~ Fairy Tail no Shinwa ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG pro všechny fanoušky Fairy Tail
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Vodopád štěstí (Ayaka K., Lich)

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
Krumla

Krumla


Počet príspevkov : 138
Join date : 28. 05. 11

Vodopád štěstí (Ayaka K., Lich) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodopád štěstí (Ayaka K., Lich)   Vodopád štěstí (Ayaka K., Lich) - Stránka 5 EmptySun Jul 10, 2011 5:35 pm

Lich

Ty.. ty máš ešte tú drzosť.. sa postaviť? zašomral som pri čom som úplne ignoroval jej slová a len som sa zahľadel do jej očí.. v momente som bol znova pri nej a aj keď mi to trhalo srdce útočiť na niekoho kto vyzerá ako Ayaka zmiešalo sa to tiež zo zlosťou takže to až taký problém nebol. Oboma rukami som ju chytil za oblečenie pri čom som ju ako keby "hodil" na seba no do dráhy som dal svoje kolenu a tak som jej dal ďalšiu drsnú ranu do brucha.. po tom som sa jej snažil ešte vraziť do tváre päsťou a tak ju konečne uzemniť.
Návrat nahoru Goto down
Lus

Lus


Počet príspevkov : 131
Join date : 05. 06. 11

Vodopád štěstí (Ayaka K., Lich) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodopád štěstí (Ayaka K., Lich)   Vodopád štěstí (Ayaka K., Lich) - Stránka 5 EmptySun Jul 10, 2011 5:48 pm

Začala se tvářit dost nechápavě. Jak to?! Měl jsi přece zkamenět! Pronese. To už ji však držíš za oblečení a ona dostává další ránu do břicha a poté ještě ránu pěstí do obličeje. Padne na kolena a chytí se za břicho. V tomto momentě se ukáže její pravá podoba. Je to ta druhá žena, která patřila k té skupince. Neútoč na mě, prosím. Neovládám magii, s kterou bych mohla bojovat, neublížím ti.
Návrat nahoru Goto down
Krumla

Krumla


Počet príspevkov : 138
Join date : 28. 05. 11

Vodopád štěstí (Ayaka K., Lich) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodopád štěstí (Ayaka K., Lich)   Vodopád štěstí (Ayaka K., Lich) - Stránka 5 EmptySun Jul 10, 2011 5:54 pm

Lich

Po chvíľke zaváhania som si len povzdychol a čupol som si k tej žene.. začal som niečo vyberať z tašky a po tom som k nej položil niekoľko obväzov a jednu flaštičku s liehom na dezinfekciu prípadných zranení.. nechám ťa na pokoji.. postaraj sa o ostatných ktorý sú zranený .. chcem vedieť len jedno, kde je Ayaka? spýtal som sa pri čom som sa tej žene pozeral do očí a čakal som na odpoveď.
Návrat nahoru Goto down
Lus

Lus


Počet príspevkov : 131
Join date : 05. 06. 11

Vodopád štěstí (Ayaka K., Lich) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodopád štěstí (Ayaka K., Lich)   Vodopád štěstí (Ayaka K., Lich) - Stránka 5 EmptySun Jul 10, 2011 6:02 pm

Podívá se na věci, které jsi k ní položil, ale nic k tomu neřekne. Poté skloní hlavu. Nemůžu ti říct, kde je. Nevím to. Bojovala jedním z nás a ten jí zahnal někam tam. Ukáže rukou směr, kde by se Ayaka měla nacházet. Chystá se ještě něco říct, ale pak si to rozmyslí. Možná by jsi měl dávat pozor, kam šlapeš. Dodá nakonec.
Návrat nahoru Goto down
Krumla

Krumla


Počet príspevkov : 138
Join date : 28. 05. 11

Vodopád štěstí (Ayaka K., Lich) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodopád štěstí (Ayaka K., Lich)   Vodopád štěstí (Ayaka K., Lich) - Stránka 5 EmptySun Jul 10, 2011 6:06 pm

Lich

Arigato.. poviem jej s milým úsmevom a po tom jej ešte prehodím pramienok vlasov aby jej nepadal do tváre.. a gomen, že som bol taký.. eh.. no za tie rany.. povedal som ešte trocha neisto po čom som len vstal a išiel som smerom ktorý mi ukázala.. ruku som držal na katane a snažil som sa dávať pozor na to kam som šlapal.. pri sebemenšom pohnutí pôdy som bol schopný uskočiť do strany.
Návrat nahoru Goto down
Lus

Lus


Počet príspevkov : 131
Join date : 05. 06. 11

Vodopád štěstí (Ayaka K., Lich) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodopád štěstí (Ayaka K., Lich)   Vodopád štěstí (Ayaka K., Lich) - Stránka 5 EmptySun Jul 10, 2011 6:15 pm

Sem tam byla v zemi vyhloubená díra, v žádné však nebyla Ayaka. Docela jsi se vzdálil od místa, kde jsi bojovat. Po chvíli jsi na zemi mohl spatřit něco, co připomínalo nějakou část lidského těla. Když jsi přišel blíž, Spatřil si ženskou ruku trčící ze země. Okolí ní byla vyhloubená díra. Vypadalo to jako by se snažila vyhrabat ven.
Návrat nahoru Goto down
Krumla

Krumla


Počet príspevkov : 138
Join date : 28. 05. 11

Vodopád štěstí (Ayaka K., Lich) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodopád štěstí (Ayaka K., Lich)   Vodopád štěstí (Ayaka K., Lich) - Stránka 5 EmptySun Jul 10, 2011 6:26 pm

Lich

Keď som pred sebou uvidel ruku tak som rýchlo priskočil k nej a snažil som sa jej majiteľku vyhrabať zo zeme.. dúfal som v dve veci.. za prvé že tá ruka nie je odrezaná od zvyšku tela.. a za druhé že je to Ayaka pretože som o ňu začínal mať vážny strach. Hrabal som dosť rýchlo no zároveň opatrne pretože som nevedel či tam má nejaký priestor na kyslík alebo podobne.
Návrat nahoru Goto down
Lus

Lus


Počet príspevkov : 131
Join date : 05. 06. 11

Vodopád štěstí (Ayaka K., Lich) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodopád štěstí (Ayaka K., Lich)   Vodopád štěstí (Ayaka K., Lich) - Stránka 5 EmptySun Jul 10, 2011 6:47 pm

Ayaka

Když mě zasype kamení a hlína, snažím jsem se za každou cenu vyhrabat ven. Jednu ruku mám však zasypanou úplně a hrabat s ní je tedy nemožné. Druhou rukou sice hrabu, ale po chvíli hrabání vzdám. Cítím, jak mi ruka těžkne a opouští mě energie. Také mi připadá, že hlínu spíš posunuji z místa na místo, než abych ji odhrabovala od sebe. Navíc se mi po chvíli začne špatně dýchat a občas vdechnu i nějaké částečky hlíny. Sice mi kolem obličeje zůstala menší díra se vzduchem díky dvou větším kamením u mé hlavy, ale díky mému hrabání se díra stále zmenšovala. Vzdávám se. Možnost, že se z tohohle dostanu sama je nulová. Možnost, že mě najdou nějaká je.
Nejspíš jsem byla chvíli mimo. Nevím, jak dlouho jsem tam byla jen tak zakopaná vydána napospas pomoci, která ani nemusí dojít, ale po nějaké době přeci jen ucítím, jak se někdo snaží hrabat. Připadá mi, jako by se mi najednou vrátila energie začnu dotyčnému pomáhat a odhrabávat hlínu bokem. Sice mi díky hlína zasype prostor se vzduchem a zbude ho jen poskromnu, ale naděje, že za chvíli budu venku a nezůstanu zde pohřbena zaživa, je stále větší a větší.
Návrat nahoru Goto down
Krumla

Krumla


Počet príspevkov : 138
Join date : 28. 05. 11

Vodopád štěstí (Ayaka K., Lich) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodopád štěstí (Ayaka K., Lich)   Vodopád štěstí (Ayaka K., Lich) - Stránka 5 EmptySun Jul 10, 2011 7:10 pm

Lich

Ayaka.. povedal som keď som hrabal stále ďalej a ďalej, nervi som mal doslova na šrot.. vydrž to prosímťa.. šepol som a hrabal som stále rýchlejšie pri čom som ale dával pozor na to aby som ju pri tom nejak rukami nedoškriabal.. o chvíľku sa mi podarilo prekopať sa až k jej hlave a tak som hrabal stále ďalej a ďalej až som jej aspoň spravil miesto na dýchanie. A..Ayaka s..si v poriadku? spýtal som sa vydesene, všimol som si že na sebe nemá obväz a tak som vedel že oči neotvorí. Tiež som registroval že mi uvoľnenou rukou pomáhala, po tom som ju len pohladil po hlave a mierne som si odfúkol.. neboj zachvíľu ťa vykopem úplne.. povedal som dosť nahlas na to aby to počula a znova som ju len začal vyhrabávať zo zeme, prsty som mal z toho hrabania zodraté do krvi no to mi nikdy moc nevadilo.
Návrat nahoru Goto down
Lus

Lus


Počet príspevkov : 131
Join date : 05. 06. 11

Vodopád štěstí (Ayaka K., Lich) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodopád štěstí (Ayaka K., Lich)   Vodopád štěstí (Ayaka K., Lich) - Stránka 5 EmptyMon Jul 11, 2011 12:02 pm

Ayaka

Po chvíli hrabání mám venku celou hlavu. Zaslechnu známý hlas. Lichi... Špitnu tiše a na tváři se mi objeví úsměv. Po chvíli hrabání už mám venku skoro půlku těla. Přestanu hrabat a pokusím se už vylézt. Přesto, že to jde špatně se po chvíli objevím na povrchu zemském. Natáhnu se a obejmu Liche. Jsi v pořádku? Není ti nic? Optám se. Jsem ráda, že už jsem konečně venku. Už nikdy nechci nic takového zažít.
Návrat nahoru Goto down
Krumla

Krumla


Počet príspevkov : 138
Join date : 28. 05. 11

Vodopád štěstí (Ayaka K., Lich) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodopád štěstí (Ayaka K., Lich)   Vodopád štěstí (Ayaka K., Lich) - Stránka 5 EmptyMon Jul 11, 2011 4:07 pm

Lich

Keď ma objala tak som ju tiež objal a poriadne som si vydýchol.. od toho napätia ktoré zo mňa opadlo sa mi až zakrútila hlava a ja som sa chtiac nechtiac zvalil na zem pri čom som tak rýchlejšie a zhlboka dýchal.. už ma takto nestraš.. šepol som po chvíľke a na jej otázku som si len povzdychol.. nič čo by sa nedalo rozdýchať.. a ty? si v poriadku? spýtal som sa ešte pri čom som si ju premeral pohľadom či niekde nemá nejaké zranenie.
Návrat nahoru Goto down
Lus

Lus


Počet príspevkov : 131
Join date : 05. 06. 11

Vodopád štěstí (Ayaka K., Lich) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodopád štěstí (Ayaka K., Lich)   Vodopád štěstí (Ayaka K., Lich) - Stránka 5 EmptyMon Jul 11, 2011 4:59 pm

Ayaka

Vážně jsi v pořádku? Zeptám se znovu trochu ustaraně, když spadne na zem a začne rychleji dýchat. Možná by jsi si měl chvíli odpočinout. Nemusíme nikam pospíchat. Byla bych nerada, kdyby se svalil někde při cestě. Jo... teď už jsem v pořádku, díky tobě. Ještě, že jsi přišel.
Návrat nahoru Goto down
Krumla

Krumla


Počet príspevkov : 138
Join date : 28. 05. 11

Vodopád štěstí (Ayaka K., Lich) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodopád štěstí (Ayaka K., Lich)   Vodopád štěstí (Ayaka K., Lich) - Stránka 5 EmptyMon Jul 11, 2011 5:14 pm

Lich

Nemôžme tu počkať.. nedostal som všetkých.. povedal som a tiež som si všimol že na sebe nemá tú šatku a tak musela mať zatvorené oči.. dal som si dole tú svoju ktorú som zložil do obdlížnika a po tom som jej ju uviazal okolo očí.. musíme ísť odtiaľto preč, šepol som a po tom som sa pousmial.. sľúbil som ti predsa že na teba dám pozor.. nevedel by som zo sebou žiť keby že sa ti niečo stane.. povedal som ešte a trocha sťažka som sa skúsil postaviť.
Návrat nahoru Goto down
Lus

Lus


Počet príspevkov : 131
Join date : 05. 06. 11

Vodopád štěstí (Ayaka K., Lich) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodopád štěstí (Ayaka K., Lich)   Vodopád štěstí (Ayaka K., Lich) - Stránka 5 EmptyMon Jul 11, 2011 5:49 pm

Ayaka

Ale... Nejradši bych tu zůstala, aby si odpočinul. Nevypadal příliš dobře. Je však pravda, že by kdyby si nás našli, nedopadlo by to příliš dobře. Dobře... Ale jakmile se vzdálíme a najdeme vhodné místo, odpočineš si. Řeknu a pomůžu mu vstát. Nad jeho slovy se jen pousměji. To abych na sebe začala dávat větší pozor. Opři se o mě. Chytnu ho za ruku a přehodím ji přes svá ramena tak, abych ho podepřela.
Návrat nahoru Goto down
Krumla

Krumla


Počet príspevkov : 138
Join date : 28. 05. 11

Vodopád štěstí (Ayaka K., Lich) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodopád štěstí (Ayaka K., Lich)   Vodopád štěstí (Ayaka K., Lich) - Stránka 5 EmptyMon Jul 11, 2011 8:39 pm

Lich

Len som prikývol pri čom som preniesol časť svojej váhy na Ayaku a začalo sa mi chodiť o niečo lepšie.. Gomeen že ti robím takéto starosti.. povedal som s takým ospravedlňujúcim hlasom a v tvári som mal taký mierne zamyslený výraz.. toto nebol temný cech.. aspoň myslím.. ako sundáme ten, kde má byť jeden na ranku vyššom než my? prebehlo mi hlavou a začal som uvažovať či nemám Ayake navrhnúť aby sme misiu zrušili.. nechcel som ju ešte viac zraniť aj keď vyzerala že je v poriadku.. nechcel som aby sa jej vôbec niečo stalo.
Návrat nahoru Goto down
Lus

Lus


Počet príspevkov : 131
Join date : 05. 06. 11

Vodopád štěstí (Ayaka K., Lich) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodopád štěstí (Ayaka K., Lich)   Vodopád štěstí (Ayaka K., Lich) - Stránka 5 EmptyTue Jul 12, 2011 3:26 pm

Ayaka

Ne, neomlouvej se. Nemůžeš za to přece. Řeknu a pousměji se. Nešlo se mi sice zrovna nejlépe, když na mě Lich přenesl váhu, ale nestěžuji si. Před chvílí mi nejspíše zachránil život, aspoň takovou maličkost, jako stát se pro něj oporou, než někam dojdeme, pro něj udělám. Musím se více snažit... Musím se stát silnější. Takhle pro něj budu akorát přítěží. Katana nemá proti magii žádnou šanci. Musím se naučit magii. Poté si vzpomenu na své "prokletí". Ne, nejprve se musím naučit ovládat svoji schopnost, když budu moct sledovat svět okolo mne, vidět ho na vlastní oči, budu zase o něco silnější. Je sice pravda, že mi mé ostatní smysly skoro nahradily zrak, ale úplně nahradit ho nemůžou. Hlavou se mi honilo čím dál více myšlenek.
Návrat nahoru Goto down
Krumla

Krumla


Počet príspevkov : 138
Join date : 28. 05. 11

Vodopád štěstí (Ayaka K., Lich) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodopád štěstí (Ayaka K., Lich)   Vodopád štěstí (Ayaka K., Lich) - Stránka 5 EmptyTue Jul 12, 2011 4:12 pm

Lich

Ayaka.. tu to stačí.. sme dosť ďaleko.. arigato.. šepol som po čom som sa od nej len odtiahol aby som jej nepridával na starosti a unavene som sa oprel o jeden strom až som po ňom skĺzol dole. kto by si pomyslel.. že po ceste narazíme na takéto "komplikácie".. povedal som skôr pre seba po čom som sa len pozrel na Ayaku... radšej si sadni.. tiež by si si mala oddýchnuť.. dodal som a čakal som na jej reakciu.
Návrat nahoru Goto down
Lus

Lus


Počet príspevkov : 131
Join date : 05. 06. 11

Vodopád štěstí (Ayaka K., Lich) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodopád štěstí (Ayaka K., Lich)   Vodopád štěstí (Ayaka K., Lich) - Stránka 5 EmptyTue Jul 12, 2011 5:34 pm

Ayaka

Nahmatám strom a posadím se k němu, naproti Lichovi. Možná jsem s tebou neměla na tuhle misi chodit. Jde přeci jen o to najít vodopád a porazit temný cech, který ho hlídá a... nemyslím si, že jsem bojeschopná. Je pravda, že se dokážu dobře ohánět katanou, ale proti magii jsem bezmocná. Bradu si položím na kolena a rukama si je obejmu. Myslela jsem si, že to nějak zvládnu... ale teď si tím nejsem jistá. Na chvíli se odmlčím. Bojím se, že ti budu při boji překážet a že ti budu jen přítěží... Neodpustila bych si, kdyby se ti kvůli mě něco stalo.
Návrat nahoru Goto down
Krumla

Krumla


Počet príspevkov : 138
Join date : 28. 05. 11

Vodopád štěstí (Ayaka K., Lich) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodopád štěstí (Ayaka K., Lich)   Vodopád štěstí (Ayaka K., Lich) - Stránka 5 EmptyTue Jul 12, 2011 6:45 pm

Lich

Po jej slovách som sa len postavil a sadol som hneď vedla nej, jednu ruku som jej položil na hlavu pri čom som ju trocha pohladil a povzbudzujúco som sa pousmial aj keď to asi nemohla vidieť.. neboj sa Ayaka, neprekážaš mi a ani nebudeš som si tým istý.. povedal som takým povzbudivým hlasom. Ak si budeš veriť.. tak nič nepokazíš a to viem z vlastnej skúsenosti hm? dodal som ešte a po tom som si len povzdychol..
Návrat nahoru Goto down
Lus

Lus


Počet príspevkov : 131
Join date : 05. 06. 11

Vodopád štěstí (Ayaka K., Lich) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodopád štěstí (Ayaka K., Lich)   Vodopád štěstí (Ayaka K., Lich) - Stránka 5 EmptyWed Jul 13, 2011 3:33 pm

Ayaka

Zaposlouchám se a znovu si vše přehraji v hlavě. Možná má pravdu... pokud si budu věřit, třeba to dokážu. Ale... já si nevěřím. Proletí mi hlavou. Lich určitě věří, že to zvládnu... už kvůli němu bych se měla snažit. Pokusím se... budu se snažit. Nejspíš to neznělo moc věrohodně. Nedáš si něco? Mám tu ještě nějaké sušenky. Optám se a začnu se hrabat v batohu. Chtěla jsem hlavně změnit téma a nepřemýšlet nad tím, že to nezvládnu.
Návrat nahoru Goto down
Krumla

Krumla


Počet príspevkov : 138
Join date : 28. 05. 11

Vodopád štěstí (Ayaka K., Lich) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodopád štěstí (Ayaka K., Lich)   Vodopád štěstí (Ayaka K., Lich) - Stránka 5 EmptyWed Jul 13, 2011 9:51 pm

Lich

Zvládneš to, povedal som jej po čom som si len začal hrabať niečo vo vrecku.. síce troška v biednejšom stave než som ich natrhal.. ale predsa len, z batohu som vytiahol vodu a začal som ich umývať.. po jej otázke som sa len usmial. Hai .. dám si.. aj keď, mám pre teba niečo "špeciálne".. snáď ti to bude chutiť.. povedal som pri čom som v ruke (tej kde mám rukavicu) držal zopár takmer úplne čerstvých lesných jahôd. otvor ústa.. prosíím.. povedal som pri čom som sa mierne zaškeril .
Návrat nahoru Goto down
Lus

Lus


Počet príspevkov : 131
Join date : 05. 06. 11

Vodopád štěstí (Ayaka K., Lich) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodopád štěstí (Ayaka K., Lich)   Vodopád štěstí (Ayaka K., Lich) - Stránka 5 EmptyThu Jul 14, 2011 8:57 pm

Ayaka

Po nějaké době z batohu vylovím balíček sušenek. Bylo to velmi podobné sušenkám cookies, ale měli trochu podivný tvar. V sáčku byli dva druhy těchto sušenek. Jedny byli čokoládové a jedny oříškové. Rozbalím je a položím mezi nás. Už si chci jednu vzít, ale pak se mi ruka zastaví. Něco speciálního? Představím si pár věcí k zakousnutí a zamyslím se, co by ta specialitka měla být. Chvíli váhám, ale nakonec pootevřu ústa. Můj nos něco zachytí. Velmi pěknou, mě známou, vůni.
Návrat nahoru Goto down
Krumla

Krumla


Počet príspevkov : 138
Join date : 28. 05. 11

Vodopád štěstí (Ayaka K., Lich) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodopád štěstí (Ayaka K., Lich)   Vodopád štěstí (Ayaka K., Lich) - Stránka 5 EmptyThu Jul 14, 2011 10:05 pm

Lich

Zaškeril som sa keď ma počúvla a aj keď som sa cítil mierne divne, teda nevedel som ten pocit popísať, tak som druhou rukou zobral jednu z jahôd pri čom som jej ju opatrne Ayake vložil do úst.. Itadakimaaas.. (ak sa to tak píše xD).. Povedal som pri čom som sa mierne uchechtol a čakal som na jej, aspoň som dúfal pozitívnu reakciu.
Návrat nahoru Goto down
Lus

Lus


Počet príspevkov : 131
Join date : 05. 06. 11

Vodopád štěstí (Ayaka K., Lich) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodopád štěstí (Ayaka K., Lich)   Vodopád štěstí (Ayaka K., Lich) - Stránka 5 EmptyFri Jul 15, 2011 7:57 pm

Ayaka

Bylo to zvláštní. Najednou ucítim, jak se Lich dotkne mých rtů a do pusy mi spadne něco malého. Nejistě zavřu pusu a rozkousnu to. Nemít teď na očích obvaz, září mi jako dvě hvězdičky na noční obloze. Je výborná.... kde jsi ji našel? Řeknu nadšeně s úsměvem na tváři. Tohle je několikanásobně lepší než sušenky.
Návrat nahoru Goto down
Krumla

Krumla


Počet príspevkov : 138
Join date : 28. 05. 11

Vodopád štěstí (Ayaka K., Lich) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodopád štěstí (Ayaka K., Lich)   Vodopád štěstí (Ayaka K., Lich) - Stránka 5 EmptySat Jul 16, 2011 7:33 am

Hee.. som rád že ti chutí.. pousmial som sa po čom som si len povzdychol, keď si spala, tak som sa rozhliadol po okolí a našiel som nejaký kríky kde rástli, nechceš ešte? v ruke mám ešte asi.. štyri, spýtal som sa a tak veľavýznamne som sa na ňu pozrel, pri jej "nadšení" som sa musel usmiať.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Vodopád štěstí (Ayaka K., Lich) - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodopád štěstí (Ayaka K., Lich)   Vodopád štěstí (Ayaka K., Lich) - Stránka 5 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Vodopád štěstí (Ayaka K., Lich)
Návrat nahoru 
Strana 5 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
~ Fairy Tail no Shinwa ~ :: Ostatní :: Odehrané příběhy-
Přejdi na: