~ Fairy Tail no Shinwa ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG pro všechny fanoušky Fairy Tail
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.)

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
Dawn de Diablo

Dawn de Diablo


Počet príspevkov : 265
Join date : 31. 01. 11
Age : 30

Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.)   Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 3 EmptySat Mar 19, 2011 1:08 pm

Dawn de Diablo

Nemusíte se omlouvat, to by udělal každý jenž chrání svůj domov a usmál jsem se. Šel jsem za ní pomalu a pozoroval okolí. Nyní i Tsume trochu nadzvedla šálu a jedním okem sledovala dění. Důvody? ohrožuje vás snad někdo? zeptal jsem se tázavě té dívky.
Návrat nahoru Goto down
Mina

Mina


Počet príspevkov : 160
Join date : 12. 03. 11
Age : 29

Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.)   Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 3 EmptySat Mar 19, 2011 1:25 pm

Amy Tsubaki

Zase sa narovná, dá si ruky vbok a nadvihne pohŕdavo obočie. Takže ako strážneho psa pošlu decko? To čo je toto za mesto? Pozrie sa smerom k mestu a prevráti očami. Už sa ani nediví prečo nie je na mape. Pomaly vykročí za nimi a pozerá sa okolo seba. Nič zatiaľ nehovorí, len ich počúva
Návrat nahoru Goto down
Bulic

Bulic


Počet príspevkov : 128
Join date : 31. 01. 11

Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.)   Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 3 EmptySat Mar 19, 2011 1:40 pm

Bulic Shizaki

Omluvy není třeba... Poté jsem pokračoval za dívkou do města... Dobrý obraný systém města skrýt svojí pozici na mapě ... Sleduji prostředí okolo sebe a také jsem si zapnul rozeplou košili kterou sem měl rozeplou kuli tomu aby šlo vidět mé tetování Cechu.
Návrat nahoru Goto down
Ruushii

Ruushii


Počet príspevkov : 337
Join date : 31. 01. 11
Age : 27
Bydlisko : Dc

Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.)   Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 3 EmptySat Mar 19, 2011 4:22 pm

Dívka na Dawnovu otázku neodpovídala a pokračovala dále. Když jste přešli celé město, před vám se vztyčil mohutný dům oplocen nízkým plůtkem a s rozsáhlou zahradou, přes kterou vedl od vchodu až k domu malý kamenný chodníček. Před chodníčkem se dívka zastavila a podívala se na Dawna. Zavrtěla hlavou. Ale kdepak, o to se nestarejte, váš úkol je dán. A mírně se usmála. Mám nyní ještě svojí práci, pokračujte dále po chodníčku a u dveří zaklepejte a rovnou si připravte pečeť. A zaběhla za roh nejbližší uličky.
Návrat nahoru Goto down
http://warriors-cats.teamgoo.net/
Dawn de Diablo

Dawn de Diablo


Počet príspevkov : 265
Join date : 31. 01. 11
Age : 30

Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.)   Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 3 EmptySat Mar 19, 2011 5:44 pm

Dawn de Diablo

Dobře řekl jsem a ohlédl jsem se na ty dva. Tsss, doufám, že nebudou chtít vidět znak cechu zamyslel jsem se a šáhl jsem na místo kde mám znak a kde právě byla Tsume. Připrav pečeť Buldo řekl jsem a šel jsem ke dveřím. Zastavil jsem se přednima a uvolnil jsem místo Bulicovy Ty budeš formálnější jak já.
Návrat nahoru Goto down
Mina

Mina


Počet príspevkov : 160
Join date : 12. 03. 11
Age : 29

Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.)   Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 3 EmptySat Mar 19, 2011 6:09 pm

Amy Tsubaki

Kráča ďalej s nimi a pozerá sa okolo seba na mesto. Potom sa zastaví, keď si všimne, že zastavili aj oni. Pozrie sa na veľký dom. Spraví jeden krok dozadu. Tak trochu mi pripomína dom otca. Zovrie ruky v päsť nervózne a pozerá na ten dom. Potom vykročí za Bulicom a Dawnom a kráča po malej cestičke. Zviera sa jej žalúdok z toho. Zastaví sa meter od dverí a čaká na Bulica
Návrat nahoru Goto down
Bulic

Bulic


Počet príspevkov : 128
Join date : 31. 01. 11

Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.)   Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 3 EmptySat Mar 19, 2011 6:17 pm

Bulic Shizaki

Na to aby sme ukázali pečet jen kývnu... Vytáhnu misi zase z kapsy a jakmile vejdeme tak se ukloním ukáži misi a pak pronesu. Dobrý den jsme mágové z Cechu Silver moon a jsme tu abychom splnili misi ve které jde o nalezení klenotů. Poté se zase vzpřímím a koukám před sebe.. Nemám rád tyto formality .. Nikdy sem je rád neměl a taky mít nebudu a ani nevím jak se chovat ... Vypadám docela nervozně.
Návrat nahoru Goto down
Ruushii

Ruushii


Počet príspevkov : 337
Join date : 31. 01. 11
Age : 27
Bydlisko : Dc

Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.)   Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 3 EmptySat Mar 19, 2011 7:00 pm

Ještě, než dveře se otevřeli, uslyšeli jste hrubý mužský hlas. Kdo to zase otravuje?! Já nemám tolik času! A už klapla klika. Muž, který stál za dveřmi ihned, když spatřil znak, pronesl. Vy jste ti z Tsuki Town, co se ujali hledání? Vítejte, pojďte dál a čas nemarněte, mám moc práce! Muž vás provedl chodbou a zavedl vás do tzv. společenské místnosti, kde seděla jaká si žena a zřejmě pletla, kmitala pletacími jehlicemi sem tam. Má žena se o vás postará. Tu se na vás žena obrátila, přikývla muži a ten vás vtáhl do místnosti, kterou následně opustil a zavřel dveře.
Návrat nahoru Goto down
http://warriors-cats.teamgoo.net/
Dawn de Diablo

Dawn de Diablo


Počet príspevkov : 265
Join date : 31. 01. 11
Age : 30

Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.)   Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 3 EmptySat Mar 19, 2011 7:43 pm

Dawn de Diablo

Už jen podle hlasu jsem poznal, že se mi líbit nebude, i Tsume se nelíbil a to jsme usoudil dle jejího škubnutí. Jakmile jsme se objevili v společenské místnosti, byla tam žena. Etooo... Dobrý den a podíval jsem se na ni. Tak my by jsme se pustili hned do toho hledání a pouze jsem pohlíd na Amy a Bulice Je to tak? ruce jsem si dal okolo pasu a čekal jsem.
Návrat nahoru Goto down
Mina

Mina


Počet príspevkov : 160
Join date : 12. 03. 11
Age : 29

Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.)   Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 3 EmptySun Mar 20, 2011 8:36 am

Amy Tsubaki

Zdvihne obočie, keď započuje ten mužský hlas. Presne ako otec Povzdychne si a následuje muža aj s chlapcami do domu. Pozerá sa opatrne okolo seba. Je to také zvláštne byť po tých rokoch v nejakom dome, čo sa podobá na ten otcov. Zastaví sa pri miestnosti a pozrie sa na ženu. Pokrúti hlavou. Teraz je jasné, že sa plietla. Jej matka nikdy nevyšívala takže si vydýchla. Prejde do miestnosti a zastaví sa pri Dawnovi. Áno, nájsť ten dávno stratený klenot. Prikývne s úsmevom
Návrat nahoru Goto down
Bulic

Bulic


Počet príspevkov : 128
Join date : 31. 01. 11

Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.)   Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 3 EmptySun Mar 20, 2011 2:21 pm

Bulic Shizaki

Můžský hlas který se ozve mě zmírý nevivede jakmile uvidím tu ženu ukloním se .. Jak řekl Dawn dáme se hned do toho čas je důležitý... Tak prosímvás máte pro nás nějakou radu která by se nám při hledání klenotů mohla hodit ?? No jo no čas sou peníze musím sehnat peníze a pak sehnat dům takže proto asi tak pospíchám..
Návrat nahoru Goto down
Ruushii

Ruushii


Počet príspevkov : 337
Join date : 31. 01. 11
Age : 27
Bydlisko : Dc

Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.)   Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 3 EmptySun Mar 20, 2011 2:47 pm

Žena odložila jehlice a pobídla vás, aby jste se usadili na křesla proti ní. Chápu, že chcete vyrazit co nejdříve, ale zdejší pohoří hádám, že neznáte. Historie říká, že klenot byl ztracen při přepravě do Dead City, proto vám radím, hledejte nejdříve v severozápadní části. I ta je podstatně rozlehlá, ale více se nám toho bohužel nedochovalo. A ještě, jestli se po cestě budete v Dead City zastavovat, varuji vás, nejsou tam lidé příliš přívětivý ani přátelští. A ještě chvíli počkejte, ukážu vám, jak klenot vypadá. Řekla žena a vyndala z nejbližší police jakési album, v němž začala listovat.


Naposledy upravil Sode dne Sun Mar 20, 2011 3:28 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://warriors-cats.teamgoo.net/
Dawn de Diablo

Dawn de Diablo


Počet príspevkov : 265
Join date : 31. 01. 11
Age : 30

Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.)   Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 3 EmptySun Mar 20, 2011 3:23 pm

b]Dawn de Diablo[/b]

Posadil jsem se naprotí té ženě a pouze jsme přikivoval. Ano prosím, ukažte jak vypadá a mi vyrazíme, určitě ten váš klenot najdeme. řekl jsem a ta žena pak odešla. Otočil jsem se na Amy a Bulice. Vypadáto, že to bude těžší než jsem myslel a opřel jsme si bradu o ruku Podle mě ten klenot už někdo našel a vzal a Tsume pouze pod šálou kývla.
Návrat nahoru Goto down
Mina

Mina


Počet príspevkov : 160
Join date : 12. 03. 11
Age : 29

Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.)   Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 3 EmptySun Mar 20, 2011 3:57 pm

Amy Tsubaki

Sadne si vedľa Dawna a pozoruje ženu. Počúva ostatných, ale stále nič nehovorí. Toto prostredie sa jej príliš nepáči. Chcela by už ísť, ale ešte musí počkať až im ukáže ten obrázok s tým klenotom. Položila si ruky na kolená, kde si prsty preplietla. Trošku nervózna krútila palcami a pozerala ďalej na ženu.
Návrat nahoru Goto down
Bulic

Bulic


Počet príspevkov : 128
Join date : 31. 01. 11

Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.)   Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 3 EmptySun Mar 20, 2011 6:16 pm

Bulic Shizaki

Posadil jsem se a pozorně poslouchal tu ženu která nám dávala docela cenné informace sice jich nebylo mnoho, ale určitě se dají využít. Obrázek by nám v pátrání velice pomohl ... Otočím se na Amy a Dawna Podle mě ho vzal nějaký zdejší vůdce banditů nebo nějaký silný mág bude to asi nejpravděpodobnější. Kdyby to byli banditi byla by to lepší stránka mise kdyby je měl mág ta horší protože ten mág by rozhodně nebyl žádný začátečník.
Návrat nahoru Goto down
Ruushii

Ruushii


Počet príspevkov : 337
Join date : 31. 01. 11
Age : 27
Bydlisko : Dc

Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.)   Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 3 EmptySun Mar 20, 2011 6:46 pm

Žena vstoupila do vašeho rozhovoru. Ano, i to je možné, ale my vám věříme, že klenot dostanete zpět na jeho místo v této vesnici za každou cenu. Má pro nás nevyčíslitelnou cenu... Vyndala z alba obrázek. Je dobré, že o jeho významu... o jeho vlastnostech neví nikdo jiný, krom naší rodiny a lidi z vesnice. A nikdo jiný, než členové naší rodiny, neumějí klenot aktivovat, aby se vlastnosti projevili. Říkám vám to proto, aby jste se měli na pozoru. Není to jen tak obyčejná ozdoba. Pokračovala během toho, co jste si mohli obrázek prohlédnout.
Návrat nahoru Goto down
http://warriors-cats.teamgoo.net/
Dawn de Diablo

Dawn de Diablo


Počet príspevkov : 265
Join date : 31. 01. 11
Age : 30

Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.)   Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 3 EmptySun Mar 20, 2011 6:59 pm

Dawn de Diablo

Takže je kouzelný zamyslel jsem se a prohlédl jsem si obrázek Bylo by dobrém aby jsme věděli co dělá a podíval jsem se na ženu Jestli ho někdo má, a ví jak ho aktivovat, aby jsme věděli proti čemu se bránit pak jsme opět podíval na obrázek Ikdyž jste řekla, že to nikdo jiný neví bylo by lepší se nějak pojistit, protože nikdy neříkejte nikdy a zavrtěl jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Mina

Mina


Počet príspevkov : 160
Join date : 12. 03. 11
Age : 29

Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.)   Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 3 EmptyTue Mar 22, 2011 3:30 pm

Amy Tsubaki

Počúva tých dvoch a potom sa pozrie na ženu, ktorá prerušila ich tiché dohadovanie. Pozrie sa na obrázok a tleskne rukami. Kawai! Rožžiaria sa jej oči ako malému dieťatku, ktoré dostalo dlhoočakávanú zmrzlinu. Prikývne potom na Dawnove slová. Mali by vedieť, čo je to vôbec zač. Možno to nakoniec aj ukradol nejaký mág, ale s ním si Dawn a Bulic hravo poradia.
Návrat nahoru Goto down
Bulic

Bulic


Počet príspevkov : 128
Join date : 31. 01. 11

Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.)   Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 3 EmptyTue Mar 22, 2011 3:43 pm

Bulic Shizaki

Prohlédnu si foto a poté jsem chtěl něco říci ale Dawn mě předběhl proto jen kývnu na jeho otázku .... KOuzelné klenoty ... jestli je ten co je ukradl aktivuje je to průser pokud jsou nějak moc silný asi si z Dawnem užijeme. Jen mám taky jednu otázku není někdo z vaší rodiny kdo by ho mohl ukrást nebo popříkladě spolupracovat s tím kdo to ukradl .. Neprahl někdo po síle klenotů stačí jen jestli ste si nešimla divného chování nějakého člena rodiny ?? Moc by nám to pomohlo.
Návrat nahoru Goto down
Ruushii

Ruushii


Počet príspevkov : 337
Join date : 31. 01. 11
Age : 27
Bydlisko : Dc

Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.)   Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 3 EmptyWed Mar 23, 2011 1:01 pm

Žena se na vás chvíli jen tak dívala. Asi se obávala, aby vám toho neřekla až moc, či něco, co by mělo radši zůstat utajeno. Ale přeci si nakonec řekla, že nemá co ztratit. Inu, jeho majitel, ten kdo ho aktivuje, může za jeho pomoci ovládat přestup dne a noci. Klenot pak také dokáže ovládat možnosti světla a tmy. Odpověděla stručně Dawnovi a dál už se jí to nechtělo rozvádět. Pak se obrátila na Bulice. Nelíbilo se jí, že by snad měla podezřívat někoho z vlastního rodu a proto jen nesouhlasně zavrtěla hlavou. Nikoli! Náš rod si uvědomuje důležitost klenotu. Každý člen a každá společnost v této vesnici ví, jak je důležitý, nikdo by jej nechtěl hamounsky zcizit pro své účely. Pronesla s absolutní jistotou a čekala, zda od vás nepadnou ještě nějaké otázky.
Návrat nahoru Goto down
http://warriors-cats.teamgoo.net/
Dawn de Diablo

Dawn de Diablo


Počet príspevkov : 265
Join date : 31. 01. 11
Age : 30

Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.)   Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 3 EmptyThu Mar 24, 2011 12:58 pm

Dawn de Diablo

Takže světlo a tma a usmál jsem se přechod na světlo mi nevadí a kdyby se objevila tma, posvítíme si řekl jsem a ohlédl jsem na Bulice. Já už jiné otázky nemám, vyrazil bych a juknul jsem na Amy, která tam tak nevině sedí a mlčí. Chvíli jsem jí pozoroval Když híří energii je hezčí co? řekla Tsume tiše a já jsem se pouze usmál.
Návrat nahoru Goto down
Mina

Mina


Počet príspevkov : 160
Join date : 12. 03. 11
Age : 29

Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.)   Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 3 EmptyThu Mar 24, 2011 1:52 pm

Amy Tsubaki

Nadvihne obočie nad slovami tej ženy. Deň a noc, svetlo a tma? Zamyslí sa nad tým, že prečo by to bolo také užitočné. Ale po pár minútach neprišla na to na čo by im to bolo. Pozrela sa potom na Dawna a prikývla. Už by tiež išla. Vedia kde majú hľadať, vedia ako ten klenot vypadá a čo dokáže.. takže je čas vyraziť. Postaví sa a slušne sa ukloní. Ďakujeme za informácie. Ak teda ešte chlapci majú nejaké otázky, počkám vonku. Ospravedlňte ma, prosím. Povie rýchlo bez nádychu a pozrie sa na paní nervózne. Nechcela byť neslušná alebo tak, takže sa svoje slová snažila vysloviť milým hlasom. Rýchlo sa narovná a slušne odíde preč z domu, - ale nezastaví pred ním ale ešte prejde pár metrov od neho.
Návrat nahoru Goto down
Bulic

Bulic


Počet príspevkov : 128
Join date : 31. 01. 11

Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.)   Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 3 EmptyThu Mar 24, 2011 5:23 pm

Bulic Shizaki

Světlo a tma .... Docelá silné kouzlo na to že je ukryto v klenotech.. No nic já žádné otázky nemám.. A tak se ´bychom asi vyrazili tedy at to máme za sebou. Vstanu a jdu na Amy. Když sem u ní a stojíme venku zeptám se potichu zdá se mi to nebo si byla nervozní měla si zvýšený tep tu větu si řekla rychle a na jeden dech .. Co ti je ?.. Máme to ale zvláštní tým, ale než to mě znepokujuje ta změna dne a noci světla a tmy ... Jestli to aktivují bude to problém.
Návrat nahoru Goto down
Ruushii

Ruushii


Počet príspevkov : 337
Join date : 31. 01. 11
Age : 27
Bydlisko : Dc

Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.)   Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 3 EmptyThu Mar 24, 2011 6:45 pm

Při Dawnových slovech, při jeho hodnocení jen opět zavrtěla hlavou. Mohlo se to z počátku zdát jako úkol lehký, a tohle jako menší vedlejší překážka, ale zdání může klamat. Žena to už nechtěla protahovat a když jste se již o nic více nezajímali, rozloučila se tedy i s Dawnem a poslala ho ven se slovy: Cestu z vesnice zajisté znáte.
Návrat nahoru Goto down
http://warriors-cats.teamgoo.net/
Dawn de Diablo

Dawn de Diablo


Počet príspevkov : 265
Join date : 31. 01. 11
Age : 30

Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.)   Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 3 EmptySun Mar 27, 2011 12:55 pm

Dawn de Diablo

Kývl jsem a šel jsem také ven. Když jsem stál venku, Bulic se na něco ptal Amy, jenže jsem byl v myšlenkách někde ta tam. Pak jsem se znenadání vrátil do reality, když mě Tsume škrábla do krku, jenže spala. Pozoroval jsem Amy a Bulice, dá se říci, že jsme stál také 2metry od nich. Pak jsem pohlédl na cestu z vesnice Měli bychom vyjít řekl jsem tiše.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.)   Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.) - Stránka 3 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Klenot (Dawn de D., Bulic Sh., Amy T.)
Návrat nahoru 
Strana 3 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Rozmražení Frozen Village (Dawn de D. & Bulic Sh.)
» Hľadanie zvitku - Chizu&Bulic

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
~ Fairy Tail no Shinwa ~ :: Ostatní :: Odehrané příběhy-
Přejdi na: