~ Fairy Tail no Shinwa ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG pro všechny fanoušky Fairy Tail
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Pátrání po vězni (Tengoku H. & Shinichi O.)

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorZpráva
Ruushii

Ruushii


Počet príspevkov : 337
Join date : 31. 01. 11
Age : 27
Bydlisko : Dc

Pátrání po vězni (Tengoku H. & Shinichi O.) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání po vězni (Tengoku H. & Shinichi O.)   Pátrání po vězni (Tengoku H. & Shinichi O.) - Stránka 4 EmptySun Apr 24, 2011 12:00 pm

Shinichi - Kameny byli sem tam mezi stromy a místo na ohníček byl na kraji toho svahu, kde moc stromů nebylo, aby nevzplál požár. Chlápek nic už neříkal, ale stále stál opřený o kmen a vypadalo to, že je rozhodnut tě tam odvést i za cenu, že se trochu hold zdržíte.
Sonny - Žena pokračovala mlčky dál a tak ti odpověděl třesoucím se hlasem ten kluk, kterého si předtím shodil do křoví. To ne... nemůžeš na paní pospíchat... Ale neboj, je to blízko, už tam budeme. Určitě to poznáš, jde to cítit. Ano, ano...
Návrat nahoru Goto down
http://warriors-cats.teamgoo.net/
Shinichi

Shinichi


Počet príspevkov : 55
Join date : 26. 02. 11

Pátrání po vězni (Tengoku H. & Shinichi O.) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání po vězni (Tengoku H. & Shinichi O.)   Pátrání po vězni (Tengoku H. & Shinichi O.) - Stránka 4 EmptySun Apr 24, 2011 4:09 pm

Shinichi Okazaki Wink

Sesbíral jsem si kameny a našel pěkné místo na ohniště... Položil jsem tam kameny do kruhovitého tvaru a poté položil doprostřed kamenu nasbírané dřevo... Poté jsem si sebral jeden takový pěkný klacek na který se dala dobře napíchnout ryba... Poté jsem zapálil oheň zápalkami které jsem sebral z toho batohu... Pak už byl pěkný oheň na světě já si napíchl rybu na klacek a začal opékat... Když už to bylo tak jsem se do ni pustil... Konečně jsem se najedl! Pomyslel jsem si když jsem rybu snědl a poté vstal... Šel jsem se napít k řece a pak šel za tím chlápkem který mě chtěl dovést k tomu vězni... Takže můžeme jít? Pověděl jsem mu a čekal na jeho reakci...
Návrat nahoru Goto down
Ruushii

Ruushii


Počet príspevkov : 337
Join date : 31. 01. 11
Age : 27
Bydlisko : Dc

Pátrání po vězni (Tengoku H. & Shinichi O.) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání po vězni (Tengoku H. & Shinichi O.)   Pátrání po vězni (Tengoku H. & Shinichi O.) - Stránka 4 EmptySun Apr 24, 2011 5:21 pm

Shinichi - Jasně! To byla doba, brachu! Vyjekl a vydal se bez čekání na tebe kupředu podél svahu k řece. Bylo na něm hrozně divné, jak dokázal střídat nálady během milisekundy.
Návrat nahoru Goto down
http://warriors-cats.teamgoo.net/
Shinichi

Shinichi


Počet príspevkov : 55
Join date : 26. 02. 11

Pátrání po vězni (Tengoku H. & Shinichi O.) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání po vězni (Tengoku H. & Shinichi O.)   Pátrání po vězni (Tengoku H. & Shinichi O.) - Stránka 4 EmptySun Apr 24, 2011 5:55 pm

Shinichi Okazaki

Nějaký nadšený... Snad taková doba to nebyla... navíc ryba musí být dobře propečená... Pomyslel jsem si a šel za nim... Co je vůbec zač? Nehledě na to, že před chvíli se mě snažil zastrašit nebo vyhecovat a teď jsem jeho bracha... Takže řekneš mi aspoň jak se jmenuješ? Nebo mám na tebe volat "Hej ty"? Optal jsem se doprovodu...
Návrat nahoru Goto down
Ruushii

Ruushii


Počet príspevkov : 337
Join date : 31. 01. 11
Age : 27
Bydlisko : Dc

Pátrání po vězni (Tengoku H. & Shinichi O.) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání po vězni (Tengoku H. & Shinichi O.)   Pátrání po vězni (Tengoku H. & Shinichi O.) - Stránka 4 EmptySun Apr 24, 2011 6:20 pm

He? Obrátil se na tebe,ale pokračoval v cestě. 'Hej ty'? To by mi nevadilo! Jo! Ale když chceš, jsem Hikaru! A jak říkaj tobě? Když už jsme v tom seznamování!
Než jsi to postřehl, v dálce si uviděl zase ty skály. Ten předchozí chlápek ti nelhal, tam tě asi i tenhle podivín vede.
Návrat nahoru Goto down
http://warriors-cats.teamgoo.net/
Shinichi

Shinichi


Počet príspevkov : 55
Join date : 26. 02. 11

Pátrání po vězni (Tengoku H. & Shinichi O.) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání po vězni (Tengoku H. & Shinichi O.)   Pátrání po vězni (Tengoku H. & Shinichi O.) - Stránka 4 EmptyMon Apr 25, 2011 1:52 pm

Shinichi Okazaki

Hikaru jo... No, já se jmenuji Shin... Pověděl jsem mu a šel kousek za nim... Trochu jsem přidal do kroku abych šel vedle něho a pak šel zase normálně... Hele, jak vůbec víš kde je? Co s nim máš společného? Zeptal jsem se zvědavě i když jsem si nemyslel, že mi tenhle chlápek něco řekne... Spíš zase plácne nějakou kravinu.
Návrat nahoru Goto down
Ryuuka

Ryuuka


Počet príspevkov : 53
Join date : 26. 02. 11

Pátrání po vězni (Tengoku H. & Shinichi O.) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání po vězni (Tengoku H. & Shinichi O.)   Pátrání po vězni (Tengoku H. & Shinichi O.) - Stránka 4 EmptyMon Apr 25, 2011 3:02 pm

Sonny

Šel jsem tedy lehčím krokem a mlčky se díval na to pohoří. "Čím dál tím víc mi to začíná připadat jako past" Pomyslel jsem si a pohlédl na toho vystrašeného týpka. "Jenom by mne zajímalo, proč z ní má ten chlapík strach. Je opravdu tak děsívá? Může být děsivější než Yuki? Hádám, že asi ne." Pověděl jsem si v duchu a začal pozorovat tu ženu. Po té jsem si nasadil své bezvadné sluchátka a začal poslouchat nějakou uklidňující hudbu. Možná jsem se pokusil jenom si ověřit, jestli to je opravdu past. Dělal jsem, že nevnímám okolí, tedy ani tu ženu. Doopravdy jsem však měl zbystřené všechny smysly a soustředěnost na maximální úrovni.
Návrat nahoru Goto down
Ruushii

Ruushii


Počet príspevkov : 337
Join date : 31. 01. 11
Age : 27
Bydlisko : Dc

Pátrání po vězni (Tengoku H. & Shinichi O.) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání po vězni (Tengoku H. & Shinichi O.)   Pátrání po vězni (Tengoku H. & Shinichi O.) - Stránka 4 EmptyMon Apr 25, 2011 5:48 pm

Shinichi - I po otázce, co s vězněm má společného, na sobě nedal znát nějaké neblahé úmysly. Prostě, pořád měl na tváři ten strašnej úsměv. Já s ním toho moc společného nemám. Je to jeden z nejznámějších uprchlíků tady, víš. Pak, kdo by ho neznal. Navíc, je to snad nejmazanější chlápek tady. Jojo, jestli si myslíš, že tam příjdeme a ty mu nasadíš pouta, mýlíš se, ale je to tvoje volba. A usmál se ještě víc do široka. Vystoupali jste už vysoko a čím výš jste byli, tím víc se ti zdálo něco divného.

Sonny - Terén se začal zarovnávat a za kopcem se tu postupně zjevovali jakási pírka. Jak si byl blíž a blíž, dalo ti to smysl a ty jsi měl tu možnost vidět tvůj cíl kousek před tebou. Vězeň seděl na jednom z kamenů a když jsi přišel blíže, ďábelsky se usmál. Místo tady bylo jako kráter, obklopený vysokými skalami, kam vedla jen jedna cesta, u níž se zastavil jak ten ustrašený kluk, tak ta žena, která ti jen oznámila. Jsem tady.
Návrat nahoru Goto down
http://warriors-cats.teamgoo.net/
Ryuuka

Ryuuka


Počet príspevkov : 53
Join date : 26. 02. 11

Pátrání po vězni (Tengoku H. & Shinichi O.) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání po vězni (Tengoku H. & Shinichi O.)   Pátrání po vězni (Tengoku H. & Shinichi O.) - Stránka 4 EmptyMon Apr 25, 2011 6:59 pm

Tengoku

Celou cestu jsem mlčky sledoval ženu a toho vystrašeného muže. cesta se zdála být příjemnější než jsem si teda myslel. Něco mi ale pořád na celé situaci nehrálo. Když jsme konečně byli, teda aspoň jsem si to myslel, na konci cesty tak jsem zahlédl indiánského týpka. "To je on." Pomyslel jsem si, sundal si sluchátka a pohlédl opět na ženu, která něco pronesla. Vypadalo to jako kdyby byli nějací spojenci, vězeň který si z ničeho nic sedí na kameni? No není to divné? Žena bezestrachu příjde, jako jeho pěšák.. "Půjdeš semnou a soudě podle tvojeho trapného smíchu to nepůjde bez boje! Tak jdem na to!" Zakřičel jsem a naprosto lehkovážně vyrazil proti němu s napřáhnutou pěstí. Chtěl jsem se na něj vrchnout a dát mu pár slušných ran. Byl jsem holt z lidí, kteří nebrali vážně sílu protivníka. Nezastavilo by mě to i kdybych stál proti S mágovi. To, že jsem vyrazil lehkovážně však neznamenalo, že jsem přestal sledovat tu ženu a muže.
Návrat nahoru Goto down
Ruushii

Ruushii


Počet príspevkov : 337
Join date : 31. 01. 11
Age : 27
Bydlisko : Dc

Pátrání po vězni (Tengoku H. & Shinichi O.) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání po vězni (Tengoku H. & Shinichi O.)   Pátrání po vězni (Tengoku H. & Shinichi O.) - Stránka 4 EmptyMon Apr 25, 2011 8:02 pm

Zdálo se, že jsi zasáhl svůj cíl, ale jak jsi mohl sám předpokládat, nebude to tak lehké. Místo do něj jsi praštil do kamene. Ten chlápek seděl přesně vedle tebe a bylo mu to zřejmě k smíchu. Čekal jsem, že na mě pošlou nějakýho týpka a ne dítě. Dobře, tohle se ti nepovedlo, takhle hrr... Hehe... Trochu si tě prozkoumám, co dokážeš, chlapče. A opět se pousmál. Ale neutočil, ne teď. Ani žena a ten kluk nevypadali, jako by se k něčemu měli. Zkrátka, byla to tvoje zkouška...
Návrat nahoru Goto down
http://warriors-cats.teamgoo.net/
Shinichi

Shinichi


Počet príspevkov : 55
Join date : 26. 02. 11

Pátrání po vězni (Tengoku H. & Shinichi O.) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání po vězni (Tengoku H. & Shinichi O.)   Pátrání po vězni (Tengoku H. & Shinichi O.) - Stránka 4 EmptyTue Apr 26, 2011 9:59 am

Shinichi Okazaki

Neboj se... nemyslím si, že to půjde všechno jako po másle... Nikdy nic nejde tak jednoduše... Pověděl jsem mu a šel dál... Vypadá to, že mi ten chlapík, kterému jsem vrátil minci poradil dobrý směr... Ale něco mi tu nehraje... Je mi jasné, že se řitím do pasti, ale něco mi říká, že za tím bude něco mnohém více... Kdy už tam budeme? Je to ještě dlouhý kus cesty?
Návrat nahoru Goto down
Ryuuka

Ryuuka


Počet príspevkov : 53
Join date : 26. 02. 11

Pátrání po vězni (Tengoku H. & Shinichi O.) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání po vězni (Tengoku H. & Shinichi O.)   Pátrání po vězni (Tengoku H. & Shinichi O.) - Stránka 4 EmptyWed Apr 27, 2011 7:07 pm

Sonny

Všechno to vypadalo tak dobře, letěl jsem přímo na něj, ale netrefil se. Nevěděl jsem vůbec jak to mohlo být možné, byla to snad magie? No, seběhlo se to moc rychle, musel jsem to vyzkoušet znova. Nebo jsem taky nemusel být tak hrr, ale jsem to prostě já. Bylo mi jedno, kdo proti mě stojí. "Dítě?! Je mi jedno, co jsi zač. Vymlátím z tebe duši a odvedu tě tam kam patříš!" Zakřičel jsem a znova se rozběhl. Nazval mne dítětem, ale vůbec mu nedošlo, že v našem cechu, Silver Moon, jsou všichni dětmi, dětmi našeho mistra. Opět jsem zavelel stejnou taktiku, chtěl jsem blíže zjistit, co to vlastně udělal.
Návrat nahoru Goto down
Ruushii

Ruushii


Počet príspevkov : 337
Join date : 31. 01. 11
Age : 27
Bydlisko : Dc

Pátrání po vězni (Tengoku H. & Shinichi O.) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání po vězni (Tengoku H. & Shinichi O.)   Pátrání po vězni (Tengoku H. & Shinichi O.) - Stránka 4 EmptyThu Apr 28, 2011 2:52 pm

Shinichi - Vystoupali jste s tím chlapíkem ještě výš a výš, než se zastavil a napřáhl před sebe ruku. Vidíš támhle ten kámen? Tak za ním je to už asi jen nějakých.... kousek.... Zarazil se na chvíli, ale nakonec se doplnil a kývl na tebe. Znova se rozešel, ale začal se tvářit nějak vážněji a vážněji. Ty jsi z dáli uslyšel náraz a sesuv kamení.

Sonny -I když jsi byl u něj v bezprostřední blízkosti, opět si se netrefil. Namísto toho jsi ale dal opravdu zuřivou ránu do obrovitého šutráku za ním, který se po chvíli rozpadl na spoustu kamínků a kamenů, které se rozkutáleli kolem tebe. Mohl si toho vězně vidět stát asi tři metry od tebe. Vypadal nezraněný, ale opravdu tomu tak bylo?...
Návrat nahoru Goto down
http://warriors-cats.teamgoo.net/
Ryuuka

Ryuuka


Počet príspevkov : 53
Join date : 26. 02. 11

Pátrání po vězni (Tengoku H. & Shinichi O.) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání po vězni (Tengoku H. & Shinichi O.)   Pátrání po vězni (Tengoku H. & Shinichi O.) - Stránka 4 EmptyThu Apr 28, 2011 3:30 pm

Sonny

Už se to stalo zase, v rukách jsem měl najednou takovou bolest, jako kdyby do mě bodaly nože. Bolest jsem však najevo nedával, protože bych byl za slabocha. "Začínáš mě srát!" Zakřičel jsem na něj a začal přemýšlet o té jeho magii, vždycky když ho trefím, tak zmizí, což je velmi divné a soudě bodle jeho výrazu jsem v nevýhodě. Podíval jsem se mu tedy do očí napřáhl svojí bolavou pravou pěst a zařval. "Tenryuu no Tekken!" Mou paži začala obklopovat magická energie, kolem začal vířit vítr. V tu chvíli jsem se rozběhl na něj a zkusil takovou ošemetnou taktiku. Místo toho abych mu vrazil pěstí, jako jsem to dělal doteď, tak jsem prostě vrazil pecku do země, abych udělal nějaké plošné škody. Pokud to je jen iluze, tak ten pravý by neměl být daleko.
Návrat nahoru Goto down
Ruushii

Ruushii


Počet príspevkov : 337
Join date : 31. 01. 11
Age : 27
Bydlisko : Dc

Pátrání po vězni (Tengoku H. & Shinichi O.) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání po vězni (Tengoku H. & Shinichi O.)   Pátrání po vězni (Tengoku H. & Shinichi O.) - Stránka 4 EmptyFri Apr 29, 2011 4:31 am

Sonny - Trochu ustoupil jen kroky vzad a sledoval tvé marné pokusy o něco. Ale tobě se povedlo... tvůj úder způsobyl, že se několik prasklin rozběhlo po několika směrech a zbortilo se pár nestabilně naskládaných hromad kamenů. Ozval se potlesk. Prima chlapče, tak přeci jen umíš něco pořádného. A já si myslel, že to bude nuda jako s těmi předchozími... Postupně stupňoval hlas, jako by se snažil to udělat něčím zajímavé.
Teď mi ještě prozraď, o co jsi se snažil. A.... k tomu rovnou... kde je ten druhej chlápek, co po mě spolu jdete, ať si trochu zahrajeme....
Návrat nahoru Goto down
http://warriors-cats.teamgoo.net/
Ryuuka

Ryuuka


Počet príspevkov : 53
Join date : 26. 02. 11

Pátrání po vězni (Tengoku H. & Shinichi O.) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání po vězni (Tengoku H. & Shinichi O.)   Pátrání po vězni (Tengoku H. & Shinichi O.) - Stránka 4 EmptyFri Apr 29, 2011 12:27 pm

Sonny

Konečně se mi podařilo aspoň něco užitečného. Jeho kecy však byly tak trochu, otravné. "Předchozími? To tu byli nějací předchozí? Co s nimi asi udělal? Jsou ještě naživu? Myslel jsem, že utekl teprve nedávno. Sakra to je tak když mi ten magor Shinichi nepodá skoro žádné informace o misi!" Pomyslel jsem si a podíval se na něj takovým naštvaným výrazem. "Druhej chlápek? Za prvé, není to chlápek, ale děcko a navíc je to idiot. Za druhé, než sem dorazí, tak už budeš zmlácenej kráčet zpátky do vězení a za třetí, snažil jem se o tohle..." Zakřičel jsem a rozběhl se na něj, při běhu jsem opět zakřičel. "Tenryuu no Tekken!" Tentokrát byla rána mířená přesně na něj.
Návrat nahoru Goto down
Shinichi

Shinichi


Počet príspevkov : 55
Join date : 26. 02. 11

Pátrání po vězni (Tengoku H. & Shinichi O.) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání po vězni (Tengoku H. & Shinichi O.)   Pátrání po vězni (Tengoku H. & Shinichi O.) - Stránka 4 EmptyFri Apr 29, 2011 1:06 pm

Shinichi Okazaki

Šel jsem za nim a podle toho co jsem slyšel to vypadalo, že s nim už dement Sonny bojuje... No, musím na malou... Pověděl jsem a otočil se... šel jsem směrem zpět za nějaký kámen nebo tak něco a konal potřebu... Takže co si dám až přijdu zase domů? No... Začal jsem přemýšlet úplně nad blbostma a ta moje potřeba taky podle toho byla dlouhá... Nebylo to nějaká ta klasická jedno minutovka... ale rovnou to byla nějaká deseti minutovka.
Návrat nahoru Goto down
Ruushii

Ruushii


Počet príspevkov : 337
Join date : 31. 01. 11
Age : 27
Bydlisko : Dc

Pátrání po vězni (Tengoku H. & Shinichi O.) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání po vězni (Tengoku H. & Shinichi O.)   Pátrání po vězni (Tengoku H. & Shinichi O.) - Stránka 4 EmptySat Apr 30, 2011 10:40 am

Sonny - Vězeň se na tebe podíval pohledem, který už neříkal 'Škoda rány'. Zdálo se, že teď se snaží o něco víc. Ale taky, že se na to musí už jinak soustředit. Najednou, jako by se 'pod' tebou zachvěla realita. V tu chvíli jsi stál proti němu, ale bez jakéhokoli projevu kouzla jsi na něj měl jen napřaženou pěst a stál jsi na místě. Ale mohl jsi zpozorovat, že ten indián má řeznou ránu na obličeji. Ani krev k tomu nechyběla, ale on si jen zase jako nic oddechl. Teda, tohle už nedělej. Není to zrovna slušné, útočit na neozbrojeného.

Shinichi - Když jsi se otočil a pokračoval na druhou stranu. Za tebou se ozvalo jen takové to 'Jasně' a dál nic.
Po tom, co už to byla pro toho muže snad nekonečná chvíle, slyšel si zase. Tak jdeš?! Co tam sakra děláš, že ti to trvá tak dlouho!!!
Návrat nahoru Goto down
http://warriors-cats.teamgoo.net/
Ryuuka

Ryuuka


Počet príspevkov : 53
Join date : 26. 02. 11

Pátrání po vězni (Tengoku H. & Shinichi O.) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání po vězni (Tengoku H. & Shinichi O.)   Pátrání po vězni (Tengoku H. & Shinichi O.) - Stránka 4 EmptySat Apr 30, 2011 1:32 pm

Sonny

Na tváři se mi objevil takový ten velcie překvapený výraz. Bylo to dosti divné, ještě před chvílí jsem na něj útočil svojí drakobijeckou magií a teď tu stojím, jakoby nic. Neměl jsem vůbec tušení co se to stalo, ale měl jsem pocit, jako bych se celou dobu pohyboval v jiné realitě, nebo nějaké iluzi. Po té, co jsem mu ale pohlédl na tvář, jsem zjistil že dostal aspoň menší zásah. To by nejspíše vyloučilo tu jinou realitu, protože kdybychom opravdu byly v jiné realitě, tak by se přece nenechal zasáhnout žejo. "Přestaň mě srát!" Zakřičel jsem, přičemž jsem si uvědomil, že na mě vůbec neútočí. Bylo to celkem divné, spíše jako kdyby nechtěl. "Neozbrojeného? A myslíš, že já jsem ozbrojený? Prober se!" Opětovně jsem zařval a pokusil se mu vrazit další pěstí.
Návrat nahoru Goto down
Ruushii

Ruushii


Počet príspevkov : 337
Join date : 31. 01. 11
Age : 27
Bydlisko : Dc

Pátrání po vězni (Tengoku H. & Shinichi O.) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání po vězni (Tengoku H. & Shinichi O.)   Pátrání po vězni (Tengoku H. & Shinichi O.) - Stránka 4 EmptySat Apr 30, 2011 5:16 pm

Tvůj úder opět zastavil, jako by nic, chytil tvou pěst. Zbrklý, zbrklý protivník... Ale jak chceš, zahraji si s tebou. Zatvářil se už vážně a z opasku vytáhl z jedné přivěšené kapsy něco jako bič. Kdyby jsi se jen trochu ohlédl, mohl jsi si všimnout že té ženě, co stála s tím klukem u 'vchodu' do této části, se prodraly do očí obavy. Ticho, Chi...! Ten kluk si to žádá. Vidím to! Proč mu nevyhovět alespoň menší ukázkou.l Křikl dříve, než stihla něco namítat a ohnal se po tobě tím bičem. (Mířil ti na levou ruku.)
Návrat nahoru Goto down
http://warriors-cats.teamgoo.net/
Ryuuka

Ryuuka


Počet príspevkov : 53
Join date : 26. 02. 11

Pátrání po vězni (Tengoku H. & Shinichi O.) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání po vězni (Tengoku H. & Shinichi O.)   Pátrání po vězni (Tengoku H. & Shinichi O.) - Stránka 4 EmptySat Apr 30, 2011 5:54 pm

Sonny

Tentokrát mi tu ruku neodvrátil žádným magickým způsobem, nýbrž fyzicky. Má pěst mu vletěla přímo do jeho dlaně, což bylo velice ponižující. Po té jsem se ohlédl na tu ženu, jestli nekuje nějaké mecheche. Zdála se nějaká divná, méně drsnější než předtím, spíše jako kdyby měla obavy nebo tak něco. Mezitím, co jsem se ohlížel za ženou, ten vězeň vytahoval jakýsi byč. Toho jsem si nevšiml, jakmile jsem se otočil, tak už na mě ten jeho bič mířil celkem slušnou sílou a rychlostí. "Sakra!" Pronesl jsem a nechal se seknout. Celkem bolestivá rána, jelikož mi pořád držel pěst, tak jsem vlastně nemohl odskočit. Nechal jsem se tedy seknout a začal uvolńovat obrovskou dávku své magické energie do okolí. Kolem ruky, kterou mi držel i kolem té volné ruky se zase začala tvořit nebeská magie. "Tenryuu no Tekkeeeen!" Zakřičel jsem a pokusil se udělat výbuch. Dal jsem do toho tolik magické energie, že pokud to s ním nic neudělá, tak budu jen ztěží bojovat dále, protože má magická energie se ocitá pod polovinou,.
Návrat nahoru Goto down
Ruushii

Ruushii


Počet príspevkov : 337
Join date : 31. 01. 11
Age : 27
Bydlisko : Dc

Pátrání po vězni (Tengoku H. & Shinichi O.) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání po vězni (Tengoku H. & Shinichi O.)   Pátrání po vězni (Tengoku H. & Shinichi O.) - Stránka 4 EmptySat Apr 30, 2011 6:21 pm

Hehe... Vězeň se pousmál. Útočit umíš, ale že by jsi se uměl bránit. Při tom se ti díval do tváře a až později ucítil tvou energii, jenž jsi uvolnil. Jen pro sebe si špitl takřka neslyšně. Sakryš. A ty jsi mohl cítit taky změnu. Ještě jinou magickou energii. Patřila jemu. Výbuch ti vyšel a jeho síla byla snad i pozoruhodná. Když konečně bylo vidět na celý plac, tvůj cíl stál celkem daleko od tebe. On vlastně nestál, byl na kolenou a přidržoval se nad zemí i jednou rukou. Druhou svíral meč. Heh.... ještě by mohla být sranda. Řekl celkem odvážně na to, že vypadal jako po výbuchu.
Návrat nahoru Goto down
http://warriors-cats.teamgoo.net/
Ryuuka

Ryuuka


Počet príspevkov : 53
Join date : 26. 02. 11

Pátrání po vězni (Tengoku H. & Shinichi O.) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání po vězni (Tengoku H. & Shinichi O.)   Pátrání po vězni (Tengoku H. & Shinichi O.) - Stránka 4 EmptySat Apr 30, 2011 7:51 pm

Sonny

Zdálo se, že se mi něco pěkného podařilo, vypadal slabší než na povrch. Tedy, slabší než když jsme sem přišli. Vypadalo to tak skvěle až na to, že já jsem byl taktéž celkem vyčerpaný. Padl jsem na kolena a tyk se podpírral pravou rukou. "Ještě jsme neskončili! Dostanu tě!" Zakřičel jsem a prduce vstal. Po té už jsem šel lehkým krokem k němu, začal jsem kolem sebe výřit zbytky magické energie a pokusil se o běh. Když už jsem běžel směrem k němu, tak jsem vyskočil a pokusil se ho sejmout skokem z výšky. Jen mi nedošlo, kde sebral meč, protože před chvíli na mě tasil nějaký bič, teď se to čirou náhodou změnilo na meč. Útok byl samozřejmě mířený přesně na hlavu.
Návrat nahoru Goto down
Ruushii

Ruushii


Počet príspevkov : 337
Join date : 31. 01. 11
Age : 27
Bydlisko : Dc

Pátrání po vězni (Tengoku H. & Shinichi O.) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání po vězni (Tengoku H. & Shinichi O.)   Pátrání po vězni (Tengoku H. & Shinichi O.) - Stránka 4 EmptySun May 01, 2011 7:44 pm

Muž chtěl rozhodně nějak proti tvému útoku zakročit. Ale oproti ostatním tahům se pohyboval okem viditelně. Tedy jsi opravdu věděl, kam míříš. Vlastně, to jsi věděl i předtím. Uchopil pevně rukojeť svého bojovného nástroje a zdvihl jej proti tobě. Ale opravdu si myslel, že tohle tě zastaví? Tak tedy dál... Blížil jsi se k němu a už chyběl fakt jen kousíček, když byl slyšet široko daleko tupý náraz. Vrazil jsi svou silou do zeme, na které se hned utvořilo několik trhlin. Ale fakt to bylo místo, kde byl pře momentem indián. Ale opravdu tam byl. Tentokrát se válel těsně vedle a v očích měl nejasný výraz o tom, co se právě stalo. Mohl jsi hned dle toho usoudit, že to nebyla už jeho práce.
Tak už nech toho hraní! Ozval se od vstupu do placu, ženský hlas....
Návrat nahoru Goto down
http://warriors-cats.teamgoo.net/
Ryuuka

Ryuuka


Počet príspevkov : 53
Join date : 26. 02. 11

Pátrání po vězni (Tengoku H. & Shinichi O.) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání po vězni (Tengoku H. & Shinichi O.)   Pátrání po vězni (Tengoku H. & Shinichi O.) - Stránka 4 EmptyWed May 04, 2011 8:56 am

[b]Sonny[/b]

Všechno se zdálo čím dál divnější, ale vlastně jsem to taky začal mnohem více chápat. Byla to hrozná bolest narazit jen tak rukou do té země. Už jsem neměl skoro žádnou magickou energii, opravdu jsem jí skoro celou použil a utvoření nebeské ocelové pěsti v předešlé situaci. Se zamračeným výrazem jsem se otočil na místo, odkud se ozval ten ženský hlas. Po té jsem se zase otočil na toho indiána. "Tohle bezhlavé útočení mě jednou dostane do hrobu, ts.." Pronesl jsem s usměvavým výrazem. Nevypadalo, že by mi ty rány do země nějak vadily. Byl jsem holt takový. Bezmyšlenkovitě jsem se rozběhl směrem, odkud se ozýval ten ženský hlas a prohlásil. "Tenryuu no.." Když už jsem byl téměř u vstupu. "Tekken" Zakřičel jsem a zamířil přesně tam, odkud měl vycházet ten hlas. Tohle byl poslední výbuch mých ocelových pěstí z nebeské energie. Další magickou energii jsem neměl, potřeboval jsem jí nutně doplnit a dotyčný, který to dokáže, tu zrovna teď nebyl.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Pátrání po vězni (Tengoku H. & Shinichi O.) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pátrání po vězni (Tengoku H. & Shinichi O.)   Pátrání po vězni (Tengoku H. & Shinichi O.) - Stránka 4 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Pátrání po vězni (Tengoku H. & Shinichi O.)
Návrat nahoru 
Strana 4 z 6Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Tengoku Hosentsu
» Shinichi Okazaki

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
~ Fairy Tail no Shinwa ~ :: Ostatní :: Odehrané příběhy-
Přejdi na: