~ Fairy Tail no Shinwa ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG pro všechny fanoušky Fairy Tail
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Pohřešovaní (Yume, Raiden)

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
Administrátor
Admin
Administrátor


Počet príspevkov : 326
Join date : 28. 02. 10
Age : 29

Pohřešovaní (Yume, Raiden) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohřešovaní (Yume, Raiden)   Pohřešovaní (Yume, Raiden) - Stránka 2 EmptyMon Mar 21, 2011 9:22 pm

Mezitím, co jste se vesele bavili, se černý flek začal opět hýbat. Kdyby jste dávali větší pozor, zahlédli by jste rysy člověka. Pomalými kroky se přiblížil k vám. Spider magic: Web... Ozvalo se tiché huhňání. Během chvíle vás obmotala bílá lepkavá hmota od ramen až po kolena a tak jste nebyli schopni skoro žádného pohybu. Osoba se přiblížila blíž k vám. Co ode mne ještě chcete? Už jsem vám dala vše, co jsem měla! Prosím... Nechte mě už být! Ozve se tichý, roztřesený hlas, z kterého jste mohli poznat, že je to žena.
Návrat nahoru Goto down
https://fairy-tail.slovakforum.net
Raiden

Raiden


Počet príspevkov : 165
Join date : 31. 01. 11
Age : 29

Pohřešovaní (Yume, Raiden) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohřešovaní (Yume, Raiden)   Pohřešovaní (Yume, Raiden) - Stránka 2 EmptyTue Mar 22, 2011 4:36 pm

Tsuki Akiyoshi

Smutně se zadíval za odcházející Shinu. Bylo mu jasné, že za všechno může on. Jak měl jít ve stopách svého dědečka a otce, když všechno takto voře. Nakonec raději obrátil pohled na své ruce. Už tolik nekrváceli. Hold patřilo to k této magii, jeho tělo si již zvyklo. Po chvíli se k němu Shinu vrátila i s nějakým tím dřevem. Pokusil se o milý úsměv, ale nějak se mu to nepovedlo. Prostě i jeho nálada byla v troskách. Aby toho nebylo málo, zaslechl hlas. Hlas vyslovující název magie... Než stihl něco udělat byl obmotaný jakousi bílou blbostí. Navíc se k němu a Shině začalo cosi blížit. Mluvilo to na ně, ale to nějak Yoshi nevnímal. Začínal být pěkně naštvanej a celé jeho tělo začínalo zářit stříbrně. Najednou se nad pavučinou objevily dvě střebrné pečetě a on zavelel rázně: "Tsuki no Metsuryuu Maho: TsukiRyuu Ken!" Pavučinou projeli dvě stříbrné ostří a jeho paže začali znovu krvácet jelikož ho pět omotaly řetězy. Rozkrojil svůj "zámotek" a vyškrábal se na nohy. Jedním sekem se pokusil osvobodit Shinu a nakonec promluvil na.... ženu: "Ale... my vám nic nechceme udělat. Jen jsme trochu zabloudily. Míříme do Stone Town!" Jeho hlas nebyl jako předtím, vypadal v tlumené stříbrné záři opravdu naštvaně.
Návrat nahoru Goto down
Anonymný
Anonymní




Pohřešovaní (Yume, Raiden) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohřešovaní (Yume, Raiden)   Pohřešovaní (Yume, Raiden) - Stránka 2 EmptyTue Mar 22, 2011 4:47 pm

Chuugi Shinu

S povzdychem protočila oči jak jí ta pavučina obmotala kolem těla, zaklonila hlavu jako kdyby všechno proklínala. Pak zamyšleně se na tu ženu podívala. Neříkala, že po ní něco chceme? To je blbost. Jdeme tu poprvé... nic neřekla na to jak jí Yoshi rozkrojil jen kus toho bílého vězení, tak došáhla na svojí katanu. Posnažila se to rozříznout, až se jí to nakonec podařilo,i když po pár zdlouhavých minutách s otráveným svědomím. "Slečno, nechci vás rušit... ale kdo jste? A proč jste nás bezdůvodu napadla? A proč bychom po vás měli něco chtít, když vás neznáme?" upřela na ní pohled, ale pak si ještě z oblečení začala sundávat bílévlákna, které jí tam zůstaly. Najednou ní něco projelo... Vzpomněla si na ten útržek. Mohlo by to s tím nějak souviset? Potom by chápala, proč ta žena v obavách vyjela po nich zrovna pavučinami.
Návrat nahoru Goto down
Administrátor
Admin
Administrátor


Počet príspevkov : 326
Join date : 28. 02. 10
Age : 29

Pohřešovaní (Yume, Raiden) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohřešovaní (Yume, Raiden)   Pohřešovaní (Yume, Raiden) - Stránka 2 EmptyTue Mar 22, 2011 5:33 pm

Když se Akiyoshi uvolnil z pavučiny, polekala se dívka ještě víc. Uskočila dozadu, jenže o něco zakopla a skácela se k zemi. Byla z vás dost vylekaná, ale vaše slova jako by jí trochu uklidnila. J-já... j-já... Vykoktala ze sebe roztřeseným hlasem. Já... Myslela jsem, že jste... že jste... j-já si vás spletla... Omlouvám se! Mluvila v nesouvislých větách. Myslela jsem, že se vrátili a že mě chtějí znovu napadnout... Ještě jednou se moc omlouvám...
Návrat nahoru Goto down
https://fairy-tail.slovakforum.net
Raiden

Raiden


Počet príspevkov : 165
Join date : 31. 01. 11
Age : 29

Pohřešovaní (Yume, Raiden) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohřešovaní (Yume, Raiden)   Pohřešovaní (Yume, Raiden) - Stránka 2 EmptyThu Mar 24, 2011 9:00 pm

Tsuki Akiyoshi

Sledoval jak Shinu zacházela s Katanou. Líbilo se mu to, ale jeho styl byl prostě hezčí! Oklepal se a podíval se na krvácející ruce. Chvilku mu trvalo, než do nich zase získal cit. Jenže pak žena řekla cosi o napadení. To ho uvedlo do obrazu a tak promluvil: "Napadená? Co se stalo? Máme misi... máme najít nějaké pohřešované, či co. Ale... proč vás napadají? Povězte nám to, třeba vám pomůžeme." Mírně se pousmál a ohlédl se na Shinu. Mírně si jí prohlédl a snažil se najít nějakou větší ránu. Snad nebyla nikde zraněná.
Návrat nahoru Goto down
Anonymný
Anonymní




Pohřešovaní (Yume, Raiden) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohřešovaní (Yume, Raiden)   Pohřešovaní (Yume, Raiden) - Stránka 2 EmptyFri Mar 25, 2011 6:18 am

Chuugi Shinu

I přes urputnou bolest svého těla se vydala k té dívce, která upadla na zem. "Kdo vás napadl?" zeptala se tichým hlasem. Opatrně jí podala ruku, aby jí nevyděsila. Chtěla jí pomoct na nohy, protože sama věděla, že takový pád není zrovna nejpříjemnější a chladné kameny taky nejsou dvakrát milé. Koutkem oka se podívala směrem k Yoshimu jako kdyby se ho ptala: Že by to začínalo tady? Vypadá to, že jejich plány jsou už zhacené, takže rozdělání ohně bude až později. Kdo ví či se neprospí jen pod oblohou bez ohniště.
Návrat nahoru Goto down
Administrátor
Admin
Administrátor


Počet príspevkov : 326
Join date : 28. 02. 10
Age : 29

Pohřešovaní (Yume, Raiden) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohřešovaní (Yume, Raiden)   Pohřešovaní (Yume, Raiden) - Stránka 2 EmptyFri Mar 25, 2011 8:48 pm

Nevím přesně... co byli zač. Ani nevím, kolik jich bylo, skoro nic jsem neviděla. Objevili se tu, napadli mě nějakým kouzlem a vzali mi vše, co jsem měla. Pak zmizeli stejně rychle, jako přišli. Svěří se vám s tím, co se jí stalo. Říkali jste, že míříte do Stone Town a že jste se ztratili? Víte... já mířím mám namířeno do tohoto města. Musím se tam vrátit pro věci a peníze, když mi vše vzali. Mohla bych vám ukázat cestu. Odvětí tiše již klidným a ospalým hlasem. I na vás již musela dopadat únava. Bylo již pozdě a sotva jste na sebe viděli. Byl čas zapálit oheň, aby vás v noci nesežrali komáři a nenapadla divoká zvířata, a jít spát.
Návrat nahoru Goto down
https://fairy-tail.slovakforum.net
Raiden

Raiden


Počet príspevkov : 165
Join date : 31. 01. 11
Age : 29

Pohřešovaní (Yume, Raiden) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohřešovaní (Yume, Raiden)   Pohřešovaní (Yume, Raiden) - Stránka 2 EmptySun Mar 27, 2011 11:00 am

Tsuki Akiyoshi

Mírně zazíval a podíval se na tu neznámou: "A jméno máte? Jinak, budeme vám moc vděční když nás doprovodíte. Ale myslím, že to bude vhodné až ráno." Jakmile to dořekl, sedl si ke klackům co sem nanosila Shinu a odebral z nich několik. Postavil malou pyramidu a z kapsy vylovil zápalky, které naštěstí byly ještě suché. Škrtl a objevil se plamínek. Rychle zapálil slabé větvičky v pyramidě a doufal, že se to rozhoří. Nakonec ze sebe svlékl mokré šaty. Nechal si jen spoďáry a zbytek rozložil na strom rostoucí nedaleko ohniště. Snad se k tomu oblečení dostane nějaké teplo. Pak se podíval na dvě osoby ženského pohlaví a zamumlal. "Nebude vás doufám pohoršovat, že jsem skoro nahý? Ale spát se mokrém oblečení prostě nedá!" Zasmál se a koukal se na ohýnek.
Návrat nahoru Goto down
Anonymný
Anonymní




Pohřešovaní (Yume, Raiden) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohřešovaní (Yume, Raiden)   Pohřešovaní (Yume, Raiden) - Stránka 2 EmptySun Mar 27, 2011 11:34 am

Chuugi Shinu

Pomalu vstala, odklidila se k vodě, kde ze sebe vysvlékla tričko s kraťasama. Namočila ho do vody a trochu ho i oprala - nechce vypadat ráno potom jako prase. Jakmile po pár minutách tuto práci dokončila, tak si rozhodila věci vedle Tsukiho ošacení. Posadila se k ohni. Snad zítra bude tepleji, kdyby nám oblečení neuschlo. utrousila tichou poznámku. Měli bychom jít již spát jinak zítra budeme na cestu moc unavení a to taky nebude zrovna nejlepší. koukla směrem na svého společníka. Jistě, nevadí. Je to přírozené. Pokrčila rameny. Natočila hlavu na oheň a jen sledovala plápolající červenooranžovou barvu.
Návrat nahoru Goto down
Raiden

Raiden


Počet príspevkov : 165
Join date : 31. 01. 11
Age : 29

Pohřešovaní (Yume, Raiden) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohřešovaní (Yume, Raiden)   Pohřešovaní (Yume, Raiden) - Stránka 2 EmptySun Mar 27, 2011 1:13 pm

Tsuki Akiyoshi

Pěkně se uvelebil u ohníčku v pozici leže a sledoval okolí. Jakmile se vrátila Shinu, nějak jí nevěnoval pozornost a přiložil nejdříve do ohně. Pak ovšem stočil hlavu a spatřil Shinu. Její kůže byla odhalená, pouze spodní prádlo jí zakrývalo. Okamžitě zrudnul jako rak a spadl na zem. Myslel si, že se praštil do hlavy a má jen halucinace. Proto se k ní doplazil a ťuknul jí prstem do ruky. "Ty... ty nejsi sen? Ani halucinace?" zamumlá jako cvok. Toto se mu nikdy nestalo, jako viděl už takto ženy, ale ne nikdy tak blízko u něho. Chvíli na ní jen hleděl s otevřenou pusou a pak si raději lehl na místo kde byl původně. Stále na ní ovšem civěl a byl červený. "Krásná," ujelo mu od pusy.
Návrat nahoru Goto down
Anonymný
Anonymní




Pohřešovaní (Yume, Raiden) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohřešovaní (Yume, Raiden)   Pohřešovaní (Yume, Raiden) - Stránka 2 EmptySun Mar 27, 2011 1:26 pm

Chuugi Shinu

Natočila hlavu na červanajícího se Tsukiho. Já si myslím, že halucinace nejsem... odpověděla mu potichu. Toto jí bylo nejasné, proč se takto Yoshi choval? Ona se před nimi ani nestyděla, ale on poněkud zrudl. Nemáš horečku? připlížila se k němu trochu, aby mu dala na čelo ruku. No, šlo vidět, že má o něj strach, když se takto chová, což je u ní občas divné. Ale zase... Tsukiho bere jako parťáka a o ty strach má. Navíc... co si má počít s klukem, u kterého ani neví, co se děje?
Návrat nahoru Goto down
Administrátor
Admin
Administrátor


Počet príspevkov : 326
Join date : 28. 02. 10
Age : 29

Pohřešovaní (Yume, Raiden) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohřešovaní (Yume, Raiden)   Pohřešovaní (Yume, Raiden) - Stránka 2 EmptySun Mar 27, 2011 3:27 pm

Dívka, aniž by se představila, lehla k zemi a ihned usnula. Byla pěkná studená noc, ale oheň vás dokázal zahřát. Na nebi vysvitli hvězdy a ačkoliv se zdálo, že se to již tuto noc nestane, vyšel měsíc. Všude okolo šel slyšet jen hukot řeky, praskání ohně a občas také chrápání dívky.
Návrat nahoru Goto down
https://fairy-tail.slovakforum.net
Raiden

Raiden


Počet príspevkov : 165
Join date : 31. 01. 11
Age : 29

Pohřešovaní (Yume, Raiden) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohřešovaní (Yume, Raiden)   Pohřešovaní (Yume, Raiden) - Stránka 2 EmptySun Mar 27, 2011 7:57 pm

Tsuki Akiyoshi

Stále hleděl na Shinu a nebyl prostě schopen slova. Byla úžasná, jen tak u něho seděla ve spodním prádle. Najednou vyšel měsíc. To bylo něco pro něho. Najednou začal zářit jako žárovka, stříbrnou září. Nejvíce mu zářily oči. Po chvilce se tedy odhodlal promluvit: "Ne... horečku nemám. Jen... jen, že ty jsi tu jen tak. Tak tak nádherná." Dosti koktal, ale nechtěl se ztrapnit ještě víc. Navíc jeho záře mu k normálnosti moc nepřidávala, spíš bylo víc vidět jak se červená ve tváři. Mírně se posunul k Shinu a stále si jí prohlížel. Nemohl prostě odtrhnout pohled.
Návrat nahoru Goto down
Anonymný
Anonymní




Pohřešovaní (Yume, Raiden) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohřešovaní (Yume, Raiden)   Pohřešovaní (Yume, Raiden) - Stránka 2 EmptySun Mar 27, 2011 8:14 pm

Chuugi Shinu

"Fakt se mi nezdá, že by si byl v pohodě." trvala prostě na svém, položila na chlapcovo čelo ruku. Tím jak na něj šáhla se snažila zjistit či nějak nehoří. Uslyšela něčí chrapot, tak se za tím ohlídla. Oddychla si, že je to jen ta dívka, která je sice napadla, ale teď se zdála býti zcela normální. Vrátila se zase k Yoshimu. Všimla si, že se nějak divně rozzářil. No, neví, co se to děje, protože jeho magii moc dobře nezná, tak jak by asi měla. Je to pro ní něco nového, tak na tu bílou clonu jen udiveně hleděla.
Návrat nahoru Goto down
Raiden

Raiden


Počet príspevkov : 165
Join date : 31. 01. 11
Age : 29

Pohřešovaní (Yume, Raiden) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohřešovaní (Yume, Raiden)   Pohřešovaní (Yume, Raiden) - Stránka 2 EmptySun Mar 27, 2011 8:52 pm

Tsuki Akiyoshi

Zamrkal a stále na ní hleděl. Jakmile mu položila ruku na čelo bylo to jako by jím projel elektrický proud. Stále nedokázal smysluplně mluvit a tak ze sebe vykoktal: "Já.. jsem v pohodě. Úplně. Jen ty... jsi taková.... boží!" Domumlal a podíval se na chvlku jiným směrem a pak zase na ní. Přesněji do očí. Kolem něho stále zářila stříbrná energie. A nepřestala do západu měsíce a východu slunce. Nejlepší bylo že jeho normálně modré oči byly nyní zářivě stříbrno modré - plné magie. Pomalu pak vzal Shininu ruku a sundal si jí z čela. Původně jí chtěl pustit, ale nějak se mu to nepovedlo. Držel jí tak asi minutu a hleděl na ní. Potom mu konečně docvaklo co dělal a rychle její packu pustil. Nakonec ještě odvrátil svojí tvář od její.
Návrat nahoru Goto down
Anonymný
Anonymní




Pohřešovaní (Yume, Raiden) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohřešovaní (Yume, Raiden)   Pohřešovaní (Yume, Raiden) - Stránka 2 EmptyMon Mar 28, 2011 12:00 pm

Chuugi Shinu

Povzdychla si, na krátkou vzdálenost se od něj odtáhla, aby od něj byla určitý kus. Trošku viděla, že ho sebou rozptylovala a to neměla za potřebí. Přitáhla k sobě nohy, objala si kolena. Na ně si položila čelo, následně zavřela unaveně oči. "Běž spát, Yoshi," pronesla potichu, aby to slyšel a zároveň, aby nevzbudila dívku, která ležela při nich. "budeme možná potřebovat hodně tvý síly." dokončila to. Nakonec si lehla na hřejivé kameny kousek od ohniště. Zavřela oči. Pokusila se hned usnout.
Návrat nahoru Goto down
Administrátor
Admin
Administrátor


Počet príspevkov : 326
Join date : 28. 02. 10
Age : 29

Pohřešovaní (Yume, Raiden) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohřešovaní (Yume, Raiden)   Pohřešovaní (Yume, Raiden) - Stránka 2 EmptyMon Mar 28, 2011 6:36 pm

Oba jste nakonec usnuli tvrdým spánkem. Ráno, když jste se vzbudili, čekala na vás přichystaná snídaně. Dvě krásné opečené ryby neznámého původu. Kdo ví, jestli jsou vůbec jedlé. Oheň již dohořel, ale ohniště bylo ještě teplé. Sluníčko svítilo, ptáčci zpívali a kytičky tančili ve víru hudby. Za chvíli se odněkud vynořila dívka s hnědými dlouhými vlasy a oči, v prazvláštním oblečení. Byla velmi mladá, nebylo jí víc, než šestnáct. Na krku měla zavěšené bíle korále a v uších dva malé pavoučky, jako náušnice. Jakmile přišla, usmála se na vás a pobídla vás k jídlu. Přeji dobrou chuť. Včera jsem se vám zapomněla představit, mé jméno je Kioko. Smím znát vaše jména?
Návrat nahoru Goto down
https://fairy-tail.slovakforum.net
Raiden

Raiden


Počet príspevkov : 165
Join date : 31. 01. 11
Age : 29

Pohřešovaní (Yume, Raiden) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohřešovaní (Yume, Raiden)   Pohřešovaní (Yume, Raiden) - Stránka 2 EmptyThu Mar 31, 2011 7:58 pm

Tsuki Akiyoshi

Jakmile se ráno probral, pořádně zívl a protáhl se. Jeho nos začal větřit... opékanou rybu! Po tváři mu začali téct sliny. Oheň již dohořel, ale stále cítil teplo z kamenů. Byl docela hezký den a tak se i dokonce usmál na sluníčko. Hned nato se podíval na Shinu a něžně jí polechtal na bříše: "Shinu, vstávat. Máme tu snídani a vypadá chutně." Stále si prohlížel její polonahé tělo, bylo... krásné. Po chvilce došla i mladá slečna co je v noci přepadla. Představila se jako Kioko. Chvíli váhal, ale nakonec s úsměvem pronesl: "Jsem Tsuki Akiyoshi, ale můžeš mi říkat jen Yoshi. Jinak... co je to za ryby?" Naneštěstí byl znalec na ryby. Bylo to jeho nejmilejší jídlo a tak znal skoro každou jedlou i nejedlou rybu. Jak říkal děda, nikdy si nebrat nic od cizího, než zjistíš že ten cizí je přítel.
Návrat nahoru Goto down
Anonymný
Anonymní




Pohřešovaní (Yume, Raiden) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohřešovaní (Yume, Raiden)   Pohřešovaní (Yume, Raiden) - Stránka 2 EmptyFri Apr 01, 2011 12:40 pm

Chuugi Shinu

Ani teplé ranní sluníčko či hřejivé kameny jí neprobudili. Když zacítila vůni ryb, tak se pomalu převalila na ruhý bok. Něco potichu zabreptala o tom, že to voní dobře, ale to byla veškerá reakce. Nijak nereagovala na Yoshiho polechtáni na břiše, jelikož není lechtivá. Spokojeně dále nerušeně chrní. Bylo by jí skoro jedno, že všechno jídlo sní, i když by pak byla hladová... Kdo ví či najdou způsob jak jí probudit, když se může vzbudit za hodně dlouho - no, jde na ní vidět, že má na kontu pěkné noci s ponocováním.
Návrat nahoru Goto down
Raiden

Raiden


Počet príspevkov : 165
Join date : 31. 01. 11
Age : 29

Pohřešovaní (Yume, Raiden) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohřešovaní (Yume, Raiden)   Pohřešovaní (Yume, Raiden) - Stránka 2 EmptyFri Apr 01, 2011 12:50 pm

Tsuki Akiyoshi

Ještě než mu Kioko stihla odpovědět, otočil se na stále-chrnící Shinu. Mírně si povzdechl a zamumlal: "Mladá slečno! Vstávat" Poslední slovo až skoro zařval, ale u toho se usmíval. Jelikož jí tohle nejspíš neprobralo, vstal a pár skoky se ocitl u vody. Nabral do "kalíšku" tvořeného dlaňmi vodu a rychle s ní došel k Shinu. Celý obsah dlaní pak vylil na její obličej a usadil se k ní. "Tak co? Toto tě taky neprobere?" Byl zvědav jestli se už probere nebo co prostě teď bude. Jestli se hned neprobrala tiše jí začal šťouchat prstem do čela a u toho se mile usmíval. Ovšem stále čekal i na odpověď od Kioko.
Návrat nahoru Goto down
Administrátor
Admin
Administrátor


Počet príspevkov : 326
Join date : 28. 02. 10
Age : 29

Pohřešovaní (Yume, Raiden) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohřešovaní (Yume, Raiden)   Pohřešovaní (Yume, Raiden) - Stránka 2 EmptyFri Apr 01, 2011 2:50 pm

Kioko pohlédne na Yoshiho pohledem, jako by je těma rybami chtěla snad otrávit. Losos... Odvětí tiše. Načervenalá barva mírně upečeného masa tomu i odpovídala. Doufám, že oba dva jíte ryby, nic jiného se tu v okolí ani sehnat nedá. Možná jen pár plodů rostoucích na stromech.
Návrat nahoru Goto down
https://fairy-tail.slovakforum.net
Anonymný
Anonymní




Pohřešovaní (Yume, Raiden) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohřešovaní (Yume, Raiden)   Pohřešovaní (Yume, Raiden) - Stránka 2 EmptyFri Apr 01, 2011 5:11 pm

Chuugi Shinu

Otráveně se otočila na zemi na břicho, hlavu si přikryla rukama na náznak, aby jí prostě nechal být. "Kolik je?" zeptala se potichu jako kdyby doufala, že je teprve kolem té páté ráno a ne někdy kolem deváté či tak nějak. Vůbec jí netrklo, že jsou vlastně pryč z města a že jsou v přírodě. Ale potom se najednou uvědomila a zprudka se posadila. Rozhlédla se kolem sebe, vstala. "Dobrý ráno," popřála těm dvoum, aby se neřeklo. Pak se odešla obléct.
Návrat nahoru Goto down
Raiden

Raiden


Počet príspevkov : 165
Join date : 31. 01. 11
Age : 29

Pohřešovaní (Yume, Raiden) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohřešovaní (Yume, Raiden)   Pohřešovaní (Yume, Raiden) - Stránka 2 EmptyMon Apr 04, 2011 5:40 pm

Tsuki Akiyoshi

Jakmile se Shinu probrala spokojeně se na ní usmál a kývl: "Dobré, Dobré." Spokojeně si jí ještě prohlížel než odešla pro svůj úbor. Sám se mezi tím podíval na lososa. Lehce ho vzal do prsů a přitom mu oči padli na jeho rány na rukou. Strupy tam neměl, ale nacházelo se zde již několik dlouhých červených jizev v různém stádiu hojení. Vždy tato rána začínala u ramena a končila u zápěstí. Nakonec jen pokrčil rameny a přičichl dlouze k rybě. "Mmm... voní to dobře. Ryby mám rád. A Kioko? Jak je to ještě daleko do Stone Town? Dorazíme tam rychle?" Po nějaké té minutce se zakousl do lososa a dlouze kousal první sousto. Správně si to vychutnával! Ryby... to bylo něco pro něho. Navíc se teď cítil krásně svěží i přes to, že v noci ležel na zemi. Měsíc dělal divy.
Návrat nahoru Goto down
Administrátor
Admin
Administrátor


Počet príspevkov : 326
Join date : 28. 02. 10
Age : 29

Pohřešovaní (Yume, Raiden) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohřešovaní (Yume, Raiden)   Pohřešovaní (Yume, Raiden) - Stránka 2 EmptyMon Apr 04, 2011 6:34 pm

Jak je to daleko? Na chvíli se zamyslela. Ještě musíme jít kousek podél tohohle toku. Ten se poté vlévá do řeky, která odděluje pevninu s městem, kam míříme, s touto zemí. A pak už je to jenom kousek. Problém spíš bude, přebrodit se přes řeku. Pokud totiž nenajdeme obchodníka či nějakého převozníka, budeme muset šlapat k deltě téhle řeky, kde se nachází jediný most. To by nám mohlo zabrat i víc, jak den. Prohlásí a poté si sbalí svých pár věcí, které má sebou.
Návrat nahoru Goto down
https://fairy-tail.slovakforum.net
Anonymný
Anonymní




Pohřešovaní (Yume, Raiden) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohřešovaní (Yume, Raiden)   Pohřešovaní (Yume, Raiden) - Stránka 2 EmptyMon Apr 04, 2011 6:42 pm

Chuugi Shinu

Vrátila se k nim a posadila se před jídlo, podívala se na Kioko. "Děkuju," pronesla krotce. "Itadakimásu!" popřála sama sobě a pustila se hladově do jídla, i když pomale, aby se dostatečně nasytila. Mezitím i poslouchala ty dva. Pokud bychom nenašli žádného obchodníka a převozníka, tak by to nevadilo... teoreticky ne, ale prakticky co? na jejím čele se objevila vráska pochybovačnosti. "Nevadilo by to... pokud bychom měli dostatek potravin a pití." pronesla hodně tichým hlasem mezi jídlem. "A... navíc... projíždí tu hodně převozníku a obchodníků? Kdyby ne, tak se musíme smířit s tím, že půjdeme prostě pěšky..."
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Pohřešovaní (Yume, Raiden) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pohřešovaní (Yume, Raiden)   Pohřešovaní (Yume, Raiden) - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Pohřešovaní (Yume, Raiden)
Návrat nahoru 
Strana 2 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
~ Fairy Tail no Shinwa ~ :: Ostatní :: Odehrané příběhy-
Přejdi na: