~ Fairy Tail no Shinwa ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG pro všechny fanoušky Fairy Tail
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Vodopád štěstí (Ayaka K., Lich)

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
Krumla

Krumla


Počet príspevkov : 138
Join date : 28. 05. 11

Vodopád štěstí (Ayaka K., Lich) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodopád štěstí (Ayaka K., Lich)   Vodopád štěstí (Ayaka K., Lich) - Stránka 3 EmptyThu Jun 30, 2011 4:28 pm

Lich

Keď zakričala že už je tak som sa chvíľku nevnímal.. na chvíľu som sa totiž stratil vo svojich myšlienkach a uvedomil som si to až asi o minútu na to čo ma zavolala.. Rýchlo som však zatrepal hlavou a všetky negatívne myšlienky som z nej vyhnal. Josh.. tak asi.. budeme pokračovať.. Povedal som keď som pribehol späť k nej a mierne som sa na ňu pousmial. Ayaka-chan, som rád že som ťa spoznal.. zaškeril som sa ešte a po tom som podišiel bližšie ku nej. Vytiahol som mapu do ktorej som sa zapozeral a pootočil som sa smerom kam sme mali ísť.. etoo tak.. poď za mnou.. máme ísť.. eeeh.. taadeto.. dopovedal som a pomalým krokom som zamieril lesnou cestičkou smerom kam sme mali ísť.. pri tom som rukou znova zamotával šál na moju tvár.. zase v temnote.. aj keď.. neviem si predstaviť aké to musí mať ona.. pomyslel som si a pohľad som uprel na Ayaku pri čom som opatrne kráčal vpred.
Návrat nahoru Goto down
Lus

Lus


Počet príspevkov : 131
Join date : 05. 06. 11

Vodopád štěstí (Ayaka K., Lich) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodopád štěstí (Ayaka K., Lich)   Vodopád štěstí (Ayaka K., Lich) - Stránka 3 EmptyThu Jun 30, 2011 5:59 pm

Ayaka

Než přišel Lich, poskládala jsem si mokré oblečení a připevnila ho k baťohu, aby mohlo uschnout. Poté ještě vytáhnu hřeben a rozčešu si mokré vlasy. Lich došel a je tedy čas vyrazit. Zdrželi jsme se až příliš dlouho. Poté na mě promluví. Chvíli nad jeho větou přemýšlím. Taky jsem tě ráda poznala. Usměji se na Liche a postavím se vedle něj. Když se zorientuje v mapě, můžeme konečně vyrazit. Snad někde nezabloudíme. Pro jistotu se Liche chytnu za ruku. Bylo na mě trochu poznat, že jsem váhala, zda se chytnout, či ne. Nerada bych však zase upadla.
Návrat nahoru Goto down
Krumla

Krumla


Počet príspevkov : 138
Join date : 28. 05. 11

Vodopád štěstí (Ayaka K., Lich) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodopád štěstí (Ayaka K., Lich)   Vodopád štěstí (Ayaka K., Lich) - Stránka 3 EmptyThu Jun 30, 2011 7:47 pm

Lich

Len som sa pre seba mierne pousmial keď ma chytila za ruku a pokračoval som ďalej v ceste.. Dával som pri tom pozor na okolie ako aj na Ayaku, nemohol som si pomôcť ale stále som sa na ňu musel pozerať. Po niekoľkých hodinách cesty som sa pozeral na mapu a potom na oblohu.. o .. necelú hodinu sa bude stmievať.. myslím že by sme mali niekde prenocovať.. aj keby sme tam ešte dnes prišli, nemalo by cenu bojovať s temným cechom keď budeme obaja unavený z cesty. Prehovoril som a čakal som čo mi na to povie... síce jej mohlo byť jedno či už začína tma.. tiež som v nej nebol úplne stratený ale rozhodne som radšej na svojho nepraiteľa videl.
Návrat nahoru Goto down
Lus

Lus


Počet príspevkov : 131
Join date : 05. 06. 11

Vodopád štěstí (Ayaka K., Lich) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodopád štěstí (Ayaka K., Lich)   Vodopád štěstí (Ayaka K., Lich) - Stránka 3 EmptyThu Jun 30, 2011 8:20 pm

Ayaka

Najdeme si nějaké pěkné místečko a přenocujeme tedy. Když budeme unavení, stejně ten cech nepřemůžeme. Pronesu a zastavím se. A taky bude zima, možná bychom mohli najít nějaké místo, kde by šel rozdělat oheň. I přes to, že je teď přes den teplo, v noci bývá zima pořád. A taky by jsme nemuseli skončit zrovna dobře. V tmě by totiž neviděl ani jeden z nás. I když v tomhle mám docela výhodu. Taky bychom se mohli ztratit. Takže někde přespat je bezpečné a nejspíše to je i nejlepší věc, kterou můžeme právě teď udělat.
Návrat nahoru Goto down
Krumla

Krumla


Počet príspevkov : 138
Join date : 28. 05. 11

Vodopád štěstí (Ayaka K., Lich) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodopád štěstí (Ayaka K., Lich)   Vodopád štěstí (Ayaka K., Lich) - Stránka 3 EmptyThu Jun 30, 2011 8:33 pm

Lich

Uhm.. síce má oheň aj svoje negatíva.. nejak to s ním prežijem.. zaškeril som sa a po tom som sa rozhliadal po okolí.. chceš nejakú malú jaskynku.. či skôr spať pod holím nebom ? spýtal som sa pretože mne to bolo docela jedno. Bol som zvyknutý aj na to aj na to takže som sa začal rozhliadať po všetkých možných úkrytoch aj neúkrytoch na ktoré sme mohli po ceste naraziť.
Návrat nahoru Goto down
Lus

Lus


Počet príspevkov : 131
Join date : 05. 06. 11

Vodopád štěstí (Ayaka K., Lich) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodopád štěstí (Ayaka K., Lich)   Vodopád štěstí (Ayaka K., Lich) - Stránka 3 EmptyFri Jul 01, 2011 11:12 am

Ayaka

Já žádnou jeskyni nepotřebuji, klidně můžu spát pod širákem. Pronesu. Spaní pod širákem by mohlo být zajímavé. Lehnou si někde uprostřed louky a pozorovat hvězdy... Tuhle myšlenku hned zaženu. Jak bych je mohla pozorovat? Jsme moc hluboko v lese? Jestli budeme chtít založit oheň, měli bychom nejspíš ven z lesa. Ať to tu ještě nepodpálíme. Řeknu s úsměvem.

Nezdálo se, že bychom byli zrovna na kraji lesa, pokud jsme neodbočili a šli podle mapy správným směrem, měli bychom se nacházet zhruba někde za polovinou. Les je však hustý a nikde ani palouček, takže jak se zdá, budeme muset nocovat v lese.
Návrat nahoru Goto down
Krumla

Krumla


Počet príspevkov : 138
Join date : 28. 05. 11

Vodopád štěstí (Ayaka K., Lich) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodopád štěstí (Ayaka K., Lich)   Vodopád štěstí (Ayaka K., Lich) - Stránka 3 EmptyFri Jul 01, 2011 12:02 pm

Lich

Heem.. ten oheň.. budeme to asi musieť vydržať bez neho.. sme uprostred lesa.. alebo niekde za polovicou, takže.. sa budeme musieť uložiť niekde tu, lepšie miesto aj tak asi nenájdeme..povedal som a porozhliadal som sa naokolo. Po tom som len pohľad obrátil znova na Ayaku a čakal som na jej reakciu.. aj tak moc na výber nemáme.. budeme spať v lese tak či tak.. tiež je dosť hustý.. možno by sme vážne niečo podpálili keby sme skúsili založiť oheň.. rozmýšľal som s takým zamysleným výrazom na tvári.
Návrat nahoru Goto down
Lus

Lus


Počet príspevkov : 131
Join date : 05. 06. 11

Vodopád štěstí (Ayaka K., Lich) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodopád štěstí (Ayaka K., Lich)   Vodopád štěstí (Ayaka K., Lich) - Stránka 3 EmptyFri Jul 01, 2011 4:03 pm

Ayaka

To je špatné... v noci nám bude zima. Není tu aspoň někde nějaká louka? Přemýšlela jsem, jak přežiji noc bez tepla. Že bych byla nějak teple oblečená se říct nedalo. Pak jsem začala uvažovat nad tím, kde si ustelu. V jehličí, které mě bude píchat? Někde u stromu, po kterém leze všelijaká havěť? Možná by bylo přeci jen lepší najít nějakou jeskyni nebo aspoň skalku. Nechtěla jsem si však stěžovat, nějak to nejspíš budu muset přežít.
Návrat nahoru Goto down
Krumla

Krumla


Počet príspevkov : 138
Join date : 28. 05. 11

Vodopád štěstí (Ayaka K., Lich) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodopád štěstí (Ayaka K., Lich)   Vodopád štěstí (Ayaka K., Lich) - Stránka 3 EmptyFri Jul 01, 2011 4:29 pm

Lich

Z..zima? prešlo mi hlavou a zapozeral som sa na už tmavnúcu oblohu.. Heem.. typujem že to musím spraviť.. pomyslel som si s menším úsmevom po čom som si vyzliekol moju bundu.. bola asi o dve čísla väčšia na mňa a ja som bol o niečo väčší než Ayaka takže jej by golier zakríval polovicu tváre a koniec bundy by mala niekde na stehnách.. po tom som iba podišiel k nej a prevesil jej ho cez plecia.. Bude ti takto lepšie? spýtal som sa milo s menším nehraným úsmevom.
Návrat nahoru Goto down
Lus

Lus


Počet príspevkov : 131
Join date : 05. 06. 11

Vodopád štěstí (Ayaka K., Lich) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodopád štěstí (Ayaka K., Lich)   Vodopád štěstí (Ayaka K., Lich) - Stránka 3 EmptyFri Jul 01, 2011 4:41 pm

Ayaka

Trošku se vylekám, když na mě Lich pověsí jeho bundu. Nejspíš v ní musím vypadat směšně, jelikož je dost velká. Bude. Mile se pousměji. Děkuji... Ale... Nebude teď zima tobě? Co když kvůli mě nastydneš! Zeptám se ustaraně. Nebyla bych příliš ráda, kdyby kvůli mě nastydl. Cítím, jak bunda začne příjemně hřát.
Návrat nahoru Goto down
Krumla

Krumla


Počet príspevkov : 138
Join date : 28. 05. 11

Vodopád štěstí (Ayaka K., Lich) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodopád štěstí (Ayaka K., Lich)   Vodopád štěstí (Ayaka K., Lich) - Stránka 3 EmptyFri Jul 01, 2011 4:50 pm

Lich

Hehe.. zasmial som sa keď som ju v nej uvidel.. podla mňa v nej vyzerala kawai. O mňa sa neboj.. som zvyknutý.. vieš etoo... ja v podstate nemám dom ani byt ani nič také.. spávam na streche cechu, zažil som aj chladnejšie noci. Zaškeril som sa pri čom som si sadol k jednému stromu blízko Ayaky a povzdychol som si.. aj keď to som mal na sebe moju bundu.. prebehlo mi hlavou pri čom som sa len pousmial. Nechceš niečo na jedenie? spýtal som sa jej ešte a začal som sa prehrabávať v taške.
Návrat nahoru Goto down
Lus

Lus


Počet príspevkov : 131
Join date : 05. 06. 11

Vodopád štěstí (Ayaka K., Lich) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodopád štěstí (Ayaka K., Lich)   Vodopád štěstí (Ayaka K., Lich) - Stránka 3 EmptyFri Jul 01, 2011 5:30 pm

Ayaka

Na střeše? Mírně se pousměji. Proč nepřespáváš v cechu? Už jsem tam párkrát spala, ještě jsem si nenašla žádný byt, který by mi vyhovoval. Posadím se k jednomu stromu a pořádně se zachumlám do deky. Shodou okolností to je strom, u kterého sedí Lich, tohohle však nevím. Sedím totiž na jiné straně, než on. Ne, díky, nemám hlad. Odvětím.
Návrat nahoru Goto down
Krumla

Krumla


Počet príspevkov : 138
Join date : 28. 05. 11

Vodopád štěstí (Ayaka K., Lich) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodopád štěstí (Ayaka K., Lich)   Vodopád štěstí (Ayaka K., Lich) - Stránka 3 EmptyFri Jul 01, 2011 5:44 pm

Lich


Na chvíľu mohla Ayaka započuť úplne "ticho".. vôbec som sa neozíval.. bolo to aj preto že som v dialke zbadal istý druh "kríku" a celkom som sa potešil kvôli ovociu ktoré som na ňom našiel.. keď som nejaké zozbieral tak som sa znova vrátil k stromu no z opačnej strany.. teda tam kde sedela Ayaka.. zobral som tiež flašku s vodou vďaka ktorej som to ovocie umyl.. Ayaka-chan.. nastavíš prosím ruku? spýtal som sa jej celkom neobvyklú otázku a čakal som či to spraví alebo nie.
Návrat nahoru Goto down
Lus

Lus


Počet príspevkov : 131
Join date : 05. 06. 11

Vodopád štěstí (Ayaka K., Lich) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodopád štěstí (Ayaka K., Lich)   Vodopád štěstí (Ayaka K., Lich) - Stránka 3 EmptyFri Jul 01, 2011 6:51 pm

Ayaka

Slyším, jak praskají větvičky stromu a pak je dlouhou dobu ticho. Když se Lich vrátí a řekne, ať natáhnu ruku, už se mu odpovědi nedostane. Usnula jsem zachumlaná v jeho bundě. Občas bylo slyšet tiché chrápání.

Slunce již skoro zapadlo a les byl již skoro zahalen do tmy. Kolem létali ptáci a různý hmyz, sem tam šlo slyšet praskání větviček. Nejspíš se kolem procházela nějaká lesní zvířata.
Návrat nahoru Goto down
Krumla

Krumla


Počet príspevkov : 138
Join date : 28. 05. 11

Vodopád štěstí (Ayaka K., Lich) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodopád štěstí (Ayaka K., Lich)   Vodopád štěstí (Ayaka K., Lich) - Stránka 3 EmptyFri Jul 01, 2011 6:58 pm

Lich


Huh.. a ja som sa tak potešil že jej lesnými jahodami spravím radosť.. prešlo mi hlavou no vedel som že som na kvázi "kríku" ešte nejaké nechal takže by tam mali byť aj ráno.. asi polovicu tých čo som nazbieral som zjedol a ostatok som odhodil čo najďalej to šlo... síce mi chutili ale navečer som moc ovocia jesť nemohol.. Sedel som pred Ayakou takým "tureckým" spôsobom a sledoval som ju.. vedel by som sa na ňu pozerať celú noc.. tiež som vedel že by som mal aspoň tak polovične držať hliadku.. keby sa náhodou malo niečo stať, tak som sa hodil do takého "polospánku", síce som precitol s každým zapraskaním vetvičiek nepohol som ani brvou takže by si malo týmto spôsobom moje telo oddýchnuť.. myseľ som mal tŕenovanú dosť.. vydržala bez spánku aj dva-tri dni vkuse. bez toho že by to na mne bolo vidieť. Sem tam mnou síce prešla triaška pretože mi bola trocha zima.. neľutoval som však že som jej svoju bundu požičal a ani som si nesťažoval. O chvíľu som však zaspal úplne.. síce v "sede".. totálne som vypol.. to mnou začala lomcovať triaška trocha viac pretože som bol len v bielom dlhom a pohodlnom tielku a trojštvrťových nohaviciach..
Návrat nahoru Goto down
Lus

Lus


Počet príspevkov : 131
Join date : 05. 06. 11

Vodopád štěstí (Ayaka K., Lich) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodopád štěstí (Ayaka K., Lich)   Vodopád štěstí (Ayaka K., Lich) - Stránka 3 EmptySat Jul 02, 2011 10:38 am

Ayaka

Když se probudím, je slunce ještě schované a fouká chladný vítr. Protáhnu se a na chvíli se zaposlouchám do šumění lesa a zpěvu ptáků, kteří poletují okolo. Z tichým výdechů a nádechů, které občas zaslechnu, usoudím, že Lich ještě nejspíš spí. Pousměji se a sundám si jeho bundu. Když ho najdu, přehodím ji přes něj. V noci ti musela být zima. Ve svém báglu nahmatám flašku s čistou vodou. Poté se otočím na opačnou stranu, než sedí LIch a pomalu si začnu sundávat obvaz z očí. Opláchnu si obličej vodou a poté nahmatám nějakou květinu na zemi. Nechám si ji položenou v dlani a pomalu pootevřu oči. Jakmile však spatřím fialově zbarvenou květinu, promění se v kámen. Oči rychle zavřu a zkamenělou květinu stisknu v dlani.
Návrat nahoru Goto down
Krumla

Krumla


Počet príspevkov : 138
Join date : 28. 05. 11

Vodopád štěstí (Ayaka K., Lich) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodopád štěstí (Ayaka K., Lich)   Vodopád štěstí (Ayaka K., Lich) - Stránka 3 EmptySat Jul 02, 2011 7:29 pm

Lich

Pri "spánku" som sa hodne triasol.. síce som si myslel že to bude v pohode v noci bola naozaj zima. Po tom som však pocítil ako sa moje telo trocha zahrialo.. bol to celkom rozdiel na ktorý som sa zobudil a očami som sledoval Ayaku ktorá na mňa navliekla bundu.. bol som však hrozne unavený.. o pár sekúnd ako som zaregistroval že na mňa navliekal moju bundu som znova len zatvoril oči a ponoril som sa do ríše snov. Arigato.. bola posledná myšlienka ktorú som venoval Ayake než som znova definitívne zaspal.
Návrat nahoru Goto down
Lus

Lus


Počet príspevkov : 131
Join date : 05. 06. 11

Vodopád štěstí (Ayaka K., Lich) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodopád štěstí (Ayaka K., Lich)   Vodopád štěstí (Ayaka K., Lich) - Stránka 3 EmptySun Jul 03, 2011 8:38 am

Ayaka

Obvaz si dám zpět na oči. Opřu se o strom, u kterého jsem předtím spala a z batohu vytáhnu čokoládové sušenky. Už mi z toho hladu začínlo kručet v břiše. Několik jich v sáčku nechám a položím je poblíž Liche, kdyby měl také hlad. Věřím, že má vlastní jídlo, ale kdo odmítne čokoládové sušenky? Vlastně jsou takoví lidé. Poté se zvednu a otřepu ze sebe všechnu špínu, která se na mne nahromadila během doby, kdy jsem spala, a trochu si upravím vlasy. Pak se vydám na průzkum okolí.
Návrat nahoru Goto down
Krumla

Krumla


Počet príspevkov : 138
Join date : 28. 05. 11

Vodopád štěstí (Ayaka K., Lich) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodopád štěstí (Ayaka K., Lich)   Vodopád štěstí (Ayaka K., Lich) - Stránka 3 EmptyMon Jul 04, 2011 3:48 pm

Lich

O niekoľko minút som sa zobudil už aj ja.. pomaly som pootvoril oči ktoré mi okamžite pristáli na čokoládových sušienkach, Shimata.. zamumlal som si pre seba a vyľakane som sa poobzeral naokolo. Ayaka ?! skríkol som pretože ma dosť vyplašilo že tu nie je.. rýchlo som sa postavil a začal som ako splašený pobehovať dokola. Ehtooo kde si? spýtal som sa už skôr tak potichu po čom som zachytil jej stopy v zemi.. neboli moc hlboké ale aspoň niečo.. rozbehol som sa tým smerom pri čom mi v hlave prebiehavalo hneď niekoľko scenárov ako napríklad zakopla o nejaký konár a zrútila sa na skalu o ktorú si treskla hlavu alebo podobne.. tiež som vedel že sa tu nevyskytuje zrovna najmenej zbojníkov a banditov takže som bol naozaj vyľakaný že sa jej niečo stalo. Ayakaa!! kde si ?! skríkol som znova po chvíľkovej pauze a čakal som či sa ozve.
Návrat nahoru Goto down
Lus

Lus


Počet príspevkov : 131
Join date : 05. 06. 11

Vodopád štěstí (Ayaka K., Lich) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodopád štěstí (Ayaka K., Lich)   Vodopád štěstí (Ayaka K., Lich) - Stránka 3 EmptyMon Jul 04, 2011 5:47 pm

Ayaka

Přistoupím zezadu k Lichovi a rukou mu přikryji ústa. Tiše. Nejsme tu sami. Špitnu a ruku z jeho úst sundám. Omlouvám se. Ještě jsi spal, tak jsem šla prozkoumat okolí... projít se. Zaslechla jsem pak nějaké hlasy, tak jsem šla za nimi. Myslím, že to jsou nějací loupežníci. Chytnu Liche za ruku a zamířím zpět k našim věcím. Je možné, že už o nás ví. Měli bychom se vydat na cestu, nerada bych se s nimi setkala.
Návrat nahoru Goto down
Krumla

Krumla


Počet príspevkov : 138
Join date : 28. 05. 11

Vodopád štěstí (Ayaka K., Lich) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodopád štěstí (Ayaka K., Lich)   Vodopád štěstí (Ayaka K., Lich) - Stránka 3 EmptyMon Jul 04, 2011 7:10 pm

Lich

Keď mi prikrila rukou ústa tak som sa mierne strhol no spadol mi kameň zo srdca keď som započul jej hlas.. Ayakaa-bakaaa.. vieš aký som mal o teba strach? spýtal som sa úplne zničene no potichu tak, aby to počula len ona.. Okej okej.. poďme len už.. už ma prosím takto nestraš.. dodal som ešte a normálne som to musel po ceste rozdýchať.
Návrat nahoru Goto down
Lus

Lus


Počet príspevkov : 131
Join date : 05. 06. 11

Vodopád štěstí (Ayaka K., Lich) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodopád štěstí (Ayaka K., Lich)   Vodopád štěstí (Ayaka K., Lich) - Stránka 3 EmptyTue Jul 05, 2011 1:06 pm

Ayaka

Neboj se o mě tolik, tu katanu sebou nenosím jen tak pro parádu. Umím se s ní i docela dobře bránit a kdybych náhodou o něco zakopla a něco si udělala... No, nebylo by to poprvé. Beru to trochu s humorem. Z jeho tónu hlasu a z jeho slov však poznám, že se o mě opravdu strachoval. Promiň, příště tě upozorním, až se budu chystat podniknout další vycházku a pokud budeš klidnější, tak ti řeknu i kam půjdu. Hodím na něj milý úsměv. Najednou zaslechnu, jak v dálce zapraskala větvička. Zdálo se, že je to od nás dost daleko. Chvíli poslouchám, zda nezaslechnu ještě něco. Jediné, co však uslyším, je zpěv ptáků a šumění lesa. Nejspíš to byla srnka či jiné lesní tvor. Dál tomu zvuku nevěnuji pozornost. Když se konečně připravím k odchodu, pohlédnu směrem, kde je Lich. Tak co, můžeme vyrazit?
Návrat nahoru Goto down
Krumla

Krumla


Počet príspevkov : 138
Join date : 28. 05. 11

Vodopád štěstí (Ayaka K., Lich) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodopád štěstí (Ayaka K., Lich)   Vodopád štěstí (Ayaka K., Lich) - Stránka 3 EmptyTue Jul 05, 2011 1:16 pm

Lich

Jo no.. bol by som oveľa kludnejší. Povedal som pri čom som si trocha odfúkol a po tom som jej úsmev opätoval.. Vyzeralo to tak že Ayaka niečo započula a tak som bol úplne potichu.. keď s toho však nič nevzišlo tak som sa mierne uvoľnil, Josh myslím že by sme mali, chcem sa od nich dostať tých týpkov dostať čo najďalej.. vyhnúť sa zbytočnému boju. Prehovoril som ešte a po tom som sa zamyslel.. kade? teda.. viem kade je cesta k vodopádom ale neviem kde si ich počula tak.... dodal som ešte a hovoril som tak potichšie aby ma počula len ona.
Návrat nahoru Goto down
Lus

Lus


Počet príspevkov : 131
Join date : 05. 06. 11

Vodopád štěstí (Ayaka K., Lich) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodopád štěstí (Ayaka K., Lich)   Vodopád štěstí (Ayaka K., Lich) - Stránka 3 EmptyTue Jul 05, 2011 2:58 pm

Chvíli ticha vystřídalo praskání větviček, které bylo čím dál hlasitější. Něco se blížilo velkou rychlostí a za chvíli už kolem nás stála banda asi pěti banditů, mezi nimiž byli dvě ženy. Dejte nám vše, co máte a necháme vás odejít vcelku. Pronese s úsměvem nejvyšší z nich. Lich si může všimnout tetování patřící cechu známého právě přepadáváním a okrádáním lidí.

Ayaka

Pokud půjdeme směrem, kterým jsme šli včera, měli bychom je mít za zády. Nejsem si však jistá, jestli se dobře orientuji. Odvětím. Poté opět zaslechnu praskání větviček. Slyšíš to taky? Pohlédnu na Liche. To už kolem nás někdo stojí.
Návrat nahoru Goto down
Krumla

Krumla


Počet príspevkov : 138
Join date : 28. 05. 11

Vodopád štěstí (Ayaka K., Lich) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodopád štěstí (Ayaka K., Lich)   Vodopád štěstí (Ayaka K., Lich) - Stránka 3 EmptyTue Jul 05, 2011 6:13 pm

Lich

Ehto.. vyšlo z úst keď sa okolo nás objavili a ja som si povzdychol.. prečo čakáte že "niečo" máme? spýtal som sa a aspoň z mojej strany to bola pravda, nemal som pri sebe ani cent, už niekoľko mesiacov som ani nepoznal aké je to držať v rukách nejaké peniaze. Postavil som sa iba kúsok od Ayaky a jednou rukou som jej k nohám vylial krv ktorú som mal schovanú v jednej flaštičke.. bolo to také "nenápadne" a neoblial som ju tým takže si to nemala ako všimnúť a typoval som že si to nevšimli ani oni.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Vodopád štěstí (Ayaka K., Lich) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vodopád štěstí (Ayaka K., Lich)   Vodopád štěstí (Ayaka K., Lich) - Stránka 3 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Vodopád štěstí (Ayaka K., Lich)
Návrat nahoru 
Strana 3 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
~ Fairy Tail no Shinwa ~ :: Ostatní :: Odehrané příběhy-
Přejdi na: