8:02 pm

Vydali jste se tedy směrem jenž jste uznali za ten, který vám poradil stařík. Inu, ať už to byl ten správný směr, nebo ne, bylo to jedno. Po několika odbočení jste stejně došli k závěru, že jste zabloudili. Vlastně, možná ne tak úplně. Stály jste přímo proti hlavnímu nástupišti - na vlak samozřejmě. Bylo tu dost lidí a někteří po vás i prapodivné koukali, ale důvod jste si asi s přítomností Warua v této formě dokázali domyslet. Za vámi se nacházelo hned několik různých obchůdků, ubytoven a všeho, včetně nějaké restaurace a hospody....
Návrat nahoru Goto down
http://warriors-cats.teamgoo.net/
Administrátor
Admin
Administrátor


Počet príspevkov : 326
Join date : 28. 02. 10
Age : 29

Most (Tai, Waru, Maiya) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Most (Tai, Waru, Maiya)   Most (Tai, Waru, Maiya) - Stránka 2 EmptyTue May 03, 2011 2:22 pm

Maiya

Rozhlédnu se okolo nás. Někteří lidé na nás, přesněji spíš na Warua, koukali trochu vyděšeně, někteří jen vyjeveně koukali. Neřekla bych, že by ses jim v téhle podobě nelíbil. Spíš bych řekla, že na to nejsou zvyklí. Hlavně se neměň zpátky. Poslední větu pronesu tak tichým hlasem, aby ji slyšel jen on a přitom ho podrbu za uchem tak, jak se to dělá u psů. Pohledy těch lidí mě trochu znepokojovali. Před námi se najednou zjeví vlakové nádraží. Jdeme vážně správně? Nejsem si jistá, zda ten stařík mluvil něco o nádraží. Pohlédnu tázavým pohledem na Warua a pak na Taie. Teď by se nám navigace hodila.
Návrat nahoru Goto down
https://fairy-tail.slovakforum.net
Ren

Ren


Počet príspevkov : 103
Join date : 26. 02. 11

Most (Tai, Waru, Maiya) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Most (Tai, Waru, Maiya)   Most (Tai, Waru, Maiya) - Stránka 2 EmptyTue May 03, 2011 2:42 pm

Tai

Má ruce za hlavou a vesele si kráčí a lidi kolem ignoruje, jelikož nechápe, co je na Waruovi tak děsivého. Ou jé, začínám mít hlad... a začne snít o roštované pečínce a bramborách u ohýnku. Pak o nějakém tom wuřtu, až z toho málem začne slintat. Ale jeho mňam myšlení přeruší monstrózní pohled na nádraží. Víš, Maiyo, taky si nejsem jistý, zda mluvil o nádraží... Ale... A nasaje vůni jídla... Nemáte taky hlad? Určitě nás sem zavedli žaludky! GPS kdyžtak mám! Ou jéééé.
Návrat nahoru Goto down
Dawn de Diablo

Dawn de Diablo


Počet príspevkov : 265
Join date : 31. 01. 11
Age : 30

Most (Tai, Waru, Maiya) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Most (Tai, Waru, Maiya)   Most (Tai, Waru, Maiya) - Stránka 2 EmptyTue May 03, 2011 3:22 pm

Waru

Nechával jsem se drbat za uchem. Vnímal jsem vše okolo, hlavně pohled lidí. Neboj se Maiyo, neproměním řeknu tiše. Vzpoměl si na časy, kdy v tédle podobě zůstal i týden v kuse. Došli jsme k nádraží. Rozhlédl jsem se kolem. Hmm, taky nám mohl říct, kam máme dojít řekl jsem s vrčením. Poté otočil hlavu a všiml si, jak na něj nějaké dítě mává, jenže přiběhla jeho matka a popadla ho, poté oba zmizeli uvnitř domu. Nic se nezměnilo řekl jsem si a pohlédl jsem na Taie, který měl hlad. Klidně se běžte najíst, já počkám venku řekl jsem klidně a pohlédl jsem k místu, odkud šla ta vůně.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Most (Tai, Waru, Maiya) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Most (Tai, Waru, Maiya)   Most (Tai, Waru, Maiya) - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Most (Tai, Waru, Maiya)
Návrat nahoru 
Strana 2 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Maiya
» Waru's magic and God Slayer magic

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
~ Fairy Tail no Shinwa ~ :: Ostatní :: Odehrané příběhy-
Přejdi na: