~ Fairy Tail no Shinwa ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG pro všechny fanoušky Fairy Tail
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Hľadanie zvitku - Chizu&Bulic

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorZpráva
Bulic

Bulic


Počet príspevkov : 128
Join date : 31. 01. 11

Hľadanie zvitku - Chizu&Bulic - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hľadanie zvitku - Chizu&Bulic   Hľadanie zvitku - Chizu&Bulic - Stránka 3 EmptyThu Oct 27, 2011 8:31 pm

Bulic Shozaki

Na odpovědi kývl na souhlas... Poté si jí přestanu všímat. Chvíli nad vším přemýšlím a pak uslyším lechké pochrupování které nevypadalo že by chtělo skončit.. Achh nejsem zvyklí na lidi.. No nic.. Sem v takovém trancu odpočívám, ale stále vnímám okolí kuli případným útokům.
Návrat nahoru Goto down
Mina

Mina


Počet príspevkov : 160
Join date : 12. 03. 11
Age : 29

Hľadanie zvitku - Chizu&Bulic - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hľadanie zvitku - Chizu&Bulic   Hľadanie zvitku - Chizu&Bulic - Stránka 3 EmptyThu Oct 27, 2011 8:42 pm

Tma prišla nejako príliš rýchlo, ale už ste boli naň pripravený. Chizu sa spalo celkom dobre, aj keď posteľ je k nezaplateniu. Bulica pomaly začala premáhať únava. Avšak.. bola nejaká divná. Až rýchlo sa začínal vyčerpávať a hneď na to zaspal chcene či nechcene.
Ďalšie ráno ste sa zobudili. Lenže bolo to zvláštne. Veď ste nezaspali v klietke spútaných na stoličkách chrbtom k sebe. Keď ste sa už trošku z toho zmätenia uvedomili, mohli ste sa rozhliadnuť. Okolo vás boli samí banditi, takže nebola sranda sa s nimi zahrávať. Klietka bola zo železa a spútaný ste boli k sebe obyčajným lanom. Na vás ich bolo príliš moc a boli ozbrojený. Vypadá to, že si vytvorili akýsi tábor, ale táboráky zahasínali. Vypadá to, že si zatiaľ nevšimli, že ste hore. Mohlo vám byť divné, že prečo vás rovno nezabili a nepobrali veci.
Návrat nahoru Goto down
Lus

Lus


Počet príspevkov : 131
Join date : 05. 06. 11

Hľadanie zvitku - Chizu&Bulic - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hľadanie zvitku - Chizu&Bulic   Hľadanie zvitku - Chizu&Bulic - Stránka 3 EmptyFri Oct 28, 2011 7:58 am

Chizu

Usnula jsem opravdu tvrdě. Nejspíše by mě nevzbudila ani bomba hozená přímo do mé hrobky. Teda... díry. Díky té krásně vykopané díře v zemi připomínající hrob se mi zdá krásný sen, ve kterém mě nějaká temná postava pohřbívá zaživa. Ležím v té díře a cítím, jak na mě dopadají kousky hlíny. Když chci začít křičet, nevydám ze sebe ani hlásku. Pak se vždy díky hlíně začnu dusit a sen skončí. Ne však na dlouho. Opakuje se celou noc. Bohužel mě neprobudí. Když se konečně probudím, oddechnu si. Chvíli mi trvá, než se trochu zorientuji. Přes ospalé oči toho ale moc nevidím. Chci si rukou poupravit brýle na nose, které jsem si nějakou záhadou na noc zapomněla sundat a během noci mi z toho nosu trochu sklouzli. Naštěstí se nerozbili. Nevím, co bych bez nich dělala. Když však chci zvednout ruku, nejde to. Trochu zamžourám a po chvíli se mi obraz konečně trochu rozostří a já se začnu zmateně rozhlížet kolem sebe. Seděla jsem na židli zády přivázána k někomu, na koho jsem neviděla. Nejspíše to však bude Bulic. Má štěstí, že jsem včera vyvrátila svou teorii o jeho opalování mladých dívek. Vzbudit se s touto myšlenkou, nejspíše mu nevěřím, že je to právě on, kdo je přivázaný ke mě zády. Kolem klece, ve které jsme zavření jako nějaká divoká zvířata, stojí několik osob. Ani jedna z nich se mi nelíbí. Snažím se vzpomenout si, co se včera stalo. Díky tomu, že jsem hned usnula, o ničem nevím. Něco se mi na tom však nezdálo. Proč nás tu drží? Mohli nás okrást během spánku, mohli nás i zabít. Proč nás drží? Při téhle myšlence začnu trochu panikařit. Napadne mě totiž, že by mohli mít něco společného s Mighty Devil a nebo být přímo členy tohoto cechu. Nikoho z nich jsem nepoznávala. Ale sestavení té sebranky se mohlo během té doby, co jsem v cechu nebyla, změnit. Po chvíli však nesouhlasně zakroutím hlavou. Jsme příliš daleko od jejich cechu, což by bylo první místo, kam by mě odnesli. To by během noci nestihli ani kdyby vlastnili tryskáč. I když, to možná jo. Každopádně, je tady i Bulic! Jeho by oni nepotřebovali. Zbavili by se ho hned při první možnosti. Když je tady, znamená to, že ho k nejspíše k něčemu potřebují. Nejspíše nás oba. Díky několika věcem se nakonec ujistím, že to prostě nemůžou být členové cechu MIghty Devil. Uleví se mi. Ale teď, když to nejsou oni, je tu další otázka. Co jsou vlastně zač? A... co po nás chtějí? Loktem chci strčit do Bulice, zda se už probral. Neuvědomím si, že jsem přivázána. To zjistím, až když se mi to nepodaří. Musím tedy přejít na plán B. Bulici? Jsi už vzhůru? Špitnu tichým hlasem tak, aby to slyšel jenom on. Pokud však ještě spí, určitě ho to nemohlo probudit.
Návrat nahoru Goto down
Bulic

Bulic


Počet príspevkov : 128
Join date : 31. 01. 11

Hľadanie zvitku - Chizu&Bulic - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hľadanie zvitku - Chizu&Bulic   Hľadanie zvitku - Chizu&Bulic - Stránka 3 EmptyFri Oct 28, 2011 8:21 am

Bulic Shizaki

NA chvíli sem usnul a poté jsem se probudil až v kleci a svázaný s Chizu... Po chvíli na mě Chizu špitne. Ano jsem vzůhu a když chvíli počkáš tak sme venku a pokračujem... V mé ruce vytvořím plamen a pomaličku přepaluji lana.. KDyž je vše přepálené tak lana nechám u rokou aby to nebylo nápadné. Konečně se protáhnu Vstanu příjdu ke kleci už s hořícíma rukama a chytnu mříže a začnu je tavit a pokračuji poté s dalšíma než je dost velká díra.
Návrat nahoru Goto down
Mina

Mina


Počet príspevkov : 160
Join date : 12. 03. 11
Age : 29

Hľadanie zvitku - Chizu&Bulic - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hľadanie zvitku - Chizu&Bulic   Hľadanie zvitku - Chizu&Bulic - Stránka 3 EmptyFri Oct 28, 2011 9:28 am

Banditi vypadali, že sú pozorní, takže ich zraku neuniklo, že si sa postavil a začal im páliť klietku. Všetci sa ihneď na vás otočili a vytiahli zbrane. Niečo si tam šeptali medzi sebou. Bulica mohol počuť nejaké slová zmyslu: zdržať, rýchlo, zvitok. Už vám mohlo dojsť, prečo vás držali, teda aspoň možno. Spravili okolo vás kruh, takže ste boli maximálne obkľúčený a nemohli ste nijak utiecť. Nevypadali, že chceli na vás zaútočiť, ale stáli v obrannom postoji.
Návrat nahoru Goto down
Lus

Lus


Počet príspevkov : 131
Join date : 05. 06. 11

Hľadanie zvitku - Chizu&Bulic - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hľadanie zvitku - Chizu&Bulic   Hľadanie zvitku - Chizu&Bulic - Stránka 3 EmptySun Oct 30, 2011 7:55 am

Chizu

Trochu mě uklidní, že je už je vzhůru. Oznámí mi, že nás z toho dostane a za chvíli budeme moct pokračovat dále. Po chvíli lana povolila a my byli volní. Ale byly tu ještě další překážky. Jednou z ní byla klec a tou další byli naši únosci, kteří se netvářili, že by nás chtěli pustit. Zaslechnu, jak se mezi sebou baví o svitku. Takže tu hledají svitek stejně jako my. Aspoň teď víme, proč nás tu uvěznili. Pohlédnu na Bulice, který začne tavit mříže klece. Ráda bych mu nějak pomohla, ale bohužel nevím jak. Mohla bych jim tak akorát nabídnout sušenky.
Návrat nahoru Goto down
Bulic

Bulic


Počet príspevkov : 128
Join date : 31. 01. 11

Hľadanie zvitku - Chizu&Bulic - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hľadanie zvitku - Chizu&Bulic   Hľadanie zvitku - Chizu&Bulic - Stránka 3 EmptySun Oct 30, 2011 8:24 am

Bulic Shizaki

Nechali mě vklidu dotavyt tolik mříží abych mohl vyléz ven kde se protáhnu. Aaaah..Dem si trochu užít ne ??.. Karyū no Tekken Mé ruce se obalí ohněm a já vystartuji na první bandity ty co jsou u mě nejblíže.. Začnu do nich mlátit hlava nehlava a pomalu se posouvat k dalším a dalším. Za chvíli to dokončíma pokračujem dál.
Návrat nahoru Goto down
Mina

Mina


Počet príspevkov : 160
Join date : 12. 03. 11
Age : 29

Hľadanie zvitku - Chizu&Bulic - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hľadanie zvitku - Chizu&Bulic   Hľadanie zvitku - Chizu&Bulic - Stránka 3 EmptySun Oct 30, 2011 8:32 am

Banditi boli dosť prekvapený, keď videli tvoje horiace ruky, ale nemohli otáľať. Keď sa sa po nich rozbehol, nejako sa snažili brániť, ale bol si moc rýchly na nich. Zatiaľ Chizu ostala nechránená, čo neušlo pozornosti jedného banditu, ktorého si si asi nevšimol. Hneď priskočil k Chizu, chytil jej ruky, ktoré jej priložil na chrbát a pod krkom jej dal meč. Zastav, inak tvojej priateľke podrežem hrdlo. Zareval bandita. Meč milimeter od jeho krku. Takže ak by zaútočil, hneď by jej reflexne ten krk rozrezal. Traja banditi zatiaľ na teba zaútočili s bojovým pokrikom zozadu a mávali pred seba mečmi.
Návrat nahoru Goto down
Lus

Lus


Počet príspevkov : 131
Join date : 05. 06. 11

Hľadanie zvitku - Chizu&Bulic - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hľadanie zvitku - Chizu&Bulic   Hľadanie zvitku - Chizu&Bulic - Stránka 3 EmptySun Oct 30, 2011 2:03 pm

Chizu

Pohlédnu na Bulice, který vylezl z klece a ihned se vrhl na bandity. Zatím co já tady nečině postávám, on se nás snaží dostat ven. Se svojí magií toho mnoho nedokážu. Nedokážu se s ní ani ubránit, natož bojovat. Nemůžu mu nijak pomoct. Nebo jo? Začnu se rozhlížet kolem sebe. Třeba najdu něco, s čím bych mohl máchat ze strany na stranu a třeba bych tím i někoho zasáhla. Jak se tak rozhlížím, nevšimnu si, že již nejsem v kleci sama. Ucítím, jak mi někdo chytne ruky a dá mi je za záda, takže se nemůžu ani pohnout. A kdybych se náhodou pohnula, mohla bych se pořezat o čepel meče, kterou mi přiloží ke krku. Strachy nejsem schopna ze sebe vydat ani hlásku. Po chvíli se však uklidním a pohlédnu na Bulice. Nezastavuj! Prohodím k němu. Bylo mi jasné, co by poté mohlo následovat, ale takhle je aspoň šance, že se odtud dostane aspoň jeden.
Návrat nahoru Goto down
Bulic

Bulic


Počet príspevkov : 128
Join date : 31. 01. 11

Hľadanie zvitku - Chizu&Bulic - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hľadanie zvitku - Chizu&Bulic   Hľadanie zvitku - Chizu&Bulic - Stránka 3 EmptySun Oct 30, 2011 2:30 pm

Bulic Shizaki

Mlátím jednoho po druhém a najednou je Chizu chycena.. Ten parchant .Oči mám rudé a kolem mě se tyčí ohromné plameny hoří mi celé tělo.. Ani nestačím nic říci a díky Karyū no Kenkaku jsem rychlejší než normálně. První co udělám je že chytnu čepel a odkloním ji od krku Chizu.. Z mé ruky začne kapat krev, ale v mém obličeji je stále výraz krveprolití a mých očích jako by se odráželo samo peklo.
Návrat nahoru Goto down
Mina

Mina


Počet príspevkov : 160
Join date : 12. 03. 11
Age : 29

Hľadanie zvitku - Chizu&Bulic - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hľadanie zvitku - Chizu&Bulic   Hľadanie zvitku - Chizu&Bulic - Stránka 3 EmptySun Oct 30, 2011 5:12 pm

Bandita si ani nevšimol akou rýchlosťou si sa k nemu priblížil. Nanešťastie postrehol, že už nestojíš na mieste a Chizu spravil šrám na krku, ale nie hlboký. Len ju tým trochu poškriabal. Potom sa zamračí aj on chytí tou rukou poriadne čepeľ a poriadne silno s ňou potiahne do strany, aby ti mohol rozrezať ruku. Aby sa mu lepšie bojovalo, tak druhou rukou Chizu chytil za vlasy stiahol ju k dvom ďalším banditom, ktorý ju chytili. Ostatní sa zatiaľ na teba zúrivo vrhli mávajúc mečmi.
Návrat nahoru Goto down
Lus

Lus


Počet príspevkov : 131
Join date : 05. 06. 11

Hľadanie zvitku - Chizu&Bulic - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hľadanie zvitku - Chizu&Bulic   Hľadanie zvitku - Chizu&Bulic - Stránka 3 EmptySun Oct 30, 2011 6:05 pm

Chizu

Bulic se bleskovou rychlostí dostane až k nám. Ucítím, jak se mi kousek čepele zařeže do krku. To už ji však v ruce sevře Bulic a odkloní ji pryč. Uleví se mi. Sevření rukou je najednou pryč a jsem volná. Než však stihnu cokoliv udělat, bandita mě chytí za vlasy a strhne mě k dalším banditům, kteří mě chytí. Pomalu si začínám připadat jako hadrová panenka. Pohlédnu na Bulice a všimnu si, že krvácí. To kvůli mě? Musím... mu pomoct. Chvíli jen tak stojím a koukám. Pak se pokusím nějakým způsobem uvolnit ze sevření banditů. Jediné, co se mi povede, je uvolnit jednu svou ruku. Natáhnu se ní ke svému opasku a z ní vytáhnu svou drahou paličku na masou. Tou se vší silou oženu a jednomu z banditů ji vrazím přímo mezi oči.
Návrat nahoru Goto down
Bulic

Bulic


Počet príspevkov : 128
Join date : 31. 01. 11

Hľadanie zvitku - Chizu&Bulic - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hľadanie zvitku - Chizu&Bulic   Hľadanie zvitku - Chizu&Bulic - Stránka 3 EmptySun Oct 30, 2011 6:24 pm

Bulic Shizaki

Uff jen škrábnutí.. Když bandita škubne mečem tak stále držím meč protože se teplem začal tavit a čepel byla tupá... Karyū no Tekken fláknu jmu jí přímo mezi oči a další a další a další. Poté se na mě vrhnou další s meči Karyū no Hoko doslova vyblafnu z úst ohromný plamen který míří na všechny na mě útočící. Poté se dostanu k Chizu.. A udeřím toho druhého co jí držel.. Tak co jak se vede ?
Návrat nahoru Goto down
Mina

Mina


Počet príspevkov : 160
Join date : 12. 03. 11
Age : 29

Hľadanie zvitku - Chizu&Bulic - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hľadanie zvitku - Chizu&Bulic   Hľadanie zvitku - Chizu&Bulic - Stránka 3 EmptySun Oct 30, 2011 6:35 pm

Banditi držali Chizu trošku slabšie, pretože si mysleli, že je to len dievča, ktoré s ním chodí, žiaden mág. Lenže sa aj zmýlili. Aj keď mágiu nepoužila, s paličkou zaobchádza vedela a bandita to schytal medzi oči. Druhý už nestihol zareagovať a Bulic ho udrel a trochu sa zapotácal dozadu. Bol to mladík a dosť sa ťa bál a tak radšej utiekol preč. Ostatní banditi už radšej tiež utiekli.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Hľadanie zvitku - Chizu&Bulic - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hľadanie zvitku - Chizu&Bulic   Hľadanie zvitku - Chizu&Bulic - Stránka 3 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Hľadanie zvitku - Chizu&Bulic
Návrat nahoru 
Strana 3 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Hľadanie zvitku - Suki&Yoshi
» Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.)
» Rozmražení Frozen Village (Dawn de D. & Bulic Sh.)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
~ Fairy Tail no Shinwa ~ :: Fairy Tail RPG :: Příběh :: Mise-
Přejdi na: