~ Fairy Tail no Shinwa ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG pro všechny fanoušky Fairy Tail
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.)

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
Ruushii

Ruushii


Počet príspevkov : 337
Join date : 31. 01. 11
Age : 28
Bydlisko : Dc

Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) Empty
PříspěvekPředmět: Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.)   Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) EmptyWed Mar 16, 2011 4:07 pm

Svítá, na obzoru se pomalu zdvihá velký zářivý kruh - slunce. Je načase vyrazit a pátrat po tom, co bylo ztraceno. Mí drazí svěřenci, však nebuďte unáhlení a dobře sví kroky rozhodněte, neboť jen jediným činem můžete ztratit vše, co jste doposud získali.
Návrat nahoru Goto down
http://warriors-cats.teamgoo.net/
Dawn de Diablo

Dawn de Diablo


Počet príspevkov : 265
Join date : 31. 01. 11
Age : 30

Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.)   Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) EmptyWed Mar 16, 2011 5:32 pm

Dawn de Diablo

Stál jsem tam tak, Amy vyběhla předemě a Bulic mluvil o tom že by mě zmlátil. V tomdle okamžiku jsem se usmál a sevřel jsem v rukouch jeden kříž. Kříž od Miku, který mě vrátil do normálu. Ještě mi skápla jedna slza na ten kříž, jenže to nikdo neviděl, kromě Tsume. Seděla tam na rameni a sledovala dění. Trochu jsem naklonil hlavu na stranu a šeptl jsem Tsume Ty víš co dělat a ona pouze kývla. Pak se Tsume během pár sec ocitla pod šálou a nekoukalo nic. Takže, jdeme na misi a zrychlil jsem tempo, abych dohnal Amy. Když jsem byl vedle ní A co že máme za misi? řekl jsem s úsměvem a podíval jsem na Amy. Venku bylo nádherně! a to se mi moc líbilo.
Návrat nahoru Goto down
Mina

Mina


Počet príspevkov : 160
Join date : 12. 03. 11
Age : 29

Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.)   Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) EmptyWed Mar 16, 2011 5:48 pm

Amy Tsubaki

Ďalej ide rýchlym krokom. Všetko si rýchlo urovnáva v hlave a netvári sa moc nadšene. Keď sa Dawn objaví vedľa nej, pozrie sa naň ho trošku zvláštnym pohľadom. Oči mala zvláštne akokeby v nej nebol žiaden život. To sa jej dosť často stáva, ale nemá to žiaden veľký vplyv na to. Párkrát zamrká a oči sa jej vrátia do normálu. Usmeje sa naň ho štýlom ^^ a trošku úsmev skriví akokeby sa usmievať ani nechcela, čo u nej naozaj nie je dobré znamenie. Ideme nájsť nejaký dlho stratený klenot. Povie v rýchlosti a pozrie sa späť pred seba. Kto asi je tá Miku? opýta sa v mysli. Celkom ju to trápi, celkom dosť. Za tým určite niečo bude, ale má divné tušenie. Jednu vec vie isto: Nebude to ľahká misia ako sa na prvý pohľad zdá. Alebo sa mýli?
Návrat nahoru Goto down
Bulic

Bulic


Počet príspevkov : 128
Join date : 31. 01. 11

Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.)   Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) EmptyThu Mar 17, 2011 9:30 am

Bulic Shizaki

Jakmile Dawn na mé slova zareaguje usmátím a sevřením křížku tak poté se jen spokojeně usměji a kývnu. Když Amy objasní cíl mise vytáhnu papír s misí z kapsy ve které jsem ho měl. Tady to je!.. Hodím misi Dawnovi a poté řeknu Tak co užijem si pátrání?? Chtělo by se odreagovat po téhle dnešní zápletce.. Co ty na to? Pronesu s dábelským usměvem a bije chtivostí. Hned jak dokončíme tuto misi musíme okamžitě jít najít Miku !!
Návrat nahoru Goto down
Dawn de Diablo

Dawn de Diablo


Počet príspevkov : 265
Join date : 31. 01. 11
Age : 30

Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.)   Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) EmptyThu Mar 17, 2011 1:52 pm

Dawn de Diablo

Tak klenot? posclouchám Amy a pak mi Bulic hodí ten list. Mno, možno by to chtělo se odreagovat, mohu vám slíbit, že se nic podobného nestane a usmál jsem se. Viď Miku řekl jsem si a šel jsem dál. Znal jsem Bulice sice chvilku, jenže jsem ho jaksi už znal. Bulici, nehledej Miku řekl jsem klidným hlasem Tu musím najít já a já musím vše vyřešit a ohlédl jsem se na nebe. Tsume usnula a někdy se ozvalo i chrápání a stím, jak jsem to uslyšel poprvé jsem se usmál. Podíval jsem se na Amy a nějak jsem pochopil. Amy a chytl jsem ji za rameno Miku je jedna dívka, se kterou jsem byl mnohem víc než kamarád řekl jsem spíše smutným hlasem. Jenže mě dohnala minulost a já ji nechtěl ublížit, a tak jsem odešel a můj hlas klesl. Díval jsem se do země Si jí velice podobná, až na to, že ona měla dlouhé a zelené vlasy pak mi moje ruka sjela z Amynina ramena a já nyní klidně šel stále dopředu.
Návrat nahoru Goto down
Mina

Mina


Počet príspevkov : 160
Join date : 12. 03. 11
Age : 29

Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.)   Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) EmptyThu Mar 17, 2011 3:50 pm

Amy Tsubaki

Pozerá sa pred seba a počúva ich. Potom keď ju chytí Dawn za rameno, pozrie sa naňho spýtavým výrazom. Hneď ako si ho vypočula, mierne sa zamračila, ale potom sa usmiala a chytila Dawna za ruku oboma rukami. Určite ju nájdeš. Usmeje sa naň ho a potom ho pustí. Pozrie sa späť pred seba. Niekedy.. začne potichu a chytí si náhrdelník od jej mami. ...musíme stratiť niečo dôležité, aby sme sa stali silnejšími. Dopovie potichu a pokrúti hneď hlavou s úsmevom. Potom sa pozrie na svoje vlasy. Veď ja mám dlhé vlasy. Asi len tá farba je iná.. odmlčí sa a potom s ňou mykne. Dúfam, že nebude ako moje sestry. Povie si potichu v mysli a pozrie sa potom na nich. Viete vôbec niekto kde je ten Blood Mountine? Pretože ja nie. Poškriabe sa vzadu na hlave nevinne.
Návrat nahoru Goto down
Bulic

Bulic


Počet príspevkov : 128
Join date : 31. 01. 11

Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.)   Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) EmptyThu Mar 17, 2011 4:01 pm

Bulic Shizaki

Sleduji ty dva a jen k tomu dodám Todle si nechte na jidny ted je na čase jít na misi ! Pak se Amy zeptá na docela zásadní otázku a já jí odpovím Co jsem slyšel je to nedaleko od tud nevím přesně jak daleko, ale je to tímhle směrem Ukáži prstem na cestu vedoucí ven z města a po níž by jsme se měli dát aby jsme tam došli. Ty dva se k sobě vážně hodí jen letmo my tahle myšlenka probleskne hlavou.. Vyjde cestou kterou jsem ukazál, ale držím se v chůzi pomaleji abych jim byl vzádech asi tak 2-3 metry zanimi. Najít klenoty to nemůže být zas tak těžké přeci nebo snad ano ?? Jsme tu přeci dva výjmeční Slayeři a jedna ani už nevím co ovládá za magii sakra no což i tak sem tu já a Dawn a to je zásadní takže ikdyby to ukradl mág bude mít co dočinění s námi.
Návrat nahoru Goto down
Dawn de Diablo

Dawn de Diablo


Počet príspevkov : 265
Join date : 31. 01. 11
Age : 30

Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.)   Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) EmptyThu Mar 17, 2011 4:07 pm

Dawn de Diablo

Dal jsem ruku do jedné z kapes a něco jsem nahmatal. Je to tady řekl jsem si a vytáhl jsem kouske papíru, co byl přehnutý. Ani Bulicovy jsem ho neukázal, ani já jsem se na tu fotku dlouho nepodíval říkal jsem si v mysli. Rozevřel jsem tu fotku a tam byl obrázek. Usmál jsem se a trochu se mi zatřásli ruce.
Spoiler:
Poté promluvila Amy a pak Bulic Jó tak to nevím kam řekl jsem a sledoval jsem cestu a fotku. Amy, jen abych to doplnil a stále jsem se díval an fotku Nejsem obyčejný mág ohně, já jsem Ohnivý God slayer trochu jsem pootočil hlavou a podíval jsem se na Amy A jakou magii máš ty?
Návrat nahoru Goto down
Mina

Mina


Počet príspevkov : 160
Join date : 12. 03. 11
Age : 29

Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.)   Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) EmptyThu Mar 17, 2011 4:13 pm

Amy Tsubaki

Usmeje sa veselo a pozrie sa na Bulica. Súhlasim s tebou. Zasmeje sa a potom keď jej ukáže smer, pozrie sa tým smerom. Potom si všimne ako Dawn vytiahol nejakú fotku. Kami no mahō - čiže papierová mágia. Odpovie mu na otázku s úsmevom. God Slayer jej nič nehovorí, takže sa jej to nezdá až také úžasné. Keby o tom niečo vedela, tak by hneď odpadávala úžasom, ale bohužiaľ. Prejde k nemu, chytí ho rukami sa jedno rameno a skáče smerom hore - keďže Dawn je od nej vysoký - aby na tú fotku videla. Ukááž! Čo to máš?? Pýta sa pri tom ako skáče.
Návrat nahoru Goto down
Bulic

Bulic


Počet príspevkov : 128
Join date : 31. 01. 11

Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.)   Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) EmptyThu Mar 17, 2011 4:24 pm

Bulic Shizaki

Dawne Dawne takhle hnedka říkat že jsi God Slayer to není dobré přeci jenom si vzácny druch jako já ... Dle její reakce God slayery nezná jinak by reagovala jinak a ona sama ovládá papírovou magii jo .. Jí ty papírky schoří když se já s Dawnem rozehřejem na správnou telotu varu. Jdu stále po té cesta a už sme dokonce vyšli z města kolem nás je lesík docela pěkný plný života.
Návrat nahoru Goto down
Dawn de Diablo

Dawn de Diablo


Počet príspevkov : 265
Join date : 31. 01. 11
Age : 30

Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.)   Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) EmptyThu Mar 17, 2011 4:34 pm

Dawn de DIablo

Dal jsem fotku níž, aby se mohla Amy podívat. Ano řekl jsem jí to, protože dle Tsume mohu, kdžy ji věří Tsume proč ne já a podíval jsem se na Amy A já bych ji věřil, ikdyž by Tsume ne řekl jsem s úsměvem. Papír? hmmm zamyslel jsem se Proto jsi měla ten zmatený výraz, když jsem ti poprvé řekl že jsem ohniví mág a pak jsme šli lesem. Najednou se rozeznělo hlasité zívnutí a zpod šáli se vynořila hlava. Jak dlouho jsem spala? a pak zbystřela, protože zahlédla fotku Miku co jsem měl v ruce.
Návrat nahoru Goto down
Mina

Mina


Počet príspevkov : 160
Join date : 12. 03. 11
Age : 29

Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.)   Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) EmptyThu Mar 17, 2011 4:41 pm

Amy Tsubaki

Prestane skákať a pozrie sa raz na jedného a raz na druhého striedavo To sa bavíte o mne? Opýta sa ich, keďže je trochu zmätená a pozrie sa na fotku. Mierne sa nedôverčivo zamračí. Pekná.. Povie na to jediné a pozrie sa späť na Dawna. Poškriabe sa vo vlasoch a pozrie do strany. Nemám moc rada oheň, keďže rýchlo môj papier spaľuje... teda .. to je jeden z dôvodov. Povie posledné slová skoro šeptom a pozrie sa na Bulica. Nechoď za nami ako chvost! Pribehne k nemu, chytí ho za ruku a začne ho ťahať k Dawnovi. Započula potom Tsume a usmiala. Tsu-chan, ahooj! Zamáva veselo na ňu a Bulica ťaha druhou rukou k Dawnovi.
Návrat nahoru Goto down
Bulic

Bulic


Počet príspevkov : 128
Join date : 31. 01. 11

Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.)   Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) EmptyThu Mar 17, 2011 4:54 pm

Bulic Shizaki

Na Dawnovu odpověd jen kývnu a odvětím Je to tvoje volba jen upozornuji. Když Amy začne mluvit o strachu z ohně tak nechám hořet mou pravou dlan a dodám Nedivím se ti že se bojíš ohně... Poté svou ruku utnu a ona přestane hořet a pak mě Amy chytí za ruku a táhne dopředu... Já jsem ráááád vvv úústraaníí miimmooo spppoollečnost !! JAk rychle mě táhla tak mi ani dobře rozumět nešlo. PAk si všimnu Tsume jak zbistřela na tu fotku a pak mi to došlo že na fotce je Miku.. Takhle vypadá mě jí jen popisoval to je vše sem si říkal co to drží za fotku.
Návrat nahoru Goto down
Dawn de Diablo

Dawn de Diablo


Počet príspevkov : 265
Join date : 31. 01. 11
Age : 30

Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.)   Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) EmptyThu Mar 17, 2011 5:03 pm

Dawn de Diablo

Tsume ukázala takový dračí úsměv Ahoooj a pak se podívala na tu fotku a kousla mě do ucha. Jau a podíval jsem se na Tsume Za co? a Tsume ukázala drápkem na tuu fotku Tendle obrázek jsem neviděla, jak to? a podívala se na mě přísním pohledem. Ani já.... od doby co jsem odešel od Miku jsem na fotku nepohédl. a podíval jsem se na Tsume vážným pohledem. Najednou Tsume začlo zajímat něco jiného Strach z ohně? to znám a podívala se na Amy I já se trochu bojím svého vlastního ohně a položila strápeně hlavu na mé rameno.
Návrat nahoru Goto down
Mina

Mina


Počet príspevkov : 160
Join date : 12. 03. 11
Age : 29

Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.)   Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) EmptyThu Mar 17, 2011 5:17 pm

Amy Tsubaki

Dotiahne Bulica k Dawnovi a Tsume, ale stále ho drží za ruku. Zasmeje sa na Bulicovej reakcii, keď ho potiahla a pozrie sa na Tsume. Nechce nijak komentovať ich rozhovor. Nie je to jej vec. Tsu-chan, prečo ty vlastne sedíš na Dawnovom ramene alebo spíš? Prečo si nepolietaš? Opýta sa jej, keďže ju to dosť zaujímalo. Keby bola Tsume, tak by nevydržala len sedieť alebo spať. Nechce im inak hovoriť ďalšie dôvody prečo má fóbiu z ohňa. Nie je to moc príjemná téma. Akurát vtedy sa Amyina taška trošku nadvihla a vyletel z nej nejaký papier, ktorý letí pred nimi ďalej. Whua! Sakriš! Poď sem! Rozbehne sa za papierom, ale nešťastnou náhodou potiahne za sebou aj Bulica, keďže ho stále drží.
Návrat nahoru Goto down
Bulic

Bulic


Počet príspevkov : 128
Join date : 31. 01. 11

Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.)   Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) EmptyThu Mar 17, 2011 5:25 pm

Bulic Shizaki

J8 ti řeknu proč Tsume nelítá protože je to malý líný drak to je celé to tajemstvní, ale to že je líná si nepřizná ! Když todel řeknu začnu se smát Ted začne hudrovat a možná mě zas kousne.. Pak mě Amy začne zase tahat za nějakým kouskem papíru Sakra malá holka mě tu takhle tahá. Co to je za papír že se po nom tak rozeběhla Pak si všimnu že sme opustili les a jsme v horách né moc vysokých, ale že by se o nich dalo říci že jsou malé to taky nešlo.
Návrat nahoru Goto down
Dawn de Diablo

Dawn de Diablo


Počet príspevkov : 265
Join date : 31. 01. 11
Age : 30

Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.)   Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) EmptyThu Mar 17, 2011 5:34 pm

Dawn de Diablo

Proč moc nelítám? a pak do toho začal mluvit Bulic Nejde o to, že jsme líná ikdyž to taky, ale o to, že jsem zvyklá takhle jenže pak Amy začne běhat za papírem. Tsume vylezla komplet zpod šály, zadníma packama se odrzila od mého ramene a jako šipka proletěla okolo Bulice a Amy a čapla ten papír. Uchopila ho opatrně, aby ho nepotrhala a podala ho Amy. Když cizí lidi vidí malého draka, buď mají strach, že přijde nějaké neštěstí a nebo se vyptávají a nedaj nám pokoj. podívala se na mě Proto jsem zvyklá být většinu času pod šálou poté co si Amy vzala papír, Tsume vylétla víš a porozhlédla s epo okolí. Poté se střemhlav vrhla na Amy a těsně na dní změnila směr. Přistála mi na rameni a roztáhla plně své křídla. Mě se líbí létání a mávla pravím křídlem.
Návrat nahoru Goto down
Mina

Mina


Počet príspevkov : 160
Join date : 12. 03. 11
Age : 29

Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.)   Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) EmptyThu Mar 17, 2011 5:40 pm

Amy Tsubaki

Zastaví sa, keď Tsume preletí okolo nej a pozerá na ňu. Pustí Bulicovu ruku a zoberie si od Tsume papier. Arigato. Poďakuje a pozrie sa na papier, na ktorom je nakreslená dospelá žena horiaca v ohni a na krku mala taký istý náhrdelník ako má teraz Amy. Takto videla Amy smrť svojej matky. Nemo sa prizerala ako jej matka kričala a horela. Pozerá sa na ten papier a vybavuje sa jej spomienka. Nič nikomu nehovorí, len mlčky stojí s tou kresbou v ruke. Vždy kreslila to, čo cítila alebo na čo práve myslela. Nechápe, prečo práve vtedy vyletel tento. Pozrie sa na svoj náhrdelník na krku. Pamätá si ako išla do tej zhoretej časti a našla ho tam - nepoškodený. Len bol od nejakej špiny, stačilo ho len vyčistiť. Pozrie sa späť na kresbu a díva sa na ňu.
Návrat nahoru Goto down
Bulic

Bulic


Počet príspevkov : 128
Join date : 31. 01. 11

Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.)   Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) EmptyThu Mar 17, 2011 5:43 pm

Bulic Shizaki

Když mě Amy pustí všimnu si kresby. Ten náhrdelník má Amy takže že by to bylo vyzobrazení jejího strachu z ohně, ale počkat Amy vypadá jinak takže to musí být nikdo příbuzný nebo blízký kamarád. Mlčky koukám na Amy a pak se rozejdu ku předu Všichni okolo mě mají depresivní vzpomínky jen já ne díky bohu za to.
Návrat nahoru Goto down
Dawn de Diablo

Dawn de Diablo


Počet príspevkov : 265
Join date : 31. 01. 11
Age : 30

Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.)   Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) EmptyThu Mar 17, 2011 5:49 pm

Dawn de Diablo

Tsume pozorovala okolí z ramene a pak se bleskově odrazila a zaletěla do nějakého křoví. Tsume? sledoval jsem, kam zmizela. po chvíli se objevila se třema jablkama. Jedno měla v ústech a dvě nesla v packách. Nejdřív pustila jedno Amy a pak Bulicovy. Poté přistála na mém rameni a zakousla se do jabka. Pouze jsem si vzdychl a sál jsem sledovat cestu. V hlavě s emi míhalo spousta myšlenek o Amy a Miku. Nevěděl jsem co dělat.
Návrat nahoru Goto down
Mina

Mina


Počet príspevkov : 160
Join date : 12. 03. 11
Age : 29

Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.)   Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) EmptyThu Mar 17, 2011 5:56 pm

Amy Tsubaki

Pozrie sa na jablko, ktoré jej doniesla Tsume. Zobrala ho do ruky a pozerala naň. Usmiala sa na Tsume. Arigato, Tsu-chan! Schovala ten obrázok a pozrela sa pred seba na Bulica. Hej! Počkaaj! Zakričala naň ho, v rýchlosti schovala jablko, chytila Dawna za packu a rozbehla sa za Bulicom. Aj keď za mamou a strýkom stále smúti, je rada, že má teraz novú rodinu. Ktovie, aká bude táto misia. Dobehne Bulica, ale zas toho popadne za packu a potiahne ho za nimi. Ideme splniť misiu! Vyhlási rozhodne a beží ďalej plná energie a dobrej nálady. Ktovie ako sú ešte ďaleko. Ani sama nevie kam presne majú ísť.
Návrat nahoru Goto down
Bulic

Bulic


Počet príspevkov : 128
Join date : 31. 01. 11

Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.)   Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) EmptyThu Mar 17, 2011 6:04 pm

Bulic Shizaki

Když mi jablko přistálo v ruce začal jsem si ho grilovat díky svému ohni. Než ho začnu grilovat na ohni mávnu rukou jako díky Tsume a pak když si chci kousnout mě Amy chytí a začne táhnout a při tom mi jablko spadne na zem. Měla by jsi si šetřit energii na misi kdyby se to nějak zvrtlo !! a ne tady tak blbnout ...... Aspon dává trochu života do našeho života že Dawne !... Když mě pak stále Amy táhne otočím ruku a chytnu jí taky s usměvem. No což asi už jí z života nedostanu no ani mo to nějak víc nevadí aspon dodá trochu koření do mého života.
Návrat nahoru Goto down
Ruushii

Ruushii


Počet príspevkov : 337
Join date : 31. 01. 11
Age : 28
Bydlisko : Dc

Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.)   Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) EmptyThu Mar 17, 2011 6:52 pm

Zabráni do všeho okolo a kolem jste si 'mezi řádky' všimli, že se vám na obzoru konečně zjevují vrcholky Blood Mountine. Ale přeci jen, před vámi byl ještě nějaký kus cesty. Když jste se kochali vaším cílem, před vámi tak krásně rozlehlým, v dáli jste zahlédly jakési obrysy. Něco se k vám vzduchem blížilo. Toť.... Holub?! Ne jen tak ledajaký, ale poštovní holub, jež k vám dopravil dopis v bělavé obálce a s pečetí, stejnou, jako byla na listině mise. Holub párkrát zaskřehotal svým *Vrků, vrků...* a opět roztáhl křídla a byl ten tam.
Návrat nahoru Goto down
http://warriors-cats.teamgoo.net/
Dawn de Diablo

Dawn de Diablo


Počet príspevkov : 265
Join date : 31. 01. 11
Age : 30

Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.)   Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) EmptyFri Mar 18, 2011 1:44 pm

Dawn de Diablo

Zatím co si Tsume pochutnávala, Amy mě najednou vzala za ruku a tahala mě k Bulicovy. Jak semnou škubla, Tsume upadlo to jabl, jenže jsem ho stačil chytti druhou rukou. Podal jsem to jablko Tsume a nyní už tahala Amy i Bulice. Byla prádzná obloha, jen mi něco ve mě řeklo, ať se podívám na nebe. Tam letěl holub Tsume šeptl jsem a ona zvedla hlavu. Má na sobě stejnou pečeť, jako máme na misi a pak zmizel. Jdeme nejspíš správně a s těma slovama se Tsume opět zakousla do jabka. Poté se nad námi začal snášet dopis, který nesl předtím ten holub A hele ho
Návrat nahoru Goto down
Mina

Mina


Počet príspevkov : 160
Join date : 12. 03. 11
Age : 29

Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.)   Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) EmptyFri Mar 18, 2011 2:05 pm

Amy Tsubaki

Po pár minútach behu niečo zazrie vpredu. Niečo k nim išlo - nie, letelo. Zastavila sa a pozerala na to čo k nim letelo. Holub? Opýta sa potichu. Holub dačo pustil a Amy pustila Bulica a Dawna. Natiahla ruky pred seba a dopadol jej na ne dopis s pečaťou. Tegami? Pozerala na dopis a potom sa ohliadla za holubom. Pozrela sa späť na dopis a potom na tú pečať. Niekde ju už videla, ale nejako si nevie spomenúť. Nie je to tá pečať čo bola aj na tom papiery? Opýta sa ich a otočí sa k nim. Sú asi v Blood Mountine, takže ju napadlo, žeby v tom boli nejaké informácie o misii.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.)   Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 6Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Rozmražení Frozen Village (Dawn de D. & Bulic Sh.)
» Hľadanie zvitku - Chizu&Bulic

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
~ Fairy Tail no Shinwa ~ :: Ostatní :: Odehrané příběhy-
Přejdi na: