~ Fairy Tail no Shinwa ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG pro všechny fanoušky Fairy Tail
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Most (Tai, Waru, Maiya)

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorZpráva
Administrátor
Admin
Administrátor


Počet príspevkov : 326
Join date : 28. 02. 10
Age : 29

Most (Tai, Waru, Maiya) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Most (Tai, Waru, Maiya)   Most (Tai, Waru, Maiya) - Stránka 3 EmptyMon May 09, 2011 2:25 pm

Maiya

Zdá se mi, že jsme se tu ztratili. Už ani nevím, odkud jsme přišli. Pronese věc, která je jistá snad všem třem. Možná však mají lepší orientační smysl a ví aspoň, odkud přišli. Na otázku ohledně hladu jen zakroutím hlavou. Ne, nemám hlad... ale vy dva klidně běžte. Oznámím jim a rozhlédnu se kolem. Waru? Ty nechceš sehnat něco k jídlu? Optám se. [i]Řekla bych, že se mu v této podobě příliš do restaurace nechce.
Návrat nahoru Goto down
https://fairy-tail.slovakforum.net
Dawn de Diablo

Dawn de Diablo


Počet príspevkov : 265
Join date : 31. 01. 11
Age : 30

Most (Tai, Waru, Maiya) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Most (Tai, Waru, Maiya)   Most (Tai, Waru, Maiya) - Stránka 3 EmptyThu May 12, 2011 11:37 am

Waru

Zívl jsem a ukázali se velké tesáky. To je dobrým já také nemám hlad a protáhl si packy. Už dlouho nebyl v této podobě tak dlouho, ale zamlouvalo se mu to. Zadíval se do jedné ulice a nasál. Ucítil velmi zajímavé pachy, nedokázal je k ničemu přirovnat. Pohlédl jsem na Maiyu Tak kam pohlédl na ní tázavě. Zřejmě čekal, že ji něco napadne ohledně trasy.
Návrat nahoru Goto down
Ruushii

Ruushii


Počet príspevkov : 337
Join date : 31. 01. 11
Age : 27
Bydlisko : Dc

Most (Tai, Waru, Maiya) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Most (Tai, Waru, Maiya)   Most (Tai, Waru, Maiya) - Stránka 3 EmptyFri May 13, 2011 7:22 pm

Z jistých organizačních důvodů pokračuj prosím ZDE .... Jako by jsi na misi byl sám Wink
Návrat nahoru Goto down
http://warriors-cats.teamgoo.net/
Sponsored content





Most (Tai, Waru, Maiya) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Most (Tai, Waru, Maiya)   Most (Tai, Waru, Maiya) - Stránka 3 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Most (Tai, Waru, Maiya)
Návrat nahoru 
Strana 3 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Maiya
» Waru's magic and God Slayer magic

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
~ Fairy Tail no Shinwa ~ :: Ostatní :: Odehrané příběhy-
Přejdi na: