RPG pro všechny fanoušky Fairy Tail
 
PříjemPortálHledatRegistracePřihlášení

Share
 

 Pohřešovaní (Yume, Raiden)

Goto down 
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
Administrátor
Admin
Administrátor

Počet príspevkov : 326
Join date : 28. 02. 10
Age : 25

Pohřešovaní (Yume, Raiden) Empty
PříspěvekPředmět: Pohřešovaní (Yume, Raiden)   Pohřešovaní (Yume, Raiden) EmptyTue Mar 15, 2011 3:07 pm

Začal nový den. Když se objevili první sluneční paprsky, na listech rostlin a trávy jsou ještě kapičky raní rosy. Ptáčci zpívají, motýlci létají a cvrčci cvrlikají. Ideální den pro uskutečnění mise.Jejich revírem je Tsuki Town, jejich tempo je vražedné, jejich nepřátelé jsou temní mágové, vrahové a vyděrači... mágové z Silver Moon pro vás pracují ve dne v noci!

Pohřešovaní (Yume, Raiden) Cats2qa

Návrat nahoru Goto down
http://fairy-tail.slovakforum.net
Raiden

Raiden

Počet príspevkov : 165
Join date : 31. 01. 11
Age : 24

Pohřešovaní (Yume, Raiden) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohřešovaní (Yume, Raiden)   Pohřešovaní (Yume, Raiden) EmptyWed Mar 16, 2011 11:16 am

Tsuki Akiyoshi

Jakmile souhlasila s cestou pěšky vydal se ven z města. Jeho plánem bylo dojít na malou lesní stezku vedoucí k hlavní cestě, která by je měla zavést až k řece oddělující přístup do Stone Town. Jelikož měsíc zašel veškerá záře, která z něho vycházela zmizela. Velice se mu líbil hlas ptáčků letících kolem nich. Měl vcelku dobrou náladu. Jakmile mu Shinu prozradila název její magie, překvapeně zamrkal a promluvil k ní: "O té jsem nikdy neslyšel. Co je zač? Nebo spíše co to umí?" Docela ho to zajímalo, protože miloval jakýkoliv druh Ztracené (Zapomenuté) magie. On sám jednu ovládal. Mile se tedy usmál a dal ruce před sebe, u každé se vytvořila magická pečeť stříbrné barvy a hlesl: "Tsukiryuu Ken!" V každé ruce se mu objevila zářivá stříbrná čepel a ruce mu omotal stříbrný řetěz. Čepele byly upoutané na pevno k jeho rukám. Po chvilce to kouzlo přerušil a zamumlal: "Vidím, že také nosíš katanu. Jak dobře s ní umíš zacházet?" Během jejich rozhovoru stále ovšem pokračoval v chůzi.
Návrat nahoru Goto down
Anonymný
AnonymníPohřešovaní (Yume, Raiden) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohřešovaní (Yume, Raiden)   Pohřešovaní (Yume, Raiden) EmptyWed Mar 16, 2011 12:45 pm

Chuugi Shinu

"Nerada mluvím o tom, co dokáže." ztišila najednou hlas nad vzpomínkou, která se stala před rokem. Ještě teď jí z toho běhal mráz po zádech, když to musela někomu vyprávět. Ale to ona nedokáže, možná za pár let, až se z toho šoku vyhrabe. Vyvolat zombí v bezpečí je fakt... zvláštní a také nebezpečné, ale co víc jí překvapilo, že ta zombí jí nechtěla sežrat, což normálně dělají. "Jen ti povím, že tahle magie byla v naší rodině po celá staletí, ale to je vše, co vím..." Potom co se objevily dvě čepele v jeho rukách a řetěz, tak se mírně napjatě na to podívala, ale v duchu si oddychla, když to odvolal. Dotkla se levou rukou pochvy katany a podívala se na ní. "No... zatím jsem se dokázala s ní ubránit, ale moc jsem se od mistrů neučila, protože jsem žádného neměla, ale spíš jsem byla samouk... tak... lecos dokážu odvrátit... prozatím jsem nikoho nezabila." polkla trošku nahlas. Ona a zabít? Koho? Muchu ledatak. Možná by i dokázala zabít v ohrožení nějakého člověka, ale není si tím jistá. "A neplýtvej energií," neodpustila si ještě z toho předchozího vyvolání Yoshiho čepelí z pečetí. "budeme jí určitě potřebovat."
Návrat nahoru Goto down
Raiden

Raiden

Počet príspevkov : 165
Join date : 31. 01. 11
Age : 24

Pohřešovaní (Yume, Raiden) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohřešovaní (Yume, Raiden)   Pohřešovaní (Yume, Raiden) EmptyWed Mar 16, 2011 10:24 pm

Tsuki Akiyoshi

Tiše poslouchal vše co řekla. Jakmile utrousila poznámku o šetření energie mírně se usmál. Vlastně měla pravdu. Jeho zásoby magické energie byly malé i přesto, jakou magii ovládal. Musí ještě hodně trénovat. Pokračoval tedy dál po stezce. Před nimi byl les. Jestli si dobře pamatoval za lesem by měla být větší cesta k řece, ale pamatoval si to správně? To byla otázka...
Během cesty se podíval na Shinu a vytáhl plechovku co vzal z baru v budově Cechu. Rozdělal jí a nabídl jí Shinu se slovy: "Dáš si? Musíme udržovat pitný režim. Bolest hlavy totiž nemám rád." Jako správně vychovaný muž nejdříve nabízel dámě. Stále se mile usmíval, asi jako vždycky. Během cesty sluníčko zářivě stoupalo na oblohu. Les jim již nejspíše otvíral svojí náruč. Stezka byla jen mírně vyšlapaná, takže doufal, že někde nesejdou z cesty. Ale i tak byl krásný den, ptáčci zpívali, všude rostla zelinkavá tráva a měli jejich plechovku s pitím. Co by se mohlo pokazit. Na okraji lesa se mírně rozhlédl a pokračoval dál. Měl dostatek energie, takže se nechtěl zastavovat. Dokonce ani 4 šrámy na pravé ruce ho netrápily.


Pohřešovaní (Yume, Raiden) 1418wae

Yoshi no Theme
Spoiler:
 


Yoshiho mise:
 

GM mise:
 
Návrat nahoru Goto down
Anonymný
AnonymníPohřešovaní (Yume, Raiden) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohřešovaní (Yume, Raiden)   Pohřešovaní (Yume, Raiden) EmptyThu Mar 17, 2011 12:26 pm

Chuugi Shinu

Zamyšleně si dala prsty na bradu, vypadalo to jako kdyby měla starostlivý pohled. Zná vůbec Yoshi cestu? Neměli jsme si vzít mapu? problesklo jí v myšlenkách, jelikož to tu neznala, a tak to bylo pro ní nové a neznámé místo. Mohli by snadno zabloudit, ale na to radši zapomene. Však by dřív či později našli cestu. Někoho by se poptali. Pokud by přišli do nějakého města a tam se někoho poptali. Ale teď jí trápilo i to, že si nevzali s sebou nějaké potraviny. "Yoshi?" začla prvně otázkou. "Jak je vůbec daleko Stone Town?" z brady sundala ruku. Koukla na něj. "Pokud by to bylo daleko, tak nám to potrvá minimálně jeden den cesty. S sebou jsme nic nemáme ani žádné základní potraviny. A vše nám vydrží na jeden den ani to ne." poznamenala tichým hlasem. Toto byla její hlavní starost, ne to, co se může stát pak. Ani vlastně nevěděli - nebo aspoň ona ne - co se pořádně bude řešit. Jen zatím věděli, že se bude po něčem pátrat, ale po čem? Otázku, jestli chce napít nějak zazdila u myšlenek.
Návrat nahoru Goto down
Administrátor
Admin
Administrátor

Počet príspevkov : 326
Join date : 28. 02. 10
Age : 25

Pohřešovaní (Yume, Raiden) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohřešovaní (Yume, Raiden)   Pohřešovaní (Yume, Raiden) EmptyThu Mar 17, 2011 7:20 pm

Cesta, kterou jste šli se pomalu sužovala a měnila v malou lesní stezku. Stezka byla celá zablácená a tak jste se občas propadali a vaše boty vám zůstávali ukryté v bahně. Není ani divu. Včerejší den i noc velmi pršelo. Nezdá se však, že by mělo pršet i nadále. Sluneční paprsky byly dneska obzvlášť teplé a i přes mohutné stromy a listí dopadaly do lesa.Jejich revírem je Tsuki Town, jejich tempo je vražedné, jejich nepřátelé jsou temní mágové, vrahové a vyděrači... mágové z Silver Moon pro vás pracují ve dne v noci!

Pohřešovaní (Yume, Raiden) Cats2qa

Návrat nahoru Goto down
http://fairy-tail.slovakforum.net
Raiden

Raiden

Počet príspevkov : 165
Join date : 31. 01. 11
Age : 24

Pohřešovaní (Yume, Raiden) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohřešovaní (Yume, Raiden)   Pohřešovaní (Yume, Raiden) EmptyFri Mar 18, 2011 9:25 pm

Tsuki Akiyoshi

Nejdřív začal uvažovat nad otázkou jak dlouhá bude cesta. Po chvíli vyslovil svojí doměnku: "No jestli si to myslím správně, tak bychom tam zítra měli být. Ale můžeme zabloudit a budeme bloudit déle." Najednou začal cítit něco divného pod nohama, proto se podíval dolů a vytáhl nohu z bahna. Sandále už nebyla. Zničila se v bahně. Mírně se zamračil a sundal i druhou dřevěnou sandálu. Otočil se na Shinu a zamumlal: "No bezva, krásný terén pro chůzi. Já zapoměl že včera pršelo." Jeho úsměv se úplně vytratil. I když do lesa dopadali sluneční paprsky moc jim to nepomáhalo. Proto se snažil jít dál. Byl velice zvyklí na chůzi bez bot. Ovšem co Shinu? A teď začal také přemýšlet nad tím jídlem. Proplítal se mezi stromy po té "cestičce" a doufal, že brzo nájdou na tu cestu k řece. Po další době chůze konečně zase promluvil: "K tomu jídlu, no řekněme že budeme muset vydržet. Já už jsem si zvykl. Ale tobě se omlouvám. Zapoměl jsem na to." Jeho slova zněli upřímně a vážně.


Pohřešovaní (Yume, Raiden) 1418wae

Yoshi no Theme
Spoiler:
 


Yoshiho mise:
 

GM mise:
 
Návrat nahoru Goto down
Anonymný
AnonymníPohřešovaní (Yume, Raiden) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohřešovaní (Yume, Raiden)   Pohřešovaní (Yume, Raiden) EmptyFri Mar 18, 2011 9:33 pm

Chuugi Shinu

Když pocítila něco lepkavého na botech a poté se nemohla hnout, tak tiše zaklela do Boha. Pohotově si sundala tenisky a vyslékla si ponožky. Nohy zabořila do bahna, vyhrnula si nohavice. Do kapes si dala ponožky, a pak se pokusila své "miláčky" vytáhnout. No, po nějaké té chvilce se jí to povedlo, avšak výsledek nebyl valný, ale aspoň to vypadalo líp než mohlo, ačkoliv byly celé zablácené, což se dalo říct i o Chuuginých rukách. Zvedla hlavu. Ohlédla se, kde je Tsuki, jelikož se jí vytratil z dohledu. No, nejspíš bude muset počkat na to, až se vrátí nazpátek, nechtěla se mu ztratit v těchto neznámých končinách. A běžet po kluzkém terénu, kde by se mohla rozplácnout, se jí fakt nechtělo. "Yoshi?!" zakřikla, aby dala o sobě aspoň vědět, že se jí kdesi... ztratil v lese.
Návrat nahoru Goto down
Raiden

Raiden

Počet príspevkov : 165
Join date : 31. 01. 11
Age : 24

Pohřešovaní (Yume, Raiden) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohřešovaní (Yume, Raiden)   Pohřešovaní (Yume, Raiden) EmptySat Mar 19, 2011 9:30 am

Tsuki Akiyoshi

Za sebou neslyšel žádné kroky. A to mu bylo podezdřelé, takže se rychle otočil. Očekával tam krásný obličej Shinu, ale... nebyl tam nikdo. Napadlo ho, že opět šel moc rychle a utekl jí. Naneštěstí on sám asi zešel z cestičky a šel bahnitou stezkou kamsi do hlubokého lesa. Začal se tedy vracet po vlastních stopách v bahně. Přitom neustále volal: "SHINU?! KDE JSI?!" Bylo mu líto, že Shinu utekl. Byl to špatný začátek mise, podobně jako té co měl předtím. Zbourat jim tam radnici. To bylo zatím jeho nejlepší umění. Demolice a.s. Měl nyní hlavu plnou špatných a negativních myšlenek, takže se nemůže nikdo divit, že to napral hlavou do nejbližšího stromu. Spadl na zem a bolestivě si držel hlavu. Jenže bolest začínala přecházet ve vztek. Kolem něho začala vystupovat jeho magická energie. Mihla se magická pečeť a v rukou měl hned dvě čepel. Vztekle jimi pokácel tenký stromek, který mohl za jeho vztek. S ránou přes obličej a aktivovanou magií začal postupovat dál. Stále volal jméno své kolegyně a jeho čepele zářily mezi stromy. Doufal tedy, že jí najde.


Pohřešovaní (Yume, Raiden) 1418wae

Yoshi no Theme
Spoiler:
 


Yoshiho mise:
 

GM mise:
 
Návrat nahoru Goto down
Anonymný
AnonymníPohřešovaní (Yume, Raiden) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohřešovaní (Yume, Raiden)   Pohřešovaní (Yume, Raiden) EmptySat Mar 19, 2011 9:46 am

Chuugi Shinu

Jakmile uslyšela ránu z dálky, tak se sekla. "Yoshi?!" vykřikla. Hned se po bahně rozběhla dál, ačkoliv riskovala, že se podsmejkne a spadne. Po nějaké chvíli běhu se zastavila nad kopcem, ale v tom se podšmikla a sletěla přimo do bahna na zadek. A ještě k tomu, aby se jí nestýskalo, tak sjela kus kopce Protočila oči v sloup. S otráveným obličejem se podívala na oblohu. To je hrozně hezký, ale co teď, když nemám s sebou náhradní oblečení? pomyslela si. Nějak se pomalu zvedla z bahna. Podívala se dozadu jak jsou její kalhoty pěkně obatikované, a pak položila boty na zem. Ruce si dala k puse. "Akiyoshi?!" zakřičela na celý okolí silněji díky tomu, že měla ruce kolem pusy, což jí vytvořilo menší "repráček" //nevím jak to nazvat xD//.
Návrat nahoru Goto down
Raiden

Raiden

Počet príspevkov : 165
Join date : 31. 01. 11
Age : 24

Pohřešovaní (Yume, Raiden) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohřešovaní (Yume, Raiden)   Pohřešovaní (Yume, Raiden) EmptySat Mar 19, 2011 10:23 am

Tsuki Akiyoshi

Pokračoval kamsi po úbočí kopce. Obličej měl pěkně pohmožděný, ale jinak byl ještě v pořádku. Najednou ovšem kolem něj projelo něco na bahně. Stačil si všimnout, že to byl člověk. A jediný známý člověk v okolí byla Shinu. Jeho doměnku potvrdilo i volání z míst kam osoba "projíždějící" okolo byla Shinu. Deaktivoval tedy svojí magii a rozeběhl se z kopce dolů. Jenže, to byla nejspíš pěkně velká blbost. Podklouzl, spadl po čumáku do bahna a jel vesele dolů za Shinu. Naštěstí z něho spadl jeho plášť než se začal klouzat. Takže plášť letěl pěkně nad ním a zaklesl se do větví kousek od Shinu. Jenže to nebylo to nejhorší. Jak se klouzal, doklouzal se až k Shinu a než stačil zařvat aby uhla narazil do ní. Nejspíše jí srazil k zemi a zůstal ležet na části jejího těla. Vypadal opravdu kouzelně. Obličej byl částečně od bahna a také na něm byla velká rána od toho stromu. Jediné na co se zmohl bylo, že zvedl pohled a podíval se jí do tváře s mírným úsměvem. "Ahoj," zamumlal nervozně a stále na ní ležel.


Pohřešovaní (Yume, Raiden) 1418wae

Yoshi no Theme
Spoiler:
 


Yoshiho mise:
 

GM mise:
 
Návrat nahoru Goto down
Administrátor
Admin
Administrátor

Počet príspevkov : 326
Join date : 28. 02. 10
Age : 25

Pohřešovaní (Yume, Raiden) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohřešovaní (Yume, Raiden)   Pohřešovaní (Yume, Raiden) EmptySat Mar 19, 2011 10:43 am

Teď už vám bylo úplně jasné, že jste již sešli z cesty. Přesto se na Vás usmálo štěstí. Nebo to byla jen náhoda? V dálce jste mohli zaslechnou šum vody. Někde poblíž musela být . Kdo ví, jak je řeka daleko, mohli by jste se ještě více ztratit a cesta zpět by se Vám mola hledat hůře. Každopádně, plácat se zpět nahoru do kopce v tom bahně není taky zrovna ideální.Jejich revírem je Tsuki Town, jejich tempo je vražedné, jejich nepřátelé jsou temní mágové, vrahové a vyděrači... mágové z Silver Moon pro vás pracují ve dne v noci!

Pohřešovaní (Yume, Raiden) Cats2qa

Návrat nahoru Goto down
http://fairy-tail.slovakforum.net
Anonymný
AnonymníPohřešovaní (Yume, Raiden) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohřešovaní (Yume, Raiden)   Pohřešovaní (Yume, Raiden) EmptySat Mar 19, 2011 11:05 am

Chuugi Shinu

Jak jí Tsuki srazil k zemi, tak se zabořila hubou přímo do bahna. A k tomu trošku popojela dopředu pod kopec ještě víc. S povzdychem zvedla hlavu. "Jsi v pohodě?" zeptala se, ale pak po nějaké chvíli napjala ušiška. Neslyšela to v dálce vodu? Nebo má snad halušky? Možná se praštila škebkou moc o zem, že má slyšiny. "Yoshi, slyšíš to taky?" mírně se přetočila směrem k němu. Zasekla se. Proč on taky vypadá jako prase? To se oba rochňali na kopci? "A... nesešli jsme z cesty?" zeptala se o kapku nervózě. Kdybych to tady tak znala. Doufám, že nezabloudíme, i kdyby... všechny cesty vedou do Říma. Poptali bychom se v nejhorším v jiném městě.
Návrat nahoru Goto down
Raiden

Raiden

Počet príspevkov : 165
Join date : 31. 01. 11
Age : 24

Pohřešovaní (Yume, Raiden) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohřešovaní (Yume, Raiden)   Pohřešovaní (Yume, Raiden) EmptySat Mar 19, 2011 12:40 pm

Tsuki Akiyoshi

Zmateně si otřel bahno z obličeje. Odhalil tak velký šlinec přes obličej. Nervozně se usmál a nakonec z ní slezl. "Jop, jsem v pohodě. A ty? Takhle tě asi nikdo nepřeválcoval co?" zeptal se a zaposlouchal se do zvuku na kterýho upozornila. Chvíli poslouchal a nakonec kývl se slovy: "Ano, slyším. A jsme asi dost daleko od původní cesty. Ale, voda to je dobré znamení." Hned na to začne hledat svůj plášť. Nikde ho neviděl, tedy po chvíli ho našel. Ale jak se k němu teď dostat. Takto vysoký a silný strom nepokácí a ani na něj nevyleze. Smutně se tedy otočil na Shinu a zamumlal: "Asi nevíš jak bych ten plášť dostal dolů že?" Vypadal smutně. Bez toho pláště v poslední době nedal ani ránu. Potom pozvedl ruku a začal Shině otírat bahno co na ní naplácl v oblasti břicha. Nevypadal zrovna nejveseleji, ale i tak sám sebe otíral druhou rukou.


Pohřešovaní (Yume, Raiden) 1418wae

Yoshi no Theme
Spoiler:
 


Yoshiho mise:
 

GM mise:
 
Návrat nahoru Goto down
Anonymný
AnonymníPohřešovaní (Yume, Raiden) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohřešovaní (Yume, Raiden)   Pohřešovaní (Yume, Raiden) EmptySat Mar 19, 2011 1:05 pm

Chuugi Shinu

Lehla si zády do bahna a utřela si z obličeje bahno. Potichu zasyčela, jelikož se někde podřela, ale dále se tomu nevěnovala. "Přežila jsem, to je hlavní." bez nálady se dívala na kus látky, který povlával na větvy stromu. Zužily se jí rty do jedné tenké linky jako kdyby nad něčím uvažovala. Potom se podívala na Yoshiho, který pronesl otázku či neví jak ten plášť dát dolů. Sjela očima po kmenu; strom je tlustý a ještě k tomu doprostřed bez větví. Podívala se zase na plášť a zašeptala: "Black stalk." po třech minutách nic nedělání se trošku začl zvedat kus pláště a vypadalo to, že by mohl každou chvíli spadnout, ale nakonec tam zůstal dál viset. "To bude na dlouho." zamumlala potichu směrem k Yoshimu, kterému chytla ruku, aby jí přestal čistit tričko.
Návrat nahoru Goto down
Raiden

Raiden

Počet príspevkov : 165
Join date : 31. 01. 11
Age : 24

Pohřešovaní (Yume, Raiden) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohřešovaní (Yume, Raiden)   Pohřešovaní (Yume, Raiden) EmptySat Mar 19, 2011 8:25 pm

Tsuki Akiyoshi

Pozoroval to co dělala aby sundala jeho plášť. Když se to ovšem nepovedlo smutně si povzdechl. K tomu všemu ještě odtáhla jeho ruku z jejího bříška. Pohlédl na ní a zamumlal: "Asi si ten plášť budu muset sundat sám. Prosím jdi stranou... nebude to hezké, to co mám teď v plánu udělat." Začal se soustředit. V každé ruce se mu objevila měsiční katana. Najednou prudce vyhodil tu v levé ruce. Projela stromem ve výšce 2 metrů a řetěz který jí pojil k ruce se napl. Najednou se zařezal do Yoshiho paže a ta začala krváce. Vytvořila se tam spirálovitá rána. Hned na to vyskočil do vzduchu a druhou katanu hodil tak aby se zapíchla do kmenu nad větev kde byl plášť. Nejspíš se mu to povedlo jelikož mu i druhá ruka začala krvácet. I na ní se objevila spirála. ALe podařilo se mu dostat na větev. Usadil se na ní a zrušil kouzlo. Syknul bolestí a podíval se na své ruce. Stále z nich tekla krev, ale on už byl na to velice zvyklý. Dělal to tak jednou do měsíce. Natáhl se proto pro plášť a oblékl si ho. Hned na to seskočil dolů. Díky zkušenostem dopadl na nohy a usmál se na Shinu."Ok... tak pojď půjdeme. Veď mě prosím za tou vodou," usmál se a snažil se zamaskovat své ruce.


Pohřešovaní (Yume, Raiden) 1418wae

Yoshi no Theme
Spoiler:
 


Yoshiho mise:
 

GM mise:
 
Návrat nahoru Goto down
Anonymný
AnonymníPohřešovaní (Yume, Raiden) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohřešovaní (Yume, Raiden)   Pohřešovaní (Yume, Raiden) EmptySat Mar 19, 2011 8:36 pm

Chuugi Shinu

Nespustila z něj zrak jak vyvolal kouzlo. Nelíbilo se jí to jakým způsobem se mu do paží zařezaly řetězy. Všichosti ho, ale pozorovala jak to všechno prováděl, ale jakmile seskočil z větve, tak se líně zvedla. Podívala se ještě jednou tam, kde byl plášť, v duchu se zamračila. Teď tam rašil plevel, který nebyl moc velký. Nechce, aby si toho Tsuki všiml, tak se na něj podívala. "Máš tu obvaz?" zeptala se ho ještě dřív než uvažovala nad tím utrhnout si kus trička nebo kalhot, což by moc pěkné nebylo - aspoň né pro ni. Nebo by mohli trhat nějaký kus oděvu z Yoshiho. Ale na tom zatím nesejde, teď jí ani tak cesta netrápí jako to, že musí jeho ošetřit. Nikdy v tom moc nebyla. Zrovna né v oboru medicíny a základního ošetření. Aspoň kdyby tu tak měla svojí výbavu, kterou měla tak ráda, ale s tímhle fakt nepočítala. Je to zbytečná i únava. Nějak tak v kostech cítila, že si budou muset odpočnout. Aspoň Akiyoshi.
Návrat nahoru Goto down
Raiden

Raiden

Počet príspevkov : 165
Join date : 31. 01. 11
Age : 24

Pohřešovaní (Yume, Raiden) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohřešovaní (Yume, Raiden)   Pohřešovaní (Yume, Raiden) EmptySun Mar 20, 2011 6:23 pm

Tsuki Akiyoshi

Na její otázku ohledně obvazů odpověděl negativně: "Ne obvazy tu nemám. A neboj nejsou potřeba. Je to jen povrchové. Stane se mi to vždycky když tuto techniku použiji tímto způsobem." Mile se na ní usmál a pak se rozešel směrem ke zvuku vody. Ruce schoval pod plášť a nechal je volně spuštěné k zemi. Sem tam na zem spadla nějaká kapička krve. Ale on se cítil v pohodě. dnes to není nejhorší, jednou si tímto trikem prořízl žílu a to byl teprve hukot. Jelikož šel bos, byla jeho chůze téměř neslyšná. Po chvíli se otočil na Shinu a hlesl: "Asi jsme s sebou měli fakt vzít nějaký gáblík. Začínám mít hlad. Ale snad u řeky nachytáme třeba nějaké ryby. Máš ráda ryby?" Optal se velice mile a s úsměvem. Jeho oči se hezky leskly. Navíc dnes nevyšel měsíc takže nám nezářil. Tiše tedy pokračoval za zvukem tekoucí vody.


Pohřešovaní (Yume, Raiden) 1418wae

Yoshi no Theme
Spoiler:
 


Yoshiho mise:
 

GM mise:
 
Návrat nahoru Goto down
Administrátor
Admin
Administrátor

Počet príspevkov : 326
Join date : 28. 02. 10
Age : 25

Pohřešovaní (Yume, Raiden) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohřešovaní (Yume, Raiden)   Pohřešovaní (Yume, Raiden) EmptySun Mar 20, 2011 6:36 pm

Již byla tma. Měsíc tentokrát nešel vidět a tak vám na cestu svítili jen hvězdy. Pod nohama jste mohli cítit mokrou půdu, ale nebyla již tak mokrá, jako v lese. Sluníčko totiž na toto místo celý den svítilo a tak stihlo půdu částečně vysušit. Čím blíž jste byli k řece, tím hlasitější byl zvuk tekoucí vody, který občas doprovázelo nějaké žblunknutí či kvákání žab. Zřejmě jste již byli blízko. Půda se změnila v kamenitou pláž. V momentě, kdy Akiyoshi ucítil vodu pod jeho nohama o něco měkkého zakopl a sletěl přímo do studené vody.Jejich revírem je Tsuki Town, jejich tempo je vražedné, jejich nepřátelé jsou temní mágové, vrahové a vyděrači... mágové z Silver Moon pro vás pracují ve dne v noci!

Pohřešovaní (Yume, Raiden) Cats2qa

Návrat nahoru Goto down
http://fairy-tail.slovakforum.net
Anonymný
AnonymníPohřešovaní (Yume, Raiden) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohřešovaní (Yume, Raiden)   Pohřešovaní (Yume, Raiden) EmptySun Mar 20, 2011 6:46 pm

Chuugi Shinu

Rychle vzala své boty a pokračovala za Yoshim, ale už o něco klidnější chůzí. Jasně, dělej ze sebe hrdinu, ale stejně ti to obvážu! A je mi jedno čím. Nechci riskovat to, že mi tu vykrvácíš jak prase na porážce. Už už chtěla odpovědět na další otázku, když v tom najednou uslyšela velký žbluňk. Trošku nadskokovala, protože jí chladné kameny nebyly dvakrát nejpříjemnější na chodidla. "Yoshi?" rozhlédla se kolem sebe, a pak se podívala před sebe, kde byl silnější šum vody. Zastavila se trochu od kraje. Pokusila se Yoshiho najít, i když se jí to skrz tmu moc nedařilo, protože to bylo jako v pytli.
Návrat nahoru Goto down
Raiden

Raiden

Počet príspevkov : 165
Join date : 31. 01. 11
Age : 24

Pohřešovaní (Yume, Raiden) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohřešovaní (Yume, Raiden)   Pohřešovaní (Yume, Raiden) EmptySun Mar 20, 2011 9:20 pm

Tsuki Akiyoshi

Pokračoval po mírně mokré stezce blíž a blíž k vodě. Ale najednou ucítil mokro, předmět před nohou a... mokré trenky! Celý se pěkně vycákal v řece. No co aspoň se opláchl. Jelikož byla tma snažil se vyšplhat na břeh. Chytil se něčeho co vypadalo jak nějaký šutr.. jenže chyba. Byla to noha Shinu. Najednou se zhoupl a nejspíš jí stáhl sebou do vody. Jakmile to udělal vykřikl: "Shinu.... pozor to jsem já...." Nestihl to ani doříct protože jak jí chytil za nohu tak jí nasměroval tak, že ta noha nakonec zůstala v jeho otevřené puse. (Píšu to teoreticky Yum to může změnit.) Aby toho nebylo málo, ve vodě mu začaly rány krvácet ještě více. Byla to prostě špatná jízda. Znovu se tedy začal šátrat na břeh. Snad už úspěšně.


Pohřešovaní (Yume, Raiden) 1418wae

Yoshi no Theme
Spoiler:
 


Yoshiho mise:
 

GM mise:
 
Návrat nahoru Goto down
Administrátor
Admin
Administrátor

Počet príspevkov : 326
Join date : 28. 02. 10
Age : 25

Pohřešovaní (Yume, Raiden) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohřešovaní (Yume, Raiden)   Pohřešovaní (Yume, Raiden) EmptySun Mar 20, 2011 9:26 pm

V té tmě to nebylo příliš vidět, ale věc, o kterou Raiden zakopl se začala hýbat. Plazivými pohyby si to nasměřovala k jednomu velkému balvanu poblíž a po chvíli zmizela za ním. Nedalo se přesně určit, co to je. Byl to jen tmavý pohyblivý flek.Jejich revírem je Tsuki Town, jejich tempo je vražedné, jejich nepřátelé jsou temní mágové, vrahové a vyděrači... mágové z Silver Moon pro vás pracují ve dne v noci!

Pohřešovaní (Yume, Raiden) Cats2qa

Návrat nahoru Goto down
http://fairy-tail.slovakforum.net
Anonymný
AnonymníPohřešovaní (Yume, Raiden) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohřešovaní (Yume, Raiden)   Pohřešovaní (Yume, Raiden) EmptySun Mar 20, 2011 9:34 pm

Chuugi Shinu

Jakmile ucítila na noze ledovou ruku Yoshiho, hned jí přes tělo projel mráz, ale pak se to nějak celý zvrtlo, že přistála na šutrech. Napůl hlasitě vykřikla od bolesti, protože si ještě k tomu narazila dost krutě prdel. Noha proletěla těsně vedle Yoshiho hlavy. Ještě kousek a asi by byl bez ní. Začla tam hlasitě sakrovat na celý okolí, protože tohle jí fakt naštvalo vůči své chladné a klidné povaze. Teď ani Shinu nezajímala zima jak její bolavé pozadí. Poté, co se uklidnila se podívala na osobu před sebou ve tmě - Akiyoshiho. "V pohodě?" zabrblala potichu. Snažila se uklidnit z toho menšího "porodu", jelikož toto ještě fakt nezažila.
Návrat nahoru Goto down
Raiden

Raiden

Počet príspevkov : 165
Join date : 31. 01. 11
Age : 24

Pohřešovaní (Yume, Raiden) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohřešovaní (Yume, Raiden)   Pohřešovaní (Yume, Raiden) EmptyMon Mar 21, 2011 7:54 pm

Tsuki Akiyoshi

Vypadalo to že byl i se Shinu konečně na "pevné" zemi. Hlasitě oddechoval. Dnešní den nebyl opravdu jeden z jeho nejlepších. Chvilku se rozkoukával a sledoval jak mu z rukou vytíká krev. Nakonec se pousmál na Shinu což, ale asi nebylo ve tmě vidět a promluvil: "Ach... no Ano jsem v pořádku. Ale teď mi jde hlavně o tebe! Není ti nic? Neublížil jsem ti? Nepraštila jsi se někam?" Sledoval, prohlížel a strachoval se o Shinu. Nějak ani nevnímal, že měl na sobě úplně promočené šaty a že jeho obličej pěkně mění barvy od té rány do stromu. Následně se rozhlédl po okolí a zamumlal: "Neutáboříme se tu? Seženeme nějaký ohníček a necháme si uschnout šaty." Navrhl a stále jí starostlivě sledoval, své vlastní tělesné újmy nesledoval.


Pohřešovaní (Yume, Raiden) 1418wae

Yoshi no Theme
Spoiler:
 


Yoshiho mise:
 

GM mise:
 
Návrat nahoru Goto down
Anonymný
AnonymníPohřešovaní (Yume, Raiden) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohřešovaní (Yume, Raiden)   Pohřešovaní (Yume, Raiden) EmptyMon Mar 21, 2011 8:07 pm

Chuugi Shinu

"Né, vůbec nic mi není." zatáhla dlouze, irocky, pomalu a nakrkle vstala. Bez toho aniž by mu řekla, že jestli se tu utáboří nebo ne šla hledat větve, aby mohli rozdělat oheň, i když její chůze vypadala neohrabaně skrz bolest. Zastavila se o jeden strom, o který se rukou podepřela. Tiše syčela. Po tváří jí začaly téct pramínky slz. Že já vůbec někam chodila! pomyslela si stroze. Proklínala tento den, že se jí zrovna stalo toto. Prvně málem ztracení brýlí, pak se vyrochňala v bahně jak nějaké prase a nakonec si narazila pozadí. Super den. Odhypla se od stromu. Na pár minut zmizela kdesi na kraji lesa pro dřevo. Nakonec se vrátila zpátky k Yoshimu. Několik tlustších větví hodila před chlapce, aby si s nimi poradil. Opatrně se se sykotem posadila na kameny. Setřela si od bolesti slzy, ale přitom se i ušpinila.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content
Pohřešovaní (Yume, Raiden) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohřešovaní (Yume, Raiden)   Pohřešovaní (Yume, Raiden) Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Pohřešovaní (Yume, Raiden)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 6Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
~ Fairy Tail no Shinwa ~ :: Ostatní :: Odehrané příběhy-
Přejdi na: