~ Fairy Tail no Shinwa ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG pro všechny fanoušky Fairy Tail
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.)

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
Mina

Mina


Počet príspevkov : 160
Join date : 12. 03. 11
Age : 29

Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.)   Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 4 EmptySun Mar 27, 2011 1:02 pm

Amy Tsubaki

Stojí tam chrbtom k budove. Ide jej mráz po chrbte z toho domu. Vytrhne ju z myslenia Bulicove slová. Povzdychne si a zavrie na pár sekúnd oči. Urovnáva si to v hlave a potom sa otočí s úsmevom. Ale nič mi nie je, len som potrebovala na vzduch. Ideme? Povie v rýchlosti, čapne ho za ruku a vedie ho k Dawnovi. Keď dostane Bulica za svoj chrbát, úsmev sa jej vytratí. Čapne za ruku aj Dawna a ťahá ich za sebou von z dediny. Tak poďme! Vyhlási nadšene a ťahá ich za sebou
Návrat nahoru Goto down
Bulic

Bulic


Počet príspevkov : 128
Join date : 31. 01. 11

Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.)   Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 4 EmptySun Mar 27, 2011 3:18 pm

Bulic Shizaki

Když Amy vytrhnu z myšlenek změní se. Byla najdenou klidná a zase normální. Jsem rád že jsi v pořádku PAk potichu vyšel Dawn jen se na něj podívám a otočím se zase na Amy a v tu chvíli Dawn řekl něco o tom že bysme měli jít. Amy mě pak čapla za ruku a táhla k Dawnovy toho čapla taky a pokračovala ven s podobnými slovy jako Dawn. Byl jsem rád že Amy je uplně normální a zase nás táhne jak před tím... Tak co myslíte jaká to bude mise??
Návrat nahoru Goto down
Dawn de Diablo

Dawn de Diablo


Počet príspevkov : 265
Join date : 31. 01. 11
Age : 30

Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.)   Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 4 EmptyTue Mar 29, 2011 1:02 pm

Dawn de Diablo

Jakmile mě Amy čapla, usmál jsem se. Byl to takový klidný, hřejivý úsměv. Pak Bulda promluvil o misi Možná se to zdá jednoduché, jenže nebude řekl jsem, ale to už jsme byli mimo vesnici, žádní lidé okolo. Zahejbala se mi šála Ano, ten klenot může mít takřka kdokoli, když budeme mít štěstí, pár dní to potrvá řekla Tsume. Nejdříve vykoukla pouze hlava, aby se přesvědčila o tom, že nikdo není kolem a pak vyhopsla ven celá. Odrazila od mého ramene a vyletěla do výšky a pak se opět vrátila. Aaaaach, potřebovala jsem protáhnout křídla, měla jsem je špatně složená pod tvým tričkem a sledovala okolí. Sedla si na rameno a nasála vzduch Magii cítím jen tu naší, jinou necítím, takže buď je to dobře izolováno a nebo je někde dál a pak se Tsume zadívala na Amynin náhrdelník. Tsume z toho náhrdelníku něco cítila, ale nevěděla co a magie je to nejspíš nebyla. Tsume nad tím chvíli přemýšlela, jenže pak se podrbala na hlavě Tak kam půjdem jako první? Já tam stál a ani jsem nedutal. Souhlasil jsem se vším co Tsume řekla a to jsem dával najevo kývnutím.
Návrat nahoru Goto down
Mina

Mina


Počet príspevkov : 160
Join date : 12. 03. 11
Age : 29

Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.)   Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 4 EmptyTue Mar 29, 2011 2:07 pm

Amy Tsubaki

Usmeje sa a ťahá ich ďalej von z mesta. Ale určite to bude sranda! Ja sa tak teším! Povie nadšene ako malé dieťa radujúce sa ako na výlet do Disneylandu. Neuvedomuje si, že misia by mohla byť dosť nebezpečná, ale zatiaľ si to užíva. Keď už prídu prejdú von z dediny, zastaví sa. Pustí Bulica a Dawna, zdvihne ruky a poriadne sa ponaťahuje. Zvesí ruky a zachytí Tsumin pohľad. Pozrie sa na ňu. Copak? Opýta sa jej a všimne si, že pozerá na jej náhrdelník. Čo ju tak zaujalo na ňom? Pozrie sa späť na Tsume
Návrat nahoru Goto down
Bulic

Bulic


Počet príspevkov : 128
Join date : 31. 01. 11

Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.)   Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 4 EmptyTue Mar 29, 2011 4:01 pm

Bulic Shizaki

Jsem rád že jsi to Amy užívá a tajně doufám že si brzo uvědomí že jsme na misi sice ted se nic neděje takýže at se vyblbne, ale později to může být zajímvé vzhledem k tomu když ovládnou ty klenoty bude to pak bžunda. Ikdyž vypadám jako bych byl mimo stále sleduji vše okolo nás a díky mému velmi dobrému čichu můžu zjistit nebezpečí z předstihem.. Doufám že až příde na boj tak se Amy nic nestane nerad bych aby se jako nováček hned takhle zmrzačila.... Ale přeci jenom sem tu já a Dawn takže doufám že jí ochráníme...
Návrat nahoru Goto down
Dawn de Diablo

Dawn de Diablo


Počet príspevkov : 265
Join date : 31. 01. 11
Age : 30

Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.)   Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 4 EmptyTue Mar 29, 2011 4:45 pm

Dawn de Diablo

Amy promluvila na Tsume a ta sebou škubla. Čekala, že se Amy zeptá ale stejně ji to překvapilo. Zajímavý náhrdelník a zakroutila krkem Cítím z něj něco zvláštního, určitě si ho získala za zvláštní nebo smutné události pouze zamávala křídlama Je to ovšem můj názor pouze jsem poslouchal Tsume aa mezi tím, jsme natáhl ruku a uprostřed dlaně jsem vyvolal černý oheň. Hrál jsem si sním v dlaních.
Návrat nahoru Goto down
Mina

Mina


Počet príspevkov : 160
Join date : 12. 03. 11
Age : 29

Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.)   Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 4 EmptyTue Mar 29, 2011 5:11 pm

Amy Tsubaki

Počúvala Tsume a zovrela náhrdelník v ruke. A ja tvoj názor rešpektujem. Povedala skoro šeptom a potom si náhrdelník pustila. Tak čo tu stojíme? Ideme, nie? Chytí zase Dawna a Bulica za ruky a nečakane ich za sebou prudšie potiahne ako predtím. Už je z toho taká natešená, nevie sa dočkať až sa začne niečo diať.
Návrat nahoru Goto down
Bulic

Bulic


Počet príspevkov : 128
Join date : 31. 01. 11

Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.)   Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 4 EmptyFri Apr 01, 2011 4:45 pm

Bulic Shizaki

Byl jsem jak kus věci neutrální výraz žádný pohyb na víc byl jsem doslova chodící loutka měl jsem plnou hlavu myšlenek a nestačil jsem je pořádně zpracovávat bylo tam vše to co budu dělat po misi kde budu bydlet co když se mise zvrtne prostě vše vše mi dělalo těžkou hlavu...
Návrat nahoru Goto down
Ruushii

Ruushii


Počet príspevkov : 337
Join date : 31. 01. 11
Age : 27
Bydlisko : Dc

Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.)   Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 4 EmptySat Apr 02, 2011 5:55 pm

Vyrazili jste a šli jste zase pěkný kus cesty. Ale co to, začalo se stmívat a to sakramentsky rychle. Než jste se nadáli, na cestu jste viděli jen díky slabé měsíční záři. Co bylo ale ještě víc znepokojující, byl fakt, že tu nejste sami. Tedy, alespoň jste si to mohli myslet...
Návrat nahoru Goto down
http://warriors-cats.teamgoo.net/
Dawn de Diablo

Dawn de Diablo


Počet príspevkov : 265
Join date : 31. 01. 11
Age : 30

Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.)   Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 4 EmptySun Apr 03, 2011 6:56 pm

Dawn de Diablo

Nepřespíme tady někde? řekl jsem a podíval jsem se na měsíc. Byl krásný a byl v úplňku. Pohlédl jsem na Amy a Bulice. Tsume zatím seděla na rameni a bedlivě sledovala dění v okolí.
Návrat nahoru Goto down
Mina

Mina


Počet príspevkov : 160
Join date : 12. 03. 11
Age : 29

Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.)   Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 4 EmptyMon Apr 04, 2011 3:01 pm

Amy Tsubaki

Kráča pomalšie a pomalšie. Už je unavená po tom večnom chodení. Nakoniec sa zastaví a pozrie sa na tých dvoch. No hej, mohli by sme.. Povie a tvári sa akokeby vôbec nebola unavená. Hneď pokrúti hlavou a vykročí vpred Neviem ako vy, ale ja mám dosť energie a pôjdem ď - ani to nestihne dopovedať a vpálil do stromu. Vôbec ho pred sebou nevidela. Chvíľu ostane na ňom pricapená a potom sa od neho odtrhne. Šúcha si nos aj čelo, ale tvári sa, že sa nič nestalo, možno to nevideli
Návrat nahoru Goto down
Bulic

Bulic


Počet príspevkov : 128
Join date : 31. 01. 11

Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.)   Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 4 EmptyMon Apr 04, 2011 3:29 pm

Bulic Shizaki

Jakmile Dawn podal návrh byl jsem na stromě Tsume a Dawn jsi mě asi všimli ale AMy nemohla... Po chvíli jsem pronesl ze stromu Amy tady nejde o únavu, ale o to že takhle se bud stratíme nebo se nikomu něco stane ... Takže já spím tady najděte si něco..... Díky mému lepšímu zraku jsem viděl líp jak Amy, ale i tak byla vážně pekelná tma.
Návrat nahoru Goto down
Dawn de Diablo

Dawn de Diablo


Počet príspevkov : 265
Join date : 31. 01. 11
Age : 30

Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.)   Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 4 EmptyMon Apr 04, 2011 3:47 pm

Dawn de Diablo

Amy narazila do stromu a tak jsem se trochu pousmál. Poté na nás promluvil Bulda ze stromu Hmm, máš pravdu, ale kde se schováme a rozhlédl jsem se. Tsume narovnala krk, natáhla vzduch a z jejích úst vyletělo 5 fireballů do všech stran, aby bylo lépe vidět. Kousek před náma jsme zahlédl takovej zvlásštní strom Díky Tsume, co třeba támhle? a ukázal jsem na strom.
Návrat nahoru Goto down
Mina

Mina


Počet príspevkov : 160
Join date : 12. 03. 11
Age : 29

Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.)   Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 4 EmptyMon Apr 04, 2011 3:57 pm

Amy Tsubaki

Pozrie sa hore za Bulicom. Nevie presne kde je, ale vie, že je niekde hore. Tak začne krútiť hlavou sem a tam a pozerať sa na obrysi stromov Ale to je jednooo! Ajstak... vidím úplne všetko, takže sa nestratíme. Snaží sa chodiť okolo a nejako uhýbať stromom aby dokázala že vidí. Nechce sa vyťahovať či čo, ale neznáša, keď sa nemôže hýbať. Potom sa pozrie na Tsume, ktorá vyvolala ohnivé strašáky a pozrie sa na strom, na ktorý ukázal Dawn. Pozrie sa okolo seba a už zbadá aj Bulica. Ha! A mám ťa, opica! Zvolá, čím ukázala to, že vôbec nič doteraz nevidela, ale to si nejako nestihla uvedomiť.
Návrat nahoru Goto down
Bulic

Bulic


Počet príspevkov : 128
Join date : 31. 01. 11

Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.)   Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 4 EmptySat Apr 09, 2011 7:31 pm

Bulic Shizaki

Byl jsem tichý a měl zavřené oči, ale nespal jsem na to co Amy řekla jsem nereagoval a dělal že spím, ale při tom jsem přemýšele nad tou naší misí snažil jsem se přijít na to kdo by to jen mohl vzýt, ale nic mě nemohlo napadnout. Už uběhlo několik hodin a začalo se rozednívat tak jsem vstal a seskočil zase na cestu a čekal na ty dva až se proberou ..
Návrat nahoru Goto down
Ruushii

Ruushii


Počet príspevkov : 337
Join date : 31. 01. 11
Age : 27
Bydlisko : Dc

Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.)   Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 4 EmptySat Apr 09, 2011 7:42 pm

Bylo tomu tak. Už se rozednívalo, i když zatím jen slabě. Bylo něco kolem páté hodiny raní. Při tom, jak se Bulic rozhlížel kolem sebe, něco se kolem něj šustlo a náhle okolo něj něco proletělo. Než se nadál, bylo to všechno ale pryč. Nebo... Před ním na stromě byl šípem připíchnut nějaký vzkaz - opět. Šíp byl asi to, co ti prosvištělo kolem hlavy.
Návrat nahoru Goto down
http://warriors-cats.teamgoo.net/
Dawn de Diablo

Dawn de Diablo


Počet príspevkov : 265
Join date : 31. 01. 11
Age : 30

Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.)   Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 4 EmptySun Apr 10, 2011 4:59 pm

Dawn de Diablo

Probral jsem se a zjistil jsem, že jsem nalepenej na Amy, která ještě spala. Rychle jsem vstal jakobby nic a rozhlédl jsem se po okolí. Zastavil jsem pohledem na Bulicovy a v tu chvíli proletěl okolo něco šíp. Zase něco chtěj? řekl jsem a pohlédl jsem na šíp.
Návrat nahoru Goto down
Mina

Mina


Počet príspevkov : 160
Join date : 12. 03. 11
Age : 29

Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.)   Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 4 EmptySun Apr 10, 2011 6:17 pm

Amy Tsubaki

Pokojne spala pritúlená k Dawnovi a keď vstal, tak len niečo nespokojne zamrmlala a pretočila sa na druhý bok. Rada dlho spí a tentokrát sa jej na zemi pod stromom spalo celkom pohodlne. Nič si nevšímala a ďalej spala mlčky pokojne spala.
Návrat nahoru Goto down
Bulic

Bulic


Počet príspevkov : 128
Join date : 31. 01. 11

Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.)   Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 4 EmptyMon Apr 11, 2011 12:26 pm

Bulic Shizaki

Jakmile okolo mě proletěl šíp tak jsem k němu šel a poté vzal dopis a také jsem si všiml že se Dawn probral.. Ty dva tam spali tak hezky u sebe... Ale co může být v té obálce že by nějaká rada nebo co ??... Poté pohlédnu na Dawna a posunkami mi ukáži at jde ke mě přečíst si ten dopis .. Amy necháme asi ještě spát at má dost síly ....
Návrat nahoru Goto down
Ruushii

Ruushii


Počet príspevkov : 337
Join date : 31. 01. 11
Age : 27
Bydlisko : Dc

Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.)   Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 4 EmptyMon Apr 11, 2011 2:10 pm

Bylo krásně poznat, že dopis je psát ručně a byl celkem naškrábaný. Vypadalo to skoro jako šifra, dalo vám zabrat to přečíst.
citace :
Amatéři, vy ste se rozhodli pracovat pro ty boháče ani nevíte co to obnáší. Těším se na setkání tváří v tvář, ale jelikož dete po mě............. byl by to váš konec. Děte si radši po svých, jestli je vám život milý... Sleduju vás...
Návrat nahoru Goto down
http://warriors-cats.teamgoo.net/
Dawn de Diablo

Dawn de Diablo


Počet príspevkov : 265
Join date : 31. 01. 11
Age : 30

Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.)   Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 4 EmptyThu Apr 14, 2011 6:15 pm

Dawn de Diablo

Prohlížel jsem si Amy, která v klidu spala. Pak jsem opět pohlédl na šíp a sundal jsem z něho vzkaz. Chtěl jsem začít číst nahlas, ale Tsume mě předběhla. Vykoukla zpoza šáli a četla to. Grrrr, nějakej pošuk nás sleduje odmlčela se To je určitě nějaký úchyl S jejími slovy jsem se zasmál Neboj Tsume, já tě nedám usmál jsem se. Šáhl jsem si na kříž, který sloužil jako pečeť mé pravé magie Doufám, že to nebudu muset použít řekl jsem si. Pohlédl jsem na Bulice Tak co budeme dělat?
Návrat nahoru Goto down
Mina

Mina


Počet príspevkov : 160
Join date : 12. 03. 11
Age : 29

Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.)   Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 4 EmptyThu Apr 14, 2011 7:23 pm

Amy Tsubaki

Pokojne bezesne sní ďalej. Nevšíma si okolie. Sem tam sa nepokojne zamrví. Stopy v minulosti sa jej objavujú vo snoch. Videla sa ako stojí v nejakej prázdnej temnej miestnosti a vzadu veľké zrkadlo. Pozerala naň na svoj odraz. Potom jej vlastný odraz začal horieť čím nabral podobu jej horiacej matky. Vtedy Amy zacúvala a zakopla o niečo. Spadla na zem a pod nohami mala mŕtvolu svojho strýca, ktorý ju chcel ochrániť pred tým sluhom čo si pre ňu vtedy prišiel. Vydesene sa postavila a utiekla preč z miestnosti. Zrazu sa objavila v tanečnom sále jej otca, kde väčšinou usporiadal obchodné večierky. V strede sálu sedela obrovská porcelánová bábika. Ešte armáda králikov a bolo by to super! Amy v krajine zázrakov Prevráti vo svojom sne oči a pozrie sa okolo. Nikde nevedí cestu von, len dole schodmi na tanečný parket. Za ňou sa začala zem prepadávať do temnoty. Už tam stála príliš dlho. Rozbehla sa dolu schodmi priamo do náruče svojho strachu. Porcelánová bábika sa pohla a schytila ju do svojej ruky. Amy sa snažila dostať nejako von, ale nešlo to. Poriadne ju tá veľká ruka zmačkla, že ju skoro rozdrtila a potom hodila do tej tmy. Vtedy sa ten sen skončil, ale Amy sa kupodivu neprebudila. Len sa nepokojne mrvila. Divné, že až teraz sa jej zdajú takéto sny. Ďalej už len pokojne spí.
Návrat nahoru Goto down
Bulic

Bulic


Počet príspevkov : 128
Join date : 31. 01. 11

Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.)   Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 4 EmptyFri Apr 15, 2011 3:24 pm

Bulic Shizaki

Když to dočtu skočím ze Amy vezmu jí na rameno skočím dolů a postavím ji na zem.Ted tě tu potřebujem prober se a přečti si toto. A podám jí dopis. Jen poklesnu s hlavou... Nejradši bych to ignoroval, ale pro dobro všech jsi budeme muset dávat pozor.. Ne že bysme se měli nějak jen soustředit na to, ale musíte být vždy připraveni.. Berete ?? .. Poté mi začala hořet levá ruka kterou jsem svíral v pěst... Tak já bych pomalu bych se vydal na cestu.
Návrat nahoru Goto down
Dawn de Diablo

Dawn de Diablo


Počet príspevkov : 265
Join date : 31. 01. 11
Age : 30

Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.)   Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 4 EmptyFri Apr 15, 2011 3:41 pm

Dawn de Diablo

Sledoval jsem Bulice, který seskočil ze stromu a usmál jsem se. Tsume sykl jsem a ona s ena mě nechápavě podívala. Juknem na krajinu z výšky a ona kývla. Vylez jsem na vyšší a silnější větev. Udělal jsem žabáka a vyskočil jsem do výšky, kde mě čapla Tsume. Vzlétla semnou pár metrů nad strom. Hmmm řekl jsem Promiň, víc tě neudržím řekla a pomalu šla k zemi. Rukama jsem ji čapl za tělo a dal jsem si ji k hrudi. Takhle to stačilo Tsume, díky usmál jsem se a dopadl jsem na zem. Při dopadu na zem, že okolo mých nohou udělala menší ohnivá vlna. Sice mi nehořela pěst, jako Bulicovy, ale vzlplálo něco jiného. Okolo mě se začal ohřívat vzduch Je čas hledat toho, co nás sleduje řekl jsem a sledoval jsem okolí. Stál jsem zády k Amy a Bulicovy. Tsume se mi vkradla na rameno Vždy budu s tebou pošeptala mi do ucha a nyní sledovala taktéž okolí.
Návrat nahoru Goto down
Mina

Mina


Počet príspevkov : 160
Join date : 12. 03. 11
Age : 29

Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.)   Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 4 EmptyFri Apr 15, 2011 3:56 pm

Amy Tsubaki

V spánku ucíti tlak na tele. Prebudí sa a otvorí oči. Vtedy ju Bulic položil na nohy. Mierne sa zatackala, keďže nebola úplne prebudená a pozrie sa okolo. To už je ráno? Ja mám práve polnoc. Zamyslene si prstami prejde po čele a potom sa pozrie na Bulica, ktorý jej podáva list. Zoberie si ho do rúk a číta si ho. Nakloní hlavu do strany a pozrie sa okolo seba akokeby si myslela, že stojí niekde v dohľade. Potom sa pozrie späť na nich. Tak.. čo teraz? Opýta sa ich a pozrie sa raz na jedného a raz na druhého. Potom sa pozrie zase na Bulica a ukáže list. Mám si ho nechať? Opýta sa ho. Pokojne by si z toho robila všelijaké blbosti, spraviť nejaké zviera alebo tak.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.)   Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 4 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.)
Návrat nahoru 
Strana 4 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Rozmražení Frozen Village (Dawn de D. & Bulic Sh.)
» Hľadanie zvitku - Chizu&Bulic

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
~ Fairy Tail no Shinwa ~ :: Ostatní :: Odehrané příběhy-
Přejdi na: